STULBINANTI PAŽANGA.

BMW X5 xDrive40e „iPerformance”.

STULBINANTI PAŽANGA.

BMW X5 xDrive40e „iPerformance”.

STULBINANTI PAŽANGA.BMW X5 xDrive40e „iPerformance”.

Naujasis BMW „xDrive40e” – tai stulbinanti inovacijų pažanga. Šis hibridinis keturiais ratais varomas BMW modelis stebina įspūdinga išvaizda, nepriekaištingu komfortu ir iš pirmo žvilgsnio juntama prabanga. Tobula važiavimo dinamika ir maksimalus tausumas – unikali koncepcija, tobulai pritaikyta didelio pravažumo automobilių komplektacijai.

Read more

AUTOMOBILIO KONCEPTAS.

BMW X5 modelis stebina savo efektyvumu – jis suvartoja tiek pat degalų, kiek ir mažas automobilis. BMW „xDrive” visų varomų ratų sistema ir dinaminės važiavimo charakteristikos garantuoja optimalų sukibimą ir manevringumą visais važiavimo režimais. Dėl savo manevringumo ir dinamiškumo BMW X5 „xDrive40e iPerformance” patenkins bet kokius jūsų lūkesčius. Iš išorės „iPerformance” modelis skiriasi nuo įprastai varomų modelių „eDrive” ženkliuku ant galinių statramsčių iš abiejų pusių ir priekinių šoninių panelių. Tačiau svarbiausias šio BMW išskirtinumas – elektrinis režimas. Šis BMW gali nuvažiuoti apytiksliai 30 kilometrų nesuvartojęs nė lašo degalų ir visiškai neteršdamas aplinkos. Po 1720 litrų tūrio bagažinės dugnu yra integruotas aukštos įtampos akumuliatorius, taigi šis automobilis tobulai pritaikytas jūsų ilgoms, komfortiškoms kelionėms.

INDIVIDUALIOS VAŽIAVIMO CHARAKTERISTIKOS.

Hibridinis BMW X5 „xDrive40e” modelis turi skirtingus važiavimo režimus, kurie vairuotojui padeda maksimaliai sumažinti degalų sąnaudas. Kai akumuliatorius visiškai įkrautas, automobiliu galima nuvažiuoti iki 31 kilometro nesunaudojus nė lašo degalų, o pasirinkus AUTO „eDrive” režimą, užtikrinamas optimalus elektrinio bei vidaus degimo variklio darbas.

 • Važiavimas mieste

  Naujasis BMW X5 „xDrive40e” – idealus miesto automobilis, tausojantis gamtą ir užtikrinantis nepriekaištingą važiavimo malonumą. Jei automobilio akumuliatorius pilnai įkrautas, trumpus atstumus (iki 31 km) naujasis BMW įveiks nesunaudodamas nė kiek degalų.


 • Kasdienis važiavimas

  Mėgaukitės naujojo BMW modelio prabanga ir efektyvumu negalvodami apie degalų sąnaudas, nes jis tuo pasirūpins už jus. Kai pasirenkamas AUTO „eDrive režimas, išmanusis vidaus degimo variklio ir elektros variklio derinys garantuoja daug mažesnes degalų sąnaudos lyginant su tokios pat klasės benzininiais ir dyzeliniais automobiliais. Tai gi nuo šiol jūsų kasdienės kelionės bus dar malonesnės.

 • Ilgos kelionės

  Naujasis BMW hibridinis modelis net ir ilgų kelionių metu išlaiko savo efektyvumo bei tausumo standartą. Todėl beliks tik mėgautis naujojo BMW teikiamais privalumais.

VAŽIAVIMO DINAMIKA IR JOKIOS EMISIJOS.

Akcentai: Išbandykite BMW X5 xDrive40e „iPerformance”.

VAŽIAVIMO DINAMIKA IR JOKIOS EMISIJOS.

Akcentai: Išbandykite BMW X5 xDrive40e „iPerformance”.

VAŽIUOKLĖ.

