PASIRENGĘS BET KOKIAM IŠŠŪKIUI.

BMW X3 komfortas ir funkcionalumas.

PASIRENGĘS BET KOKIAM IŠŠŪKIUI.

BMW X3 komfortas ir funkcionalumas.

Nesvarbu, kokie gyvenimo iššūkiai bekiltų – BMW X3 įveiks juos visus. Be to, su išmaniomis funkcijomis kiekviena kelionė bus paprasta tarytum vaikų žaidimas. Erdvų interjerą ir bagažinę galėsite pritaikyti savo poreikiams, taigi aukščiausios kokybės komfortas ir funkcionalumas bus garantuotas. Atraskite savo troškimą atrasti naujus dalykus ir su BMW X3 jį įgyvendinkite.

PASIRENGĘS BET KOKIAM IŠŠŪKIUI.BMW X3 komfortas ir funkcionalumas.

Nesvarbu, kokie gyvenimo iššūkiai bekiltų – BMW X3 įveiks juos visus. Be to, su išmaniomis funkcijomis kiekviena kelionė bus paprasta tarytum vaikų žaidimas. Erdvų interjerą ir bagažinę galėsite pritaikyti savo poreikiams, taigi aukščiausios kokybės komfortas ir funkcionalumas bus garantuotas. Atraskite savo troškimą atrasti naujus dalykus ir su BMW X3 jį įgyvendinkite.

KIEKVIENA DIENA BUS IŠSKIRTINĖ.

Dėl daugybės komforto funkcijų, didelės ir talpios erdvės su BMW X3 patirsite įstabų universalumą.

DAIKTŲ LAIKYMO KONCEPCIJA.

Dėl daiktadėžių paketo su daugybe papildomų sprendimų jūsų daiktams laikyti, automobilio interjeras ir bagažinė dar labiau tiks naudoti kasdien. Į paketą įeina daiktadėžė vairuotojo pusėje po šviesos jungikliu, tinklai ant priekinių sėdynių atlošų, priekyje sėdinčio keleivio kojų zonoje ir sulankstomas bagažinės dugnas gumine apačia. 12 V elektros lizdai integruoti centrinėje konsolėje automobilio gale ir bagažinėje. Daiktus taip pat galima saugiai laikyti kairėje bagažinės pusėje integruotuose tinkluose, tvirtinti prie bėgelių, praktiškų krepšio kablių ir tvirtinimo taškų.

FUNKCIONALUMAS.

BMW X3 bus pakankamai erdvės viskam – šis automobilis puikiai tiks kasdieniams iššūkiams įveikti. Nesvarbu, ar keliaujate į biurą, važiuojate ilgą kelionę ar vykstate į teatrą, erdviame interjere keleiviams bus užtikrinamas aukščiausio lygio komfortas bet kokioje situacijoje. Dėl daugybės daiktų laikymo galimybių, įskaitant centrinėje konsolėje esančius uždaromus puodelių laikiklius, automobilyje bus užteks vietos viskam. 550 litrų bagažinę galėsite padidinti iki 1600 litrų. Nulenkus galinę sėdynę santykiu 40:20:40 (galima pasirinkti) BMW bus dar daugiau vietos jūsų bagažui. Dar didesnį talpumą užtikrinti padės daiktų laikymo paketas (galima pasirinkti), į kurį įeina papildomi bagažinės tinklai, ištraukiamas padėklas ir daugybė tvirtinimo galimybių.

COMFORT ACCESS.

COMFORT ACCESS.

Novatoriškas ir lengvai valdomas – su Comfort Access sistema bus ypač paprasta atidaryti automobilio dureles ir įjungti variklį – ir jums net nereikės automobilio raktelio. Priartėjus prie automobilio, kišenėje ar lagamine esantis automobilio raktelis bus automatiškai atpažintas. Vos tik durelės automatiškai atrakinamos, vairuotojas gali sėstis į automobilį ir įjungti variklį spustelėjęs Start Stop mygtuką.
Į Comfort Access sistemą taip pat įeina išmanaus atidarymo funkcija. Integruotas jutiklis nustato trumpą tiesioginį kojos judesį po galiniu buferiu, taigi bagažinė automatiškai atidaroma ir uždaroma jos net nepalietus.
Siekiant užtikrinti Comfort Access sistemos saugumą, jos veikimas susietas su automobilio raktelio atpažinimo funkcija.

BEKONTAKTIS BAGAŽINĖS ATIDARYMAS.

BEKONTAKTIS BAGAŽINĖS ATIDARYMAS.

Grįžtate apsipirkę, stovite priešais savo automobilį pilnomis rankomis pirkinių ir norite sukrauti visus maišus į bagažinę, bet tam pirmiausia reikia surasti automobilio raktelį. Tokiose situacijose ypač pasitarnauja novatoriška comfort access sistema, kurią naudodami galėsite atidaryti bagažinę jos net nepalietę:
Greitu ir tiesioginiu kojos judesiu po galiniu buferiu aktyvuosite jutiklį, kuris atvers bagažinės dangtį. Viskas, ko reikia, tai kad vairuotojas turėtų automobilio raktelį. Bagažinė atrakinama, o jos dangtis atveriamas. Bagažinė atrakinama, o jos dangtis atveriamas kai skirtingame galinio buferio aukštyje integruoti jutikliai atpažįsta kojos judesį. Su novatoriška BMW ConnectedDrive funkcija bagažinę bus patogu tiek pakrauti, tiek ir iškrauti.

Elektroniškai reguliuojamas priekabos vilkimo kablys.

Elektroniškai reguliuojamą vilkimo kablį labai paprasta nulenkti po galiniu buferiu, taigi, kai prie automobilio neprikabinta priekaba, jo net nepastebėsite. Be to, galėsite būti tikri, kad vilkimo kablio niekas nepavogs. Į šią funkciją taip pat įeina priekabos stabilumo kontrolė.
Jei sistema nustato, kad priekaba pavojingai linguoja, jai stabilizuoti pritaikoma dinaminė stabilumo kontrolė. Maksimalioji priekabos apkrova – 2400 kg (priklausomai nuo variklio).

Papildomas šildymas.

Net ir tuomet, kai temperatūra lauke žema, vairuotojas gali mėgautis kelione komfortiškai šiltame automobilyje – pasitelkiant papildomo šildymo funkciją su patogiu laikmačiu temperatūrą salone galima reguliuoti nepriklausomai nuo variklio funkcijos. Be to, langų stiklai nerasoja ir neapšąla. Papildomas šildymas aktyvuojamas per nuotolinio valdymo funkciją, My BMW nuotolinio valdymo programėlę arba iDrive valdiklį.
Vandens šildymo įrenginys veikia kaip šildymo šaltinis. Energija įrenginiui teikiama iš degalų sistemos. Šiuo įrenginiu taip pat pašildomas šaltas variklis. Taip išvengiama degalų sąnaudų jį šildant. Papildomą šildymą galima automatiškai aktyvuoti, kai temperatūra lauke yra žemesnė nei 15°C, arba nustatyti kiekvieną kartą prireikus nustatyti pačiam.