JŪSŲ SALONĄ PAVERČIA VIP LOŽE.

BMW X6 komfortas ir funkcionalumas.

Atsiloškite ir mėgaukitės. Nes BMW X6 visas dėmesys koncentruojamas tik į Jus. Visa tai akivaizdu su Comfort Access funkcija ir erdviu bei neįtikėtinai funkcionaliu interjeru. Jame komforto suteikia įvairios parinktys, kaip antai, moderni Bang & Olufsen erdvinio garso sistema arba Professional pramogos automobilio gale. Taigi, tiek jūs, tiek ir jūsų keleiviai galės visiškai atsipalaidavę mėgautis kiekviena kelione šiame automobilyje.

Pavaizduotas valdymo ekrano dizainas turėtų būti išleistas 2016 m. spalio mėn.

Read more

NOVATORIŠKA BANG & OLUFSEN ERDVINIO GARSO SISTEMA

Dėl naujos Direc Dimensions signalo apdorojimo sistemos pažangi Bang & Olufsen erdvinio garso sistema sukuria atvirą ir gyvybingą atmosferą, pripildytą išskirtinės akustikos. Įspūdingą garsą sukuria 16 net 1 200 W garsiakalbių, įskaitant centrinį, automatiškai iš prietaisų skydelio išnyrantį garsiakalbį. Centrinis vidutinių dažnių garsiakalbis papildytas akustinio lęšio technologija, užtikrinančia vienodą aukščiausios kokybės garsą nesvarbu, kurioje automobilio vietoje besėdėtumėte. Sistemai galėsite pritaikyti du garso nustatymus: Flawless – sklandžiam garsui ir Expanded – akustinės erdvės įspūdžiui sukurti. Audiovizualinę patirtį užbaigia pavienių garsiakalbių apšvietimas.

FUNKCIONALUMAS.

Komforto zona: BMW X6 interjeras ne tik stebina savo išskirtinėmis medžiagomis ir išskirtiniu dizainu – jame taip pat daugybė erdvės net penkiems keleiviams. Optiškai šis automobilis atrodo kaip dvivietis, bet, prireikus, jo gale taip pat galės sėdėti ir trečias asmuo. Visame automobilyje integruota daugybė praktiškų daiktų dėtuvių, įskaitant dideles erdves durelėse, daiktadėžes BMW gale integruotame centriniame porankyje ir po bagažinės dugnu. Priekiniame centriniame porankyje yra du dideli puodelių laikikliai, kuriuos galėsite nesunkiai paslėpti specialiu dangčiu. Durelėse taip pat galėsite laikyti net iki 1,5 litro butelius. Automobilio gale sėdintys keleiviai galės naudotis dviem centriniame porankyje integruotais puodelių laikikliais.

 • Santykiu 40:20:40 nulenkiamas galinės sėdynės atlošas

  Kai galinė sėdynė yra vertikalioje padėtyje, BMW X6 bagažinės tūris siekia 580 litrų. Priklausomai nuo jūsų reikalavimų, trijų dalių galinį atlošą galėsite nulenkti santykiu 40:20:40, taigi bagažinės erdvė bus dar didesnė. Kai visos trys galinės sėdynės dalys nulenkiamos, bagažo erdvė siekia net 1525 litrų.

 • Daiktų dėtuvė

  Nesvarbu, kokie jūsų planai bebūtų – BMW X6 bus pasirengęs viskam. Su pasirenkamu daiktadėžių paketu šio automobilio funkcionalumas bus dar didesnis. Pavyzdžiui, automobilio interjero stogo dangoje integruotos stiklinės daiktadėžės. BMW bagažinėje taip pat yra specialus tinklas, daugiafunkcis kablys ir tinklas kairėje bagažinės pusėje, tvirtinimo diržas ir keturi bėgeliai su kilpelėmis, skirtomis apsaugoti transportuojamą bagažą.
  Idealus priedas: slidžių ir snieglentės krepšys Pro, kur galima pritvirtinti tiesiogiai prie tam skirtų taškų. Jį naudodami švariai ir saugiai transportuosite iki keturių porų slidžių ir tris snieglentes – automobilyje vis dar bus pakankamai vietos net dviem keleiviams. Kadangi krepšį galima nesunkiai nuimti ir jame integruoti ratukai, jį nesunkiai transportuosite ir galėsite naudoti nebūtinai tik savo automobilyje. Be to, krepšį galėsite laikyti po bagažinės dugnu ir taip sutaupyti vietos.

 • Priekabos vilkimo kablys

  Priekabos vilkimo kablį galima elektroniškai reguliuoti ir visiškai nulenkti po galiniu buferiu. Į šią funkciją taip pat įeina priekabos stabilumo kontrolė. Maksimali priekabos apkrova – 3500 kg (priklausomai nuo variklio).

COMFORT ACCESS.

Novatoriška ir paprastai valdoma – su Comfort Access sistema ypač paprasta atidaryti automobilio dureles ir įjungti variklį – tam net nereikia automobilio raktelio. Priartėjus prie automobilio, kišenėje arba lagamine esantis automobilio raktelis iš karto atpažįstamas, taigi bagažinę atverti ar užverti galima jos net nepalietus. Po to, kai durelės automatiškai atrakinamos (įskaitant bagažinę), variklis gali būti užvedamas vos spustelėjus tam skirtą Start / Stop mygtuką.
Į paketą taip pat įeina interjero aplinkos apšvietimas (apšviečiamos ir priekinės bei galinės eksterjero durelių rankenėlės).

