BMW X5 M50d naktinėje miesto gatvėje

Naujasis BMW X5 M50d.

BMW MPerformance

Naujasis BMW X5 M50d.

Naujasis BMW X5 M50d.

Naujasis BMW X5 yra tikras įvykis. Inžinieriai sukūrė BMW X modelį, kuris atskleidžia naujas našumo, dinamikos ir manevringumo galimybes. Automobilį varo dar našesnis M Performance paketo vienos eilės 6 cilindrų dyzelinis variklis TwinPower Turbo. Valdymo tikslumą kelyje užtikrina adaptyvioji M pakaba Professional. Tikras M Performance automobilis – visiems, kas tikisi daugiau.


BMW X5 M50d(3):
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,2-6,8
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 190-179

Read more
BMW X5 M50d vienos eilės 6 cilindrų M Performance TwinPower Turbo dyzelinis variklis

LYDERIS.

Vienos eilės 6 cilindrų M Performance TwinPower Turbo dyzelinis variklis.

LYDERIS.

Vienos eilės 6 cilindrų M Performance TwinPower Turbo dyzelinis variklis.

Ir taip stiprus charakteris buvo dar labiau patobulintas. Taip pat kaip ir modifikuotas M Performance paketo vienos eilės 6 cilindrų dyzelinis variklis TwinPower Turbo su dviem žemo slėgio ir dviem aukšto slėgio turbokompresoriais. Visa tai pagerina našumą, užtikrina labai greitą atsaką ir padidina 760 Nm sukimo momentą, kuris aiškiai juntamas net esant mažoms apsukoms. Didelio našumo agregatas išvysto 294 kW (400 AG) galią ir įgreitina BMW X5 M50d nuo 0 iki 100 km/val. vos per 5,2 sekundes.

Read more
Naujasis BMW X5 M50d parodo, ką geba pasiekti sportinis automobilis su M serijos genais ir keturių varomųjų ratų sistema xDrive: neprilygstamos dinamiškumo ir manevringumo savybės išlaikant optimalią trauką.
Jörn Sieke, M serijos automobilių ir BMW Individual įrangos valdymo skyrius
BMW X5 M50d interjeras su salonu, panele ir centrine konsole
BMW X5 M50d prietaisų skydelio vaizdas iš arti
BMW X5 M50d durelių slenksčių apdaila su BMW Individual užrašu

GERIAUSIA VIETA KAD IR KUR BEATSISĖSTUMĖT.

BMW X5 M50d interjeras užburia sportiškumo ir išskirtinumo derme. Ant durelių slenksčių apdailos ir prietaisų skydelio puikuojasi reljefinis M logotipas. Vairuotojo erdvė idealiai pritaikyta vairuotojui. M serijos oda aptrauktą vairą patogu laikyti rankose. Sportinio stiliaus erdvę kuria apdaila, kuriai naudojamos aukštos kokybės medžiagos, kaip antai puikia BMW Individual kolekcijos Tartufo rudos spalvos Merino oda aptrauktos sėdynės, BMW Individual kolekcijos prietaisų skydelio odinė apdaila ir kvadratinės formos aliuminio spalvos interjero elementai.

BMW X5 M50d stovi kelyje naktinio miesto fone

SUVALDO BET KOKIĄ SITUACIJĄ.

BMW X5 M50d pakaba.

SUVALDO BET KOKIĄ SITUACIJĄ.

BMW X5 M50d pakaba.

Keliaudami BMW X5 M50d iškart pastebėsite, kaip tobulai suderintos jo savybės. Subalansuotas valdymas, tipiškas manevringumas ir maksimalus tikslumas – siekdami šio rezultato inžinieriai optimizavo pakabos ir vairavimo tikslumo charakteristikas. Naudojant pasirenkamą adaptyviąją M pavarą Professional galima važiuoti sportiškesniais Sport ir Sport+ režimais. Integruoto aktyvaus vairavimo (Integral Active Steering) sistema ir keturių varomųjų ratų sistemos xDrive derinys sukuria tokią važiavimo dinamiką, kuriai šiame segmente nėra lygių.

Read more
BMW X5 M50d naktį miesto fone (vaizdas iš galo)

VAIZDAI IR VAIZDO ĮRAŠAI.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

  • Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o intervalas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

    Šios reikšmės (3) pažymėtiems automobiliams jau atitinka WLTP taisykles yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. [Šių automobilių CO2 emisijai ir CO2 reikšmėms taikomi automobilių mokesčiai ar kitos rinkliavos gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.]

    CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

    Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html