BMW X1 (F48) LCI pilkos <i>Storm Bay</i> spalvos, kalnų fone važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
Degalų sąnaudos (mišriu režimu)7,7–1,7 l/100 km
Variklio tipasBenzinasDyzelinasHibridas

X1

BMW X1 serija

Degalų sąnaudos (mišriu režimu)7,7–1,7 l/100 km
Variklio tipasBenzinasDyzelinasHibridas

Svarbiausi pasiekimai priešakyje – BMW X1 atvyko diktuoti naujų standartų. Atletiškas šio automobilio dizainas degte dega troškimu imtis iniciatyvos. Vos tik pažvelgę suprasite, kad tai grynakraujis X modelis: eksterjeras išsiskiria didesnio pravažumo sportiniams automobiliams (SAV) būdingomis trumpomis iškyšomis ir ilga važiuoklės baze. Įtikinanti dinamika ir manevringumas tikrai neleis suabejoti jo ambicijomis. Pažangios technologijos ir ypatingas universalumas bei lankstumas leis mėgautis didžiausiu patogumu kiekviename jūsų kelionės metre.

Skaityti daugiau

BMW X1 DIZAINO AKCENTAI

BMW X1 išties ištroškęs veiksmo: tai byloja puikios BMW būdingos formos priekinės grotelės, adaptyvūs LED priekiniai ir rūko žibintai, 19 colių skersmens ratlankiai su Y formos stipinais, šviesos diodų pasitikimo šviesų sistema su „X1“ užrašu ir galiniai LED žibintai bei įspūdinga išmetimo angų apdaila. Automobilio salone jus pasitiks aplinkos apšvietimo sistema, subtiliai apšviečianti visą interjerą. Prietaisų valdymo skydas papildomai dekoruotas kontrastingų spalvų siūlėmis, kurios puošia ir Dakota odos Oyster spalvos apmušalus bei kilimėlius. Reguliuojamos galinės sėdynės išsiskiria savo universalumu, sukurdamos daugiau erdvės automobilio gale sėdintiems keleiviams, ir galimybe padidinti bagažo skyrių.
BMW X1 (F48) LCI, adaptyviųjų LED priekinių žibintų vaizdas i&scaron; arti

BMW X1 (F48) LCI adaptyvūs LED priekiniai žibintai

Adaptyvius LED priekinius žibintus sudaro artimųjų ir tolimųjų šviesų žibintai su apsauga nuo akinimo (BMW Selective Beam) bei posūkio indikatoriai su LED technologija. Į įrangos sudėtį įeinantys posūkio žibintai, dienos šviesų žibintai ir prisitaikančios šviesos kontrolės funkcija kelią apšviečia pagal konkrečią važiavimo situaciją.
BMW X1 (F48) LCI, 19 colių lengvojo lydinio ratlankio vaizdas i&scaron; arti

19 colių dvispalviai lengvojo lydinio ratlankiai Y-spoke Style 580

19 colių poliruoti dvispalviai lengvojo lydinio ratlankiai Y-spoke style 580, 8J x 19 su 225/45 R19 padangomis
BMW X1 (F48) LCI, LED projekcijos &bdquo;X1&ldquo; vaizdas i&scaron; arti

Šoninis veidrodėlis su LED projekcija „X1“

Kai automobilis atrakinamas, šoniniame vairuotojo pusės veidrodėlyje rodoma dviejų spalvų LED projekcija „X1“. Vairuotoją taip pat pasitinka ir apšviestos durelių rankenėlės.
BMW X1 (F48) LCI interjeras su įjungtu ap&scaron;vietimo paketu

Apšvietimo paketas

Aplinkos apšvietimo paketą sudarantys LED elementai automobilio interjere sukuria aukščiausia kokybe alsuojančią atmosferą. Šeši skirtingi apšvietimo stiliai BMW interjere sukuria stilingą tiesioginės ir netiesioginės šviesos sintezę. Be to, su jumis pasisveikins įspūdingos BMW eksterjerą puošiančios LED pasitikimo šviesos su „X1“ projekcija.
BMW X1 (F48) LCI interjeras su reguliuojamomis galinėmis sėdynėmis

