IŠDRĮSKITE.

BŪK TAS, KURIS IŠDRĮS.

Pirmasis BMW X2

BŪK TAS, KURIS IŠDRĮS.

Pirmasis BMW X2

BŪK TAS, KURIS IŠDRĮS.Pirmasis BMW X2

Visiškai unikalus. Išties išskirtinis. Naujasis BMW X2 savo sportiškumo ambicijas išreiškia jau nuo pat pirmo žvilgsnio. Savo ryškaus atletiškumo dėka jis pasižymi neprilygstamais šioje klasėje dinamikos ir manevringumo parametrais. Kartu su aukštos kokybės interjeru ir daugybe novatoriškų technologijų jis tampa tikru naujos eros nepralenkiamu ekstravertu. Ar Jūs tam pasirengę?

 


BMW X2 xDrive20d(3):
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 4,9–4,7
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 128–124

Read more

Būkite pirmieji Lietuvoje, kurie vairuos BMW X2.

BMW X2 su automatine pavarų dėže ir komforto paketu - 335 €/mėn.*

*Apskaičiuoti rezultatai yra informacinio pobūdžio. Norėdami gauti individualų pasiūlymą kreipkitės į artimiausią Krasta Auto atstovybę.  

Read more

5 SVARBŪS FAKTAI:

 • 01 Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 6,2–4,5
 • 02 CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 142–118
 • 03 Pirmą kartą galima pasirinkti su M Sport X paketu
 • 04 Įstabi vairavimo dinamika ir galingi varikliai
 • 05 Inovatyvi valdymo koncepcija ir visa apimantis ryšys

VISUOMET UNIKALUS.

Dizaino ypatumai

BMW Connected programėlės novatoriškų BMW Connected+paslaugų dėka BMW X2 modelyje visada turėsite optimalų ryšį tarp išmaniojo telefono ir automobilio. Planuojate susitikimus, ar maršrutus ir siunčiate juos į navigacijos sistemą, apie savo buvimo vietą realiu laiku informuojate kitus, ar norite, kad Jūsų išmanusis telefonas rodytų, kiek liko keliauti pėsčiomis iki kelionės tikslo – pasinaudokite BMW Connected programėle, kuri palengvins jums gyvenimą.

Read more

Aerodinaminiai elementai.

Naujojo BMW X2 išvaizda – užburia savo nepriekaištingu dizainu. Grakščiai išlenkta priekinė dalis su galingu bamperiu ir didelėmis trijų dalių oro paėmimo angomis skirta dar geresniam stabdžių ir variklio aušinimo darbui. Be to, oro paėmimo angose integruoti aerodinaminiai elementai („Air Curtains“) padeda dar labiau sumažinti kėbulo pasipriešinimą oro srautui.

Read more

Ratų arkos.

Sportiška išvaizda: M „Sport” X paketo „Frozen Grey” spalvos iškilios ratų arkos nepriekaištingai susilieja su ratų rėmais. Klasika tapusio BMW dizaino šoniniai slenksčiai bei arkos iškart išduoda, kad BMW X2 neabejotinai yra tikras X šeimos narys.
Read more

Šoniniai slenksčiai.

Visos naujojo BMW X2 automobilio detalės – kruopščiai apgalvotos ir kartu sukuria įspūdingą visumą. Prabangios „Frozen Grey” spalvos modernaus dizaino panelės virš šoninių slenksčių nepastebimai susilieja su tos pačios spalvos ratų arkomis, užtikrindama nepertraukiamą dizaino liniją iki pat galinės automobilio dalies.
Read more

M apdailos paketas.

Sportinio automobilio dvasia juntama kiekvienoje BMW X2 modelio detalėje. Papildomai pasirenkamas M apdailos paketas pabrėžia sportišką coupé silueto formą. Aptakios formos galinė automobilio dalis, kurią suteikia M apdailos paketas yra dar vienas aplinkinių dėmesio traukos objektas.
Read more

Galinės dalies dizainas.

Kruopščiai apgalvotas galinės dalies dizainas naująjį BMW X2 modelį paverčia išties išskirtiniu. Automobilio bagažinės dangtis baigiasi ties bamperiu taip suformuodamas elegantišką liniją. Aptaki forma, kurią suteikia M apdailos paketas, ir iki smulkmenų apgalvotos detalės šį modelį daro ypač patraukliu.
Read more

Panoraminis stiklinis stoglangis.

Daugybė šviesos ir dar daugiau erdvės: pasirenkamas dviejų dalių panoraminis stoglangis dengia beveik visą BMW X2 stogą. Tai puikus akcentas automobilio salone, suteikiantis nepakartojamų įspūdžių kelyje. Priekinė stoglangio dalis gali būti atidaroma skirtingomis pozicijomis, todėl visuomet galite pasirinkti jūsų poreikius labiausiai atitinkantį variantą.
Read more

VISADA PIRMYN.

Važiavimo dinamika.

VISADA PIRMYN.

Važiavimo dinamika.

Naujasis BMW X2 – neabejotinai pateisins visus jūsų lūkesčius. Galingas variklis, papildomai pasirenkama M sportinė pakaba, nepriekaištingas manevringumas ir dinamika – tai tik dalis naujojo BMW X2 galimybių. Su juo užtikrintai įveiksite tiek miesto, tiek ir užmiesčio kelius. 4 varomų ratų sistema BMW xDrive suteiks puikią trauką bei stabilumą kelyje ir neabejotinai įveiks net pačius staigiausius posūkius. Būkite pasiruošę pajusti sportišką BMW X2 dvasią ir mėgautis jo galimybėmis.

Read more

NUGALĖKITE KASDIENĘ RUTINĄ.

Mėgaukitės sportišku BMW X2 charakteriu ir jo galimybėmis. Nesvarbu, į kokią kelionę leistumėtės, BMW X2 yra pasirengęs viskam. Kartu su BMX X2 pamiršite apie kasdienę rutiną ir kaskart leisitės į naujas atradimų keliones.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 • BMW X2 M35i(2):
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8.4-8.1
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 191-185

  Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o intervalas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

  Reikšmės (2) pažymėtiems automobiliams yra preliminarios.

  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

Gaukite katalogą.

GAUKITE KATALOGĄ.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.