BMW X5 (G05) 2018 baltos metalizuotos Mineral White spalvos, nakties fone važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
Degalų sąnaudos mišriu režimu1,2–12.4 l/100 km
Variklio tipasBenzinasDyzelinasHibridas

X5

BMW X5 serija.

Degalų sąnaudos mišriu režimu1,2–12.4 l/100 km
Variklio tipasBenzinasDyzelinasHibridas
X5BMW X5 serija.

Apsiginklavęs naujausiomis technologijomis, užtikrinančiomis didesnę saugą, ir gebantis pademonstruoti geriausias dinamines savybes bet kokiame kelyje, naujasis BMW X5 žino, kur jis važiuoja.

BMW X5 xDrive40i:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,7–8,9
CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 244–204

Skaityti daugiau

PERŽIŪRĖKITE ŠĮ VAIZDO ĮRAŠĄ IR SUSIPAŽINKITE SU BMW X5 VAIRAVIMO DINAMIKA

Dėl patobulinto TwinPowerTurbo variklio ir išskirtinės BMW xDrive visų varomų ratų sistemos BMW X5 garantuos malonų vairavimą bet kokiu kelio paviršiumi. Papildomai pasirinkę xOffroad paketą pasieksite dar geresnes automobilio charakteristikas: galima rinktis iš keturių bekelės režimų ir tiksliai pritaikyti visų varomų ratų nustatymus konkrečiai kelio dangai.

Skaityti daugiau
BMW TwinPower Turbo vienaeilis šešių cilindrų benzininis variklis BMW X5 (G05) 2018

Automobilis vaizdo įraše yra su pasirenkamąja įranga, kurios jau nebėra rinkoje.

Skaityti daugiau

BMW X5: PUIKUS SUKIBIMAS SU xOFFROAD PAKETU

Vairavimo režimas xSand BMW X5 (G05) 2018 baltos metalizuotos Mineral White spalvos, smėliu važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš šono

xSand

Šie parametrai nustatomi su bekelės režimu xSand: 20 mm aukštesnė prošvaisa, bekelei pritaikyti ABS, kuriuos galima aktyvuoti važiuojant ne mažesniu nei 10 km/h greičiu, ir lengvai valdomas akceleratoriaus pedalas. Rezultatas – optimali trauka net ir važiuojant bekele.

Vairavimo režimas xGravel, BMW X5 (G05) 2018 baltos metalizuotos Mineral White spalvos, akmenuota danga važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš šono

xGravel

Įjungus xGravel režimą, nustatomi šie parametrai: 20 mm aukštesnė prošvaisa, aktyvuojami bekelei pritaikyti ABS ir komfortiškas akceleratoriaus pedalo atsakas. Rezultatas – puiki sklandaus važiavimo ir saugumo harmonija važiuojant puria, akmenuota kelio danga.

Bekelės režimas xRocks, BMW X5 (G05) 2018 baltos metalizuotos Mineral White spalvos, vaizdas iš šono

xRocks

Parametrai, nustatomi su bekelės režimu xRocks: 40 mm aukštesnė prošvaisa, bekelei pritaikyta ABS, kurią galima aktyvuoti važiuojant ne mažesniu nei 10 km/h greičiu, ir lengvai valdomas akceleratoriaus pedalas. Rezultatas – tolygus važiavimas ir daugybė erdvės po automobiliu.

Vairavimo režimas xSnow BMW X5 (G05) 2018 baltos metalizuotos Mineral White spalvos, sniegu važiuojančio automobilio vaizdas iš šono

xSnow

Kai kelio danga apledėjusi ar slidi, parenkami bekelei skirti xSnow parametrai: aktyvuojama DSC, įjungiamas įprastas pneumatinės pakabos lygis ir antroji pavara. Rezultatas – tinkamas sukibimas su kelio danga net ir važiuojant slidžiais keliais.

BMW X5 xDRIVE45e ĮKRAUNAMAS HIBRIDAS

Geriausia iš abiejų pasaulių: BMW X5 xDrive45e automobilis – tai jūsų kelias į tausaus mobilumo ir efektyvios vairavimo dinamikos patirtį. Atraskite daugybę novatoriško BMW hibrido privalumų.