BEKONTAKTIS BAGAŽINĖS ATIDARYMAS IR UŽDARYMAS.

Grįžtate apsipirkę, stovite priešais savo automobilį pilnomis rankomis pirkinių ir norite sukrauti visus maišus į bagažinę, bet tam pirmiausia reikia surasti automobilio raktelį. Bet su Comfort Access sistema to visai nereikės.
Kartu su automatine bagažinės atidarymo funkcija tiek ją atidaryti, tiek ir uždaryti galėsite net neprilietę. Greitu ir tiesioginiu kojos judesiu po galiniu buferiu aktyvuosite jutiklį, kuris atvers arba užvers bagažinės dangtį.
Bagažinė atrakinama, o jos dangtis atveriamas arba užveriamas. Bagažinė atrakinama, o jos dangtis atveriamas kai skirtingame galinio buferio aukštyje integruoti jutikliai atpažįsta kojos judesį. Su novatoriška BMW ConnectedDrive funkcija bagažinę bus patogu tiek pakrauti, tiek ir uždaryti. Vis dėlto, prieiga bus suteikiama tik tuomet, kai sistema atpažins autorizuotą automobilio raktelį.

PROFESSIONAL PRAMOGOS AUTOMOBILIO GALE.

Du automobilio gale esantys spalviniai ekranai iš pramogų paketo Professional užtikrina puikias pramogas gale sėdintiems keleiviams. Papildomas „Blu-ray“ grotuvas ir HDMI jungtis gale leidžia netgi leisti įvairius filmus abiejuose 10,2" monitoriuose su 1280 x 720 taškų skiriamąja geba. Jie taip pat gali žiūrėti televizijos programas, naršyti internete, naudotis kitomis interneto funkcijomis (priklausomai nuo mobiliojo telefono sutarties), naudoti MP3 grotuvą, smagiai leisti laiką su žaidimų konsole ir pan. Garsą galima girdėti per garsiakalbius ar ausines (galima naudoti ir bevieles ausines). Professional galinių sėdynių pramogų sistemą galima patogiai valdyti nuotoliniu pulteliu. Gale sėdintys keleiviai gali netgi naudotis navigacijos funkcijomis maršrutui planuoti ir rekomendacijoms gauti (jei yra navigacijos sistema).

DAUGIAFUNKCIS VALDYMO EKRANAS.

Daugiafunkcis valdymo ekranas su juodos spalvos technologija ir 10,25 colių skersmens ekranu užtikrina aukštos kokybės važiavimo patirties vizualizaciją. Tuo pat metu, ši funkcija padeda vairuotojui sutelkti dėmesį į kelią priešais, nes svarbiausia informacija rodoma vienoje vietoje ekrane. Trys skirtingi režimai ir specifinės jų charakteristikos – kiekviena jų turi savo spalvų gamą ir grafinį stilių ir gali būti rodoma prietaisų skydelyje. Comfort, ECO PRO ir Sport režimai. COMFORT režimas panašus į šiandieninę BMW išvaizdą, ECO PRO režime dominuoja mėlyni tonai. Pastarajame integruoti naujojo EfficientDynamics technologijos ir „Bonus Range“ ekranai padeda vairuotojui pasiekti patį tausiausią važiavimo stilių. Sport režimas, skirtingai, atpažįstamas pagal savo raudonas spalvas. Į jį taip pat įeina variklio išeigos ekranas.
Daugiafunkciame valdymo ekrane taip pat galima matyti navigacijos informaciją, įskaitant kelio priešais asistento patarimus, pramogų ir telefono funkcijų sąrašus.

BMW SERVISAS ĮSKAIČIUOTAS.

Su BMW servisas įskaičiuotas paslauga klientai galės pasirinkti konkretų techninės priežiūros laikotarpį nesijaudindami dėl vis didėjančių reguliariosios priežiūros ir remonto darbų išlaidų. Visas šias paslaugas, įskaitant originalias BMW dalis, apmoka BMW servisas įskaičiuotas (angl. BMW Service Inclusive). Be to, paslauga galioja ne tik šalies mastu, bet ir visame pasaulyje, jei automobilį remontuoja BMW arba jo įgalioti partneriai. Jei BMW parduodamas, paketas BMW Service Inclusive iškart perleidžiamas kitam automobilio savininkui, taigi išlaikoma didesnė BMW vertė. Klientai gali pasirinkti savo poreikius atitinkantį BMW Service Inclusive paketą. Į jį įeina įprastos techninės priežiūros darbai, kaip antai, alyvos ir jos filtrų keitimas, mikrofiltrų priežiūra ir keitimas, degalų filtrų ir uždegimo žvakių priežiūra, stabdžių skysčio keitimas, automobilio apžiūros ir visos papildomos paslaugos, kurių reikia, kad automobilis atitiktų BMW keliamus standartus.

 • BMW servisas įskaičiuotas Plius

  Kai klientai pasirenka paketą BMW servisas įskaičiuotas Plius, jiems suteikiamos ir papildomos paslaugos: priekinių ir galinių stabdžių kaladėlių / diskų, sankabos (kai reikia) ar valytuvų keitimas (kai reikia dėl pakeistos alyvos). Šis paketas gali galioti nuo trijų iki dešimties metų arba nuo 40 000 iki 200 000 km ridai.