ĮSPŪDINGAS. BET KOKIOJE SITUACIJOJE.

BMW X6 vairavimo dinamika.

ĮSPŪDINGAS. BET KOKIOJE SITUACIJOJE.

BMW X6 vairavimo dinamika.

Įspūdingas BMW X6 dizainas išties neprilygstamas. Vis dėlto, išties esminis yra tik vienas faktorius: koks jausmas aplanko pažadinus šį galios agregatą? BMW X6 važiuoklė nustato naujus standartus. BMW xDrive garantuoja neprilygstamą sukibimą su kelio danga – nesvarbu, koks oras ar kelio paviršius bebūtų. Visa tai papildo tobulas kryptinis stabilumas ir tiesiog žavintis manevringumas. Į parinktis įeina prisitaikantys pakabos paketai dar didesniam vairavimo malonumui patirti.

ĮSPŪDINGAS. BET KOKIOJE SITUACIJOJE.BMW X6 vairavimo dinamika.

Įspūdingas BMW X6 dizainas išties neprilygstamas. Vis dėlto, išties esminis yra tik vienas faktorius: koks jausmas aplanko pažadinus šį galios agregatą? BMW X6 važiuoklė nustato naujus standartus. BMW xDrive garantuoja neprilygstamą sukibimą su kelio danga – nesvarbu, koks oras ar kelio paviršius bebūtų. Visa tai papildo tobulas kryptinis stabilumas ir tiesiog žavintis manevringumas. Į parinktis įeina prisitaikantys pakabos paketai dar didesniam vairavimo malonumui patirti.

Read more

DAUG. DAUGIAU. DAUGIAUSIAI.

BMW X6 dizainas ir važiavimo dinamika.

DAUG. DAUGIAU. DAUGIAUSIAI.

BMW X6 dizainas ir važiavimo dinamika.

BMW xDrive.

Pažangi keturiais ratais varoma sistema BMW xDrive tobulai prisitaiko net ir prie pačių sudėtingiausių kelio paviršių ir visuomet užtikrina tik patį geriausią sukibimą su kelio danga. xDrive ir dinaminė stabilumo kontrolė užtikrina, kad BMW visuomet išliktų saugus ir stabilus. Per DSC jutiklį valdoma xDrive greitai paskirsto važiavimo galią priekinei ir galinei ašiai, kad automobilis būtų apsaugotas nuo per didelio ar per mažo pasukamumo posūkiuose ir būtų užtikrintas geriausias įmanomas kryptinis stabilumas. Be to, garantuojama greita ir saugi akceleracija net ir važiuojant slidžiu paviršiumi ar stačiais keliais. Kritinėmis kelio sąlygomis DSC nėra besąlygiškai būtina. BMW xDrive sujungia visus keturiais ratais varomos sistemos privalumus – sukibimą su kelio danga, kryptinį stabilumą ir važiavimo saugumą kartu su klasikiniu BMW manevringumu.

 • xDrive būsena

  Aiškumas net ir sudėtingose situacijose: pasirinkus xDrive būseną vairuotojams visuomet bus pateikiama visa reikiama informacija. Vairuotojas gali naudotis visa su bekele susijusio važiavimo informacija tiesiog per prietaisų skydelį ir centrinį valdymo ekraną. Be lengvai suprantamo kompaso (tik kartu su navigacijos sistema Professional) ekrane galima matyti ir automobilio pokrypio kampą ir nuolydį, tiek laipsniais, tiek ir 3D vaizdu.

VAŽIUOKLĖ.

Tiesiog magiška: dėl plačios ratų vėžės ir penkiakanalės galinės ašies BMW X6 stebina įspūdingu sukibimu su kelio danga. Be to, šis automobilis neįtikėtinai komfortiškas ir nemažiau dinamiškas.

PRISITAIKANČIOS PAKABOS PAKETAI.

Pritaikyti BMW X6 važiuoklę savo poreikiams. Rinktis galėsite iš keturių skirtingų versijų.