Reguliuojamos galinės sėdynės

Bagažinės erdvė gali būti naudojama itin funkcionaliai ir talpiai. Dėl daugybės galinių sėdynių nustatymo padėčių, galima sukurti daugiau erdvės automobilio gale sėdintiems keleiviams arba padidinti bagažinės talpą – viskas priklausys nuo jūsų poreikių. Santykiu 60:40 padalijamą galinę sėdynę galima pastumti į priekį arba atgal iki 130 mm. Galinės sėdynės atlošas netgi gali būti nulenktas santykiu 40:20:40.
BMW X1 (F48) LCI interjeras su perforuotos <i>Dakota</i> odos apmu&scaron;alais <i>Oyster</i> ir pilkos spalvos

Perforuota Dakota oda | Oyster spalvos su pilku akcentu

Perforuota DakotaPDOA oda | Oyster spalvos su pilku akcentu

BMW X1 xDRIVE25e ĮKRAUNAMAS HIBRIDAS

Susipažinkite su BMW X1 xDrive25e pažangios hibridinės pavaros sistemos privalumais ir techniniais duomenimis.

Geriausia iš abiejų pasaulių: BMW X1 xDrive25e** automobilis – tai jūsų kelias į tausaus mobilumo ir efektyvios vairavimo dinamikos patirtį. Atraskite daugybę šio pažangaus hibridinio BMW automobilio privalumų ir išsamiau susipažinkite su pavaros koncepcija, vairavimo dinamika bei praktiškomis BMW įkrovimo ir skaitmeninėmis paslaugomis iš BMW ConnectedDrive.
Įkraunamas hibridinis BMW X1 xDrive25e (F48) LCI, vaizdas iš šono įkrovimo stotelėje su modeliu

BMW X1 xDrive25e įkraunamo hibrido technologija

Įkraunamame BMW X1 xDrive25e** hibride elektrinė BMW eDrive pavaros technologija veikia kartu su galingu BMW degimo varikliu. Šių dviejų varančiųjų sistemų sąveika užtikrina maksimalų efektyvumą ir didžiausią vairavimo malonumą Visų varančiųjų ratų pavaros sistema BMW xDrive – tai unikali šio segmento įkraunamų hibridinių automobilių technologija, papildomai užtikrinanti optimalią dinamiką ir trauką.
Išsamiau apie BMW įkraunamo hibrido varančiąją sistemą
Įkraunamas hibridinis BMW X1 xDrive25e (F48) LCI, gatve važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš šono

BMW X1 xDrive25e važiavimo režimai

Ketinate vykti į darbą naudodami tik elektros energiją ir negeneruodami jokios emisijos, o gal norite mėgautis galia alsuojančia dinamika ir pakankamu nuvažiuojamu atstumu savaitgalio išvykų metu – hibridinę pavarą turintis BMW X1 xDrive25e ** automobilis suteiks visas pasirinkimo galimybes. Naudokitės išmaniaisiais važiavimo režimais, užtikrinančiais optimalią degimo variklio ir elektrinio variklio sąveiką kiekvienoje konkrečioje situacijoje.
Išsamiau apie BMW išmaniuosius važiavimo režimus
Įkraunamas hibridinis BMW X1 xDrive25e (F48) LCI, įkraunamo automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš šono

BMW X1 xDrive25e įkrovimas

BMW Charging paslaugos – tai individualiems poreikiams pritaikyti įkraunamo hibrido įkrovimo sprendimai. Į BMW X1 xDrive25e** komplektaciją įeina ne tik standartinis buitiniams kištukiniams lizdams skirtas įkrovimo kabelis, bet ir viešosioms įkrovimo stotelėms skirtas trečiojo režimo įkrovimo kabelis bei patrauklias viešojo įkrovimo paslaugų teikimo sąlygas užtikrinsianti BMW Charging įkrovimo kortelė*.

