MAKSIMALIAI PADIDINKITE AUTOMOBILIO TEIKIAMĄ NAUDĄ.

BMW X5 važiavimo dinamika ir tausumas.

MAKSIMALIAI PADIDINKITE AUTOMOBILIO TEIKIAMĄ NAUDĄ.

BMW X5 važiavimo dinamika ir tausumas.

MAKSIMALIAI PADIDINKITE AUTOMOBILIO TEIKIAMĄ NAUDĄ.BMW X5 važiavimo dinamika ir tausumas.

BMW X5 dinamika garantuoja puikų važiavimą, nesvarbu, kokius manevrus ar greitį bepasirinktumėte. Staigiuose posūkiuose pagalbos vairuotojui sistemos užtikrina išskirtinį kurso stabilumą tiek važiuojant kalnuose, tiek dideliu greičiu. Dėl pažangios aerodinamikos, ekonomiškų variklių ir daugybės BMW EfficientDynamics priemonių BMW X5 stebina savo išskirtiniu tausumu – ypač BMW X5 xDrive40e iPerformance su eDrive technologija.


BMW X5 xDrive40e iPerformance vaizduose pavaizduotas naujasis BMW iPerformance Design, kurį bus galima įsigyti nuo 2016 m. antrosios pusės.


Pavaizduotas valdymo ekrano dizainas turėtų būti išleistas 2016 m. spalio mėn.

BMW EFFICIENTDYNAMICS TECHNOLOGIJOS.

Nesvarbu, ar tikslas yra maksimali galia, ar minimalios degalų sąnaudos – BMW pagrindinis dėmesys visada kreipiamas į didžiausią įmanomą BMW važiavimo malonumą. BMW EfficientDynamics – tai BMW sukurta strategija sumažinti degalų sąnaudas, CO₂ emisiją ir tuo pat metu ženkliai padidinti dinamiką ir važiavimo šiuo automobiliu teikiamą malonumą.

 

Šį pažangų technologijų paketą sudaro variklis, energijos valdymas ir automobilio koncepcija – visa tai būdinga visiems BMW modeliams. Pažangus BMW TwinPower Turbo variklio sistemos ir elektrinio variklio derinys padeda padidinti automobilio galią nepadidinant degalų sąnaudų. Optimizuota aerodinamika padeda dar labiau padidinti automobilio efektyvumą, lygiai kaip ir reikiamas medžiagas dalims gaminti turinti BMW EfficientLightweight, sumažinanti BMW svorį ir padidinanti jo tvirtumą. Taigi, BMW dar kartą įspūdingai įrodo savo inovacijos galias. Tai modernus technologijų derinys, į kurį įeina išmanioji energijos valdymo sistema ir pasirenkamas ECO PRO režimas, padedantis optimizuoti degalų sąnaudas važiavimo metu.

 • EU6 emisijos standartas.

  Pažangios BMW X5 variklių technologijos jau šiandien atitinka griežtus EU6 emisijos normų reikalavimus.
  BMW varikliai visuomet lenkė laiką, nes jau nuo 1917-ųjų metų būtent jiems BMW gamintojai skyrė pagrindinį dėmesį. BMW X5 variklis – įspūdingas to įrodymas. Dėl išskirtinės galios, spontaniško atsako ir itin sklandaus veikimo šis variklis atitinka aukščiausius komfortiško važiavimo standartus.
  Dar viena priežastis su pasitikėjimu žiūrėti į ateitį – standartiškai dyzeliniuose modeliuose montuojama BMW BluePerformance technologija. Pasitelkus šią technologiją tapo įmanoma dar labiau optimizuoti dyzelinio variklio pašalinamą CO2 kiekį. Be dyzelino dalelių filtro ir oksidacijos katalizinio konverterio, variklyje montuojama ir NOx katalizatoriaus talpykla, padėsianti dar labiau sumažinti azoto oksido kiekį išmetamosiose dujose. Be to, automobilyje taip pat naudojamas ir dar vienas metodas azoto oksido lygiui sumažinti: SCR katalizinis konverteris (SCR = Selektyvioji katalizinė redukcija) su AdBlue įpurškimu. Karbamido tirpalu AdBlue sukelta cheminė reakcija padeda dar labiau sumažinti azoto oksido emisiją. Taigi, galite būti tikri, kad vairuojate švariausią dyzelinį variklį pasaulyje su sumažinta emisija, atitinkančia griežtus EU6 emisijos normos reikalavimus.

VAŽIAVIMO DINAMIKA.

Savo galios viršūnėje: nenugalima BMW X5 važiavimo dinamika.

VAŽIAVIMO DINAMIKA.

Savo galios viršūnėje: nenugalima BMW X5 važiavimo dinamika.

