Naujasis BMW X5 rieda naktinio miesto gatvėmis

X GAMOS LYDERIS.

Naujasis BMW X5.

X GAMOS LYDERIS.

Naujasis BMW X5.

X GAMOS LYDERIS.Naujasis BMW X5.

Pamačius naująjį BMW X5 tampa aišku, kad tai neginčytinas lyderis. Iškart atpažinsite jo charakterį – veržlų, galingą ir elegantišką. Aprūpintas naujomis technologijomis, užtikrinančiomis didesnę saugą, ir gebantis pademonstruoti geriausias dinamines savybes bet kokiame kelyje, naujasis BMW X5 žino, kur jis važiuoja. Ir kaip ten nuvažiuoti pirmam.

BMW X5 xDrive40i(3):
Degalų sąnaudosl/100 km (mišriu režimu): 8,8-8,5
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 200-193

Read more

LYDERIO SAVYBĖS IR PENKETO GALIA

 • 01 Būdingi X serijos žibintai su lazerio technologija ir mėlynos spalvos šviečiančiu rėmeliu
 • 02 Maksimalią važiavimo dinamiką užtikrina xOffroad paketas kartu su dviejų ašių orine pakaba
 • 03 Įspūdinga X dizaino ir galios interpretacija
 • 04 Inovatyvios technologijos ir pagalbos vairuotojui sistemos
 • 05 Itin patogus išmanus bagažinės valdymas maksimaliam komfortui užtikrinti
BMW X5 su atidarytais abiem bagažinės skyriais (vaizdas iš šono)
Luggage compartment of the BMW X5

TOBULAS VALDYMAS.

BMW X5 bagažinės skyrius užtikrina maksimalų komfortą. Dviejų dalių bagažinės viršutinę ir apatinę dalis galima atidaryti automatiškai, kad būtų patogiau pakrauti ir iškrauti. Turint beraktę atrakinimo ir užvedimo sistemą Comfort Access, tereikia tik aktyvuoti jutiklį trumpu kojos judesiu po galiniu bamperiu. Bagažo skyriaus paketas* užtikrina tvarką ir saugumą. Kai bagažinė atidaryta, mygtuko paspaudimu bagažo skyriaus uždangalas automatiškai patraukiamas ir paslepiamas po bagažinės grindimis; reikiamą atramą bagažui judėjimo metu užtikrina bėgeliai neslystančiu paviršiumi.

* Planuojama, kad rinkoje pasirodys 2018 ketvirtąjį ketvirtį.

Naujasis BMW X5 turi BMW X šeimos DNR. Ketvirtosios kartos modelis iškalbingiausiai pareiškia apie savo galingumą ir modernumą. Sodriu, aiškiu ir tiksliu tonu jis prabyla nauja X dizaino kalba. Naujasis interjeras siūlo dar daugiau prabangos ir intuityvaus valdymo koncepciją.
Adrian van Hooydonk, BMW Group dizaino vadovas
BMW X5 salonas ir valdymo koncepcija

VALDYMO CENTRAS.

BMW X5 inovatyvioji valdymo koncepcija.

VALDYMO CENTRAS.

BMW X5 inovatyvioji valdymo koncepcija.

Inovatyvi BMW Operating System 7.0 valdymo koncepcija sudaro galimybę dar lengviau ir visiškai intuityviai valdyti automobilio funkcijas gestais, balsu, naudojant jutiklinį ekraną ir iDrive valdiklį. Šiuo tikslu buvo sukurta patobulinta valdiklio versija. Pavyzdžiui, dabar galima tiesiogiai pasirinkti visas skaitmenines paslaugas, kaip antai programėles.

Read more

VISADA DVIEM ŽINGSNIAIS PRIEKYJE.

BMW X5 skaitmeninės paslaugos ir pagalbos vairuotojui sistemos.

Puikus ryšys, pažangios technologijos. BMW X5 įdiegtos naujausios BMW ryšio technologijos. Intuityviai valdomos išmaniosios skaitmeninės paslaugos ir pagalbos vairuotojui sistemos užtikrina sklandų ryšį su išoriniu pasauliu ir siūlo Jums maksimalų komfortą ir visą įmanomą saugumą.

Read more
BMW X5 Remote Software Upgrade funkcija

Viskas, kas naujausia.

Ar norite, kad BMW turėtų pačią naujausią programinę įrangą? Naudojant Remote Software Upgrade funkciją jūsų BMW visuomet bus kaip naujas. Patogu, patikima ir lengva – ir nereikia lankytis pas BMW serviso partnerius. Atnaujinama internetu taip pat kaip ir Jūsų išmanusis telefonas.

Read more
BMW X5 skaitmeninis raktas

Beraktis komfortas.

Ar verta kišti raktelį į užvedimo spynelę, jei turite išmanųjį telefoną su Android operacine sistema? Atrakinti, užrakinti ir netgi užvesti BMW variklį galima skaitmeniniu raktu, nenaudojant įprasto raktelio. Skaitmeninį raktą galite atsisiųsti į savo išmanųjį telefoną su Android operacine sistema naudodamiesi BMW Connected programėle, o paskui dalytis juo su šeimos nariais ir draugais.

Terminas - 1 metai.

Read more
BMW X5 navigacija nuo durų iki durų

Tiesiausias kelias į jūsų kelionės tikslą.

Atvykite į kelionės tikslą be streso ir laiku. Navigacijos nuo durų iki durų funkcija (Door-to-door navigation) padės Jums rasti trumpiausią kelią nuo automobilio pastatymo vietos iki galutinio kelionės tikslo pėsčiomis ir atgal. Greitą prieigą prie pėsčiojo navigacijos paslaugos galite įdiegti išmaniajame telefone ir gauti pagalbinės informacijos iš savo BMW Connected ekrano bei pranešimus iš BMW Connected programėlės.