*Pasiūlymai priklauso nuo konkrečios rinkos.
Daugiau apie BMW įkrovimą
Įkraunamo hibridinio BMW X1 xDrive25e (F48) LCI navigacijos sistemos vaizdas iš arti

Skaitmeninės BMW X1 xDrive25e paslaugos

Pažangios skaitmeninės BMW paslaugos jūsų kasdienybę su BMW X1 xDrive25e** pavers dar patogesne. BMW Connected Charging paslauga patikimai nukreips į artimiausią viešojo įkrovimo stotelę jūsų maršrute, o papildomos skaitmeninės paslaugos, pavyzdžiui, My BMW programėlė dar labiau palengvins jūsų kasdieninį mobilumą.
Sužinokite daugiau apie BMW skaitmenines paslaugas

BMW X1 MODELIAI

Modelis Advantage

 • Parkavimo atstumo kontrolė (PDC), gale
 • Automatinis bagažinės valdymas
 • Pastovaus greičio palaikymo funkcija su stabdymo funkcija
 • 2 zonų automatinis oro kondicionavimas
BMW X1 (F48) LCI modelis <i>Advantage</i>, <i>Cashmere Silver</i> sidabro spalvos, trijų ketvirčių vaizdas i&scaron; priekio studijoje

Modelis xLine

 • 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai Y-spoke style 579; galima rinktis ir kitokius ratlankius
 • Priekiniame bamperyje integruota karterio apsauga ir kiti dizaino elementai Silver matinės spalvos
 • Granito rudos spalvos audinio / odos derinio Cross Track sėdynės su juodu akcentu arba perforuotos Dakota odos sėdynės; galima rinktis ir kitokius apmušalus
 • Tamsios Pearl spalvos interjero apdaila su Pearl Chrome chromo apdailos akcentu; galima rinktis ir kitokią apdailą
BMW X1 (F48) LCI modelis <i>xLine</i>, baltos <i>Mineral white</i> spalvos, trijų ketvirčių vaizdas i&scaron; priekio studijoje

Modelis Sport Line

 • 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai Double-spoke style 578; galima rinktis ir kitokius ratlankius
 • Priekinis bamperis su išskirtinio dizaino blizgios juodos spalvos elementais, kėbulo spalvos karterio apsauga
 • Sportinės audinio/Sensatec derinio antracito spalvos sėdynės su pilku akcentu; galima rinktis ir kitokius apmušalus
 • Sportinis odinis vairas
BMW X1 (F48) LCI modelis <i>Sport Line</i> oranžinės <i>Sunset Orange</i> spalvos, trijų ketvirčių vaizdas i&scaron; priekio studijoje

Modelis M Sport

 • Aerodinaminis M serijos paketas su priekinio bamperio apdaila, išoriniais šoniniais slenksčiais, kėbulo spalvos ratų arkų apdaila su apmušimais, galinio bamperio apdaila su Dark Shadow metalizuotos spalvos difuzoriaus įdėklu.
 • 18 colių M lengvojo lydinio ratlankiai Double Spoke Style 570 M; galimi ir kiti ratlankiai
 • Sportinės audinio Micro Hexagon/Sensatec Black dirbtinės odos derinio vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės arba antracito spalvos audinio/Sensatec dirbtinės odos derinio sėdynės su pilkais akcentais; galima rinktis ir kitus apmušalus
 • M odinis vairas
BMW X1 (F48) BMW LCI, modelis <i>M Sport</i> modelis mėlynos <i>M Misano Blue</i> kėbulo spalvos, trijų ketvirčių vaizdas i&scaron; priekio studijoje
 • Modelis Advantage
 • Modelis xLine
 • Modelis Sport Line
 • Modelis M Sport

BMW X1 VAIRAVIMO TECHNOLOGIJOS

Aukščiausios kokybės charakteristikos visais atžvilgiais.

