PASIRUOŠĘ STARTUI? PIRMYN!

BMW X6.

PASIRUOŠĘ STARTUI? PIRMYN!

BMW X6.

PASIRUOŠĘ STARTUI? PIRMYN!BMW X6.

Maksimali išeiga kW (AG) esant 1/min (50i)

330 (450)/5500-6000

Akceleracija 0–100 km/h, sekundėmis (50i)

4.8

Didžiausias greitis km/h (50i)

250

Bagažinės talpa litrais (50i)

580-1525

Atletiškas dizainas, skulptūriškos formos ir galingas variklis – naujasis BMW X6 užtikrintai pretenduoja tapti geriausiu savo serijos automobiliu. Novatoriškas „TwinPower Turbo” variklis – stebinantis dinamiškumo ir tausumo derinys. Be to, su „xDrive” visų varomų ratų sistema įveiksite bet kokias kliūtis. Išskirtinis „Design Pure Extravagance” paketas ir aukščiausios kokybės medžiagos charakterizuoja automobilį, kuris ne tik puikiai atrodo, bet ir yra neįtikėtinai funkcionalus.

ATRASKITE BMW X6.

Dizainas.

Naujasis BMW spinduliuoja laisvę, galią ir lyderystę. Tvirtas kėbulas atspindi sportišką BMW X automobilių dvasią, o „coupé” stiliaus stogo linija dar labiau sustiprina neprilygstamą BMW X6 charakterį. Naujasis BMW modelis tikrai nepaliks abejingų.
Read more

Vairavimo dinamika.

Įspūdingas BMW X6 dizainas išties neprilygstamas. Vis dėlto, išties esminis yra tik vienas faktorius: koks jausmas aplanko pažadinus šį galios agregatą? BMW X6 važiuoklė nustato naujus standartus. BMW xDrive garantuoja neprilygstamą sukibimą su kelio danga – nesvarbu, koks oras ar kelio paviršius bebūtų. Visa tai papildo tobulas kryptinis stabilumas ir tiesiog žavintis manevringumas. Į parinktis įeina prisitaikantys pakabos paketai dar didesniam vairavimo malonumui patirti.

Read more

Įranga.

Dėl savo energingos išvaizdos ir pravažumo galimybių, naujasis BMW „Coupé” kelia sąmyšį visur, kur tik nuvažiuoja. Kokį vaidmenį jis atlieka? Spręsti Jums! „Design Pure Extravagance” paketas – kupinas unikalių detalių, kurios suteikia išties išskirtinę išvaizdą. M sportinis paketas suteiks naujajam BMW X6 dar daugiau sportinės dvasios.
Read more
Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

Gaukite katalogą.

GAUKITE KATALOGĄ.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

  • Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o intervalas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

    (1) Reikšmės taikomos iki 2018-04-15. Pasitikrinkite galimybę įsigyti pas savo atstovą.

    Šios reikšmės (3) pažymėtiems automobiliams jau atitinka WLTP taisykles yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. [Šių automobilių CO2 emisijai ir CO2 reikšmėms taikomi automobilių mokesčiai ar kitos rinkliavos gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.]

    CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

    Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html