VERTAS DĖMESIO OBJEKTAS.

BMW X6 dizainas.

VERTAS DĖMESIO OBJEKTAS.

BMW X6 dizainas.

Laikas jums viską perimti į savo rankas: BMW X6 sukurtas nepailstamai judėti. Su galingais, į priekį besiveržiančiais kontūrais BMW X6 spinduliuoja nevaržomą dinamiką ir kryptingą tikslo siekimą. Platūs sparnai ir tvirtas kėbulas atspindi X genus, o coupé stiliaus stogo linija dar labiau sustiprina neprilygstamą BMW X6 charakterį. Derinys, dėl kurio šis sportinis didelio pravažumo Coupé yra toks unikalus.

Pavaizduotas valdymo ekrano dizainas turėtų būti išleistas 2016 m. spalio mėn.

VERTAS DĖMESIO OBJEKTAS.BMW X6 dizainas.

Laikas jums viską perimti į savo rankas: BMW X6 sukurtas nepailstamai judėti. Su galingais, į priekį besiveržiančiais kontūrais BMW X6 spinduliuoja nevaržomą dinamiką ir kryptingą tikslo siekimą. Platūs sparnai ir tvirtas kėbulas atspindi X genus, o coupé stiliaus stogo linija dar labiau sustiprina neprilygstamą BMW X6 charakterį. Derinys, dėl kurio šis sportinis didelio pravažumo Coupé yra toks unikalus.

Pavaizduotas valdymo ekrano dizainas turėtų būti išleistas 2016 m. spalio mėn.

Read more

EKSTERJERO DIZAINAS.

Platus. Galingas. Dinamiškas. BMW X6 sujungia X modeliui būdinga išvaizda ir coupé sportiškumą. Įsakmią priekinę automobilio dalį taip pat papildo oro įleidimo angos – užuomina apie tai, kokia galia slypi už jų. Didelės sportiškos inksto formos grotelės pabrėžia atletišką šio BMW išvaizdą, kurią tik dar labiau sustiprina dvigubi automobilio eksterjere integruoti priekiniai žibintai ir rūko žibintai. Pasižiūrėjus iš šono žvilgsnį iškart patraukia sportiškas coupé stiliaus siluetas, optiškai įrėmintas aukščiausios kokybės chromo stiklų apvadais. Žvelgiant iš šios perspektyvos aktyvus BMW X6 dizainas pastebimas akimirksniu: pirma išskirtinės linijos dalis tęsiasi nuo galingos formos priekinių ratų arkų iki pat galinių durelių rankenėlių. Antroji dalis prasideda galinėse ratų arkose ir elegantiškai nusidriekia iki galinės automobilio dalies. Dinamišką BMW X6 prigimtį dar labiau išryškina įspūdingai platus galas, kuriame tvirtą išvaizdą pabrėžia horizontalios jį puošiančios linijos. BMW X6 pasirengęs peržengti bet kokias ribas.

LED ŠVIESŲ DIZAINAS.

Visą BMW X6 eksterjerą galima pripildyti LED šviesos diodo apšvietimu – nuo priekinių ir rūko iki galinių žibintų.

 • Prisitaikantys LED šviesos diodo priekiniai žibintai

  Prisitaikančius LED šviesos diodo priekinius žibintus sudaro gabaritiniai žibintai, LED žibintų žiedai, artimųjų šviesų žibintų funkcija, BMW Selective Beam (nuo akinimo apsaugantis tolimųjų šviesų žibintų asistentas), LED rūko žibintai, posūkio žibintai, posūkio indikatoriai, dienos važiavimo žibintai ir prisitaikantys priekiniai žibintai su kintančios šviesos kontrole. Visos šio automobilio funkcijos taip pat papildytos LED šviesos diodo technologija.
  Šviesos paskirstymas automatiškai pritaikomas prie jūsų važiavimo greičio ir posūkio kampo. Itin ryški šviesa atitinka dienos šviesą. Ji optimaliai ir tolygiai apšviečia kelią, taigi ženkliai pagerinamas matomumas, o vairavimas tampa mažiau varginantis. Keturi LED šviesos diodo žiedai suteikia išskirtinės išvaizdos net ir važiuojant dieną.

