GALINGAS IR IŠRAIŠKINGAS.

BMW X5 dizainas.

GALINGAS IR IŠRAIŠKINGAS.

BMW X5 dizainas.

Stiprų charakterį atpažinsite iškart. BMW X5 iškart patrauks dėmesį – tiesiog negalėsite atitraukti nuo jo akių. Be to, visos kelionės metu galėsite mėgautis šio automobilio aukščiausios kokybės salono interjeru. Kadangi šiame automobilyje integruotos aukštesnės sėdynės, visuomet puikiai matysite kelią priešais ir aukščiausios kokybės interjero medžiagas.

 

Pavaizduotas valdymo ekrano dizainas turėtų būti išleistas 2016 m. spalio mėn.

GALINGAS IR IŠRAIŠKINGAS.BMW X5 dizainas.

Stiprų charakterį atpažinsite iškart. BMW X5 iškart patrauks dėmesį – tiesiog negalėsite atitraukti nuo jo akių. Be to, visos kelionės metu galėsite mėgautis šio automobilio aukščiausios kokybės salono interjeru. Kadangi šiame automobilyje integruotos aukštesnės sėdynės, visuomet puikiai matysite kelią priešais ir aukščiausios kokybės interjero medžiagas.

 

Pavaizduotas valdymo ekrano dizainas turėtų būti išleistas 2016 m. spalio mėn.

Read more

EKSTERJERO DIZAINAS.

Dėl dinamiškų vertikalių proporcijų trečiosios kartos BMW X5 iškart išduoda BMW X modelių išskirtinumą. Jame taip pat yra keletas naujų dizaino ypatybių, dar labiau pabrėžiančių tiesiog magišką išvaizdą ir neprilygstamą universalumą.
Vienas svarbiausių optimizuoto dizaino akcentų – dėmesys aerodinamikai. Dėl akį patraukiančių priekinės, galinės ir šoninių detalių forma ir funkcija tiesiog idealiai dera tarpusavyje: didelės oro įleidimo angos, priekiniame buferyje integruota oro užuolaida ir naujas priekinių ratų arkose esantis oro alsuoklis pabrėžia sportišką BMW X5 charakterį, padeda sumažinti degalų sąnaudas ir CO2 emisiją.
Aerodinamiška forma tęsiasi iki pat galinės automobilio dalies. Dėl oro kreiptuvo ir galinio statramsčio automobilis atrodo platesnis bei geriau nukreipiamas oro srautas.
Plokščias ir platus BMW priekyje integruotų inksto formos grotelių dizainas suteikia X5 modeliui ypač sportišką išvaizdą. Inksto formos grotelės ir priekiniai žibintai tarytum susieti, taigi sukuriamas vienovės įspūdis ir pabrėžiama plati automobilio tarpvėžė. Dėl trumpo atstumo tarp priekinio statramsčio ir priekinės ašies atrodo, tarytum automobilis veržiasi į priekį, taigi tobulai išsiskiria keturiais ratais varoma sistema.

DIZAINAS.

BMW X5 dizainas – tai puikus galingos dinamikos, didingo sportiškumo ir išskirtinės elegancijos derinys.

DIZAINAS.

BMW X5 dizainas – tai puikus galingos dinamikos, didingo sportiškumo ir išskirtinės elegancijos derinys.

INTERJERO DIZAINAS.

Aukščiausios kokybės oda, įstabūs paviršiai, jaukus apšvietimas ir maksimalus komfortas: Pasinerkite į BMW X5 interjerą ir pajuskite jo išskirtinumą.

  • Elegantiška ir komfortiška atmosfera

    BMW X5 kėbulą apibūdina įspūdinga išvaizda, o interjerą – įstabi elegancija. Horizontalūs kontūrai ir kontrastingi paviršiai dar labiau sustiprina erdvės pojūtį. Aukščiausios kokybės medžiagos ir interjero paviršiai, sujungti su daugybe rinktinių apmušalų, spalvų ir jaukiu apšvietimu sukuria tikrą gerovės pojūtį.

