JŪSŲ POREIKIAMS PRITAIKYTAS AUTOMOBILIS.

BMW X5 komfortas.

JŪSŲ POREIKIAMS PRITAIKYTAS AUTOMOBILIS.

BMW X5 komfortas.

JŪSŲ POREIKIAMS PRITAIKYTAS AUTOMOBILIS.BMW X5 komfortas.

Važiavimo malonumą lemia automobilio komfortas. BMW X5 galite mėgautis aukščiausios kokybės komfortu, tobulu garsu ir puikiausiomis pramogomis.


Pavaizduotas valdymo ekrano dizainas turėtų būti išleistas 2016 m. spalio mėn.

FUNKCIONALUMAS.

Daugybė erdvės jums ir jūsų bagažui: dėl daugybės praktiškų ir erdvės sutaupyti padedančių privalumų su BMW X5 transportuoti sunkius ar didelius daiktus bus visiškai paprasta.
BMW X5 universalus ir talpus tiek išorėje, tiek ir viduje. Kaip pavyzdį galima pateikti dviejų dalių bagažinę: atlenkę į viršų viršutinę bagažinės dalį į savo BMW galėsite patogiai pakrauti, o vėliau ir iškrauti nedidelius lengvus daiktus. Atvėrus apatinę bagažinės dalį sukuriamas plokščias paviršius, taigi ant jo nesunkiai sukrausite savo bagažą.
Naudodami vilkimo kablį prie savo BMW ne tik galėsite tvirtinti nuo 2,7 iki 3,5 t krovinį (priklausomai nuo variklio), bet ir važiuoti itin saugiai. Priekabos stabilumo kontrolės sistema nustato, kuomet priekaba pavojingai svyruoja ir aktyvuoja tiek tempiančiojo automobilio, tiek ir priekabos stabdžius stabilumui atkurti.
Talpumą pastebėsite ir erdviame BMW interjere. Galines sėdynes galima nulenkti santykiu 40:20:40, taigi maksimali erdvė užtikrinama tiek automobilio keleiviams, tiek ir bagažui. Dėl daiktadėžių paketo ir daugybės išmanių jį sudarančių sprendimų dideliems ir mažiems daiktams laikyti dar labiau padidinamas automobilio praktiškumas. Į paketą įeina akinių skyrelis, kabliai, tinklai ir tvirtinimo bėgeliai su kabliais bagažinėje.

KOMFORTAS.

Dėl BMW X5 komforto ir funkcijų malonus važiavimas automobiliu bus garantuotas.

KOMFORTAS.

Dėl BMW X5 komforto ir funkcijų malonus važiavimas automobiliu bus garantuotas.

NOVATORIŠKA BANG & OLUFSEN ERDVINIO GARSO SISTEMA.

Nauju Dirac Dimensions signalų apdorojimo sistema papildyta novatoriška Bang & Olufsen erdvinio garso sistema atveria erdves puikiam garsui.
Automobilyje integruota 16 garsiakalbių, sukuriančių net 1200 vatų išeigą (įskaitant prietaisų skydelyje integruotą automatiškai didesnę galią pasiekiančiu centriniu garsiakalbiu). Šis vidutinių dažnių garsiakalbis papildytas akustinio lęšio technologija, užtikrinančia vienodą aukščiausios kokybės garsą nesvarbu, kurioje automobilio vietoje besėdėtumėte.
Galite rinktis iš dviejų garso nustatymų: Studio – nepriekaištingam ir autentiškam garsui arba Expanded – subjektyviai padidintai akustinei erdvei sukurti. Su individualiai apšviestais garsiakalbių korpusais užtikrinama puikiai suderinta audiovizualinė patirtis.
Modernią Bang & Olufsen erdvinio garso sistemą galima pasirinkti tik kartu su įranga TV funkcijos arba navigacijos sistema Professional.

DAUGIAFUNKCIS VALDYMO EKRANAS.

