SISTEMINGA PAŽANGA.

BMW X5 xDrive40e iPerformance.

SISTEMINGA PAŽANGA.

BMW X5 xDrive40e iPerformance.

SISTEMINGA PAŽANGA.BMW X5 xDrive40e iPerformance.

Visa, kas iš dviejų pasaulių sujungta išskirtiniame komfortiškame hibridiniame keturiais ratais varomame automobilyje BMW X5 xDrive40e. BMW X5 puikiai dera inovacijos, prabanga ir universalumas. Įspūdinga važiavimo dinamika, išskirtinis tausumas– unikali koncepcija, tobulai pritaikyta sportinio didelio pravažumo automobilio savybėms.

BMW X5 xDrive40e iPerformance vaizduose pavaizduotas naujasis BMW iPerformance Design, kurį bus galima įsigyti nuo 2016 m. antrosios pusės.


Pavaizduotas valdymo ekrano dizainas turėtų būti išleistas 2016 m. spalio mėn.

AUTOMOBILIO KONCEPTAS.

BMW X5 serijos modelis, suvartojantis tiek pat degalų, kiek ir mažas automobilis: BMW xDrive visų varomų ratų sistema ir dinaminės važiavimo charakteristikos garantuoja optimalų sukibimą ir manevringumą visais važiavimo režimais. Dėl savo manevringumo ir dinamiškumo BMW X5 xDrive40e iPerformance patenkins bet kokius lūkesčius. Iš išorės iPerformance modelis skiriasi nuo įprastai varomų modelių eDrive ženkliuku ant galinių statramsčių iš abiejų pusių ir priekinių šoninių panelių. Automobilio novatorišką važiavimo technologiją taip pat išduoda mėlynos inksto formos juostelės ir mėlynos ratų stebulės. Vis dėlto, šį automobilį iš kitų išskiria būtent grynai elektrinis režimas. Šis BMW gali nuvažiuoti apytiksliai 30 kilometrų nesuvartojęs nė lašo degalų ir nepašalinęs į aplinką CO₂. Po 1720 litrų tūrio bagažinės dugnu integruotas aukštos įtampos akumuliatorius, taigi ji tobulai tiks dideliems daiktams transportuoti. Trumpai tariant, pirmaujantis ir lygių sau neturintis automobilio konceptas.

INDIVIDUALIOS VAŽIAVIMO CHARAKTERISTIKOS.

Hibridinis BMW X5 xDrive40e modelis papildytas skirtingais režimais, padėsiančiais vairuotojui ženkliai sumažinti aktualiąsias energijos sąnaudas. Visa tai priklauso tiek nuo pasirinkto važiavimo režimo, tiek ir nuo paties vairuotojo elgsenos prie vairo. Kai akumuliatorius visiškai įkrautas, automobiliu galima nuvažiuoti iki 31 kilometro nesunaudojus nė lašo degalų. Kai pasirenkamas AUTO eDrive režimas, dėl optimalaus elektrinio ir vidaus degimo variklio derinio visą savo dėmesį galima sutelkti į aukščiausios kokybės tausumą.

 • Važiavimas mieste

  Kai važiuojate mieste, BMW X5 xDrive40e išnaudoja visus elektromobilio privalumus. Jei akumuliatorius pilnai įkrautas, trumpus atstumus (iki 31 km) galima važiuoti vien tik elektra varomu automobiliu.

 • Kasdienis važiavimas

  Naudojant automobilį kasdien, šių abiejų įkraunamame hibridiniame modelyje integruotų važiuoklės sistemų sąsaja ypač naudinga. Kai pasirenkamas AUTO eDrive režimas, išmanusis vidaus degimo variklio ir elektros variklio derinys garantuoja daug mažesnes degalų sąnaudos lyginant su tokios pat klasės benzininiais ir dyzeliniais automobiliais. Trumpai tariant: mėgaukitės BMW X modelio prabanga su degalų ekonomijos priedu.

 • Ilgos kelionės

  Tausaus važiavimo malonumą taip pat galima patirti ir ilgose kelionėse. Įkraunamas hibridinis automobilis puikiai tinka važiuoti ilgus atstumus ir išlaiko įstabų šio BMW funkcionalumą.

