ĮKVEPIANTI DINAMIKA. TINKAMAIS KIEKIAIS.

BMW X3 integruota BMW EfficientDynamics sistema.

ĮKVEPIANTI DINAMIKA. TINKAMAIS KIEKIAIS.

BMW X3 integruota BMW EfficientDynamics sistema.

BMW X3 pasiruošęs įveikti bet kokį iššūkį. Šios savybės ypač akivaizdžios BMW važiuoklės sistemoje. Dėl pažangių BMW EfficientDynamics technologijų ir modernaus energijos valdymo malonus ir tausus BMW valdymas bus garantuotas. Be to, sunaudosite mažiau degalų ir pašalinsite į aplinką mažiau CO2.

ĮKVEPIANTI DINAMIKA. TINKAMAIS KIEKIAIS.BMW X3 integruota BMW EfficientDynamics sistema.

BMW X3 pasiruošęs įveikti bet kokį iššūkį. Šios savybės ypač akivaizdžios BMW važiuoklės sistemoje. Dėl pažangių BMW EfficientDynamics technologijų ir modernaus energijos valdymo malonus ir tausus BMW valdymas bus garantuotas. Be to, sunaudosite mažiau degalų ir pašalinsite į aplinką mažiau CO2.

TECHNOLOGIJOS, SUJUNGIANČIOS DINAMIKĄ IR TAUSUMĄ.

TECHNOLOGIJOS, SUJUNGIANČIOS DINAMIKĄ IR TAUSUMĄ.

Ekonomiški BMW TwinPower Turbo varikliai, pažangi lengvasvorė konstrukcija ir ištobulinta aerodinamika – idealus pagrindas tausumui, kurį dar labiau padidina BMW EfficientDynamics technologijos ir skirtingos parinktys, kaip antai, aštuonių pavarų transmisija Steptronic.

PAŽANGI LENGVASVORĖ KONSTRUKCIJA.

BMW X3 konstrukcijoje naudojama daugybė modernių medžiagų: lengvasvoris aliuminis, didelio stiprio plienas, modernus plastikas ir magnis.
Dėl pažangios lengvasvorės konstrukcijos automobilio svoris yra mažesnis, kėbulas tvirtesnis, pasyvus saugumas ir dinamika geresnė.

ENERGIJOS VALDYMAS.

BMW X3 integruotos standartinės technologijos, sumaniai naudojamos energijos sąnaudoms valdyti. Toks energijos valdymas – tikra įstabaus tausumo paslaptis. Įspūdingų degalų sąnaudų ir emisijos rodiklių galima pasiekti tik tuomet, kai visos šios technologijos veikia išvien.

 • Optimalios pavaros perjungimo indikatorius

  Optimaliai ir laiku perjungiamos pavaros gali padėti sutaupyti degalų, ypač važiuojant mieste ar ilgus atstumus. Perjunkite pavarą reikiamu laiku ir sutaupykite degalų – priklausomai nuo kelio sąlygų ir variklio greičio, variklio elektronikos sistema nustato pačią tausiausią pavarą. Ekrane įsižiebia rodyklė, rodanti, kada įjungti žemesnę pavarą būtų efektyviausia. Sistema taip pat atpažįsta staigią akceleraciją ir atideda savo rekomendacijas iki kol pasiekiamas pastovus važiavimo greitis. Lyginamieji BMW tyrimai parodė, kad automobiliai su integruotu optimalios pavaros perjungimo indikatoriumi padeda sutaupyti iki keturių procentų degalų.

 • Automatinė Start Stop funkcija

  Automatinė Start Stop funkcija padės užtikrinti, kad degalai būtų naudojami tik tuomet, kai iš tiesų važiuojate. Vos tik automobilis laikinai sustoja, pavyzdžiui, užsidegus raudonam šviesoforo signalui ar eismo spūstyse, automatinė Start Stop funkcija išjungia variklį vos tik jis ima veikti tuščiąja eiga, vairuotojas nukelia koją nuo sankabos pedalo (su mechanine transmisija) arba automobilis visiškai sustabdomas (su transmisija Steptronic).
  Signalas ekrane parodo, kada automatinė Start Stop funkcija aktyvi. Vos tik vairuotojas nuspaudžia sankabos pedalą (su mechanine transmisija) arba nukelia koją nuo stabdžių (su transmisija Steptronic), automobilio variklis vėl automatiškai aktyvuojamas.
  Automatinė Start Stop funkcija neleis nukentėti jūsų komfortui ar saugumui – jei variklis nepasiekė reikiamos veikimo temperatūros, interjeras nebuvo pakankamai sušildytas ar atvėsintas, akumuliatorius nepakankamai įkrautas ar sukate vairą, funkcija nebus aktyvuojama. Kai reikia, centrinis valdymo įrenginys iš naujo paleidžia variklį net ir automobiliui stovint vietoje. Pavyzdžiui, jei automobilis ima riedėti į priekį arba priekinis stiklas aprasoja. Automatinę Start Stop funkciją galėsite bet kada išjungti vos vienu mygtuko paspaudimu.

 • Elektrinis vairo stiprintuvas

  Every time the driver steers, energy is consumed. But why should energy be consumed when the wheel is not being turned? BMW Electric Power Steering is only active when it is needed. Unlike conventional hydraulic steering systems, BMW EPS only uses energy when the wheel is actively being turned. When the steering wheel is static – e.g. when driving straight ahead along a motorway at high speed – the electric motor is inactive.

