BERIBĖS GALIMYBĖS.

BMW X6 M50d: 381 AG, 280 kW.

BERIBĖS GALIMYBĖS.

BMW X6 M50d: 381 AG, 280 kW.

BERIBĖS GALIMYBĖS.BMW X6 M50d: 381 AG, 280 kW.

Naujasis BMW X6 M50d modelis pasižymi novatoriškomis savybėmis, užtikrinančiomis nepriekaištingas pavarų, važiuoklės technologijos ir dizaino ypatybes. M „Performance“ automobiliai garantuoja unikalų dinamikos ir komforto derinį. Nėra jokios abejonės, kad šiame BMW X6 modelyje sudėtos pažangiausios technologijos ir dizaino sprendimai.

BMW X6 M50d techniniai duomenys:
Degalų sąnaudos (mišriu režimu): 6,6 l/100 km
CO2 emisijos (mišriu režimu): 173 g/km

Design

M PERFORMANCE DIZAINAS BMW X6 M50d MODELYJE.

Jau iš pirmo žvilgsnio naujasis BMW modelis neabejotinai užgniaužia kvapą. Dėl daugybės išskirtinių ir įmantrių akcentų M „Performance“ automobiliai išsiskiria iš visų kitų šios serijos modelių. BMW X6 M50d papildytas dar daugiau dinamišką važiavimą užtikrinančių patobulinimų, kurie papildo išskirtinį jo charakterį. Šis BMW –  tai neabejotinai sportinių ir didelio pravažumo automobilių segmente standartus laužantis automobilis.

IŠSKIRTINĖS BMW X6 M50d SAVYBĖS.

Design features

Unikalios spalvos dizaino ypatumai.

Dėl plačiame priekiniame buferyje integruotų įmantrių „Ferric Grey“ pilkos spalvos apdaila puoštų oro įleidimo angų BMW X6 M50d atrodo dar įtaigesnis.
M Double-spoke 468 M

20'' M „Double-spoke“ 468 M.

Išskirtinė M „Performance“ modelių savybė – lengvojo lydinio ratlankiai, išryškinantys šio automobilio sportiškumą ir unikalumą.
Exterior mirror caps

Išskirtinės spalvos šoninių veidrodėlių gaubtai.

Aptakios formos šoninių veidrodėlių gaubtai, puošti „Ferric Grey“ pilka spalva – puikus šio modelio akcentas. Be to, dėl aerodinamiško jų dizaino nėra beveik jokio oro pasipriešinimo.
M logo

Tamsaus chromo M logotipas.

Tamsaus chromo M logotipas – elegantiškas būdas akcentuoti faktą, kad BMW X6 M50d yra tikrai M „Performance“ klasės automobilis.
Exhaust pipe finishers

Trapecijos formos išmetimo vamzdis.

Unikalios formos juodo chromo apdaila puošti išmetimo vamzdžiai, esantys abiejose automobilio pusėse, išryškina išties unikalų jo dizainą.
Model designation

Tamsaus chromo M logotipas.

Galinę automobilio dalį puošiantis išskirtinės chromo spalvos BMW modelio logotipas, simbolizuojantis išskirtinę BMW modeliams būdingą galią.
Door sill finishers

Durelių slenksčių apdaila su modelio logotipu.

Išskirtinio dizaino, BMW logotipais puoštos durelių slenksčių apdailos atrodo išties įspūdingai ir prašmatniai. Įmantrusis BMW užtikrintai kviečia jus į nepakartojamą kelionę.

M PERFORMANCE TWIN POWER TURBO VIENOS EILĖS 6 CILINDRŲ DYZELINIS VARIKLIS.

BMW X6 M50d montuojamas M „Performance TwinPower Turbo“ 6 cilindrų dyzelinis variklis stebina savo dinamika ir tausumu. Tokių rezultatų pasiekiama dėl trijų pakopų turbokompresoriaus su kintamos geometrijos turbina. Net ir tuomet, kai apsukos mažos, įmanoma išvystyti didelį sukimo momentą, o variklio greičių diapazonas išlieka ypač platus. Išreiškus skaičiais: 280 kW (381 AG), 740 Nm sukimo momentas esant nuo 2000 iki 3000 aps/min, nuo 0 iki 100 km/h vos per 5,2 sekundes ir maksimalus 250 km/h greitis. Be to, degalų sąnaudos mišriu režimu siekia vos 6,6 litrus 100 km, o vidutinės CO2 emisijos – 173 g/km. Dėl „Blue Performance“ technologijos visi BMW X6 M50d serijos modeliai atitinka EU6 emisijos standartą.