VAŽIAVIMO DINAMIKA IR JOKIOS EMISIJOS.

Akcentai: Išbandykite BMW X5 xDrive40e iPerformance.

VAŽIAVIMO DINAMIKA IR JOKIOS EMISIJOS.

Akcentai: Išbandykite BMW X5 xDrive40e iPerformance.

VAŽIUOKLĖ.

Galingas BMW TwinPower Turbo 4 cilindrų benzininis variklis ir ypač tausus eDrive elektrinis variklis – tikros BMW X5 xDrive40e varomosios jėgos. Be to, optimalų sukibimą su kelio danga užtikrins pažangi BMW xDrive keturiais ratais varoma sistema. Visų šių EfficientDynamics technologijų derinys padeda sukurti novatorišką automobilį, kuris ne tik suvartoja mažai degalų, bet ir garantuoja įstabią važiavimo dinamiką bei stabilumą bet kokiomis sąlygomis.

IŠMANIOJI ENERGIJOS VALDYMO SISTEMA.

Išmanusis energijos valdymas – vienas pagrindinių BMW eDrive koncepcijos aspektų. Ši sistema koordinuoja visų važiuoklės sistemos komponentų sąveiką. Tokiu būdu siekiama užtikrinti didžiausią įmanomą tausumą ir važiavimo dinamiką.

Kai pasirenkamas išmanusis energijos valdymas, hibridinio važiavimo režimo galia ir tausumas optimizuojami kaskart, kai jungiama tinkama pavara. Pavyzdžiui, turimi navigacijos duomenys naudojami iš anksto identifikuoti maršruto atkarpas ir važiavimo situacijas, kuriose būtų naudingiausia naudoti elektrinį variklį arba įkrauti aukštos įtampos akumuliatorių.

Konkrečiose situacijose, kuriose vidaus degimo variklio energijos efektyvumo veiksnys žemas, sistema perjungia nustatymus į didesnės apkrovos diapazoną, kuriame galios ir tausumo veiksnys didesnis. Tai reiškia, kad vidaus degimo variklis gamina papildomą galią. Ši galia naudojama gaminti elektros energiją akumuliatoriui pasitelkiant elektros variklį / generatorių. Tokia energija vėliau gali būti naudojama važiavimui vien tik elektra arba kaip pagalbinis šaltinis vidaus degimo varikliui. Sistema taip pat kontroliuoja elektrinį variklį / generatorių, kad kinetinė energija būtų paverčiama elektra, kai važiuojama laisvąja eiga ar stabdoma. Kai aktyvuojamas ECO PRO režimas, pažangus energijos valdymas nustato automobilio sistemas, įskaitant visus pagalbinius komponentus ir komforto funkcijas, taip, kad būtų suvartojama mažiau degalų, o važiavimas būtų tausesnis.

Naudodamas eDrive mygtuką vairuotojas gali rinktis iš skirtingų elektrinio važiavimo režimų: standartinį AUTO eDRIVE režimą, visiškai elektrinį MAX eDRIVE režimą ir SAVE BATTERY režimą, kurį aktyvavus išlaikomas pastovus aukštos įtampos akumuliatoriaus įkrovimo lygis.

 • AUTO eDRIVE režimas

  Kai pasirenkamas AUTO eDRIVE režimas, pažangi BMW EfficientDynamics sistema nustato patį efektyviausią elektrinio ir vidaus degimo variklio derinį priklausomai nuo važiavimo greičio ir akumuliatoriaus įkrovimo lygio. Šis režimas padalytas į du etapus: Jei akumuliatoriaus įkrovimo lygis yra nuo 12 proc. iki 100 proc., galėsite važiuoti iki 70 km/h greičiu – ne tik visiškai neteršite aplinkos, bet ir nesunaudosite nė lašo degalų. Benzininis variklis automatiškai įjungiamas, jei važiuosite didesniu greičiu ar jei kelio sąlygos sudėtingesnės. Jei akumuliatoriaus įkrovimo lygis yra mažesnis nei 12 proc., BMW X5 xDrive40e galės važiuoti iki 20 km/h greičiu, lengvai greitinant iki 55 km/h.