 • LED šviesos diodo rūko žibintai

  Rūko žibintai padidina matomumą esant rūkui ar krituliams, todėl važiavimas naktį tampa dar saugesnis. Dėl savo plataus spindulio kampo ir šviesos atspalvio, kuris itin panašus į dienos šviesą, šie žibintai ne tik ilgai tarnaus bet ir suvartos mažiau energijos. Dėmesį automobilio priekyje taip pat patrauks rūko žibintai su įspūdingomis dizaino detalėmis po dvigubais apvaliais priekiniais žibintais.

 • Galiniai žibintai su LED šviesos diodo technologija

  Galiniai žibintai su LED šviesos diodo technologijos apšvietimo detalėmis sudaryti iš dviejų atskirų galingų LED šviesos elementų. Visi jie BMW būdingos L formos. Taip dar labiau sustiprinamas galinės automobilio dalies savitumas – net ir važiuojant tamsoje bus aišku, jog tai - BMW.
  L formos šviesos detalės stabdžių žibintuose tarytum atkartoja dizaino motyvą galiniuose žibintuose.

INTERJERO DIZAINAS.

Aiškios struktūros. Išskirtinis sportiškumas. Aukštos kokybės meistrų darbas. Visas BMW X6 interjeras apdairiai apgalvotas – iki pat menkiausios jo detalės. Tipiško BMW stiliaus prietaisų skydelis orientuotas į vairuotoją, kuris, dėl aukštesnės sėdynių padėties šiame BMW gali neabejotinai mėgautis puikiu matomumu. Sportiškos formos sėdynės garantuoja optimalų stabilumą net ir pačiose dinamiškiausiose kelionėse.
Coupé stiliaus siluetas ir viską apimantys interjero kontūrai užtikrina komfortišką pojūtį visiems automobilio keleiviams. Šviesūs ir tamsūs interjero paviršiai sukuria intensyvų kontrastą, o aukščiausios kokybės medžiagos ir standartinė odos apdaila aiškiai išreiškia viena: šiame automobilyje svarbiausia tobulumas.

MEDŽIAGOS.

Aukščiausia kokybė – dominuojanti odinės įrangos ir dekoratyvinės BMW X6 apdailos charakteristika. Taip pat galėsite pasirinkti ir iš išraiškingų spalvų derinių. Vienas pasirinkimų – juoda minkšta Nappa oda dengta viršutinė prietaisų skydelio dalis; kartu su konjako / juodos spalvos Design Pure Extravagance paketu ir kontrastingomis rudomis siūlėmis šios ypatybės tik dar labiau išryškinamos. Apatinė dalis - konjako spalvos . Į M sportinį paketą įeina juodos spalvos odos /Alkantara derinys ir šešiakampių rašto aliuminė interjero apdaila. Galėsite pasirinkti ir įvairių spalvų Dakota odą; koralų raudonos spalvos oda kartu su kontrastingomis juodomis siūlėmis interjere puikiai susijungia su šlifuoto aliuminio interjero apdaila ir sukuria ypač patrauklų akcentą.

APŠVIETIMO PAKETAS SU APLINKOS ŠVIESA.

Apšvietimo paketą sudaro LED žibintai ir salonui elegancijos suteikiančios detalės, kurios padeda keleiviams atsipalaiduoti. „Pasisveikinimo“ šviesos prieš automobilį sukuria vairuotoją sveikinantį apšvietimo kilimą.

Ambient aplinkos apšvietimas pabrėžia salono poilsio kambario atmosferą. Devyni iš anksto nustatyti mėlynos, baltos ir oranžinių šviesų dizainai užpildo vidų švelniu atpalaiduojančiu netiesioginių ir tiesioginių šviesos šaltinių mišiniu. Papildomi Ambient aplinkos šviesų šaltiniai įrengti apdailoje, priekinėse ir galinėse kojų nišose, visuose durų skyriuose ir panelėse. Gale įrengtos praktiškos skaitymui skirtos šviesos. Papildomos LED šviesos išorėje suteikia daugiau patogumo kasdieniniam naudojimui, pavyzdžiui LED lemputės durų rankenėlėse, kurios aktyvuojasi įlipant ir išlipant.