PUIKIAI ATRODANTIS AUTOMOBILIS – TIEK IŠORĖJE, TIEK IR VIDUJE.

BMW X4 komfortas ir funkcionalumas.

Išskirtinai erdvus interjeras: BMW X4 eksterjeras stebina savo coupé modeliams būdinga elegantiška stogo linija. Automobilio viduje galėsite mėgautis išskirtiniu funkcionalumu ir komfortu. Su standartiškai automobilyje montuojama santykiu 40:20:40 nulenkiama galine sėdyne galėsite ženkliai padidinti interjero erdvę. Taigi, BMW atitiks visus jūsų transportavimo reikalavimus.

COMFORT ACCESS.

COMFORT ACCESS.

Novatoriškas ir lengvai valdomas – su Comfort Access sistema bus ypač paprasta atidaryti automobilio dureles ir įjungti variklį – ir jums net nereikės automobilio raktelio. Priartėjus prie automobilio, kišenėje ar lagamine esantis automobilio raktelis bus automatiškai atpažintas. Vos tik durelės automatiškai atrakinamos, vairuotojas gali sėstis į automobilį ir įjungti variklį spustelėjęs Start Stop mygtuką.
Į Comfort Access sistemą taip pat įeina išmanaus atidarymo funkcija. Integruotas jutiklis nustato trumpą tiesioginį kojos judesį po galiniu buferiu, taigi bagažinė automatiškai atidaroma ir uždaroma jos net nepalietus.
Siekiant užtikrinti Comfort Access sistemos saugumą, jos veikimas susietas su automobilio raktelio atpažinimo funkcija.

ERDVUMAS.

Nepaisant coupé linijos BMW X4 interjeras išskirtinai erdvus ir funkcionalus. Ypatingą komforto pojūtį garantuoja aukščiausios kokybės interjero medžiagos, praktiškos daiktų laikymo galimybės ir daugybė erdvės keleiviams. Funkcionalumą puikiai atspindi skaičiai: penkios sėdynės, standartinė santykius 40:20:40 nulenkiama galinė sėdynė ir bagažinės erdvė, kurią galėsite padidinti nuo 500 iki 1400 litrų. Komfortą ir kasdienį šios transporto priemonės praktiškumą dar labiau padidina bagažinės skyriaus dangtis, daiktų laikymo paketas (galima pasirinkti) su bagažo tinklais, bėgeliais ir neslystančiu bagažinės paviršiumi.

PAPILDOMAS ŠILDYMAS.

Net ir tuomet, kai temperatūra lauke žema, vairuotojas gali mėgautis kelione komfortiškai šiltame automobilyje – pasitelkiant papildomo šildymo funkciją su patogiu laikmačiu temperatūrą salone galima reguliuoti nepriklausomai nuo variklio funkcijos. Be to, langų stiklai nerasoja ir neapšąla. Papildomas šildymas aktyvuojamas per nuotolinio valdymo funkciją, My BMW nuotolinio valdymo programėlę arba iDrive valdiklį.
Vandens šildymo įrenginys veikia kaip šildymo šaltinis. Energija įrenginiui teikiama iš degalų sistemos. Šiuo įrenginiu taip pat pašildomas šaltas variklis. Taip išvengiama degalų sąnaudų jį šildant. Papildomą šildymą galima automatiškai aktyvuoti, kai temperatūra lauke yra žemesnė nei 15°C, arba nustatyti kiekvieną kartą prireikus nustatyti pačiam.

BEKONTAKTIS BAGAŽINĖS ATIDARYMAS.

Grįžtate apsipirkę, stovite priešais savo automobilį pilnomis rankomis pirkinių ir norite sukrauti visus maišus į bagažinę, bet tam pirmiausia reikia surasti automobilio raktelį. Tokiose situacijose ypač pasitarnauja novatoriška comfort access sistema, kurią naudodami galėsite atidaryti bagažinę jos net nepalietę:
Greitu ir tiesioginiu kojos judesiu po galiniu buferiu aktyvuosite jutiklį, kuris atvers bagažinės dangtį. Viskas, ko reikia, tai kad vairuotojas turėtų automobilio raktelį. Bagažinė atrakinama, o jos dangtis atveriamas. Bagažinė atrakinama, o jos dangtis atveriamas kai skirtingame galinio buferio aukštyje integruoti jutikliai atpažįsta kojos judesį. Su novatoriška BMW ConnectedDrive funkcija bagažinę bus patogu tiek pakrauti, tiek ir iškrauti.