Galingas BMW „TwinPower Turbo” 4 cilindrų benzininis variklis ir ypač tausus, tad jis garantuos optimalias degalų sąnaudas. Be to, maksimalų sukibimą su kelio danga užtikrins pažangi BMW „xDrive” keturiais ratais varoma sistema. Visų šių „EfficientDynamics” technologijų derinys – tai tik dalis novatoriškojo BMW galimybių. Su šiuo automobiliu ne tik džiaugsitės bekompromisiu važiavimo malonumu ir stebinančiai mažomis degalų sąnaudomis, bet ir daugybe naujų funkcijų, kurias siūlo šis inovacijų šedevras.

IŠMANIOJI ENERGIJOS VALDYMO SISTEMA.

Išmanusis energijos valdymas – vienas pagrindinių BMW eDrive koncepcijos aspektų. Ši sistema koordinuoja visų važiuoklės sistemos komponentų sąveiką. Tokiu būdu siekiama užtikrinti didžiausią įmanomą tausumą ir važiavimo dinamiką.

Kai pasirenkamas išmanusis energijos valdymas, hibridinio važiavimo režimo galia ir tausumas optimizuojami kaskart, kai jungiama tinkama pavara. Pavyzdžiui, turimi navigacijos duomenys naudojami iš anksto identifikuoti maršruto atkarpas ir važiavimo situacijas, kuriose būtų naudingiausia naudoti elektrinį variklį arba įkrauti aukštos įtampos akumuliatorių.

Konkrečiose situacijose, kuriose vidaus degimo variklio energijos efektyvumo veiksnys žemas, sistema perjungia nustatymus į didesnės apkrovos diapazoną, kuriame galios ir tausumo veiksnys didesnis. Tai reiškia, kad vidaus degimo variklis gamina papildomą galią. Ši galia naudojama gaminti elektros energiją akumuliatoriui pasitelkiant elektros variklį / generatorių. Tokia energija vėliau gali būti naudojama važiavimui vien tik elektra arba kaip pagalbinis šaltinis vidaus degimo varikliui. Sistema taip pat kontroliuoja elektrinį variklį / generatorių, kad kinetinė energija būtų paverčiama elektra, kai važiuojama laisvąja eiga ar stabdoma. Kai aktyvuojamas ECO PRO režimas, pažangus energijos valdymas nustato automobilio sistemas, įskaitant visus pagalbinius komponentus ir komforto funkcijas, taip, kad būtų suvartojama mažiau degalų, o važiavimas būtų tausesnis.

Naudodamas eDrive mygtuką vairuotojas gali rinktis iš skirtingų elektrinio važiavimo režimų: standartinį AUTO eDRIVE režimą, visiškai elektrinį MAX eDRIVE režimą ir SAVE BATTERY režimą, kurį aktyvavus išlaikomas pastovus aukštos įtampos akumuliatoriaus įkrovimo lygis.

 • AUTO „eDRIVE” režimas.

  Kai pasirenkamas AUTO „eDRIVE” režimas, pažangi BMW „EfficientDynamics” sistema nustato patį efektyviausią elektrinio ir vidaus degimo variklio derinį priklausomai nuo važiavimo greičio ir akumuliatoriaus įkrovimo lygio. Šis režimas padalytas į du etapus: jei akumuliatoriaus įkrovimo lygis yra nuo 12 proc. iki 100 proc., galėsite važiuoti iki 70 km/h greičiu. Taigi tuomet ne tik visiškai neteršite aplinkos, bet ir nesunaudosite nė lašo degalų. Benzininis variklis automatiškai įjungiamas, jei važiuojate didesniu greičiu ar jei kelio sąlygos sudėtingesnės. Jei akumuliatoriaus įkrovimo lygis yra mažesnis nei 12 proc., BMW X5 „xDrive40e” galės važiuoti iki 20 km/h greičiu, lengvai greitinant iki 55 km/h.

