PASIRUOŠĘ STARTUI? PIRMYN!

BMW X6.

PASIRUOŠĘ STARTUI? PIRMYN!

BMW X6.

PASIRUOŠĘ STARTUI? PIRMYN!BMW X6.

Maksimali išeiga kW (AG) esant 1/min (50i)

330 (450)/5500-6000

Akceleracija 0–100 km/h, sekundėmis (50i)

4.8

Didžiausias greitis km/h (50i)

250

Bagažinės talpa litrais (50i)

580-1525

Atletiškas dizainas, skulptūriškos formos ir galingas variklis – naujasis BMW X6 užtikrintai pretenduoja tapti geriausiu savo serijos automobiliu. Novatoriškas „TwinPower Turbo” variklis – stebinantis dinamiškumo ir tausumo derinys. Be to, su „xDrive” visų varomų ratų sistema įveiksite bet kokias kliūtis. Išskirtinis „Design Pure Extravagance” paketas ir aukščiausios kokybės medžiagos charakterizuoja automobilį, kuris ne tik puikiai atrodo, bet ir yra neįtikėtinai funkcionalus.

ATRASKITE BMW X6.

Dizainas.

Naujasis BMW spinduliuoja laisvę, galią ir lyderystę. Tvirtas kėbulas atspindi sportišką BMW X automobilių dvasią, o „coupé” stiliaus stogo linija dar labiau sustiprina neprilygstamą BMW X6 charakterį. Naujasis BMW modelis tikrai nepaliks abejingų.

Važiavimo dinamika.

Įspūdingas BMW X6 dizainas išties neprilygstamas, tačiau ne mažiau įspūdingos ir šio automobilio galimybės kelyje. Galima drąsiai teigti, jog BMW X6 važiuoklė nustato naujus standartus, o „xDrive” sistema garantuoja neprilygstamą sukibimą su kelio danga, kad ir koks kelio paviršius bebūtų. Mėgaukitės bekompromisiu manevringumu ir daugybe kitų parametrų, kuriuos siūlo šis neprilygstamas naujasis BMW.

Įranga.

Dėl savo energingos išvaizdos ir pravažumo galimybių, naujasis BMW „Coupé” kelia sąmyšį visur, kur tik nuvažiuoja. Kokį vaidmenį jis atlieka? Spręsti Jums! „Design Pure Extravagance” paketas – kupinas unikalių detalių, kurios suteikia išties išskirtinę išvaizdą. M sportinis paketas suteiks naujajam BMW X6 dar daugiau sportinės dvasios.
Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Susikurkite savo BMW

SUSIKURKITE SAVO BMW.

Gaukite katalogą.

GAUKITE KATALOGĄ.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.