Įkraunamas hibridinis BMW X5 xDrive45e (G05), įkraunamo automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš šono
Įkraunamo hibridinio BMW X5 xDrive45e (G05) vaizdas iš priekio garažo fone su modeliu

BMW X5 xDrive45e įkraunamo hibrido technologija

Įkraunamame BMW X5 xDrive45e hibride elektrinė BMW eDrive pavaros technologija veikia kartu su galingu BMW degimo varikliu. Šių dviejų varančiųjų sistemų sąveika užtikrina visapusišką vairavimo patirtį – pasirinkę atitinkamą vairavimo režimą, galėsite važiuoti negeneruodami jokios emisijos ir beveik be garso arba mėgautis jaudinančiai dideliu sukimo momentu be vargo įveikdami ilgus atstumus ilgesnių kelionių metu.

Išsamiau apie BMW elektrinį mobilumą
Įkraunamas hibridinis BMW X5 xDrive45e (G05), gatve važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

BMW X5 xDrive45e vairavimo režimai

Nesvarbu, ar ketinate vykti į darbą naudodami tik elektros energiją, ar norite mėgautis galia ir dinamika savaitgalio išvykų metu – elektra 88 kilometrus nuvažiuojantis BMW X5 xDrive45e suteiks visas pasirinkimo galimybes. Važiuojant galėsite rinktis iš išmaniųjų vairavimo režimų – jie visi užtikrins optimalią degimo variklio ir elektrinio variklio sąveiką bet kokioje situacijoje.
Išsamiau apie BMW elektrinį mobilumą
Įkraunamas hibridinis BMW X5 xDrive45e (G05), garažo fone stovinčio automobilio vaizdas iš šono su modeliu

BMW X5 xDrive45e įkrovimas

Namuose, darbe arba tiesiog kelyje: BMW Charging paslaugos – tai individualiems poreikiams pritaikyti įkraunamo BMW X5 hibrido įkrovimo sprendimai. Į komplektaciją įeina ne tik standartinis antrojo režimo įkrovimo kabelis, bet ir viešosioms įkrovimo stotelėms skirtas trečiojo režimo įkrovimo kabelis bei patrauklias viešojo įkrovimo paslaugų teikimo sąlygas užtikrinsianti BMW įkrovimo kortelė*.

*Pasiūlymai priklauso nuo konkrečios rinkos.

Sužinokite daugiau apie įkrovimą
Įkraunamo hibridinio BMW X5 xDrive45e (G05) navigacijos sistemos vaizdas iš arti

Skaitmeninės BMW X5 xDrive45e paslaugos

Pažangios skaitmeninės BMW paslaugos jūsų kasdienybę su BMW X5 xDrive45e pavers dar paprastesne ir patogesne. BMW Connected Charging paslauga patikimai nukreips į artimiausią viešojo įkrovimo stotelę jūsų maršrute suteiks išsamią papildomą informaciją,

Išsamiau apie BMW elektrinį mobilumą

BMW X5 DIZAINAS

BMW X5 (G05) 2018 baltos metalizuotos Mineral White spalvos, nakties fone važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

Priekinės dalies dizainas

Didelės, šešiakampio formą primenančios radiatoriaus grotelės, papildomos lazerinės šviesos su mėlynos spalvos X akcentais ir galingos oro įleidimo angos pabrėžia įspūdingą BMW X5 galią ir dinamiką.
BMW X5 xDrive40i G05 2018 baltos metalizuotos Mineral White spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš galo

Galinės dalies dizainas

Horizontalios naujojo BMW X5 galinės linijos išreiškia didelį šios transporto priemonės funkcionalumą: dviejų dalių bagažinę galima atidaryti ir uždaryti dviem būdais bei valdyti elektroniniu būdu – vos vienu mygtuko paspaudimu.
BMW X5 xDrive40i (G05) 2018 vairuotojo erdvė

