NAUJA UNIVERSALUMO IŠRAIŠKA.

BMW X3 dizainas.

NAUJA UNIVERSALUMO IŠRAIŠKA.

BMW X3 dizainas.

Šis naujausios kartos sportinis didelio pravažumo automobilis demonstruoja neprilygstamą charizmą visame šios klasės automobilių segmente. BMW X3 yra sportiškesnis nei bet kada anksčiau – išskirtinį šio automobilio charakterį dar labiau išryškina išskirtinės interjere naudojamos aukštos kokybės medžiagos.

NAUJA UNIVERSALUMO IŠRAIŠKA.BMW X3 dizainas.

Šis naujausios kartos sportinis didelio pravažumo automobilis demonstruoja neprilygstamą charizmą visame šios klasės automobilių segmente. BMW X3 yra sportiškesnis nei bet kada anksčiau – išskirtinį šio automobilio charakterį dar labiau išryškina išskirtinės interjere naudojamos aukštos kokybės medžiagos.

EKSTERJERO DIZAINAS.

Užtikrinta išvaizda su standartiniu sportiniu eksterjeru. Dėl plačių buferių su galingomis oro įleidimo angomis priekinė automobilio dalis atrodo ypač įtaigiai. Centrinėje dalyje integruotos didelės dvigubos inksto formos grotelės ne tik pabrėžia BMW būdingą stilių, bet ir tiesiog spinduliuoja pasitikėjimą savimi. Galima pasirinkti ksenono arba LED šviesos diodo technologijos nuo abiejų automobilio šonų priekinių grotelių link nusidriekiančius priekinius žibintus. Tiek juose, tiek ir šoninių veidrodėlių rėmuose integruoti posūkio žibintai. Galėsite pasirinkti ir LED šviesos diodo technologijos rūko žibintus.
Žvelgdami į šį automobilį iš šono pastebėsite BMW X3 būdingą šio modelio siluetą. Galinės BMW dalies link nusidriekianti akcento linija pabrėžia pleišto formą, pridedančią šiam automobiliui dar daugiau dinamiško įvaizdžio. Dėl unikalios Hofmeister apdailos interpretacijos nekils jokių abejonių, jog tai BMW X3. Dėl dominuojančio buferio galinė automobilio dalis užbaigia jo išvaizdą ir išryškina tvirtą ir stabilią formą. Dar viena išskirtinė BMW detalė – dugno apsauga. Jei pasirenkamas xLine paketas, jam galima suteikti aliuminį įvaizdį.

PRISITAIKANTYS LED ŠVIESOS DIODO PRIEKINIAI ŽIBINTAI.

Į prisitaikančius LED šviesos diodo priekinius žibintus įeina artimųjų šviesų, tolimųjų šviesų žibintai ir LED posūkio žibintai. LED šviesos diodo posūkio žibintai integruoti tiksliai virš charakteringų LED dienos važiavimo žibintų, skleidžiančių šviesą iš BMW būdingų trimačių šviesos vamzdelių. Į prisitaikančius LED šviesos diodo priekinius žibintus taip pat įeina BMW Selective Beam (nuo akinimo apsaugantis tolimųjų šviesų žibintų asistentas), LED šviesos diodo rūko žibintai, posūkio žibintai ir prisitaikantys priekiniai žibintai su kintančiu šviesos valdymu optimaliam kelio apšvietimui ir geresniam matomumui naktį užtikrinti – taigi, vairavimas naktį bus lygiai toks pat komfortiškas kaip ir dieną.

INTERJERO-DIZAINAS.