BMW X1 gali pasigirti įspūdingą galią užtikrinančia įranga – 3 arba 4 cilindrų BMW TwinPower Turbo varikliais, Steptronic transmisija, xDrive išmaniąja visų varomųjų ratų sistema ir adaptyviąja pakaba bei M Sport stabdžiais.
BMW X1 (F48) LCI BMW <i>TwinPower Turbo</i> 4 cilindrų benzininio variklio vaizdas i&scaron; arti

TwinPower Turbo 4 cilindrų benzininis variklis

Naujosios kartos dviejų litrų darbinio tūrio ir keturių cilindrų TwinPower Turbo benzininis variklis – absoliutaus vairavimo malonumo garantija. Šis variklis, pasižymintis itin greitu galios perdavimu ir įspūdingu atsaku net ir esant mažoms variklio apsukoms, tuo pačiu išsiskiria nedidelėmis degalų sąnaudomis ir nedidele emisija.
BMW X1 (F48) LCI BMW <i>xDrive</i> priartintas logotipo vaizdas i&scaron; galo

BMW xDrive

Išmanioji visų varomųjų ratų sistema BMW xDrive sklandžiai ir kintamai paskirsto varančiąją jėgą į priekinius bei galinius ratus ir tokiu būdu padidina trauką, vairavimo dinamiką ir saugumą kiekvienoje vairavimo situacijoje. Elektroniniu būdu valdomas galios paskirstymas kompensuoja per staigų arba nepakankamą vairo pasukimą posūkiuose, todėl automobilį valdysite dar manevringiau.
BMW X1 (F48) LCI, kalnų fone važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas i&scaron; galo

Adaptyvioji pakaba

Adaptyvioji pakaba amortizacines automobilio savybes leidžia pritaikyti konkrečiai vairavimo situacijai ir tokiu būdu padidina vairavimo komfortą bei dinamiką. Vairavimo patirties valdymo sistema Driving Experience Control leidžia vairuotojui pasirinkti standartinį COMFORT vairavimo režimą arba SPORT vairavimo režimą.
BMW X1 (F48) LCI, pavarų svirties ir centrinės konsolės vaizdas i&scaron; arti

Steptronic Sport transmisija

Aštuonių pavarų Steptronic Sport transmisija užtikrina nepaprastai sportišką pavarų perjungimą. Nesvarbu, ar pasirinksite automatinio pavarų perjungimo režimą, ar, naudodamiesi pavarų perjungimo svirtelėmis arba pavarų perjungimo svirtimi, pavaras perjunginėsite rankiniu būdu, galėsite mėgautis ne tik patogiomis ir ramiomis kelionėmis, bet ir neįtikėtinai dinamišku vairavimu. Aktyvinus SPORT režimą ir pavarų perjungimo svirtį palenkus į kairę ties S/M pozicija, pavaros bus perjungiamos taip, kad galėtumėte maksimaliai išnaudoti automobilio galimybes.
BMW X1 (F48) LCI, vaizdas i&scaron; &scaron;ono su 19 colių ratlankiu ir <i>M Sport</i> stabdžiais

M sportiniai stabdžiai

M Sport serijos stabdžiai yra su mėlynos spalvos M emblema dekoruotomis keturių stūmoklių nejudamomis priekinėmis apkabomis ir vieno stūmoklio slankiomis galinėmis apkabomis. Be to, šie stabdžiai, siekiant užtikrinti geriausias stabdymo savybes, turi didelius stabdžių diskus.

BMW X1 INOVACIJOS

Vairuojant turėsite visą naujausią informaciją.