8 PAVARŲ TRANSMISIJA STEPTRONIC.

8 pavarų transmisija Steptronic nustato naujus dinamikos ir tausumo standartus bei yra pagrindinė BMW EfficientDynamics dalis.
Itin tiksliai sugraduotos pavaros suteikia galimybę optimaliai panaudoti galią – tie važiuojant mažu, tiek ir dideliu greičiu. Taip ženkliai sumažinamos degalų sąnaudos, o vairuotojas gali mėgautis dar didesniu sportiško ir dinamiško važiavimo pojūčiu.
Kai važiuojate dideliu greičiu, dėl papildomos pavaros bus sumažinamas variklio greitis, degalų sąnaudos ir variklio skleidžiamas triukšmas. Svarbų vaidmenį atlieka ir sankaba – net jei perjungiate į mechaninį režimą. Kartu su greitai kintančiu variklio greičiu ir tiksliai suderinta transmisija, pavaros perjungiamos ypač komfortiškai, o variklio skleidžiamas garsas ženkliai sumažinamas.

BMW X5 M50d.

BMW X5 M50d privalumų suteikia unikali BMW M inžinierių ekspertizė, speciali, puikiai suderinta važiuoklė, pakaba ir vairo sistema. Taip sukuriami automobiliai, garantuojantys neįprastą grynos dinamikos, komforto ir kasdienio naudojimo derinį.

 • Variklis

  M Performance TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų dyzelinis variklis sujungia common rail tiesioginio įpurškimo sistema ir unikalų trijų pakopų turbokompresorių su kintamos geometrijos turbina. Dar veržlesnis atsakas, didelis sukimo momentas net ir esant mažoms apsukoms ir platus apsukų diapazonas – būtent tai ir apibūdina išskirtinį galios agregatą.
  Šios variklio charakteristikos padeda sukurti spontanišką dinamiką: 740 Nm sukimo momentas, didžiausia 280 kW (381 AG) išeiga ir akceleracija nuo 0 iki 100 km/h vos per 5,3 sekundės. Ši įspūdinga galia sujungta su vidutinėmis, vos 6,6 l/100 km degalų sąnaudomis ir 173 g/km CO2 emisija išskirtiniam dinamikos ir emisijos santykiui sukurti ir dar kartą pabrėžti BMW automobilių naujumą.

 • Pakaba

  Adaptyvi M pakaba užtikrina, kad BMW X būdingas manevringumas pabrėžtų dar sportiškesnes automobilio savybes. Dinaminė amortizatorių kontrolė ir specialiai galinei ašiai sukurta pneumatinė pakaba padės sukurti itin sportišką važiavimą, tikslaus ir tinkamo valdymo charakteristikas.
  Adaptyvios pakabos paketas Dynamic suteikia BMW X5 M50d maksimalų manevringumą, tikslumą ir kryptinę dinamiką. Specialiai BMW modeliui pritaikyta dinaminė galios kontrolė ir dinaminė važiuoklė užtikrina dar neutralesnį važiavimą ir sumažina šoninės automobilio dalies svyravimą posūkiuose.

100 % SPORTIŠKAS.

Parinktys, kaip antai aktyvaus vairavimo sistema ir adaptyvūs pakabos paketai padeda padidinti jūsų BMW X5 sportiškumą ir komfortą. Aktyvaus vairavimo sistema suteikia galimybę važiuoti dar tiksliau ir manevringiau. Kai pasirenkate vieną iš adaptyvios pakabos paketų, siekiate dar didesnio važiavimo komforto ir dinamikos – arba efektyviausio įmanomo šių dviejų ypatybių derinio.

 • Adaptyvios pakabos paketai

  BMW X5 važiuoja lygiai taip pat didingai kaip ir atrodo – ypač su adaptyvios pakabos paketais (galima pasirinkti). Nesvarbu, ar pasirinksite sportišką ar komfortišką važiavimą, šie paketai užtikrina geriausią įmanomą sukibimą su kelio danga bet kokioje situacijoje.

 • Komfortas

  Maksimalus važiavimo komfortas išlaikant BMW važiavimo dinamikai būdingus bruožus: su adaptyvios pakabos paketu Comfort galėsite individualiai reguliuoti pakabos ir amortizatorių atsaką. Galinės ašies pneumatinė pakaba užtikrina nuosekliai aukštą važiavimo komfortą nepriklausomai nuo automobilio pakrovimo.
  Jeigu pageidaujate dar dinamiškesnių pakabos nustatymų, su važiavimo patirties kontrole galėsite papildomai rinktis Sport ir Sport+ režimus.

 • Dynamic paketas

  Adaptyvios pakabos paketas Dynamic leis jums dar labiau optimizuoti dinamišką savo automobilio potencialą. Į paketą įeina dinaminė galios kontrolė ir dinaminis važiavimas, garantuojantys itin sportinę važiavimo dinamiką, kurią atspindi neutralus vairo atsakas ir minimaliai pasvyranti šoninė automobilio kėbulo dalis kai važiuojate posūkiuose – ir visa tai išlaikant aukščiausio lygio važiavimo komfortą.

 • Professional paketas

  Aktyvios pakabos pakete Professional sujungta geriausia iš abiejų pasaulių: adaptyvios pakabos paketo Comfort ir adaptyvios pakabos paketo Dynamic ypatybės maksimaliam važiavimo komfortui ir išskirtinei važiavimo dinamikai užtikrinti.

