PASIRUOŠĘ? PIRMYN!

BMW X6.

PASIRUOŠĘ? PIRMYN!BMW X6.

Maksimali išeiga kW (AG) esant 1/min (50i)

330 (450)/5500-6000

Akceleracija 0–100 km/h, sekundėmis (50i)

4.8

Didžiausias greitis km/h (50i)

250

Bagažinės talpa litrais (50i)

580-1525

Galingas ir atletiškas. Su X modeliui būdinga išvaizda ir coupé sportiškumu BMW X6 peržengia bet kokias ribas. Šiame BMW montuojami BMW TwinPower Turbo varikliai – galingas dinamiškumo ir tausumo derinys. Be to, su xDrive į gatves bus perkeliama įspūdinga galia. Išskirtinė įranga, kaip antai, Design Pure Extravagance paketas ir aukščiausios kokybės medžiagos charakterizuoja automobilį, kuris ne tik puikiai atrodo, bet ir yra neįtikėtinai funkcionalus.

DISCOVER THE BMW X6.

Dizainas.

Laikas jums perimti viską į savo rankas: BMW X6 sukurtas nepailstamai judėti. Su galingais, į priekį besiveržiančiais kontūrais BMW X6 spinduliuoja nesuvaržomą dinamiką ir kryptingą tikslo siekimą. Platūs sparnai ir tvirtas kėbulas atspindi X genus, o coupé stiliaus stogo linija dar labiau sustiprina neprilygstamą BMW X6 charakterį. Derinys, dėl kurio šis sportinis didelio pravažumo Coupé yra toks unikalus.

Važiavimo dinamika.

Įspūdingas BMW X6 dizainas išties neprilygstamas. Vis dėlto, išties esminis yra tik vienas faktorius: koks jausmas aplanko išjudinus šį galios agregatą? BMW X6 važiuoklė nustato naujus standartus. BMW xDrive garantuoja neprilygstamą sukibimą su kelio danga – nesvarbu, koks oras ar kelio paviršius bebūtų. Visa tai papildo tobulas kryptinis stabilumas ir tiesiog žavintis manevringumas. Į parinktis įeina prisitaikantys pakabos paketai ir aktyvus vairavimas dar didesniam važiavimo malonumui patirti.

Įranga.

BMW X6 – pagrindinį vaidmenį kelyje atliekantis automobilis. Dėl savo energijos kupinos išvaizdos šis sportinis didelio pravažumo Coupé kelia sąmyšį visur, kur tik nuvažiuoja. Kokį vaidmenį jis atlieka? Spręsti Jums! Design Pure Extravagance paketas kupinas unikalių detalių. Su M sportiniu paketu BMW X6 atrodys dar sportiškesnis. Su BMW Individual galite suteikti savo automobiliui prabangaus išskirtinumo polėkį. Be to, jei norite dar labiau ištobulinti savo BMW, tam skirtų priemonių ieškokite originaliuose BMW prieduose.