 • MAX „eDRIVE” režimas

  Pasirinkę MAX „eDrive” režimą, galite mėgautis visiškai elektriniu važiavimu jeigu važiuojate iki 120 km/h greičiu. Vidaus degimo variklis automatiškai įjungiamas tuomet, kai automobilio greitis padidėja. Šis režimas tobulai tinka važiavimui mieste, kai nėra poreikio didesniam greičiui.

 • SAVE BATTERY režimas

  Kai akumuliatoriaus įkrovimo lygis yra žemas, SAVE BATTERY režimas suteikia galimybę įkrauti akumuliatorių arba išlaikyti pastovų jo įkrovos lygį pasitelkiant vidaus degimo variklį. Tokiu būdu vairuotojas gali išsaugoti akumuliatoriaus energiją važiavimui elektra ateityje.

 • Numatomoji pavara

  Vos tik kelionės tikslas yra įvedamas į navigacijos sistemą, numatomos energijos valdymo sistema išanalizuoja planuojamą maršrutą pasitelkdama pastovius duomenis, kaip antai, greičio apribojimus ir realiu laiku gaunama informacija apie eismo sąlygas. Tokiu būdu sistema panaudoja elektros energijos efektyvumą tinkamai ir tik tiems maršrutams, kuriuose tokia energija būtų panaudojama naudingiausiai (pavyzdžiui, važiuojant mieste).

ĮKROVIMAS.

Nesvarbu, ar savo automobiliui įkrauti naudojate įprastą namuose turimą elektros lizdą ar įkrovimo stotelę BMW i Wallbox iš 360° ELECTRIC produktų ir paslaugų – didelės įtampos akumuliatoriaus įkrovimas yra visai paprastas. Jį taip pat galėsite įkrauti ir vienoje iš daugybės viešųjų įkrovimo stočių ChargeNow.

 • Įkrovimas namuose

  Automobilį galėsite patogiai įkrauti net ir namuose, naudodami įprastą 230 voltų elektros lizdą, ir jis visiškai įsikraus jūsų automobilį per mažiau nei 4 valandas. Automobilio įkrovimo prievadas yra integruotas priekinio prietaisų skydelio kairėje pusėje ir uždengtas specialiu dangteliu. Viskas, ko reikės įkrovimui, – tai specialus laidas, kurį galėsite saugiai ir kompaktiškai laikyti po bagažinės dugnu. Įkrovimo prievadas ir kištukas yra apsaugoti nuo kitų dalių specialia izoliacija. Vietoj įprasto elektros lizdo taip pat galite naudoti ir specialiai į sieną montuojamą įkrovimo stotelę („wallbox“). Su šia stotele įkrovimo galia bus didesnė, taigi automobilį įkrausite žymiai greičiau. Prietaisų skydelyje integruotas ekranas informuoja vairuotoją apie aukštos įtampos akumuliatoriaus įkrovimo lygį. Įkraunant akumuliatorius ir naudojant „Wallbox”, visiškai tuščią akumuliatorių pilnai įkrausite mažiau nei maždaug per 3-4 valandas. Išorinio įkrovimo metu keleivių zona yra šildoma arba vėsinama nedarant jokios papildomos įtakos aukštos įtampos akumuliatoriaus įkrovimo lygiui. Kadangi didelę važiavimo dalį galėsite naudoti elektrą, ženkliai sumažės važiavimo išlaidos.

 • Automobilio įkrovimas kelyje

  Automobilį galėsite įkrauti ne tik namuose turimuose elektros lizduose, bet ir viešosiose įkrovimo stotyse. Tai padaryti ypač paprasta ir patogu. Viskas, ko reikės įkrovimui, – tai specialus laidas, kurį galėsite saugiai ir kompaktiškai laikyti po bagažinės dugnu. Įkrovimo prievadą juosiantys LED šviesos diodo žiedai rodo akumuliatoriaus įkrovimo lygį. Pasirenkama navigacijos sistema ir hibridiniams modeliams pritaikyta My BMW „Remote” programėlė suteiks vairuotojui naudingos informacijos apie vietovę ir tinkamas įkrovimo stotis. Savo tapatybei įkrovimo stotyse nustatyti ir mėnesio sąskaitoms už energijos sąnaudas apmokėti skirta BMW mobiliųjų paslaugų „ChargeNow” sukurta „ChargeNow” kortelė. Transporto priemonę galima įkrauti naudojant skirtingas elektros sroves. Įkrovimo laiką lemia skirtingi veiksniai, kaip antai, srovės stipris ir automobilio energiją veikiantys įrenginiai.