Daugiafunkcis valdymo ekranas su juodos spalvos technologija ir 10,25 colių skersmens ekranu užtikrina aukštos kokybės važiavimo patirties vizualizaciją.
Tuo pat metu, ši funkcija padeda vairuotojui sutelkti dėmesį į kelią priešais, nes svarbiausia informacija rodoma vienoje vietoje ekrane.
Trys skirtingi režimai ir specifinės jų charakteristikos – kiekviena jų turi savo spalvų gamą ir grafinį stilių ir gali būti rodoma prietaisų skydelyje. Comfort, ECO PRO ir Sport režimai. COMFORT režimo dizainas išliko nepakitęs, ECO PRO režime dominuoja mėlyni tonai. Pastarajame integruoti naujojo EfficientDynamics technologijos ir „Bonus Range“ ekranai padeda vairuotojui pasiekti patį tausiausią važiavimo stilių. Sport režimas, skirtingai, atpažįstamas pagal savo raudonas spalvas. Į jį taip pat įeina variklio išeigos ekranas.
Daugiafunkciame valdymo ekrane taip pat galima matyti navigacijos informaciją, įskaitant kelio priešais asistento patarimus, pramogų ir telefono funkcijų sąrašus.

SĖDYNĖS.

Dėl aukštesnės sėdynių padėties priekyje ir neįtikėtinai universalaus galo visiškai nesvarbu, kurioje BMW X5 vietoje sėdite – vienodai puikiai jausitės tiek automobilio priekyje, tiek ir gale.
BMW X5 vairuotojas ir priekyje sėdintis keleivis ne tik gali mėgautis X modeliams būdinga aukštesne sėdynių padėtimi, bet ir komfortiškomis sėdynėmis (galima pasirinkti). Siekiant sumažinti įtampą, nuovargį ir padidinti bendrą komfortą BMW automatiškai reguliuojama viršutinė atlošo dalis, jo plotis, šlaunų atrama ir galvos atlošo aukštis.
Priklausomai nuo keleivių skaičiaus ir bagažo kiekio, galines sėdynės galima nulenkti santykiu 40:20:40. Bagažo erdvę galima padidinti iki 1870 litrų.
Comfort galinės sėdynės apvilktos ypač patogiais apmušalais ir gali būti reguliuojamos keletu skirtingų būdų. Pavyzdžiui, dviejų šoninių sėdynių atlošo kampui galima pasirinkti vieną iš šešių skirtingų padėčių – iš viso dešimt laipsnių. Šias sėdynes taip pat galima pastumti į priekį 80 milimetrų arba nulenkti atgal santykiu 60:40. Taigi, prireikus galėsite susikurti daugiau erdvės keliams arba bagažui. Galinį atlošą taip pat įmanoma visiškai nulenkti santykiu 40:20:40.

PROFESSIONAL PRAMOGOS AUTOMOBILIO GALE.

PROFESSIONAL PRAMOGOS AUTOMOBILIO GALE.

Tik pačios geriausios pramogos.

Professional pramogų paketo du spalviniai ekranai užtikrina puikias pramogas gale sėdintiems keleiviams. Papildomas „Blu-ray“ grotuvas ir HDMI jungtis gale leidžia netgi leisti įvairius filmus abiejuose 10,2" monitoriuose su 1 280 x 720 taškų skiriamąja geba.


Gale sėdintieji taip pat gali žiūrėti televizijos programas, naršyti internete, naudotis kitomis interneto funkcijomis (priklausomai nuo mobiliojo telefono sutarties), naudoti MP3 grotuvą, smagiai leisti laiką su žaidimų konsole ir pan. Garsą galima girdėti per garsiakalbius ar ausines (galima naudoti ir bevieles ausines). Professional galinių sėdynių pramogų sistemą galima patogiai valdyti nuotoliniu pulteliu. Gale sėdintys keleiviai gali netgi naudotis navigacijos funkcijomis maršrutui planuoti ir rekomendacijoms gauti (jei yra navigacijos sistema).

BMW SERVISAS ĮSKAIČIUOTAS.

BMW SERVISAS ĮSKAIČIUOTAS.

Serviso ir priežiūros paketas jums.

BMW Service Inclusive (liet. servisas įskaičiuotas) – pirmas žingsnis neriboto važiavimo malonumo link. Į šį paslaugų paketą įeina visi būtiniausi automobilio priežiūros ir remonto darbai.
BMW servisas įskaičiuotas padengia visus reguliaraus remonto ir priežiūros darbus konkrečiam laikotarpiui arba ridai. Paketas galioja visame pasaulyje. Į jį įeina: Variklio alyvos priežiūra, įskaitant jos pildymą (reikalavimas: reguliari variklio alyvos priežiūra BMW įgaliotose techninės priežiūros atstovybėse), mikrofiltrų, degalų filtrų, oro filtrų, uždegimo žvakių priežiūra, stabdžių skysčio keitimas, automobilio patikra ir kiti priežiūros darbai pagal techninio aptarnavimo knygutę.