BMW X1 jus džiugins daugybe inovacijų, kaip antai, Apple CarPlay®, telefonija su belaidžiu įkrovimu, BMW projekcinis ekranas ir 10,25 colių valdymo ekranas, išmaniosios saugumo sistemos su vairavimo asistentu Driving Assistant Plus bei parkavimo asistentu Parking Assistant, ir užtikrins, kad kelionės tikslą visuomet pasiektumėte patogiai ir saugiai.
BMW X1 (F48) LCI interjeras su priartintu <i>Driving Assistant Plus</i> funkcijos ekrane ir valdiklių vaizdu

Driving Assistant Plus funkcija

Driving Assistant Plus įranga akivaizdžiai pagerina saugumą ir komfortą. Tai užtikrina BMW įspėjimas apie susidūrimą Collision Warning, įspėjimas apie pėsčiuosius Pedestrian Warning su automobilio stabdymo mieste funkcija, įspėjimas apie nukrypimą nuo eismo juostos, tolimųjų šviesų asistentas, greičio ribojimo informacija, pastovaus greičio palaikymo kontrolė su vaizdo kameromis ir Stop&Go funkcija.
BMW X1 (F48) LCI interjeras su priartintu <i>Park Assistant Plus</i> funkcijos ir ekranų bei valdiklių vaizdu

Parkavimo asistento funkcija

Su parkavimo asistentu Parking assistant lygiagretus parkavimas bus žymiai paprastesnis. Važiuojant aikštelėje sistema matuoja laisvas vietas, kai važiuojate pro jas nedideliu greičiu. Kai aptinkama tinkama vieta, vairavimą perima parkavimo asistentas – jums tereikia pasirinkti tinkamą pavarą, valdyti akceleratoriaus ir stabdžių pedalus.
BMW X1 (F48) LCI interjeras su BMW projekcinio ekrano vaizdu i&scaron; arti

BMW projekcinis ekranas

Spalvotas BMW projekcinis ekranas visą su kelione susijusią informaciją leidžia matyti tiesiog vairuotojo regėjimo lauke, todėl galėsite visiškai susitelkti į vairavimą. Šiame ekrane pateikiama informacija apie esamą važiavimo greitį, navigacinės sistemos nuorodos, greičio ribojimo informacija, įskaitant įspėjimą dėl draudimo lenkti, taip pat rodomi telefono ir pramogų sąrašai.
BMW X1 (F48) LCI interjeras su priartintu <i>Driving Assistant Plus</i> funkcijos ir ekranų bei valdiklių vaizdu

Telefonija su belaidžiu įkrovimu

Telefonijos su belaidžiu įkrovimu komplektą sudaro belaidė įkrovimo stotelė ir papildoma USB jungtis Stogo antena pagerina mobiliojo ryšio signalo priėmimą. Naudojantis Bluetooth jungtimi, vienu metu galima prijungti du mobiliuosius telefonus ir garso grotuvą. Be to, yra ir Bluetooth Office funkcija.

BMW X1 TECHNINIAI DUOMENYS

BMW X1 xDrive20i

Variklio galia kW (AG) prie 1/min:

131 (178)/5 000–5 500

Akceleracija nuo 0–100 km/h per s:

7,3

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu):

7,7–6,9

CO2 emisija g/km (mišriu režimu):

175–158

BMW X1 xDrive20i (F48) LCI BMW Individual metalizuotos pilkos Storm Bay spalvos, žiemos gamtovaizdžio fone važiuojančio automobilio vaizdas

BMW X1 KAINOS, FINANSAVIMAS IR IŠPERKAMOJI NUOMA

BMW X1 (F48) LCI pilkos Storm Bay spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš galo gamtovaizdžio fone su šalia stovinčiais žmonėmis

BMW FINANSINĖS PASLAUGOS BMW X1 MODELIAMS

Čia galite gauti jums individualiai pritaikytus finansavimo pasiūlymus iš BMW Financial Services. Kiekvienas mūsų pasiūlymas, nesvarbu, ar tai finansavimo, ar išperkamosios nuomos priemonės, yra individualiai pritaikomas jūsų poreikiams ir pageidavimams. Išsamiau susipažinkite su patraukliais BMW X1 finansavimo arba išperkamosios nuomos sprendimais.

