BMW X5 G05 2018 Mineral White balto metaliko spalvos naktį važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

Benzinas Dyzelinas

Variklio tipas

THE X5

BMW X5: VISI AKCENTAI

Benzinas Dyzelinas

Variklio tipas

Pamačius naująjį BMW X5 tampa aišku, kad tai neginčytinas lyderis. Iškart atpažinsite jo charakterį – veržlų, galingą ir elegantišką. Didelis vientisas radiatoriaus grotelių rėmas užsimena apie tai, kas nutiks, kai jis giliai įkvėps. Jų liniją dinamiškai pratęsiantys X dizaino priekiniai žibintai neleidžia abejoti dėl to, kas išsiverš į priekį. Apsiginklavęs naujomis technologijomis, užtikrinančiomis didesnę saugą, ir gebantis pademonstruoti geriausias dinamines savybes bet kokiame kelyje, naujasis BMW X5 žino, kur jis važiuoja. Ir kaip ten nuvažiuoti pirmam.

BMW X5 xDrive40i:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 9,0-10,7
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 205-244

Skaityti daugiau

BMW X5 AKCENTAI

Dizainas, vairavimo dinamika ir pagalbos vairuotojui sistemos

BMW X5 G05 2018 Mineral White balto metaliko spalvos vaizdas iš priekio

BMW X5 AUTOMOBILIO EKSTERJERAS

Galinga BMW X5 išvaizda

Didelis, šešiakampį primenančios aptakios formos radiatoriaus grotelių rėmas, nauji pasirenkamieji X serijos žibintai su lazerio technologija bei mėlynos spalvos elementais ir didelės oro įleidimo angos akivaizdžiai parodo modelio išskirtinumą. Iškalbingas BMW X5 dizainas iš pirmo žvilgsnio įtikina, kad tai neabejotinas lyderis, spinduliuojantis galia ir dinamiškumu.

BMW X5 G05 2018 Mineral White balto metaliko spalvos vaizdas pro panoraminį stogą iš paukščio skrydžio

BMW X5 INTERJERAS

Naujai interpretuotas tipiškas X dizainas BMW X5 modelyje

Į subtilaus dizaino BMW X5 saloną, sukurtą naudojant aukštos kokybės medžiagas, pateksite it šviesos kilimu. Išskirtinės erdvės pojūtį sustiprina per panoraminį stiklinį stogą patenkanti šviesa. Specialūs akcentai: brangakmenių spindesį primenanti pavarų svirties, iDrive valdiklio, Start/Stop mygtuko ir garso reguliatoriaus apdaila sukuria ypatingą optinį efektą. Kelionės metu BMW X5 inovatyvios ryšio technologijos jums leidžia visuomet būti vienu žingsniu priekyje.

BMW X5 xDrive40i G05 2018 Mineral White balto metaliko spalvos vaizdas iš galo

BMW X5 VAIRAVIMO DINAMIKA

Patirkite tikrą BMW X5 vairavimo malonumą

Švelniai paspaudus akseleratoriaus pedalą BMW X5 xDrive40i reaguoja labai veržliai. Net ir esant mažoms apsukoms, turbokompresoriai su efektyviu netiesioginiu oro aušinimu pajėgia sukurti įspūdingą sukimo momentą. Pasirenkamoji 8 pavarų automatinė transmisija su kiekvienu pavaros perjungimu didina dinamiką iki maksimalios, užtikrina didelį našumą ir teikia tikrą vairavimo malonumą.

BMW X5 G05 2018 vairuotojo erdvė interjere

BMW X5 IŠMANIOSIOS TECHNOLOGIJOS

BMW X5 skaitmeninės paslaugos ir pagalbos vairuotojui sistemos

Puikus ryšys, pažangios technologijos. BMW X5 įdiegtos naujausios BMW ryšio technologijos. Intuityviai valdomos išmaniosios skaitmeninės paslaugos ir pagalbos vairuotojui sistemos užtikrina sklandų ryšį su išoriniu pasauliu ir garantuoja Jums maksimalų komfortą ir visapusišką saugumą.

Naujasis BMW X5 turi BMW X šeimos DNR. Ketvirtosios kartos modelis iškalbingiausiai pareiškia apie savo galią ir modernumą. Sodriu, aiškiu ir tiksliu tonu jis prabyla nauja X dizaino kalba. Naujasis interjeras siūlo dar daugiau prabangos ir intuityvaus valdymo koncepciją
Adrian van Hooydonk, BMW Group dizaino vadovas

BMW X5 DIZAINAS

X žavesys: eksterjero ir interjero akcentai

Tipiškas BMW X5 – iškalbinga kiekviena detalė. Priekinė dalis su dideliu šešiakampį primenančios aptakios formos radiatoriaus grotelių rėmu, išsiskiriančiais priekiniais žibintais ir didelėmis oro įleidimo angomis atskleidžia tai, ko ir galima buvo tikėtis: prieš jus ryžtingas galiūnas su 22 colių lengvo lydinio ratlankiais. Panoraminis stiklinis stogas Sky Lounge padeda atskleisti interjero žavesį. Tarsi stiklas spindintys paviršiai sudaro išskirtinius akcentus, aplinkos šviesa sukuria ypatingą atmosferą. Ją galima papildyti pasirenkant iš keturių Ambient Air paketo aromatų. Kelionės metu galite mėgautis puikiu garsu, kurį užtikrina Bowers & Wilkins gamybos erdvinio garso sistema Diamond Surround Sound.
BMW X5 G05 2018 Mineral White balto metaliko spalvos naktį stovinčio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
BMW X5 xDrive40i G05 2018 Mineral White balto metaliko spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš galo
BMW X5 G05 2018 Mineral White balto metaliko spalvos vaizdas iš šono
Panoraminis stiklinis stogas BMW X5 G05 2018 Mineral White balto metaliko spalvos
Odinės sėdynės BMW X5 G05 2018 interjere
BMW X5 G05 2018 Mineral White balto metaliko spalvos naktį stovinčio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
BMW X5 xDrive40i G05 2018 Mineral White balto metaliko spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš galo
BMW X5 G05 2018 Mineral White balto metaliko spalvos vaizdas iš šono
Panoraminis stiklinis stogas BMW X5 G05 2018 Mineral White balto metaliko spalvos
Odinės sėdynės BMW X5 G05 2018 interjere

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija

 • BMW X5 xDrive40i:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 9,0-10,7
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 205-244

 • Nurodytos CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.
  Skirtingų transporto priemonių CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

  Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.
  Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.