BMW X3 interjere sujungiama aukštos kokybės atmosfera ir sumanus funkcionalumas. Prietaisų skydelį ir vidinę durelių dalį skiria įspūdingos linijos. Kartu su vertikalia centrinėje konsolėje esančia linija išryškinamas modernus įvaizdis bei išlaikomas BMW būdingas prietaisų skydelio nukreipimas į vairuotoją. Kadangi šiame BMW sėdynės yra aukščiau, visi keleiviai galės mėgautis išskirtiniu matomumu. Be to, BMW X3 stebina savo išskirtine įranga, kurios kokybę pastebėsite akimirksniu. Interjero modernumą ir kokybę dar labiau išryškina rinktinės medžiagos su specialia chromo apdaila ir kitais akcentais.

SPALVOS IR MEDŽIAGOS.

Daugybė BMW X3 pritaikytų spalvų ir medžiagų ypač kokybiškos. Eksterjero spalvų galimybių spektrą sudaro klasikiniai pasirinkimai, kaip antai, mineralų baltas metalikas ir išraiškingi tonai, pavyzdžiui, tamsiai mėlynas metalikas. Šios spalvos – puikus būdas pabrėžti įsimintiną ir užtikrintą BMW X3 išvaizdą. Šio automobilio interjeras stebina savo aukščiausios klasės medžiagomis ir dizainu. Interjero paviršiams galėsite pritaikyti daugybę skirtingų apdailų – pvz., Fineline anthracite su chromuota blizgios perlų spalvos akcento linija moderniai automobilio aplinkai sukurti. Taip pat savo BMW galėsite pritaikyti išskirtinį medžio dizainą, pavyzdžiui, šlifuotą riešutmedį, kuris neabejotinai suteiks automobilio interjerui elegancijos. Išskirtinės apdailos interjerui suteiks ir rinktinės odos sėdynių apmušalai. Galėsite rinktis kontrastingomis ryškiai raudonos spalvos siūlėmis puoštus Nevada Mocha odos apmušalus.

APLINKA.

Vos ik atsisėdus į BMW X3 jus pakerės šio automobilio atmosfera. Daugybė erdvės ir aukštesnės sėdynės suteiks saugumo pojūtį. Puikų matomumą galima dar labiau pagerinti pasirinkus panoraminį stogą, per kurį į automobilio interjerą pateks dar daugiau šviesos. Dėl puikios garso izoliacijos BMW jūsų nevargins joks aplinkos triukšmas. Vietoj to galėsite mėgautis per Harman Kardon erdvinio garso sistemą sklindančia savo mėgstama muzika. Su aukštos kokybės medžiagomis, daugybe daiktų laikymo galimybių ir komforto funkcijomis dar labiau padidinamas BMW X3 gerovės faktorius. Su šiuo automobiliu net ir ilgiausia kelionė virs tikru komfortišku malonumu.

  • Žibintų paketas

    Su žibintų paketu, į kurį taip pat įeina energijos sutaupyti padedanti ilgo veikimo LED šviesos diodo technologija, puikiai apšviečiamas tiek transporto priemonės interjeras, tiek ir eksterjeras. Į žibintų paketą įeina daugybė papildomų žibintų: priekinės ir galinės skaitymo lempos, vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio makiažo veidrodėlio apšvietimas, kojų zonos automobilio priekyje apšvietimas, dviejų spalvų aplinkos šviesos priekinėse ir galinėse durelėse, daiktadėžėse, centrinėje konsolėje, taip pat durelių rankenėlių apšvietimas. Taigi, puikus orientavimasis aplink automobilį garantuotas net ir tamsoje.

  • Harman Kardon erdvinio garso sistema

    Harman Kardon erdvinio garso sistema užtikrins bet kokiai koncertų salei prilygstantį garsą. Skaitmeninis, 600 W išeiga pasižymintis stiprintuvas ir individualiai nustatoma garsų sulyginino funkcija užtikrins švarų aukščiausios kokybės garsą.
    Net 16 puikiai suderintų garsiakalbių – septyni vidutinių dažnių, septyni aukštų dažnių ir du bosų – užtikrins puikų garsą automobilio viduje. Tam dar didesnį įspūdį suteiks durelėse įspaustas aliuminis harman/kardon užrašas.