DAUGIAU BEI TIKĖJOTĖS.

BMW X5 M50d: 381 AG, 280 kW.

DAUGIAU BEI TIKĖJOTĖS.

BMW X5 M50d: 381 AG, 280 kW.

DAUGIAU BEI TIKĖJOTĖS.BMW X5 M50d: 381 AG, 280 kW.

Naujasis X5 – tai BMW inžinierių šedevras, į kurį sudėta visa geriausia patirtis, technologijų pažanga ir inovacijos. Be to, M „Performance“ paketas garantuoja ypatingą dinamikos bei komforto derinį.


BMW X5 M50d techniniai duomenys:
Degalų sąnaudos (mišriu režimu): 6,6 l/100 km
CO2 emisijos (mišriu režimu): 173 g/km

Read more
Design

NEPRILYGSTAMAS M PERFORMANCE DIZAINAS.

Be išskirtinių M „Performance“ privalumų, BMW X5 M50d papildytas ir išskirtiniais M sportinio paketo komponentais. Masyviame priekiniame bamperyje integruotos įmantrios oro įleidimo angos suteikia šiam sportiniam, didelio pravažumo modeliui dar daugiau išskirtinumo. Tiek automobilio dizainas, tiek ir technologiniai parametrai orientuoti į maksimalią galią ir dinamiką.

IŠSKIRTINĖS BMW X5 M50d SAVYBĖS.

BMW X5 M50d – unikalios sportinės išvaizdos automobilis, demonstruojantis tvirtą charakterį ir suteikiantis unikalią vairavimo patirtį. Išskirtinės „Ferric Grey“ pilkos spalvos šoninių veidrodėlių gaubtai su tamsaus chromo apdaila puoštu M logotipu bei juodos spalvos chromu padengtas trapecijos formos išmetimo vamzdis – šio BMW nesupainiosite su jokiu kitu automobiliu. M „GmbH“ sportinė dvasia vyrauja ir automobilio salone. Tiek vairuotojus, tiek ir keleivius šiame BMW pasitinka prabangą simbolizuojančiu BMW logotipu puošti durelių slenksčiai. M logotipas taip pat puikuojasi ir ant 8 pavarų „Steptronic“ transmisijos pavarų svirties.

M PERFORMANCE TWIN POWER TURBO VIENOS EILĖS 6 CILINDRŲ DYZELINIS VARIKLIS.

Dėka novatoriško variklio, šis naujasis BMW X5 –  dar veržlesnis bei manevringesnis. Platus apsukų diapazonas charakterizuoja išskirtinį galios diapozoną. Dėka daugybės galio komponentų, šis automobilis nuo 0 iki 100 km/h  įsibėgėja vos per 5,3 sekundės, o vidutinės degalų sąnaudos – vos 6,6 l/100 km.

M PERFORMANCE VAŽIAVIMO DINAMIKA.

BMW X5 M50d važiavimo dinamikos koncepcija sukurta orientuojantis į galią ir dinamiškumą. BMW kūrėjų siekis - dar didesnis važiavimo malonumas, unikalus komfortas ir įkvepiantis manevringumas. BMW inžinieriai įdiegė daugybę patobulinimų ir optimizavo visas šio išskirtinio sportinio automobilio pakabos ir vairo sistemos charakteristikas.

 • Dar sportiškesnis: adaptyvioji M pakaba

  Adaptyvioji M pakaba užtikrina, kad BMW X5 modeliui būdingas manevringumas būtų dar įspūdingesnis. Į M įrangos paketą įeina dinaminė amortizatorių kontrolė ir pneumatinė galinės ašies pakaba su specialiais nustatymais, garantuosiančiais išskirtinai sportišką važiavimo. Vienas iš pagrindinių šio BMW privalumų – itin tiksli automobilio kontrolė.

 • Dar manevringesnis: „Dynamic“ pakabos paketas

  Adaptyvioji „Dynamic“ pakaba suteikia BMW X5 M50d maksimalų manevringumą, tikslumą ir nepriekaištingą dinamiką. Specialiai BMW modeliui pritaikyta dinaminė galios kontrolė ir dinaminė važiuoklė užtikrina dar neutralesnį važiavimą ir sumažina šoninės automobilio dalies svyravimą posūkiuose.

 • Geresnis sukibimas: BMW "xDrive"

  BMW X5 M50d yra integruota išmanioji keturiais ratais varoma sistema BMW  „xDrive“ su standartine galios kontrole, tad išvystomas aukštas dinamikos, manevringumo ir sukibimo su kelio danga lygis. Nesvarbu koks kelio paviršius bebūtų, šis didelio pravažumo sportinis modelis tiksliai susidoros su bet kokiu krypties pasikeitimu. 

Steptronic

8 PAVARŲ SPORTINĖ TRANSMISIJA STEPTRONIC.

BMW X5 M50d galią užtikrina standartiškai šiame modelyje montuojama 8 pavarų sportinė transmisija  „Steptronic“. Be to už vairo integruotos papildomos pavarų perjungimo svirtelės primena sportinio automobilio valdymą ir leidžia jaustis taip, lyg vairuotumėte sportinį automobilį. Transmisijoje taip pat įdiegta paleidimo kontrolės funkcija, garantuojanti optimalią akceleraciją bet kokiomis važiavimo sąlygomis. Kompaktiškumas, nedidelis svoris ir tobula sąveika su automatine  „Start Stop“ funkcija padeda ženkliai sumažinti degalų sąnaudas ir CO2 emisiją.

M PERFORMANCE GRUPĖ.

Tobulai suderintas dizainas, važiuoklė ir maksimali važiavimo dinamika. M  „Performance“ automobiliai įkūnija tobulą šių trijų komponentų sąveiką. Šis unikalus BMW M  „GmbH“ modelis apjungia geriausias visos šios serijos automobilių ypatybes kartu su BMW M galimybėmis.

Dar didesnis važiavimo malonumas.

Sužinokite daugiau apie M  „Performance“ automobilius.

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisijos.

 • Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią automobilio tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o nuvažiuojamas atstumas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius. Šios reikšmės jau atitinka WLTP normas ir yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes tam, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. Priklausomai nuo valstybinių teisės aktų, CO2 emisijos reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių skaičiuojant automobilių mokesčius ar kitas rinkliavas.
  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal direktyvą 1999/94/EB bei tipo patvirtinimo metu galiojančią Pkw-EnVKV versiją ir yra pagrįstos degalų sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galima sužinoti iš naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudų, CO2 emisijos ir energijos sąnaudų žinyno, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir iš https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

Gaukite katalogą.

GAUKITE KATALOGĄ.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.