Vairuotojo erdvė

BMW X5 interjeras, aiški dizaino kalba, aukštos kokybės medžiagos ir papildomai pasirenkamas panoraminis stogas sukuria išskirtinę, atviros erdvės pojūtį perteikiančią aplinką. Galima pasirinkti smulkių stiklo akcentų, puošiančių pavarų perjungimo svirtį, BMW valdiklį, start/stop mygtuką ir garso valdiklį, kartu sukursiančius unikalų dizainą automobilio salone.
BMW X5 xDrive40i (G05) 2018, galinės sėdynės

Galinės sėdynės

Erdvės pojūčiu mėgausis ir patogiai BMW X5 gale sėdintys keleiviai. Jei penkių sėdynių negana, galima pridėti trečiąją sėdynių eilę arba dvi papildomas sėdynes automobilio gale.

NAUJASIS BMW X5 EDITION BLACK VERMILION

BMW X5 Edition Black Vermilion (G05) 2021
BMW Individual juoda Frozen Black metalizuota dažu apdaila, BMW X5 Edition Black Vermilion (G05) 2021

BMW Individual Frozen Black juoda metalizuota dažu apdaila

BMW X5 Edition Black Vermilion dažų apdailoje vyrauja juodos ir raudonos spalvos žaismas. BMW Individual kolekcijos juodos metalizuotos Frozen Black spalvos dažų apdaila pabrėžia galingą išvaizdą, o raudoni akcentai sukuria itin ryškų kontrastą.

22 colių M lengvojo lydinio ratlankiai 742 M Double-spoke matinės pilkos Orbit Grey spalvos, BMW X5 Edition Black Vermilion (G05) 2021

22 colių M lengvojo lydinio ratlankiai 742 M Double-spoke matinės pilkos Orbit Grey spalvos

Dideli 22 colių skersmens M 742 M Double-Spoke lengvojo lydinio ratlankiai yra matinės pilkos Orbit Grey spalvos, suteikiančios BMW X5 Edition Black Vermilion itin išskirtinį potepį. Be viso to, akį neabejotinai patrauks blizgios raudonos spalvos M sportinės stabdžių apkabos.

BMW dvigubų priekinių grotelių juostelės raudonos Chili Red spalvos, BMW X5 Edition Black Vermilion (G05) 2021

BMW dvigubų priekinių grotelių juostelės raudonos Chili Red spalvos

Žvilgsnius prikaustantis automobilis: BMW X5 Edition Black Vermilion papildytas dvigubomis BMW grotelėmis su raudona spalva puoštomis juostelėmis.

BMW Individual juoda interjero apdaila Fineline Black, BMW X5 Edition Black Vermilion (G05) 2021 Interjeras

BMW Individual juoda interjero apdaila Fineline Black

BMW X5 Edition Black Vermilion interjere galite mėgautis daugybe prabangių dizaino akcentų. BMW Individual juodos Fineline Black spalvos interjero apdaila su aliuminio intarpais arba aukštos kokybės „Editions“ logotipu ant Piano Finish Black juodo puodelių laikiklio dangtelio iš BMW Individual kolekcijos pabrėš šio modelio išskirtinumą.

BMW Individual juodos spalvos pilna Merino odos interjero apdaila su raudonos/juodos spalvos dekoratyvinėmis siūlėmis, BMW X5 Edition Black Vermilion (G05) 2021

BMW Individual juodos spalvos pilna Merino odos apdaila su raudonos spalvos dekoratyvinėmis siūlėmis

Automobilio viduje juodos spalvos BMW Individual Merino odos apmušalai pabrėžia išties aukščiausią kokybę. Priekines ir galines sėdynes puošiančios raudonos dekoratyvinės siūlės prideda automobiliui sportiškumo. Juodi kilimėliai su raudonais krašteliais subtiliai ir harmoningai išbaigia elegantišką BMW išvaizdą.

