GAUKITE VISKĄ IR DAR DAUGIAU.

BMW X6 M50d: 381 AG, 280 kW.

GAUKITE VISKĄ IR DAR DAUGIAU.

BMW X6 M50d: 381 AG, 280 kW.

GAUKITE VISKĄ IR DAR DAUGIAU.BMW X6 M50d: 381 AG, 280 kW.

BMW M inžinierių patirtis atsiskleidžia BMW X6 M50d modelio pavaros sistemoje, važiuoklės technologijoje ir dizaino ypatybėse. Taip sukuriami M Performance automobiliai, garantuojantys neįprastą grynos dinamikos, komforto ir kasdienio naudojimo derinį. Nėra jokios abejonės, kad šiame modelyje apjungiamos BMW X modelio ypatybės ir BMW M GmbH genai.

BMW X6 M50d techniniai duomenys:
Degalų sąnaudos (mišriu režimu): 6,6 l/100 km
CO2 emisijos (mišriu režimu): 173 g/km

Design

M PERFORMANCE DIZAINAS BMW X6 M50d MODELYJE.

M genai ir bekompromisė dinamika BMW X6 M50d modelyje akivaizdi jau iš pirmo žvilgsnio. Dėl daugybės išskirtinių ir įmantrių akcentų M Performance automobiliai išsiskiria iš visų kitų šios serijos modelių. Plačiame šio automobilio priekiniame aptake standartiškai montuojamos specialios oro įleidimo angos. Dėl to šis 381 AG atletas atrodo dar įtaigiau. BMW X6 M50d papildytas dar daugiau dinamišką važiavimą užtikrinančių patobulinimų, kurie ne tik kelia daugybę emocijų, bet ir sukuria unikalų bei išskirtinį charakterį. Šis BMW – standartus sportinių didelio pravažumo automobilių segmente nustatantis automobilis – tiek savo vidumi, tiek ir išore.

IŠSKIRTINĖS BMW X6 M50d SAVYBĖS.

Akcentinės spalvos dizaino ypatumai.

Dėl plačiame priekiniame buferyje integruotų įmantrių Ferric Grey pilkos spalvos dažų apdaila puoštų oro įleidimo angų BMW X6 M50d atrodo dar įtaigesnis.

20'' M Double-spoke 468 M.

Išskirtinė M Performance modeliui pritaikyta ypatybė – lengvojo lydinio ratlankiai, išryškinantys šio automobilio sportiškumą ir unikalumą.

Akcentinės spalvos šoninių veidrodėlių gaubtai.

Aptakių linijų šoninių veidrodėlių gaubtai puošti Ferric Grey pilka spalva. Dėl aerodinamiško jų dizaino nėra beveik jokio oro pasipriešinimo.

Tamsaus chromo M logotipas.

Tamsaus chromo M logotipas – elegantiškas būdas akcentuoti faktą, kad BMW X6 M50d – tikrai M Performance klasės automobilis.

Trapecijos formos išmetimo vamzdis.

Unikalios išvaizdos juodo chromo apdaila puošti išmetimo vamzdžiai yra abiejose automobilio pusėse, taigi išryškina išties unikalią jo išorę.

Tamsaus chromo modelio emblema.

Galinę automobilio dalį puošiantis akcentinės spalvos modelio ženklelis pabrėžia glaudų BMW X6 M50d ir BMW M modelių ryšį.

Durelių slenksčių apdaila su modelio emblema.

Aliuminiai įdėklai su modelio emblema tiek vairuotojus, tiek ir keleivius viliojančiai kviečia kelionei šiuo BMW.

M PERFORMANCE TWIN POWER TURBO VIENOS EILĖS 6 CILINDRŲ DYZELINIS VARIKLIS.

BMW X6 M50d montuojamas M Performance TwinPower Turbo 6 cilindrų dyzelinis variklis stebina savo dinamika ir tausumu. Tokių rezultatų pasiekiama dėl trijų pakopų turbokompresoriaus su kintamos geometrijos turbina. Šio pažangaus variklio atsakas neįtikėtinai spontaniškas. Net ir tuomet, kai apsukos mažos, įmanoma išvystyti didelį sukimo momentą, o variklio greičių diapazonas platus. Išreiškus skaičiais: 280 kW (381 AG), 740 Nm sukimo momentas esant nuo 2000 iki 3000 aps/min, nuo 0 iki 100 km/h vos per 5,2 sekundes ir maksimalus 250 km/h greitis. Be to, degalų sąnaudos mišriu režimu siekia vos 6,6 litrus 100 km, o vidutinės CO2 emisijos – 173 g/km. Dėl Blue Performance technologijos visi BMW X6 M50d serijos modeliai atitinka EU6 emisijos standartą.

