GALIA KIEKVIENOJE DETALĖJE.

Naujasis BMW X4 M40i.

BMW MPerformance

GALIA KIEKVIENOJE DETALĖJE.

Naujasis BMW X4 M40i.

GALIA KIEKVIENOJE DETALĖJE.Naujasis BMW X4 M40i.

Kalbant apie maksimalias charakteristikas, dažnai smulkios detalės tampa kone lemtingomis. BMW X4 M40i tai demonstruoja savo galia ir manevringumu, o šios savybės leidžia įveikti net ir sudėtingiausias važiavimo situacijas. Tokį pasitikėjimą labiausiai suteikia 360 AG (265 kW)/500 Nm M Performance TwinPower Turbo 6 cilindrų benzininis variklis, novatoriška lengvasvorė konstrukcija ir adaptyvi M pakaba.
 

BMW X4 M40i(2)(3):
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 9,2–9,0
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 213–209

Read more

LAIMĖTOJAS BE KONKURENCIJOS.

M Performance TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininis variklis.

LAIMĖTOJAS BE KONKURENCIJOS.

M Performance TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininis variklis.

Varžovams dar niekada nebuvo taip sunku jus pavyti. Būtent dėl 326 AG (240 kW) galios M Performance TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų benzininio variklio su „twin-scroll“ turbokompresoriumi, kintamos Valvetronic vožtuvų kontrolės ir aukšto tikslumo didelio slėgio tiesioginio įpurškimo sistemos. Šis variklis užtikrina maksimalų 680 Nm sukimo momentą, įsibėgėjimą nuo 0 iki 100 km/h per 4,9 sekundės – ir, kas svarbiausia, pirmaujančias pozicijas lenktynėse.

Read more

GALIOS DEMONSTRAVIMAS.

BMW X4 M40i važiavimo dinamikos ypatumai.

GALIOS DEMONSTRAVIMAS.

BMW X4 M40i važiavimo dinamikos ypatumai.

Naujiems iššūkiams reikia pasiruošti kaip įmanoma geriau. Todėl BMW X4 M40i pasirodo pačioje geriausioje savo formoje. Ypač tiksli M sportinė pakaba ir kintančio sportinio vairavimo mechanizmas užtikrina ypač tikslų valdymą. M sportiniai stabdžiai standartinėje komplektacijoje, BMW xDrive visų varomų ratų sistema ir M Sport diferencialas pagerina automobilio šoninės ir išilginės dinamikos savybes. Sukurtas naujiems standartams nustatyti.

Read more
 • Adaptyvi M pakaba

  Adaptyvią M pakabą galima sureguliuoti elektroniškai bet kuriuo metu prisitaikant prie kelio ir važiavimo sąlygų. Vairuotojas pakabos charakteristikas taip pat gali reguliuoti su važiavimo patirties kontrolės („Driving Experience Control“) funkcija ir bet kuriuo metu aktyvuoti savo pageidaujamą važiavimo stilių – nuo komfortiško iki ekstremaliai atletiško su žymiai geresniu manevringumu.

 • Kintantis sportinis vairavimas

  Kintančio sportinio vairavimo mechanizmas su Servotronic pasižymi tiesioginiu ir greitu atsaku, o tokiam vairui pasukti reikia mažiau fizinių pastangų. Jis reaguoja į vairo kampą kintamais vairo mechanizmo perdavimo laipsniais. Tai pagerina valdymo savybes važiuojant dinamiškiau ir sumažina vairavimui reikalingas fizines pastangas parkuojantis ir apsisukant.

 • BMW xDrive su M Sport diferencialu

  Išmanioji BMW xDrive visų varomų ratų sistema sklandžiai ir kintamai skirsto varančiąją galią į priekinius ir galinius ratus, siekiant užtikrinti didžiausią trauką, važiavimo dinamiką ir saugumą bet kokioje važiavimo situacijoje. Dar geresniam manevringumui pasiekti, pavyzdžiui, elektroniškai valdomas galios skirstymas subalansuoja per didelį ir per mažą pasukamumą posūkiuose. M Sport diferencialas optimizuoja trauką ir važiavimo stabilumą važiuojant dinamiškai ar skirtingais kelio paviršiais.

PAČIOS GERIAUSIOS FORMOS.

M Performance specialūs dizaino elementai pabrėžia BMW X4 M40i išskirtinumą nuo pat pirmo žvilgsnio. Cerium Grey pilkos spalvos padidintos oro įleidimo angos, BMW būdingos formos radiatoriaus grotelės ir veidrodėlių gaubtai aiškiai išreiškia sportines ambicijas. Jėgą išreiškia 21 colio lengvojo lydinio ratlankiai, o išskirtiniai Black Chrome spalvos laisvos formos išmetimo vamzdžiai už savęs palieka ilgai neblėstantį įspūdį. Automobilio priekio šonuose esantys M ženkliukai bei modelio užrašas gale, kurie taip pat yra Cerium Grey pilkos spalvos, užbaigia bendrą atletišką paveikslą.

PATOGIAI ĮSITAISYKITE IR PIRMYN.

Standartinėje komplektacijoje pateikiamas M Sport paketas suteikia BMW X4 M40i dinamiškumo, kuris akivaizdžiai matosi ir visame interjere. Nuo M odinio vairo ir M Performance specialių prietaisų, nuo vidaus apdailos iki M kojų atramų – jis spinduliuoja atletiškumu iki smulkiausios detalės.

Read more

Sportinis vairas.

M odinis vairas su daugiafunkciais mygtukais, M ženkliukas ir integruota vairuotojo pusės oro pagalvė yra trijų stipinų dizaino. „Walknappa“ juoda oda aptrauktas vairas su juodomis siūlėmis ir kontūrinėmis atramomis nykščiams užtikrina tikslų ir atletišką vairavimą.

Read more

Tobulas funkcionalaus dizaino pavyzdys.

Individualiai reguliuojamos sportinės vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės turi daugybę rankinio reguliavimo funkcijų, įskaitant atlošo plotį, išilginę padėtį, atlošo ir sėdimosios dalies kampą. Aukštesnių sėdimosios vietos ir atlošo pagalvėlių bei iškilių šoninių pagalvėlių dėka sėdynės pasižymi puikia ergonomika ir gera šonine atrama.
Read more

Charizmatiškos sportinės charakteristikos.

Ant centrinės konsolės priekio vietoj serijos užrašo yra spalvotas M ženkliukas, kuris pabrėžia sportišką atmosferą interjere ir išreiškia automobilio važiavimo dinamikos savybes.
Read more

GALIOS IŠRAIŠKA.

M Performance automobiliai.

GALIOS IŠRAIŠKA.

M Performance automobiliai.

VAIZDAI IR VIDEOKLIPAI

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 • Nurodytos degalų, energijos sąnaudos ir CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o intervalas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

  (2) pažymėtų automobilių reikšmės yra preliminarios.

  (3) pažymėtų automobilių reikšmės jau atitinka WLTP reikalavimus ir yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. [Šių automobilių CO2 emisijai ir CO2 reikšmėms taikomi automobilių mokesčiai ar kitos rinkliavos gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.]CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal direktyvą 1999/94/EB ir Pkw-EnVKV ir yra pagrįstos degalų sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal direktyvą 1999/94/EB ir Pkw-EnVKV ir yra pagrįstos degalų sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir iš https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html