BMW PASLAUGOS

BMW X1 SERVISAS IR TECHNINĖ PAGALBA

BMW servisas įskaičiuotas

BMW servisas įskaičiuotas

#kadirkasbenutiktu: Jokių rūpesčių nekeliančios kelionės elektriniais automobiliais: šis paslaugų paketas užtikrins visišką skaidrumą ir patogų planavimą. Galite patys pasirinkti 4 arba 6 metų terminą arba, jeigu esate sudarę išperkamosios nuomos sutartį – 3 metų terminą. Paslaugų paketo apimtis:
 • Transporto priemonės patikra
 • Mikrofiltro keitimas
 • Stabdžių skysčio keitimas
Daugiau apie BMW Service Inclusive
BMW telepaslaugos

BMW telepaslaugos

Užsisakius ConnectedDrive įrangą jūsų BMW teikiamos telepaslaugos, kurios padeda išvengti rūpesčių: kai reikalinga techninė priežiūra arba atsiranda gedimas, BMW automatiškai nusiunčia pasirinktajam BMW servisui visus reikalingus automobilio duomenis. Po to jūsų pasirinktas BMW servisas su jumis susisiekia, kad susitartų dėl apsilankymo. Jums nereikia pačiam viskuo rūpintis, galite pasikliauti greitai ir paprastai teikiamomis paslaugomis. Būtina sąlyga: užregistruoti savo automobilį BMW ConnectedDrive portale ir pasirinkti techninės priežiūros partnerį. Sužinokite, kaip BMW telepaslaugos gali palengvinti jūsų gyvenimą.
Daugiau apie BMW telepaslaugas
BMW pagalba kelyje

BMW pagalba kelyje

Nemokama BMW pagalbos kelyje paslauga Roadside Assistance yra teikiama visiems BMW vairuotojams – visą parą ir visus metus. Vos vienas skambutis ir mūsų specialistai bus pasirengę jums padėti telefonu, o prireikus ir įvykio vietoje.
Daugiau apie BMW pagalbą kelyje
BMW darbuotojas konsultuoja klientą

AR NORĖTUMĖT ASMENINĖS KONSULTACIJOS?

Jeigu turite klausimų, norite gauti daugiau informacijos arba pageidaujate ypatingų pasiūlymų dėl BMW X1 įsigijimo, prašome susisiekti su jūsų vietovėje esančia BMW atstovybe. Įgudęs BMW aptarnavimo skyriaus personalas mielai patars jums telefonu arba vietoje.

DEGALŲ SĄNAUDOS IR CO2 EMISIJA

BMW X1 xDrive20i:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,7–6,9
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 175–158


BMW X1 xDrive25e**:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,1–1,7
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 47–39
Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): 15,7–15,0
 

Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją, elektros sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą (EU) 715/2007. Nustatant nuvažiuojamo atstumo vertes pagal WLTP reikalavimus, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą. Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP verčių nustatymo metodus rasite šiuo adresu www.bmw.de/wltp

 

** Kai temperatūra žemesnė nei 0 laipsnių Celsijaus, važiuoti visiškai elektriniu šio įkraunamo hibrido režimu galima tik kai baterija įšyla iki reikiamos veikimo temperatūros, t. y. nuvažiavus keletą kilometrų.

Skaityti daugiau

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija

 • BMW X1 xDrive20i:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,7–6,9
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 175–158

  BMW X1 xDrive25e**:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,1–1,7
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 47–39
  Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): 15,7–15,0

  Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją, elektros sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą (EU) 715/2007. Nustatant nuvažiuojamo atstumo vertes pagal WLTP reikalavimus, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą. Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP verčių nustatymo metodus rasite šiuo adresu https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html

  ** Kai temperatūra žemesnė nei 0 laipsnių Celsijaus, važiuoti visiškai elektriniu šio įkraunamo hibrido režimu galima tik kai baterija įšyla iki reikiamos veikimo temperatūros, t. y. nuvažiavus keletą kilometrų.