 • Adaptyvi M pakaba

  Dar didesnė važiavimo dinamika: adaptyvi M pakaba padės išgauti didžiausią įmanomą potencialą iš jūsų automobilio. Į funkcijas įeina dinaminė amortizatorių kontrolė ir pneumatinė galinės ašies pakaba su specialiais nustatymais, garantuosiančiais išskirtinai sportišką važiavimo atsaką. Adaptyvią M pakabą galėsite įsigyti tik kaip M Sport paketo dalį.

BMW xDrive.

Pažangi BMW xDrive keturiais ratais varoma sistema tobulai prisitaiko net ir prie pačių sudėtingiausių kelio sąlygų bei visuomet užtikrina tik patį geriausią sukibimą su kelio danga. xDrive ir dinaminė stabilumo kontrolė (DSC) užtikrina, kad BMW visuomet išliktų stabilus. Per DSC jutiklį valdoma xDrive greitai paskirsto važiavimo galią priekinei ir galinei ašiai, kad automobilis būtų apsaugotas nuo per didelio ar per mažo pasukamumo posūkiuose ir būtų užtikrintas geriausias įmanomas kryptinis stabilumas. Be to, garantuojama greita ir saugi akceleracija net ir važiuojant slidžiu paviršiumi ar stačiais keliais. Kritinėmis kelio sąlygomis DSC nėra besąlygiškai būtina. BMW xDrive sujungia visus keturiais ratais varomos sistemos privalumus – sukibimą su kelio danga, kryptinį stabilumą ir važiavimo saugumą su klasikiniu BMW manevringumu.

AERODINAMIKA.

Visas šios transporto priemonės dizainas tęsia BMW EfficientDynamics filosofiją. Optimizuotas ir aerodinamiškas priekinis buferis ir automobilio dugnas papildytas patobulinimais, padedančiais sumažinti oro pasipriešinimą ir sumažinti degalų sąnaudas.

 • Oro užuolaida ir oro alsuoklis

  Priekinis aptakas – išskirtinė dizaino savybė, įkūnijanti BMW EfficientDynamics filosofiją. Integruota oro užuolaida nukreipia oro srautą per dvi vertikalias oro įleidimo angas priekinių ratų arkų link. Greitesnis oro srautas sukuria vadinamąją „užuolaidą“ išorinėje ratų dalyje. Automobilyje taip pat integruotas ir oro alsuoklis, nukreipiantis oro srautą į priekinius ratus. Šios novatoriškos technologijos sumažina turbulenciją ir oro pasipriešinimą, taigi sumažinamos ir degalų sąnaudos.

 • Oro įleidimo angos kontrolė

  Automatinė oro įleidimo anga pasitelkia jutiklį, kuriuo nuolat matuoja variklio aušinimo poreikius bei atitinkamai atveria arba užveria radiatoriaus oro angas. Tokiu būdu optimizuojama aerodinamika ir trumpinama variklio „įšilimo“ fazė, kurios reikia degalų sąnaudoms sumažinti.

 • Galinis aptakas ir oro kreiptuvas

  Galinis, ant stogo krašto pritvirtintas galinis aptakas ir prie jo šonų prijungti oro kreiptuvai suformuoja ypač tausų, vadinamąjį „galinį kraštą“. Tiksliai nukreiptas oro srautas automobilio gale sumažina pavojingų oro sūkurių tikimybę ir neigiamo slėgio stabdymo efektą iki minimumo.

ECO PRO REŽIMAS.

ECO PRO režimas, priklausomai nuo vairuotojo vairavimo stiliaus, gali padėti sumažinti degalų sąnaudas net 20 procentų (remiantis vidiniais BMW degalų sąnaudų tyrimo duomenimis). Sąnaudas dar penkiais procentais gali sumažinti tokios papildomos funkcijos kaip važiavimas laisvąja eiga, eismo sąlygų asistentas ir ECO PRO funkcija.


Važiavimo laisvąja eiga funkcija atjungia transmisiją nuo variklio, taigi automobilis rieda be jokios papildomos galios. Jei važiuodamas 50–160 km/h greičiu vairuotojas nukelia pėdą nuo akceleratoriaus paminos ir nespaudžia stabdžių, automobilis važiuoja laisvąja eiga. Remdamasis navigacijos sistemos duomenimis, eismo sąlygų asistentas atpažįsta posūkius, kelio darbus, greičio apribojimus, kelyje esančius išvažiavimus iš greitkelių ir įspėja vairuotoją, kad šis galėtų iš anksto sumažinti automobilio greitį. Priklausomai nuo eismo situacijos, vairuotojo elgesio ir eismo sąlygų ECO PRO maršruto funkcija pateiks patį tausiausią kelią iki jūsų kelionės tikslo. Borto kompiuteryje galėsite matyti tikslų procentą degalų, kuriuos sutaupysite pasirinkę ECO PRO pasiūlytą maršrutą.