AKSESUARAI IR BMW M PERFORMANCE PARTS DALYS BMW X5 MODELIUI

Su BMW M Performance serijos detalėmis savo BMW X5 automobiliui galite suteikti maksimaliai lenktyninį charakterį Rinkitės iš optiškai patobulintų dizaino akcentų automobilio interjerui ir įspūdingai atrodančių kaltinių ir lengvojo lydinio ratlankių. Norėdami, kad jūsų BMW atitiktų jūsų asmeninius poreikius, rinkitės originalius BMW aksesuarus. Šie produktai, atsižvelgus į kokybės, dizaino ir techninių charakteristikų aspektus, yra nepriekaištingai pritaikyti jūsų BMW X5 automobiliui.

20 colių lengvojo lydinio Star-spoke style 748 M juodos Jet Black spalvos ratlankiai, BMW X5 (G05) 2018 Interjeras

20 colių lengvojo lydinio Star-spoke style 748 M matinės juodos Jet Black spalvos ratlankiai

Aukštos kokybės 20 colių juodos matinės Jet Black spalvos M serijos lengvojo lydinio Star-spoke Style 748 M ratlankiai, su spalvotu M logotipu suteikia transporto priemonei itin sportišką išvaizdą. Priekinis ratlankis, ratlankio dydis 9J x 20, be padangos

22 colių M Performance dvispalviai Star-spoke style 749 M lengvojo lydinio ratlankiai, BMW X5 (G05) 2018 eksterjeras

22 colių dvispalviai M Performance lengvojo lydinio ratlankiai Star-spoke style 749 M

Aukštos kokybės ir optimalaus svorio poliruoti BMW M Performance serijos 22 colių skersmens M Star-spoke style 749M stiliaus lengvojo lydinio matiniai ratlankiai yra dvispalvės matinės Jet black juodos spalvos su M Performance užrašu ir M logotipu. Priekinis ratlankis, ratlankio dydis 9,5J x 22, be padangos

Juodos/Titanium Silver spalvos BMW stogo bagažinė 520, BMW X5 (G05) 2018 eksterjeras

Juodos/Titanium Silver spalvos BMW stogo bagažinė 520

Moderni juodos spalvos stogo bagažinė su dekoratyviomis sidabrinėmis Titanium Silver spalvos šoninėmis apdailos juostomis yra 520 litrų talpos. Ši bagažinė gali būti naudojama su visomis BMW stogo bagažinių skersinių sistemomis. Ji gali būti atidaroma iš abiejų pusių, kuriose turi trigubą centrinį užraktą, todėl šią bagažinę ne tik patogu pakrauti, bet ir užrakinti saugantis nuo vagysčių.

Gale tvirtinamas dviračių laikiklis BMW Rear Bicycle Rack Pro 2.0 BMW X5 (G05) 2018

Dviračių laikiklis BMW Rear Bicycle Rack Pro 2.0

Automobilio gale montuojamas dviračių laikiklis BMW Rear Bicycle Rack Pro 2.0 yra lengvasvoris, tačiau tvirtas, todėl išlaikys iki 60 kg svorį. Šiuo dviračių laikikliu yra labai paprasta naudotis, prie jo galėsite pritvirtinti du įprastus arba elektrinius dviračius (prailginus laikiklį, prie jo galima tvirtinti ir tris dviračius). Be to, laikiklio nulenkimo funkcija leis bet kuriuo metu patogiai pasiekti bagažo skyrių.

BMW visiems metų laikams tinkantys priekiniai BMW kilimėliai, BMW X5 (G05) 2018 Interjeras

BMW visiems metų laikams tinkantys priekiniai BMW kilimėliai

Puikiai derantys ir ilgaamžiai visiems metų laikams tinkantys priekiniai kilimėliai su paaukštintais kraštais yra itin praktiški – jie saugo jūsų avalynę nuo drėgmės ir purvo. Kilimėliai yra juodos spalvos ir su nerūdijančio plieno akcentu.
BMW universalus kablys juodos spalvos iš Travel & Comfort sistemos, BMW X5 (G05) 2018, interjeras

BMW universalus kablys iš Travel & Comfort sistemos

Pritvirtinę universalų kablį iš Travel & Comfort sistemos ant sėdynės atlošo galėsite kabinti drabužius arba nesunkius krepšius ir tokiu būdu apsaugoti juos nuo nešvarumų, laikant ant automobilio grindų. Dėl specialios jungties šį universalų kablį nesunkiai ir saugiai pritvirtinsite prie bazinio laikiklio arba papildomos įrangos Travel & Comfort (galima įsigyti atskirai).