 • MAX eDRIVE režimas

  Maksimalus važiavimo elektra varomu automobiliu malonumas: Pasirinkę MAX eDrive režimą galite mėgautis grynu elektriniu važiavimu iki 120 km/h greičiu. Vidaus degimo variklis automatiškai įjungiamas, kai automobilio greitis padidinamas ar akceleracijos potencialas išeikvojamas.

 • SAVE BATTERY režimas

  Kai akumuliatoriaus įkrovimo lygis žemas, SAVE BATTERY režimas suteikia galimybę įkrauti akumuliatorių arba išlaikyti pastovų jo įkrovos lygį pasitelkiant vidaus degimo variklį. Tokiu būdu vairuotojas gali išsaugoti akumuliatoriaus energiją važiavimui elektra ateityje.

 • Numatomoji pavara

  Vos tik kelionės tikslas įvedamas į navigacijos sistemą, numatomos energijos valdymo sistema išanalizuoja planuojamą maršrutą pasitelkdama pastovius duomenis, kaip antai, greičio apribojimus ir realiu laiku gaunamą informaciją apie eismo sąlygas. Tokiu būdu sistema panaudoja elektros energijos efektyvumą tinkamai ir tik tiems maršrutams, kuriuose tokia energija būtų panaudojama naudingiausiai (pavyzdžiui, važiuojant mieste).

ĮKROVIMAS.

Nesvarbu, ar savo automobiliui įkrauti naudojate įprastą namuose turimą elektros lizdą ar BMW i Wallbox iš 360° ELEKTRINIŲ produktų ir paslaugų – didelės įtampos akumuliatoriaus įkrovimas tiesiog negali būti dar paprastesnis. Automobilio akumuliatorių taip pat galėsite įkrauti ir vienoje iš daugybės ChargeNow viešųjų įkrovimo stočių.

24/7 teikiamos paslaugos e. mobilumui.

 • Įkrovimas namuose

  Automobilį galėsite patogiai įkrauti net ir namuose naudodami įprastą 230 voltų elektros lizdą, ir jis visiškai įsikraus per mažiau nei keturias valandas. Automobilio įkrovimo prievadas integruotas priekinio prietaisų skydelio kairėje pusėje ir uždengtas specialiu dangteliu. Viskas, ko reikės įkrovimui – tai specialus laidas, kurį galėsite saugiai ir kompaktiškai laikyti po bagažinės dugnu. Įkrovimo prievadas ir kištukas apsaugoti nuo kitų dalių specialia izoliacija. Vietoj įprasto elektros lizdo taip pat galite naudoti ir specialiai į sieną montuojamą įkrovimo stotelę („wallbox“). Su šia stotele įkrovimo galia bus didesnė, taigi automobilį įkrausite žymiai greičiau. Prietaisų skydelyje integruotas ekranas informuoja vairuotoją apie aukštos įtampos akumuliatoriaus įkrovimo lygį.


  Priklausomai nuo skirtingų faktorių, pavyzdžiui, įkrovimo šaltinio perduodamos galios, įjungtus daug energijos suvartojančius įrenginius įkraunant akumuliatorius ir naudojant Wallbox, visiškai tuščią akumuliatorių pilnai įkrausite mažiau nei maždaug per 3-4 valandas. Išorinio įkrovimo metu, keleivių zona šildoma arba vėsinama nedarant jokios papildomos įtakos aukštos įtampos akumuliatoriaus įkrovimo lygiui. Kadangi didelę važiavimo dalį galėsite naudoti elektrą, ženkliai sumažės važiavimo išlaidos.

 • Automobilio įkrovimas kelyje

  Automobilį galėsite įkrauti ne tik per namuose turimus elektros lizdus, bet ir viešosiose įkrovimo stotyse – paprastai ir patogiai. Taigi, apsipirkęs vairuotojas gali tęsti savo kelionę visiškai pilnu „baku degalų“ neteršdamas aplinkos. Viskas ko reikės įkrovimui – tai specialus laidas, kurį galėsite saugiai ir kompaktiškai laikyti po bagažinės dugnu. Įkrovimo prievadą juosiantys LED šviesos diodo žiedai rodo akumuliatoriaus įkrovimo lygį. Pasirenkama navigacijos sistema ir hibridiniams modeliams pritaikyta My BMW Remote programėlė suteiks vairuotojui informacijos apie vietovę ir tinkamas įkrovimo stotis.
  Savo tapatybei įkrovimo stotyse nustatyti ir mėnesio sąskaitoms už energijos sąnaudoms apmokėti skirta BMW mobiliųjų paslaugų ChargeNow sukurta ChargeNow kortelė. Transporto priemonę galima įkrauti naudojant skirtingas elektros sroves. Įkrovimo laiką lemia skirtingi veiksniai, kaip antai, stovės stipris ir veikiantys automobilio energiją naudojantys įrenginiai.