RYŠYS.

Visuomet prisijungęs prie savo BMW per savo išmanųjį telefoną (iOS arba Android) galite valdyti ne tik savo automobilio užrakto sistemą (nuotolinio valdymo paslaugos), bet ir hibridiniams automobiliams pritaikytas funkcijas. Taigi, visuomet galėsite peržvelgti savo BMW X5 „xDrive40e” degalų sąnaudas ir tausumo duomenis. Visas jas galima naudoti net ir nesant savo automobilyje.

 • Mano BMW nuotolinio valdymo paslaugos įkraunamiems hibridiniams modeliams

  Hibridiniams automobiliams skirta My BMW „Remote programėlė” iOS ir Android operacinėms sistemoms pateikia išsamią informaciją apie esamą BMW būseną automobilio buvimo vietą, akumuliatoriaus įkrovimo lygį ar likusį nuvažiuoti atstumą.
Įkrovimo procedūrą galima kontroliuoti nuotoliniu būdu per savaitinį laikmatį. Be to, klimato kontrolę taip pat galėsite valdyti nuotoliniu būdu ir nustatyti pageidaujamą temperatūrą savo kelionei. Naudodami programėlę, lankytinas vietas ir įkrovimo stotelių vietas galėsite nesunkiai siųsti tiesiogiai į savo transporto priemonę.
Hibridiniams automobiliams pritaikyta My BMW „Remote” programėlė matuos kiekvienos kelionės tausumą ir pateiks naudingų patarimų, kaip važiuoti BMW dar efektyviau ir ilgiau. Kiekvienos kelionės tausumo reikšmėmis galėsite anonimiškai dalintis su kitais vairuotojais ir netgi jas palyginti.

 • Automobilio priežiūra

  Vasarą sėskitės į maloniai vėsų automobilį, o žiemą – į šiltą automobilį švariais langais. Su BMW X5 hibridiniame automobilyje montuojama šildymo ir vėsinimo sistema visa tai taps įmanoma. Dėl elektra šaldomo kompresoriaus ir talpyklos neturinčio elektrinio šildytuvo, automatinės oro kondicionavimo sistemos funkcijos neskleidžia beveik jokio garso net ir tuomet, kai variklis išjungtas. Iš anksto galite nustatyti net du skirtingus išvykimo laikus.
Su išmaniąja valdymo sistema jums suteikiama galimybė nustatyti norimos temperatūros šildymą, vėsinimą ir ventiliaciją automobilyje trisdešimt minučių prieš planuojamą išvykimą. Sistema valdoma per „iDrive” valdiklį automobilio viduje arba per suderinamą išmanųjį telefoną naudojant BMW nuotolinio valdymo paslaugų programėlę.
Nurodžius, kad aukštos įtampos akumuliatorius pilnai įkrautas, stacionarios šildymo ir vėsinimo funkcijos veikia nepriklausomai nuo to, ar transporto priemonė išoriniu būdu įkraunama, ar ne.

KOMFORTAS.

Akivaizdu, kad novatoriškas BMW X5 „xDrive40e” garantuos jums tik aukščiausios klasės komfortą, o specialus „Comfort” paketas užtikrins tikrą važiavimo dinamiką, stabilumą ir malonų važiavimo pojūtį net ir tuomet, kai važiuosite ilgus atstumus, o bagažinėje vešitės daugybę daiktų. Tad jeigu ieškote prabangaus automobilio, kuris išpildys visus jūsų norus kelyje, tai naujasis BMW X5 „xDrive40e” tą padarys su kaupu.

Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

Gaukite katalogą.

GAUKITE KATALOGĄ.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.