Bagažo skyriaus kilimėlis, BMW X5 (G05) 2018 interjeras

Bagažo skyriaus kilimėlis

Neslystantis, atsparus vandeniui itin patvarus bagažo skyriaus kilimėlis su iš visų pusių paaukštintais kraštais apsaugo bagažo skyrių nuo nešvarumų ir drėgmės. Juodos spalvos kilimėlis tobulai dera su bazinės įrangos interjeru.
M Performance galinis difuzorius iš anglies pluošto, BMW X5 (G05) 2018 eksterjeras

M Performance galinis difuzorius iš anglies pluošto

Šimtas procentų aukštųjų technologijų. Šimtas procentų automobilių sporto charakterio. Šimtu procentu dėmesio centre. Galinis difuzorius yra pagamintas iš kruopščiai rankomis apdirbto anglies pluošto. Jis sukuria dar dinamiškesnę išvaizdą ir galingai automobilio išorei suteikia dar daugiau įspūdingumo.
M Performance galinis aptakas iš anglies pluošto, BMW X5 (G05) 2018, eksterjeras

M Performance galinis aptakas iš anglies pluošto

Plotį išryškinantis dizainas: Galiniai M Performance serijos aptakai vizualiai praplatina užpakalinę automobilio dalį ir taip išryškina sportišką bei išskirtinę išvaizdą. Iš aukštos kokybės anglies pluošto pagaminti aptakai nepriekaištingai dera prie bendro automobilio dizaino ir kitų iš anglies pluošto pagamintų eksterjero detalių.

M Performance anglies pluošto šoninio veidrodėlio korpusas, BMW X5 (G05) 2018, eksterjeras

M Performance anglies pluošto šoninio veidrodėlio korpusas

Kruopštaus rankų darbo iš anglies pluošto pagaminti pribloškiantys šoninių veidrodėlių korpusai patvirtina, kad šis automobilis yra aukštųjų technologijų kūrinys. Dinamiškas jų dizainas traukia akį ir suteikia automobiliui individualumo ir atletiškumo.
M Performance vairas, BMW X5 (G05) 2018 interjeras

M Performance vairas

Įtikinami argumentai: Alcantara medžiaga aptrauktas M Performance vairas užtikrina puikų pojūtį ir suėmimą, kad jaustumėtės tarsi vairuodami sportinį automobilį. Išskirtinis vairo dizainas ir raudonos odos vidurio juosta pabrėžia sportinio automobilio stilių.

M Performance nerūdijančio plieno pedalų antdėklai, BMW X5 (G05) 2018, eksterjeras

M Performance nerūdijančio plieno pedalų antdėklai

Minimalistinis dizainas, meistriškai pagaminta apdaila: dėl asimetriško dizaino guminių apsaugų, tvirto nerūdijančio plieno pedalų antdėklai atrodo išskirtinai dinamiškai ir moderniai bei tobulai papildo M Performance produktų seriją

BMW X5 RYŠIO TECHNOLOGIJOS IR SKAITMENINĖS PASLAUGOS

BMW X5 integruotos naujausios kartos BMW ryšio technologijos. Pažangios skaitmeninės paslaugos ir pagalbos vairuotojui sistemos sukuria sklandų ryšį su išoriniu pasauliu, o dėl intuityvaus veikimo garantuoja maksimalų komfortą ir didžiausią įmanomą saugumą.

