PASIRUOŠĘ STARTUI? PIRMYN!

BMW X6.

PASIRUOŠĘ STARTUI? PIRMYN!

BMW X6.

PASIRUOŠĘ STARTUI? PIRMYN!BMW X6.

Maksimali išeiga kW (AG) esant 1/min (50i)

330 (450)/5500-6000

Akceleracija 0–100 km/h, sekundėmis (50i)

4.8

Didžiausias greitis km/h (50i)

250

Bagažinės talpa litrais (50i)

580-1525

Atletiškas dizainas, skulptūriškos formos ir galingas variklis – naujasis BMW X6 užtikrintai pretenduoja tapti geriausiu savo serijos automobiliu. Novatoriškas „TwinPower Turbo” variklis – stebinantis dinamiškumo ir tausumo derinys. Be to, su „xDrive” visų varomų ratų sistema įveiksite bet kokias kliūtis. Išskirtinis „Design Pure Extravagance” paketas ir aukščiausios kokybės medžiagos charakterizuoja automobilį, kuris ne tik puikiai atrodo, bet ir yra neįtikėtinai funkcionalus.

ATRASKITE BMW X6.

Dizainas.

Naujasis BMW spinduliuoja laisvę, galią ir lyderystę. Tvirtas kėbulas atspindi sportišką BMW X automobilių dvasią, o „coupé” stiliaus stogo linija dar labiau sustiprina neprilygstamą BMW X6 charakterį. Naujasis BMW modelis tikrai nepaliks abejingų.
Read more

Vairavimo dinamika.

Įspūdingas BMW X6 dizainas išties neprilygstamas. Vis dėlto, išties esminis yra tik vienas faktorius: koks jausmas aplanko pažadinus šį galios agregatą? BMW X6 važiuoklė nustato naujus standartus. BMW xDrive garantuoja neprilygstamą sukibimą su kelio danga – nesvarbu, koks oras ar kelio paviršius bebūtų. Visa tai papildo tobulas kryptinis stabilumas ir tiesiog žavintis manevringumas. Į parinktis įeina prisitaikantys pakabos paketai dar didesniam vairavimo malonumui patirti.

Read more

Įranga.

Dėl savo energingos išvaizdos ir pravažumo galimybių, naujasis BMW „Coupé” kelia sąmyšį visur, kur tik nuvažiuoja. Kokį vaidmenį jis atlieka? Spręsti Jums! „Design Pure Extravagance” paketas – kupinas unikalių detalių, kurios suteikia išties išskirtinę išvaizdą. M sportinis paketas suteiks naujajam BMW X6 dar daugiau sportinės dvasios.
Read more
Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

Gaukite katalogą.

GAUKITE KATALOGĄ.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

  • Disclaimer reference invalid