GAUKITE VISKĄ IR DAR DAUGIAU.

BMW X5 M50d: 381 AG, 280 kW.

GAUKITE VISKĄ IR DAR DAUGIAU.

BMW X5 M50d: 381 AG, 280 kW.

GAUKITE VISKĄ IR DAR DAUGIAU.BMW X5 M50d: 381 AG, 280 kW.

BMW M inžinierių patirtis atsiskleidžia BMW X5 M50d modelio pavarų sistemoje, važiuoklės technologijoje ir dizaino ypatybėse. Taip sukuriami M Performance automobiliai, garantuojantys neįprastą grynos dinamikos, komforto ir kasdienio naudojimo derinį. Nėra jokios abejonės, kad šiame modelyje apjungiamos BMW X modelio ypatybės ir BMW M GmbH genai.

BMW X5 M50d techniniai duomenys:
Degalų sąnaudos (mišriu režimu): 6,6 l/100 km
CO2 emisijos (mišriu režimu): 173 g/km

Design

M PERFORMANCE DIZAINAS BMW X5 M50d MODELYJE.

Be išskirtinių M Performance privalumų, BMW X5 M50d taip pat įdiegti ir M sportinio paketo komponentai. Plačiame priekiniame aptake integruotos įmantrios oro įleidimo angos suteikia šiam sportiniam didelio pravažumo modeliui dar daugiau išskirtinumo. Novatoriškos M GmbH ypatybės akivaizdžios ir tobuloje visų šio M Performance automobilio komponentų, išorės ir techninio dizaino sąveikoje, orientuotoje tik į tai, kas svarbiausia – dinamiką.

IŠSKIRTINĖS BMW X5 M50d SAVYBĖS.

BMW X5 M50d – unikalios sportinės išvaizdos automobilis. Dėl Ferric Grey pilkos spalvos šoninių veidrodėlių gaubtų su tamsaus chromo apdaila puoštu M logotipu ir išskirtinių pilkos spalvos aerodinaminio paketo ypatybių šio BMW nesupainiosite su jokiu kitu automobiliu. Tokiu pat juodos spalvos chromu padengtas ir trapecijos formos išmetimo vamzdis. Tamsaus chromo BMW emblema pabrėžia jog tai M GmbH kūrinys. M GmbH dvasia vyrauja ir automobilio interjere. Tiek vairuotojus, tiek ir keleivius šiame BMW pasitinka BMW modelio emblema puošti durelių slenksčiai. M logotipas taip pat puikuojasi ir ant 8 pavarų Steptronic transmisijos pavarų svirties.

M PERFORMANCE TWIN POWER TURBO VIENOS EILĖS 6 CILINDRŲ DYZELINIS VARIKLIS.

BMW variklis sujungia common rail tiesioginio įpurškimo sistemą ir unikalų trijų pakopų turbokompresorių su kintamos geometrijos turbina. Dar veržlesnis atsakas, didelis sukimo momentas net ir esant mažoms apsukoms ir platus apsukų diapazonas – būtent tai charakterizuoja išskirtinį galios agregatą.

Šios variklio charakteristikos padeda sukurti spontanišką dinamiką: 740 Nm sukimo momentas, didžiausia 280 kW (381 AG) išeiga ir akceleracija nuo 0 iki 100 km/h vos per 5,3 sekundės. Ši įspūdinga galia sujungta su vidutinėmis, vos 6,6 l/100 km degalų sąnaudomis ir 173 g/km CO2 emisija išskirtiniam dinamikos ir emisijos santykiui sukurti ir dar kartą pabrėžti BMW automobilių inovatyvumą.

M PERFORMANCE VAŽIAVIMO DINAMIKA BMW X5 M50d MODELYJE.

BMW X5 M50d važiavimo dinamikos koncepcija kurta orientuojantis į galingą važiavimą. BMW kūrėjų siekis – dar didesnis važiavimo malonumas, unikalus komfortas ir įkvepiantis manevringumas. Manevringumas, tikslus vairavimas ir subalansuota visų automobilio dalių sąveika juntama kiekviename posūkyje. BMW M GmbH inžinieriai įdiegė daugybę patobulinimų ir optimizavo visas šio išskirtinio sportinio didelio pravažumo automobilio pakabos ir vairo sistemos charakteristikas.

 • Dar sportiškesnis: Adaptyvioji M pakaba

  Adaptyvioji M pakaba užtikrina, kad BMW X5 modeliui būdingas manevringumas BMW X5 M50d būtų dar sportiškesnis. Į įrangos paketą įeina dinaminė amortizatorių kontrolė ir pneumatinė galinės ašies pakaba su specialiais nustatymais, garantuosiančiais išskirtinai sportišką važiavimo atsaką. Vienas iš pagrindinių šio BMW privalumų – tiksli automobilio kontrolė.

 • Dar manevringesnis: Dynamic pakabos paketas

  Adaptyvios pakabos paketas Dynamic suteikia BMW X5 M50d maksimalų manevringumą, tikslumą ir kryptinę dinamiką. Specialiai BMW modeliui pritaikyta dinaminė galios kontrolė ir dinaminė važiuoklė užtikrina dar neutralesnį važiavimą ir sumažina šoninės automobilio dalies svyravimą posūkiuose.

 • Geresnis sukibimas: BMW xDrive

  BMW X5 M50d integruota išmanioji keturiais ratais varoma sistema BMW xDrive su standartine galios kontrole, taigi išvystomas unikalus dinamikos, manevringumo ir sukibimo su kelio danga lygis. Nesvarbu, koks kelio paviršius bebūtų, šis didelio pravažumo sportinis modelis tiksliai susidoros su bet kokiu krypties pasikeitimu, o koreguoti automobilio važiavimo kryptį reikės rečiau. Tam, kad būtų pasiekta M Performance modeliams būdinga važiavimo dinamika, sistema kurta kreipiant ypatingą dėmesį į galinius ratus.

Steptronic

8 PAVARŲ SPORTINĖ TRANSMISIJA STEPTRONIC.

Galią BMW X5 M50d perduoda standartiškai šiame modelyje montuojama 8 pavarų sportinė transmisija Steptronic. M Performance pavarų perjungimo programos nustatymas pritaikytas variklio dinaminiam potencialui. Už vairo integruotos papildomos pavarų perjungimo svirtelės, dėl kurių vairavimo stilius taps dar sportiškesnis. Transmisijoje taip pat įdiegta Paleidimo kontrolės funkcija, garantuojanti optimalią akceleraciją bet kokiomis važiavimo sąlygomis. Kompaktiškumas, nedidelis svoris ir tobula sąveika su automatine Start Stop funkcija padeda ženkliai sumažinti degalų sąnaudas ir CO2 emisiją.

M PERFORMANCE GRUPĖ.

Tobulai suderintas dizainas, važiuoklė ir maksimali važiavimo dinamika. M Performance automobiliai įkūnija tobulą šių trijų privalumų sąveiką. Šis unikalus BMW M GmbH pasiūlymų derinys apjungia geriausias visos šios serijos automobilių ypatybes kartu su BMW M genais.

Dar didesnis važiavimo malonumas.

Sužinokite daugiau apie M Performance automobilius.

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisijos.

 • Degalų sąnaudų, CO2 emisijos, elektros energijos suvartojimo reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą.

  Automobiliu nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo daugybės veiksnių, o ypač: važiavimo stiliaus, pasirinkto maršruto, oro sąlygų, šildymo / vėsinimo ir kondicionieriaus naudojimo.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str.1, 73760 Ostfildern, Vokietija.