Prietaisų skydelio ekranas, Driving Assistant Professional funkcija, BMW X5 (G05) 2018 vairuotojo erdvė

Driving Assistant Professional funkcija

Profesionalaus vairavimo asistento programa Driving Assistant Professional leidžia užtikrinti didžiausią patogumą ir saugumą tiek įvairiose kritinėse situacijose, tiek ir monotoniško vairavimo metu. Ši programa turi vairavimo ir eismo juostų kontrolės sistemas su papildomomis funkcijomis, įskaitant įspėjimo apie juostos keitimą ir avarinio automobilio sustabdymo funkcijas bei važiavimo vienoje eismo juostoje išlaikymo funkciją su aktyviąja šoninio susidūrimo apsauga.

BMW X5 (G05) 2018, interjeras, vairuotojas naudojasi Connected Navigation

Connected Navigation

Mėginate rasti arčiausiai jūsų kelionės tikslo esančią parkavimo vietą? Automobilio parkavimo vietų paieškos asistentui Parking Space Assistant tai bus lengva užduotis. Asistentas pasiūlys jums laisvas vietas didelėje automobilių stovėjimo aikštelėje arba gatvėje ir, priklausomai nuo jūsų pasirinkimo, pateiks geriausią maršrutą atsižvelgiant į laisvų vietų tikimybę. PARK NOW paslauga bet kokius su automobilio parkavimu susijusius mokesčius leis sumokėti nenaudojant grynųjų pinigų. Terminas – treji metai.

Moteris, gerianti iš puodelio ir laukianti, kol nuotoliniu būdu bus atnaujinta jos BMW X5 automobilio programinė įranga (G05) 2018

Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas

Visada naujausia programinė įranga jūsų BMW automobilyje. Tai užtikrins Remote Software Upgrade – nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija. Naudodamiesi My BMW programėle arba automobilyje sumontuota SIM kortele, programinės įrangos atnaujinimus atsisiųsite ir įdiegsite be jokio vargo. Tokiu būdu gali būti aktyvintos ir kitos jūsų automobilio funkcijos.

Connected paketas Professional BMW X5 (G05) 2018

Connected Package Professional paketas

Connected Package Professional paketą sudaro BMW žemėlapiai su Connected Navigation, nuotolinės paslaugos, išmaniojo telefono integravimo funkcija su Apple CarPlay ir Android Auto,In-Car Experiences funkcija ir išmanusis asmeninis asistentas. Visa tai neabejotinai suteiks galybę, specialiai jūsų BMW pritaikytų tinklo galimybių. Galėsite mėgautis dar didesniu komfortu ir patobulintu valdymu.

BMW išmanusis asmeninis asistentas, BMW X5 (G05) 2018 vairuotojo erdvė

BMW išmanusis asmeninis asistentas.

Argi nebūtų nuostabu, jeigu jūsų BMW automobilis būtų ir jūsų asmeninis automobilių ekspertas? Naudodamiesi išmaniuoju asmeniniu asistentu BMW Intelligent Personal Assistant, galėsite bendrauti su savo automobiliu. Sakykite įprastas  komandas ir naudokitės daugybe automobilio funkcijų. Šis asistentas ne tik suteiks visą informaciją apie jūsų BMW automobilį, bet ir leis jums dar geriau jį pažinti.

BMW X5 (G05) skaitmeninis raktas

BMW skaitmeninis raktas.

BMW Digital Key skaitmeninis raktas jūsų suderinamą išmanųjį telefoną*  paverčia automobilio rakteliu. Norėdami atrakinti automobilį tiesiog palaikykite savo išmanųjį telefoną prie durelių rankenėlės, o prieš užvesdami variklį – įstatykite telefoną į jam skirtą laikiklį. Be to, skaitmeninį raktą galima siųsti net penkiems draugams, o, prireikus, riboti maksimalų greitį – ši funkcija ypač pravers naujiems ir nepatyrusiems vairuotojams.

*BMW skaitmeninio rakto funkcija yra suderinama tik su konkrečiais išmaniųjų telefonų modeliais. Suderinamų išmaniųjų telefonų modelių sąrašą rasite čia: bmw.com/digitalkey. BMW skaitmeninio rakto naudojimui būtina BMW telepaslaugų įranga.