M PERFORMANCE VAŽIAVIMO DINAMIKA.

Kuriant BMW X6 M50d, svarbiausias tikslas buvo dar didesnis važiavimo malonumas, unikalus komfortas ir įkvepiantis manevringumas. Nepriekaištingas tikslumas ir subalansuota visų automobilio dalių sąveika juntama kiekviename posūkyje. BMW inžinieriai M „GmbH“ įdiegė daugybę patobulinimų ir optimizavo visas šio išskirtinio, sportinio, didelio pravažumo „Coupé“ pakabos ir vairo sistemos charakteristikas.

 • Dar sportiškesnis: adaptyvioji M pakaba

  Adaptyvioji M pakaba užtikrina, kad BMW X6 modeliui būdingas manevringumas BMW X6 M50d būtų dar stipresnis. Į įrangos paketą įeina dinaminė amortizatorių kontrolė ir pneumatinė galinės ašies pakaba su specialiais nustatymais, garantuosiančiais išskirtinai sportišką važiavimo dinamiką. Vienas iš pagrindinių šio BMW privalumų – tikslus automobilio valdymas.

 • Dar manevringesnis: „Dynamic“ pakabos paketas

  Adaptyviosios pakabos paketas „Dynamic“ suteikia BMW X6 M50d maksimalų manevringumą ir nepriekaištingą tikslumą. Specialiai BMW modeliui pritaikyta dinaminė galios kontrolė ir dinaminė važiuoklė užtikrina dar tolygsnį važiavimą ir sumažina šoninės automobilio dalies svyravimą posūkiuose.

 • Geresnis sukibimas: BMW „xDrive“

  BMW X6 M50d integruota išmanioji keturiais ratais varoma sistema BMW „xDrive“ su standartine galios kontrole, taigi jos dėka išvystomas unikalus dinamikos, manevringumo ir sukibimo su kelio danga lygis. Nesvarbu, koks kelio paviršius bebūtų, šis sportinis, didelio pravažumo „Coupé“ tiksliai susidoros su bet kokiu krypties pasikeitimu. 

Steptronic

8 PAVARŲ SPORTINĖ TRANSMISIJA STEPTRONIC.

Galią BMW X6 M50d perduoda standartiškai šiame modelyje montuojama 8 pavarų sportinė transmisija „Steptronic“. Už vairo integruotos papildomos pavarų perjungimo svirtelės užtikrina dar sportiškesnį šio automobilio valdymą. Transmisijoje taip pat įdiegta paleidimo kontrolės funkcija, garantuojanti optimalią akceleraciją bet kokiomis važiavimo sąlygomis. Kompaktiškumas, nedidelis svoris ir tobula sąveika su automatine „Start Stop“ funkcija padeda ženkliai sumažinti degalų sąnaudas ir CO2 emisiją.

M PERFORMANCE GRUPĖ.

Tobulai suderintas dizainas, nepriekaištingai veikianti važiuoklė ir maksimali važiavimo dinamika – M „Performance“ automobiliai įkūnija tobulą šių trijų savybių sąveiką. Šis unikalus BMW M „GmbH“ modelis apjungia geriausias visos šios serijos automobilių ypatybes.

Dar didesnis važiavimo malonumas.

Susipažinkite iš arčiau su M „Performance“ automobiliais.

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisijos.

 • Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią automobilio tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o nuvažiuojamas atstumas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius. Šios reikšmės jau atitinka WLTP normas ir yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes tam, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. Priklausomai nuo valstybinių teisės aktų, CO2 emisijos reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių skaičiuojant automobilių mokesčius ar kitas rinkliavas.


  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal direktyvą 1999/94/EB bei tipo patvirtinimo metu galiojančią Pkw-EnVKV versiją ir yra pagrįstos degalų sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.
  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galima sužinoti iš naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudų, CO2 emisijos ir energijos sąnaudų žinyno, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir iš https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

Gaukite katalogą.

GAUKITE KATALOGĄ.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.