RYŠYS.

Visuomet prisijungęs prie savo BMW: per savo išmanųjį telefoną (iOS arba Android) galite valdyti ne tik valdyti savo automobilio užrakto sistemą (nuotolinio valdymo paslaugos), bet ir hibridiniams automobiliams pritaikytas funkcijas. Taigi, visuomet galėsite peržvelgti savo BMW X5 xDrive40e degalų sąnaudas ir tausumo duomenis. BMW paslaugos – kiekvienai situacijai. Visas jas galima naudoti net ir nesant savo automobilyje.

 • Mano BMW nuotolinio valdymo paslaugos įkraunamiems hibridiniams modeliams

  Hibridiniams automobiliams skirta My BMW Remote programėlė iOS ir Android operacinėms sistemoms pateikia išsamią informaciją apie esamą BMW būseną, kaip antai, automobilio buvimo vietą, akumuliatoriaus įkrovimo lygį ar likusį nuvažiuoti atstumą.
  Įkrovimo procedūrą galima kontroliuoti nuotoliniu būdu per savaitinį laikmatį. Be to, klimato kontrolę taip pat galėsite valdyti nuotoliniu būdu ir nustatyti pageidaujamą temperatūrą savo kelionei. Naudodami programėlę, lankytinas vietas ir įkrovimo stotelių vietas galėsite nesunkiai siųsti tiesiogiai į savo transporto priemonę.
  Hibridiniams automobiliams pritaikyta My BMW Remote programėlė matuos kiekvienos kelionės tausumą ir pateiks naudingų patarimų, kaip važiuoti BMW dar efektyviau ir ilgiau. Kiekvienos kelionės tausumo reikšmėmis galėsite anonimiškai dalintis su kitais vairuotojais ir jas lyginti.

 • Automobilio priežiūra

  Vasarą sėskitės į maloniai vėsų automobilį, o žiemą – į šiltą automobilį švariais langais. Su BMW X5 hibridiniame automobilyje montuojama šildymo ir vėsinimo sistema visa tai taps įmanoma. Dėl elektra šaldomo kompresoriaus ir talpyklos neturinčio elektrinio šildytuvo, automatinės oro kondicionavimo sistemos funkcijos neskleidžia beveik jokio garso net ir tuomet, kai variklis išjungtas. Iš anksto galite nustatyti net du skirtingus išvykimo laikus.
  Su išmaniąja valdymo sistema jums suteikiama galimybė nustatyti norimos temperatūros šildymą, vėsinimą ir ventiliaciją automobilyje trisdešimt minučių prieš planuojamą išvykimą. Sistema valdoma per iDrive valdiklį automobilio viduje arba per suderinamą išmanųjį telefoną naudojant BMW nuotolinio valdymo paslaugų programėlę.
  Nurodžius, kad aukštos įtampos akumuliatorius pilnai įkrautas, stacionarios šildymo ir vėsinimo funkcijos veikia nepriklausomai nuo to, ar transporto priemonė išoriniu būdu įkraunama, ar ne.

KOMFORTAS.

Akivaizdu, kad novatoriškas BMW X5 xDrive40e garantuos tik pačios aukščiausios klasės komfortą. Standartinių savybių adaptyvios pakabos paketas Comfort užtikrins tikrą važiavimo dinamiką, stabilumą ir malonų važiavimo pojūtį net ir tuomet, kai važiuosite ilgus atstumus ar vešite sunkų krovinį. Kintantys amortizatoriai ir reguliuojama galinės ašies pakaba užtikrina puikų stabilumą nepriklausomai nuo, kiek automobilis pakrautas.