Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 • BMW X4 M40i(2)(3):
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 9,2–9,0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 213–209

  Nurodytos degalų, energijos sąnaudos ir CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o intervalas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

  (2) pažymėtų automobilių reikšmės yra preliminarios.

  (3) pažymėtų automobilių reikšmės jau atitinka WLTP reikalavimus ir yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. [Šių automobilių CO2 emisijai ir CO2 reikšmėms taikomi automobilių mokesčiai ar kitos rinkliavos gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.]CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal direktyvą 1999/94/EB ir Pkw-EnVKV ir yra pagrįstos degalų sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal direktyvą 1999/94/EB ir Pkw-EnVKV ir yra pagrįstos degalų sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir iš https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html