BMW X5 TECHNINIAI DUOMENYS

BMW X5 xDrive40i ir kiti varikliai

Variklio galia kW (AG) prie 1/min:

-

Didžiausias greitis km/h:

243

Akceleracija nuo 0–100 km/h per s:

5,9-5,7

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu):

10,7–8,9

CO2 emisija g/km (mišriu režimu):

244–204

BMW X5 G05 techninių duomenų brėžinys
BMW ratlankiai ir padangos – ES padangų ženklinimo vaizdas iš arti

BMW RATLANKIAI IR PADANGOS

Patvirtiname, kad mūsų automobilių padangos atitinka net 50 griežčiausių kokybės testų reikalavimų – žymiai daugiau, nei yra nurodyta visoje Europoje galiojančiame Padangų ženklinimo reglamente. Čia rasite visą su BMW naudojamų padangų savybėmis susijusią informaciją.

BMW X5 KAINOS, FINANSAVIMAS IR IŠPERKAMOJI NUOMA

BMW X5 MODELIO FINANSAVIMAS

BMW X5 stovinčio automobilio vaizdas iš paukščio skrydžio

Čia galite gauti jums individualiai pritaikytus finansavimo produktus iš BMW Financial Services. Kiekvienas mūsų pasiūlymas, nesvarbu, ar tai finansavimo, ar išperkamosios nuomos priemonės, yra individualiai pritaikomas jūsų poreikiams ir pageidavimams. Išsamiau susipažinkite su patraukliais BMW X5 finansavimo arba išperkamosios nuomos sprendimais.

BMW X5 SERVISAS IR TECHNINĖ PAGALBA

BMW serviso darbuotojas padeda klientui

AR NORĖTUMĖT ASMENINĖS KONSULTACIJOS?

Jeigu turite klausimų, norite gauti daugiau informacijos arba pageidaujate ypatingų pasiūlymų dėl BMW X5 įsigijimo, prašome susisiekti su jūsų vietovėje esančia BMW atstovybe. Įgudęs BMW aptarnavimo personalas mielai patars jums telefonu arba vietoje.

BMW SERVICE INCLUSIVE PASLAUGŲ PAKETAS BMW X5 MODELIAMS

BMW serviso darbuotojas pasitinka klientą

#kadirkasbenutiktu: Visapusiškai nerūpestingos kelionės: pasirinkus pageidaujamą terminą arba automobilio ridą, šis paslaugų paketas užtikrins visišką skaidrumą ir patogų išlaidų planavimą.

Paslaugų paketo apimtis:

 • Transporto priemonės patikra laikantis visų BMW reikalavimų
 • Mikrofiltro keitimas
 • Stabdžių skysčio keitimas

BMW X5 degalų sąnaudos, energijos sąnaudos ir CO2 emisija.

BMW X5 xDrive40i:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,7–8,9
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 244–204

BMW X5 xDrive45e*:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 1,7–1,2
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 39–27
Elektros energijos sąnaudos kWh/100 km mišriu režimu: 27,7–24,3

*Kai temperatūra žemesnė nei 0 laipsnių Celsijaus, važiuoti visiškai elektriniu šio įkraunamo hibrido režimu galima tik kai baterija įšyla iki reikiamos veikimo temperatūros, t. y. nuvažiavus keletą kilometrų.

Nurodytos CO₂ emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.

Skirtingų transporto priemonių CO₂ emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.
Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.

Skaityti daugiau

BMW X5 degalų sąnaudos, energijos sąnaudos ir CO2 emisija.

 • BMW X5 xDrive40i:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,7–8,9
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 244–204

  BMW X5 xDrive45e*:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 1,7–1,2
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 39–27
  Elektros energijos sąnaudos kWh/100 km mišriu režimu: 27,7–24,3

  *Kai temperatūra žemesnė nei 0 laipsnių Celsijaus, važiuoti visiškai elektriniu šio įkraunamo hibrido režimu galima tik kai baterija įšyla iki reikiamos veikimo temperatūros, t. y. nuvažiavus keletą kilometrų.

  Nurodytos CO₂ emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.

  Skirtingų transporto priemonių CO₂ emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

  Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.
  Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.