Terminas – 1 metai.

Read more
BMW X5 Connected paketas Professional

Ryšys. Viskas viename.

Norite užsisakyti Concierge ir Remote nuotolinio valdymo paslaugas arba realiu laiku gaunamos eismo informacijos sistemą (Real Time Traffic Information)? Ar verta rinktis atskirus variantus, kai viską galima gauti kartu? Turėdami Connected paketą Professional galėsite naudotis šiomis BMW ConnectedDrive paslaugomis ir išbandyti nemokamų papildomų paslaugų. Dėl šių paslaugų veikimo Jūsų šalyje kreipkitės į BMW atstovybę.

Terminas – 3 metai.

Read more
BMW X5 vienos eilės 6 cilindrų BMW TwinPower Turbo benzininis variklis

PAVYZDINIS SUDERINTO DARBO MODELIS.

Vienos eilės 6 cilindrų BMW TwinPower Turbo benzininis variklis.

PAVYZDINIS SUDERINTO DARBO MODELIS.

Vienos eilės 6 cilindrų BMW TwinPower Turbo benzininis variklis.

Kartu su xDrive keturių varomųjų ratų pavara, užtikrinančia puikią trauką, patobulintas BMW variklis TwinPower Turbo sukuria dinamiką, kuri žada aukščiausio lygio vairavimo malonumą. Tam, kad našumas būtų didesnis, degalų įpurškimo į cilindrus slėgis siekia 350 barų, todėl 6 cilindrų benzininis variklis lengvai išvysto 250 kw

Read more

UŽBURIANTIS SKLANDUMAS.

BMW X5 xDrive45e iPerformance

Siekiant būti tvaraus ir atsakingo vairavimo lyderiais, automobiliuose būtina naudoti į ateitį orientuotas technologijas. Judėti šia kryptimi patikimai padeda BMW „EfficientDynamics“ technologijos važiuoklė „eDrive“ ir BMW X5 xDrive45e iPerformance. Rezultatas – daugiau galios, geresnis įsibėgėjimas, platesnės galimybės, mažesnės degalų sąnaudos, sumažinta anglies dvideginio emisija. O emocijos, patiriamos važiuojant įkraunamu hibridiniu BMW X5, yra beribės.

Read more

Užvaldanti galia.

Inovatyvios koncepcijos BMW X5 xDrive45e iPerformance sistemos pagrindą sudaro naujas dar galingesnis BMW „TwinPower Turbo“ 6 cilindrų benzininis variklis ir itin našus „eDrive“ elektrinis variklis. Išvystanti įspūdingą 290 kW (394 AG) galią ir 600 Nm sukimo momentą, ši sistema iš viso suvartoja vos 2,1 l/100 km degalų. Įkraunamas hibridinis BMW X5 įsibėgėja nuo 0 iki 100 km per 5,6 sek. BMW „EfficientDynamics“ technologijos užtikrina įspūdingas technines savybes, žadančias išskirtinį dinamiškumą ir tuo pat metu dar taupesnį degalų vartojimą. Taip pat smarkiai sumažėjo CO2 emisija – iki 49 g/km.

Read more

Pažangus efektyvumas.

Naujus horizontus dabar atveria įkraunamas hibridinis BMW X5, galintis važiuoti 80 km per valandą greičiu vien tik elektriniu režimu. Šios misijos sėkmę lemia BMW „iPerformance“ koncepcija, kurios pagrindą sudaro išmanus energijos valdymas. Šioje sistemoje suderinta visų pavaros sistemos elementų sąveika ir optimizuotas hibridinės pavaros našumas, taikant važiavimo prognozavimo strategiją. Šio proceso metu pagal įvairius duomenis (pavyzdžiui, navigacijos sistemos) apskaičiuojami kelio ruožai, kur geriausia važiuoti naudojant elektros variklį ar aukštos įtampos bateriją. BMW X5 xDrive45e iPerformance turi įvairius važiavimo režimus, nuo kurių pasirinkimo priklauso faktinės degalų sąnaudos. Aukštosios įtampos bateriją gana paprasta įkrauti prijungus prie buitinio elektros lizdo, naudojant įkrovimo stotelę BMW i Wallbox ar kurioje nors viešoje įkrovimo stotelėje.

Read more

Koja kojon su inovacijom.

Norėdami visada žinoti apie savo BMW X5 xDrive45e iPerformance našumą ir degalų sąnaudas, įdiekite savo išmaniajame telefone (su iOS arba Android operacine sistema) BMW Connected programėlę, kuri pateiks jums informacijos apie hibridinį mechanizmą (baterijos įkrovimo lygis, kiek kilometrų dar galima nuvažiuoti, atstumas iki artimiausios viešosios įkrovimo stotelės ir t. t.). Galėsite įkrovimo procesą kontroliuoti nuotoliniu būdu, našumą matuoti kiekvienos kelionės metu, optimizuoti važiavimą didesniame greičių diapazone remdamiesi naudingais patarimais. Važiuodami automobiliu idealų mikroklimatą susikursite nustatydami temperatūrą „iDrive“ valdiklyje arba BMW Connected programėlėje.

Read more

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija.

 • Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o nuvažiuojamas atstumas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

  Šios reikšmės (3) pažymėtiems automobiliams jau atitinka WLTP taisykles yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. [Šių automobilių CO2 emisijai ir CO2 reikšmėms taikomi automobilių mokesčiai ar kitos rinkliavos gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.]

  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html