GAUKITE VISKĄ IR DAR DAUGIAU.

BMW X4 M40i: 360 AG, 265 kW.

GAUKITE VISKĄ IR DAR DAUGIAU.

BMW X4 M40i: 360 AG, 265 kW.

GAUKITE VISKĄ IR DAR DAUGIAU.BMW X4 M40i: 360 AG, 265 kW.

BMW X4 M40i modelyje galia ir universalumas sukuria išties unikalų derinį. Sportiniame didelio pravažumo Coupé modelyje integruotas galingas 360 AG 6 cilindrų variklis, taigi laisvės pojūtis važiuojant šiuo BMW garantuotas. Puikus dizainas, patobulinta važiuoklė ir maksimali važiavimo dinamika tik įrodo, jog šis automobilis kupinas M privalumų. Šio automobilio važiavimo charakteristikos įkvepia gryna dinamika, įstabiu komfortu ir universalumu, dėl kurio BMW yra tinkamas naudoti kasdien.

BMW X4 M40i echniniai duomenys:
Degalų sąnaudos (mišriu režimu): 8,6 l/100 km
CO2 emisijos (mišriu režimu): 199 g/km

Design

M PERFORMANCE DIZAINAS BMW X4 M40i MODELYJE.

Dėl M privalumais papildyto dizaino BMW X4 M40i tiesiog spinduliuoja gryną dinamiką – tai pastebėsite vos tik žvilgtelėję į šį automobilį. Sportišką išvaizdą sukuria daugybė individualių ir išskirtinių akcentų - M sportinis paketas, priekinio ir galinio buferio patobulinimai. Daugybė interjere integruotų įrangos detalių sukuria išties sportišką automobilio išvaizdą. Itin kokybiškos medžiagos, tipiškas M dizainas ir dėmesys net ir menkiausiai detalei dar labiau sustiprina važiavimo šiuo BMW teikiamą malonumą.

IŠSKIRTINĖS BMW X4 M40i SAVYBĖS.

Akcentinės spalvos dizaino ypatumai.

Ferric Grey pilkos spalvos apdaila puoštos įmantrios oro įleidimo angose esančios juostelės, platus priekinis buferis ir inksto formos grotelių juostelės suteikia BMW X4 M40i modeliui dar daugiau įtaigumo.

20'' M Double-spoke 680 M.

Dėl dviem spalvom puoštų 20 colių Double-spoke stiliaus lengvojo lydinio ratlankių (galima pasirinkti) BMW X4 M40i modelį atpažinsite iškart: 8.5 J x 20 priekiniai ir 10 J x 20 galiniai ratlankiai su itin kokybiškomis padangomis.

Akcentinės spalvos šoninių veidrodėlių gaubtai.

Aptakių linijų šoninių veidrodėlių gaubtai puošti Ferric Grey pilka spalva. Dėl aerodinamiško jų dizaino nėra beveik jokio oro pasipriešinimo.

Tamsaus chromo M logotipas.

Tamsaus chromo spalvos M logotipas – elegantiškas būdas akcentuoti faktą, kad BMW X4 M40i – neabejotinai M Performance klasės automobilis.

Juodo chromo sportinė išmetimo sistema.

Išskirtinė išmetimo sistema su išmaniąja oro įleidimo angos kontrole nesunkiai atpažįstama dėl elegantiška tamsaus chromo apdaila padengtų išmetimo vamzdžių.

Tamsaus chromo modelio emblema.

Akcentinės spalvos galinę automobilio dalį puošianti modelio emblema - BMW X4 M40i ir BMW M modelius siejantis akcentas.

Durų slenksčių apdaila su modelio emblema.

Aliuminiai įdėklai su modelio emblema tiek vairuotojus, tiek ir keleivius viliojančiai kviečia kelionei šiuo BMW.

Modelio emblema salone.

Skaitinės išraiškos modelio emblema po tachometru - išties išskirtinis sportiškas akcentas tiesiai vairuotojo matymo lauke.

M PERFORMANCE TWIN POWER TURBO VIENOS EILĖS 6 CILINDRŲ BENZININIS VARIKLIS.

Tam, kad M Performance automobiliai atitiktų aukštus jiems keliamus reikalavimus, 6 cilindrų variklis patobulintas 2014 m. BMW M3 ir BMW M4 privalumais. Dėl kaltinio plieno alkūninio veleno šis galios agregatas išvysto maksimalų 465 Nm sukimo momentą esant nuo 1350 iki 5250 aps. 3,0 litrų darbinio tūrio variklis išvysto maksimalų 265 kW (360 AG) sukimo momentą esant nuo 5800 iki 6000 aps. Nuo 0 iki 100 km/h greitį BMW X4 M40i pasiekia vos per 4,9 sekundės.

 • Jaudinantis M Performance garsas

  Įmantrią BMW X4 M40i išmetimo sistemą galima lengvai atpažinti iš abi automobilio puses puošiančių juodo chromo išmetimo vamzdžių. Be išmaniosios oro įleidimo angų kontrolės, šis modelis taip pat papildytas dviguba srauto nukreipimo sistema, optimizuota specialiai automobilio gale susidarančiam slėgiui ir rezonatoriui, kuris skirtas išskirtinai tik M Performance automobiliams. Priklausomai nuo važiavimo režimo ir situacijos, charizmatiškas automobilio skleidžiamas garsas pabrėžia sportiškojo BMW X4 modelio charakterį.