M PERFORMANCE VAŽIAVIMO DINAMIKA BMW X6 M50d MODELYJE.

BMW X6 M50d važiavimo dinamikos koncepcija kurta orientuojantis į galingą važiavimą. BMW kūrėjų siekis – dar didesnis važiavimo malonumas, unikalus komfortas ir įkvepiantis manevringumas. Manevringumas, tikslus vairavimas ir subalansuota visų automobilio dalių sąveika juntama kiekviename posūkyje. BMW M GmbH inžinieriai įdiegė daugybė patobulinimų ir optimizavo visas šio išskirtinio sportinio didelio pravažumo Coupé pakabos ir vairo sistemos charakteristikas.

 • Dar sportiškesnis: Adaptyvioji M pakaba

  Adaptyvioji M pakaba užtikrina, kad BMW X6 modeliui būdingas manevringumas BMW X6 M50d būtų dar sportiškesnis. Į įrangos paketą įeina dinaminė amortizatorių kontrolė ir pneumatinė galinės ašies pakaba su specialiais nustatymais, garantuosiančiais išskirtinai sportišką važiavimo atsaką. Vienas iš pagrindinių šio BMW privalumų – tikslus automobilio valdymas.

 • Dar manevringesnis: Dynamic pakabos paketas

  Adaptyviosios pakabos paketas Dynamic suteikia BMW X6 M50d maksimalų manevringumą, tikslumą ir kryptinę dinamiką. Specialiai BMW modeliui pritaikyta dinaminė galios kontrolė ir dinaminė važiuoklė užtikrina dar neutralesnį važiavimą ir sumažina šoninės automobilio dalies svyravimą posūkiuose.

 • Geresnis sukibimas: BMW xDrive

  BMW X6 M50d integruota išmanioji keturiais ratais varoma sistema BMW xDrive su standartine galios kontrole, taigi išvystomas unikalus dinamikos, manevringumo ir sukibimo su kelio danga lygis. Nesvarbu, koks kelio paviršius bebūtų, šis sportinis didelio pravažumo Coupé tiksliai susidoros su bet kokiu krypties pasikeitimu, o koreguoti automobilio važiavimo kryptį reikės rečiau. Tam, kad būtų pasiekta M Performance modeliams būdinga važiavimo dinamika, sistema kurta kreipiant ypatingą dėmesį į galinius ratus.

Steptronic

8 PAVARŲ SPORTINĖ TRANSMISIJA STEPTRONIC.

Galią BMW X6 M50d perduoda standartiškai šiame modelyje montuojama 8 pavarų sportinė transmisija Steptronic. M Performance pavarų perjungimo programos nustatymas pritaikytas variklio dinaminiam potencialui. Už vairo integruotos papildomos pavarų perjungimo svirtelės, dėl kurių vairavimo stilius taps dar sportiškesnis. Transmisijoje taip pat įdiegta Paleidimo kontrolės funkcija, garantuojanti optimalią akceleraciją bet kokiomis važiavimo sąlygomis. Kompaktiškumas, nedidelis svoris ir tobula sąveika su automatine Start Stop funkcija padeda ženkliai sumažinti degalų sąnaudas ir CO2 emisiją.

M PERFORMANCE GRUPĖ.

Tobulai suderintas dizainas, važiuoklė ir maksimali važiavimo dinamika. M Performance automobiliai įkūnija tobulą šių trijų privalumų sąveiką. Šis unikalus BMW M GmbH pasiūlymų derinys apjungia geriausias visos šios serijos automobilių ypatybes kartu su BMW M genais.

Dar didesnis važiavimo malonumas.

Susipažinkite geriau su M Performance automobiliais.

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisijos.

 • Degalų sąnaudų, CO2 emisijos, elektros energijos suvartojimo reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio.Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą.

  Automobiliu nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo daugybės veiksnių, o ypač: važiavimo stiliaus, pasirinkto maršruto, oro sąlygų, šildymo / vėsinimo ir kondicionieriaus naudojimo.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str.1, 73760 Ostfildern, Vokietija.