 • Stabdžių energijos regeneravimas

  Kas kartą, kai aktyvuojami stabdžiai, sukuriama kinetinė energija. Iki šiol ši energija nebuvo niekur panaudojama. Stabdžių energijos regeneravimas – funkcija, kurią pasitelkus pagaliau buvo išnaudotas iki šiol neįvertintas potencialas. Ši funkcija pasitelkia važiavimo laisvąja eiga energiją ir paverčia ją elektra kaskart, kai tik vairuotojas stabdo ar nukelia koją nuo akceleratoriaus pedalo. Tokia elektra vėliau naudojama automobilio akumuliatoriui įkrauti. Išmanioji energijos valdymo sistema reiškia, kad generatoriui daugiau nebereikės nuolatos veikti, taigi bus sumažinama jo apkrova. Koks viso to rezultatas? Mažesnės degalų sąnaudos ir padidinta varomojo mechanizmo galia – klasikinės BMW EfficientDynamics ypatybės.

AERODINAMIKA.

Visas šios transporto priemonės dizainas tęsia BMW EfficientDynamics filosofiją. Dėl optimizuotų aerodinaminių detalių, turinčių teigiamos įtakos tausumui ir degalų sąnaudoms, BMW pasižymi puikiais oro pasipriešinimo rodikliais.
Pavyzdžiui, dėl plokščio variklio skyrių ir galinę ašį dengiančio dugno ženkliai pagerinama automobilio aerodinamika. Šios naujos apdailos detalės ne tik padidina automobilio aerodinamiką: jie taip pat izoliuoja garsą ir apsaugo nuo korozijos. Dar daugiau aerodinamikos naujovių: naujo dizaino galinio aptako kraštas ir aerodinamiškai optimizuoti šoniniai veidrodėliai. Dėl pastarųjų taip pat pagerinama akustika ir šoniniai stiklai ne taip greitai išsipurvina.

Aero ratlankiai.

17 colių Streamline 306, 8 J x 17 lengvo lydinio ratlankiai (dar vadinami Aero ratlankiais) su sumažinto pasipriešinimo riedėjimui 245/55 R 17 padangomis padės ne tik sutaupyti degalų, bet ir pašalinti į aplinką mažiau CO2.

ECO PRO REŽIMAS.

ECO PRO režimas, priklausomai nuo vairuotojo vairavimo stiliaus, gali padėti sumažinti degalų sąnaudas net iki 20 procentų. Sutaupyti penkiais procentais daugiau degalų taip pat padės ir papildomos funkcijos, kaip antai, važiavimo laisvąja eiga funkcija (tik su 8 pavarų transmisija Steptronic), maršruto planavimo asistentas (tik su navigacijos sistema Professional) ir ECO PRO maršrutu (tik su navigacijos sistema Professional ir Business).

 • Važiavimas laisvąja eiga

  Važiavimo laisvąja eiga funkcija atjungia transmisiją nuo variklio, taigi automobilis važiuoja be jokio variklio pasipriešinimo. Jei važiuodamas 50–160 km/h greičiu vairuotojas nukelia pėdą nuo akceleratoriaus paminos ir nespaudžia stabdžių, automobilis važiuoja laisvąja eiga, o maršruto asistentas nereguliuoja greičio.

 • Aktyvi kruizo kontrolė su Stop&Go

  Kartu su aktyvios kruizo kontrolės funkcija, net po automobilio stabdymo su aktyvuotu ECO PRO režimu automobilis vėl pasieks pirmiau nustatytą greitį dar tausiau.

 • Maršruto planavimo asistentas

  Remdamasis navigacijos sistemos duomenimis, maršruto planavimo asistentas fiksuoja posūkius, kelio darbus, greičio apribojimus, kelyje esančius išvažiavimus iš greitkelių ir įspėja vairuotoją, kad šis galėtų iš anksto sumažinti automobilio greitį.

 • ECO PRO maršrutas

  Priklausomai nuo eismo situacijos, vairuotojo elgesio ir kelio sąlygų, ECO PRO maršrutas pateiks ekrane patį tausiausią maršrutą iki jūsų kelionės tikslo. Borto kompiuteryje galėsite matyti tikslų procentą degalų, kuriuos sutaupysite pasirinkę ECO PRO pasiūlytą maršrutą.

8 PAVARŲ TRANSMISIJA STEPTRONIC.

8 PAVARŲ TRANSMISIJA STEPTRONIC.

8 pavarų transmisija Steptronic nustato naujus komforto ir dinamikos standartus bei yra pagrindinė BMW EfficientDynamics dalis.
Dėl neįprastai tiksliai sugraduotų pavarų užtikrinamas optimalus galios perdavimas nesvarbu, kokiu greičiu bevažiuotumėte. Taip ženkliai sumažinamos degalų sąnaudos, o vairuotojas gali mėgautis dar didesniu sportiško ir dinamiško važiavimo pojūčiu. Kai važiuojate dideliu greičiu, dėl papildomos pavaros bus sumažinamas variklio greitis, degalų sąnaudos ir variklio skleidžiamas triukšmas.
Sankaba pasitarnaus net ir tuomet, kai automobilyje pasirinktas mechaninis režimas. Kartu su greitai kintančiu variklio greičiu ir tiksliai suderinta transmisija, pavaros perjungiamos ypač komfortiškai, o variklio skleidžiamas garsas ženkliai sumažinamas.

Dėl 8 pavarų transmisijos Steptronic iš BMW EfficientDynamics, tapo įmanoma padidinti automobilio galią – tik su važiavimo patirties kontrolės nuspėjamąja pavara. Kai pasirenkamas Sport režimas, transmisijos valdymas naudoja iš navigacijos sistemos gautus duomenis perduoti atsako lygį, kuris, dėl maršruto charakteristikų bus dar dinamiškesnis ir spontaniškesnis. Kaip jau galima nuspėti iš pavadinimo, Comfort režimas užtikrina į komfortą orientuotą pavarų perjungimo programą ir mažesnį perjungimų skaičių.