M PERFORMANCE VAŽIAVIMO DINAMIKA BMW X4 M40i MODELYJE.

Dėl begalės patobulinimų akivaizdu, kad BMW X4 M40i modelis įkvepia savo važiavimo dinamika, kurią gali užtikrinti tik M Performance automobiliai. Be to, su moderniais pakabos patobulinimais pagerinamos skersinės ir išilginės dinaminės šio išskirtinio didelio pravažumo sportinio coupé savybės. Daugybė sistemų buvo pritaikytos M Performance važiavimo dinamikai užtikrinti. Visa tai sudaro: BMW xDrive, sukurta kreipiant didesnį dėmesį į galinius varomus ratus, elektroniškai valdoma amortizatorių sistema ir kintančio sportinio vairavimo sistema.

 • Daugiau dinamikos: sportinė pakaba

  Aukščiausio lygio važiavimo dinamika – pažadas, kurį naujasis BMW X4 M40i modelis su sportine pakaba neabejotinai ištesės. Amortizatoriai ir stabilizatoriai šiame BMW sustiprinti, o priekinių ašių kreivė padidinta. Adaptyvūs amortizatoriai ir keturių varomų ratų sistema papildyta dar dinamiškesnes važiavimo savybes užtikrinančiais parametrais, taigi važiavimo šiuo BMW pojūtis prilygs sportiniam coupé. Geresnis stabilumas posūkiuose ir mažesnis siūbavimas garantuos didžiausią įmanomą važiavimo automobiliu teikiamą malonumą.

 • Daugiau manevringumo: kintančio sportinio vairavimo sistema

  Kai siekiama užtikrinti labiau tiesioginį ir manevringą važiavimo stilių, kintančio sportinio vairavimo sistema reaguoja į vairo pasukimo kampą nepriklausomai nuo automobilio važiavimo greičio – atsižvelgiama tik į kintantį posūkio kampą. Dideliuose posūkiuose sumažinamas vairo pasukimo kampas, o staigiuose posūkiuose automobilio valdymas ypač pagerinamas. Ši ypatybė akivaizdi, kai pasirenkamas sportinis važiavimo stilius. Visos šios ypatybės svarbios ir parkuojantis, važiuojant posūkiuose ar manevruojant: kai vairo pasukimo kampas mažas, sistema užtikrina puikų kryptinį stabilumą ir vairavimo tikslumą.

 • Dar geresnis sukibimas: BMW xDrive

  BMW X4 M40i standartiškai montuojama išmanioji keturiais ratais varoma sistema BMW xDrive su galios kontrolės funkcija. Ši sistema reguliuoja kintamą galios paskirstymą tarp dviejų galinių ratų, todėl pasiekiamas unikalus dinamikos, manevringumo ir sukibimo su kelio danga lygis. Nesvarbu, koks kelio paviršius bebūtų, šis didelio pravažumo sportinis Coupé tiksliai susidoros su bet kokiu krypties pasikeitimu, o koreguoti automobilio važiavimo kryptį reikės rečiau. Tam, kad būtų pasiekta M Performance modeliams būdinga važiavimo dinamika, sistema kurta kreipiant ypatingą dėmesį į galinius ratus.

 • Dar sportiškesnis: itin tvarios padangos

  Sportiškoms automobilio charakteristikoms itin svarbu ir padangos. Jei pageidaujama, 20 colių M Double-spoke 680 M dviejų atspalvių ratlankiams galima pritaikyti Michelin Pilot Super Sport padangas. Itin tvarios mišraus rašto padangos (priekinės 245/40 R20, galinės 275/35 R20) padeda pagerinti šio BMW dinamiką.


  Į standartinę įrangą įeina 19 colių Michelin Primacy Runflat mišraus rašto padangos. Double-spoke 622 M ratlankiai (priekiniai 245/45 R19, galiniai 275/40 R19) perkelia visą BMW X4 M40i potencialą į kelią – beveik be jokio galios nuostolio.

Steptronic

8 PAVARŲ SPORTINĖ TRANSMISIJA STEPTRONIC.

Aštuonių pavarų sportinė transmisija Steptronic ir už vairo integruotos pavarų perjungimo svirtelės ne tik sukuria komforto įspūdį, bet ir garantuoja neįtikėtinai sportišką pavarų perjungimą. Važiuoklė sujungta tiesiogiai, o kartu su paleidimo kontrole (montuojama standartiškai), suteikia galimybę staigiai greitinti vos tik pajudėjus iš vietos. Be to, dideli priekinėje ašyje integruoti stabdžių diskai ir optimizuotos stabdžių kaladėlės užtikrina puikią BMW kontrolę net ir pačiose sportiškiausiose važiavimo situacijose.

M PERFORMANCE GRUPĖ.

Tobulai suderintas dizainas, važiuoklė ir maksimali važiavimo dinamika. M Performance automobiliai įkūnija tobulą šių trijų privalumų sąveiką. Šis unikalus BMW M GmbH kūrinys sujungia geriausias visos šios serijos automobilių ypatybes kartu su BMW M genais.

Dar didesnis važiavimo malonumas.

Sužinokite daugiau apie M Performance automobilius

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisijos.

 • Degalų sąnaudų, CO2 emisijos, elektros energijos suvartojimo reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą.

  Automobiliu nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo daugybės veiksnių, o ypač: važiavimo stiliaus, pasirinkto maršruto, oro sąlygų, šildymo / vėsinimo ir kondicionieriaus naudojimo.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str.1, 73760 Ostfildern, Vokietija.