IŠLAISVINKITE SAVO CHARAKTERĮ.

BMW X4.

IŠLAISVINKITE SAVO CHARAKTERĮ.BMW X4.

Maksimali išeiga kW (AG) esant 1/min (35i)

225 (306)/5800-6400

Akceleracija 0–100 km/h, sekundėmis (35i)

5.5

Didžiausias greitis km/h (35i)

247

Degalų sąnaudos važiuojant mišriu režimu, l/100 km (35i)

8.3

BMW X4 siluetas stebins visur ir visada. Dėl savo išskirtinio dizaino šis automobilis sujungia gyvenimo būdą, eksploatacines savybes ir dvi niekada iki šiol nederėjusias ypatybes šio segmento automobiliuose: X modeliams būdingą galią ir klasikinio coupé estetiką. Su išskirtinių eksploatacinių savybių BMW TwinPower Turbo varikliais ir standartine įranga, kaip antai kintantis sportinis vairavimas ir galios kontrolė, BMW X4 tobulai demonstruoja savo impulsyvų charakterį.

DISCOVER THE BMW X4.

Dizainas.

Vienas automobilis, vienas ypatumas. Aiškus ir išskirtinis. BMW X4 modelio dinamiškos linijos susijungia tam, kad sukurtų coupé būdingą siluetą ir pabrėžtų plačius X modelio sparnus ir tvirtą formą. Dėl dviejų dalių linijos šį sportinį didelio pravažumo coupé atpažinsite bet kur ir bet kada. Su galingomis oro įleidimo angomis ir 20 colių M lengvo lydinio ratlankiais (M sportinio paketo dalis) automobilis atrodo išties galingas. Automobilio viduje BMW taip pat spinduliuoja nepažabojamą pasitikėjimą savimi.

Važiavimo dinamika.

Vos spustelėjus BMW X4 akceleratoriaus pedalą šis automobilis parodys, ką išties gali. 8 pavarų sportinė transmisija Steptronic visiškai išnaudos variklių potencialą: BMW X4 xDrive35d nuo 0 iki 100 km/h greitį pasiekia vos per 5,2 sekundės. Pažangi keturių varomų ratų sistema BMW xDrive perduoda įspūdingą galią kelio dangai. Į kitas standartines ypatybes įeina kintantis sportinis vairavimas ir galios kontrolė.

Versijos ir įranga.

Vos tik pasirodžius BMW X4 kelias virsta scena. Šio automobilio galia tampa jūsų galia. Pritaikykite automobilį savo poreikiams ir pageidavimams. Ar norėtumėte dar labiau išryškinti X genus? O galbūt pabrėžti dinamiškus BMW X4 aspektus? Su xLine, M sportiniu paketu ir originaliais BMW priedais pasijusite tikru valdovu.