VYKDO NAUJĄ MISIJĄ.

Naujasis BMW X3.

VYKDO NAUJĄ MISIJĄ.

Naujasis BMW X3.

VYKDO NAUJĄ MISIJĄ.Naujasis BMW X3.

Visiškai naujas BMW X3 yra neribotų galimybių, tikrumo ir laisvės išraiška. Nuo pat pirmo žvilgsnio jis palieka įspūdį savo atletiška išvaizda ir žavi jaudinančia važiavimo patirtimi. Dalinai autonomiško važiavimo ir išmaniosios BMW xDrive visų varom ratų sistemos dėka jis užtikrina puikų važiavimo komfortą tiek kelyje, tiek bekelėje. Šis automobilis pakelia savo klasės kartelę ir neleidžia jums suabejoti dėl to, kaip svarbu yra pasirinkti tinkamą automobilį savo kelionėms.

BMW X3 M40i:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,4–8,2
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 193–188

DINAMIKA BE KOMPROMISŲ – NESVARBU KUR BEVAŽIUOTUMĖT.

Išmanioji BMW xDrive visais ratais varoma sistema.

DINAMIKA BE KOMPROMISŲ – NESVARBU KUR BEVAŽIUOTUMĖT.

Išmanioji BMW xDrive visais ratais varoma sistema.

BMW X3 turi aiškią misiją: besąlygiškai suderinti dinamiką ir saugumą. Išmaniosios visų varomų ratų sistemos BMW xDrive dėka užtikrinamas didžiausias komfortas ir saugumas net nepalankiomis oro sąlygomis ar ant slidžių paviršių. Puikią važiavimo patirtį papildo aukštas sukimo momentas ir įspūdinga trauka bei manevringumas. Kitaip tariant, su BMW X3 kelionė baigsis ten, kur jūs pageidausite.

NEMATOMAS RYŠYS.

Skaitmeninės paslaugos ir pagalba vairuotojui BMW X3 modelyje.

NEMATOMAS RYŠYS.

Skaitmeninės paslaugos ir pagalba vairuotojui BMW X3 modelyje.

Kelionės metu palaikykite ryšį su draugais ir pasauliu, naudokitės išskirtinėmis paslaugomis ir išmaniosiomis programėlėmis, skambinkite, siųskite el. laiškus ar naršykite internete per WiFi – BMW X3 sukuria savo ryšio ir komforto klasę. Novatoriška valdymo koncepcija užtikrina tobulą derinį tarp automobilio ir vairuotojo. Gautas rezultatas yra naujus standartus nustatanti važiavimo patirtis – kreipiamas didžiausias dėmesys į Jūsų poreikius ir plėtojamos autonomiško važiavimo technologijos. Tuo pat metu ypač modernios pagalbos vairuotojui sistemos pakelia saugumą į naują aukščiausią lygį ir sumažina įtampą vairuotojui. Visa tai tam, kad galėtumėte susikoncentruoti į svarbiausią: malonumą vairuoti.

PATIKIMAS PARTNERIS BET KURIOJE MISIJOJE. GALINGAS ESTETAS.

BMW X3 dizainas.

PATIKIMAS PARTNERIS BET KURIOJE MISIJOJE. GALINGAS ESTETAS.

BMW X3 dizainas.

Vos vienas žvilgsnis, pažadinantis iššūkių troškimą. Pritrenkianti BMW X3 dizaino kalba naujai apibrėžia, kas yra autoritetas ir nepriklausomybė. Harmoningos proporcijos, galingi kontūrai ir ryškus akcentas į priekinio ir galinio vaizdo plotį – visa tai sukuria ilgai išliekantį įspūdį, kuris dar labiau sustiprėja įlipus vidun. Trumpiau tariant: BMW X3 išvaizda atitinka visus troškimus.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

  • Nurodytos degalų sąnaudos ir CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią automobilio tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o intervalas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

    CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal direktyvą 1999/94/EB ir Pkw-EnVKV ir yra pagrįstos degalų sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

    Daugiau informacijos apie naujų keleivinių automobilių oficialias degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galima rasti naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos nuostatuose, kuriuos galima nemokamai gauti visose pardavimo vietose arba https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.