  • Aiškus prietaisų skydelio dizainas

    Vienas pagrindinių BMW X5 interjero akcentų – aiškumas. Dėl BMW X modeliams būdingų aukštesnių sėdynių puikiai matysite kelią priešais. Visi valdikliai, įskaitant naują iDrive jutiklinį valdiklį su pasirenkamąja navigacijos sistema Professional ir atskiru valdymo ekranu orientuoti į vairuotoją. Interjero veidrodėliai su automatine nuo akinimo apsaugančia funkcija užtikrina dar didesnį saugumą ir komfortą.

APLINKA.

Vos tik atsisėdę į BMW X5 pastebėsite viena: visų detalių sukuriamą tobulumą. Erdvų ir prabangų interjerą sukuria kruopščiai atrinktos, tobulai apdirbtos aukščiausios kokybės medžiagos.
Puikiai deranti kokybiška oda ir elegantiška apdaila, kurią naudojant kartu su individualiomis apšvietimo galimybėmis (galima pasirinkti apšvietimo paketą su aplinkos šviesos dizainu) sukuriama itin išskirtinė aplinka.
Su elektriniu būdu reguliuojamomis patogiomis vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio sėdynėmis bus užtikrinamas komfortiškas ir atpalaiduojantis važiavimas. Be to, dėl aukščiausios kokybės atskiro valdymo ekrano ir Bang & Olufsen erdvinio garso sistemos (galima pasirinkti) BMW X5 visuomet bus užtikrinama puiki akustika visiems jūsų pojūčiams patenkinti.

ŽIBINTŲ DIZAINAS.

Šviesų paketą sudaro LED žibintai ir salonui elegancijos suteikiančios detalės, kurios padeda keleiviams atsipalaiduoti. „Pasisveikinimo“ šviesos prieš automobilį sukuria vairuotoją sveikinantį apšvietimo kilimą.


Ambient aplinkos apšvietimas pabrėžia salono poilsio kambario atmosferą. Devyni iš anksto nustatyti mėlynos, baltos ir oranžinių šviesų dizainai užpildo vidų švelniu atpalaiduojančiu netiesioginių ir tiesioginių šviesos šaltinių mišiniu. Papildomi Ambient aplinkos šviesų šaltiniai įrengti apdailoje, priekinėse ir galinėse kojų nišose, visuose durų skyriuose ir panelėse. Gale įrengtos praktiškos skaitymui skirtos šviesos. Papildomos LED šviesos išorėje suteikia daugiau patogumo kasdieniniam naudojimui, pavyzdžiui LED lemputės durų rankenėlėse, kurios aktyvuojasi įlipant ir išlipant.

ADAPTYVŪS LED ŠVIESOS DIODO PRIEKINIAI ŽIBINTAI.

Adaptyvių LED šviesos diodo priekinių žibintų skleidžiama šviesa atitinka dienos šviesą, o jos paskirstymas automatiškai reguliuojamas priklausomai nuo važiavimo greičio ir posūkio kampo.
Adaptyvius LED šviesos diodo priekinius žibintus sudaro gabaritiniai žibintai, LED žibintų žiedai, artimųjų šviesų žibintų funkcija, BMW Selective Beam (nuo akinimo apsauganti tolimųjų šviesų žibintų funkcija), LED rūko žibintai, posūkio žibintai, posūkio indikatoriai, dienos važiavimo žibintai ir adaptyvūs priekiniai žibintai su kintančios šviesos kontrole. Visos šio automobilio funkcijos be išimčių taip pat papildytos LED šviesos diodo technologija.
Šviesos paskirstymas automatiškai pritaikomas prie jūsų važiavimo greičio ir posūkio kampo. Itin ryški šviesa atitinka dienos šviesą. Ji optimaliai ir tolygiai apšviečia kelią, taigi ženkliai pagerinamas matomumas, o vairavimas tampa mažiau varginantis. Keturi LED šviesos diodo žiedai suteikia išskirtinės išvaizdos net ir važiuojant dieną.