 • Komfortas

  Puikus važiavimo komfortas su BMW dinaminėmis charakteristikomis: su adaptyviosios pakabos paketu Comfort bet kuriuo metu galėsite individualiai nustatyti pakabos ir amortizatorių nustatymus.
  Pagrindinės prisitaikančios pakabos paketo Comfort sudedamosios dalys: adaptyvioji pakaba ir pneumatinė pakaba galinei ašiai. Standartiniai nustatymai sukurti tobulam važiavimo ir amortizatorių teikiamam komfortui užtikrinti. Be to, naudodami važiavimo patirties kontrolę juos galėsite individualiai reguliuoti. Amortizatorių charakteristikos reguliuojamos per adaptyviąją pakabą. Į paketą įeina pneumatinė galinės ašies pakaba, taigi visuomet garantuojamas ypač komfortiškas važiavimas – nesvarbu, ką transportuotumėte.
  Kai pageidaujate dar dinamiškesnių pakabos nustatymų, per važiavimo patirties kontrolę galite pasirinkti Sport ir Sport+ režimus. Su šiais režimais amortizatorių nustatymai yra labiau užtikrinti, taigi automobilio atsakas į vairo pasukimus labiau tiesioginis ir visos vairavimo charakteristikos daug sportiškesnės.

 • Dynamic paketas

  Moderni važiavimo dinamika: su prisitaikančios pakabos paketu Dynamic vairuotojai gali pasiekti didžiausią įmanomą važiavimo šiuo automobiliu dinamiką. Šis paketas, į kurio sudėtį įeina dinaminė galios kontrolė ir dinaminė važiuoklė, garantuotai padės išvystyti neįtikėtinai sportišką važiavimo dinamiką ir išlaikyti aukščiausio lygio važiavimo komfortą – tokias ypatybes puikiai įrodo neutralus vairo atsakas ir minimalūs kėbulo svyravimai posūkiuose.
  Dinaminė galios kontrolė tolygiai paskirsto važiavimo galią galinės ašies ratams. Pavyzdžiui, posūkiuose didesnis sukimo momentas perduodamas išoriniams ratams (kreivės išorėje), taigi užtikrinamas geresnis sukibimas su kelio danga. Rezultatas – maksimali dinamika ir optimalus stabilumas. Be to, dėl aktyvių priekinėje ir galinėje ašyje esančių stabilizatorių dinaminė važiuoklė padeda užtikrinti, kad riedėjimas būtų sumažintas taip, kad jo praktiškai nepastebėsite.
  BMW X6 M50d prisitaikančios pakabos paketas Dynamic suteikia automobiliui dar daugiau sportiškumo.

 • Professional paketas

  Geriausia iš abiejų pasaulių: prisitaikančios pakabos paketas Professional sujungia abiejų adaptyviosios pakabos paketų Comfort ir Dynamic komponentus, todėl užtikrina įstabų važiavimo komfortą ir maksimalią važiavimo dinamiką. Automobilio pakabos nustatymus galima bet kuriuo metu individualiai nustatyti naudojant važiavimo patirties kontrolę.
  Itin dinamišką važiavimą garantuoja ir daugybė novatoriškų technologijų. Pavyzdžiui, dinaminė galios kontrolė tolygiai skirsto važiavimo galią kairiajam ir dešiniajam galinės ašies ratui. Kai važiuojate posūkiuose, didesnis sukimo momentas taikomas ratams kreivės išorėje (kur sukibimas su kelio danga didesnis). Rezultatas – maksimali dinamika ir optimalus stabilumas. Su dinamine važiuokle kėbulo svyravimai bus praktiškai nepastebimi, nes tiek priekinėje, tiek ir galinėje ašyje integruoti stabilizatoriai.
  Mažesnio kėbulo svyravimo reikia tada, kai vairuotojas nori komfortiškesnių važiavimo charakteristikų – kėbulas mažiau juda, taigi užtikrinamas labiau atpalaiduojantis važiavimas. Nelygiuose keliuose su adaptyviąja pakaba važiavimo charakteristikos gali būti dar labiau pritaikytos jūsų poreikiams – komfortiškesnis važiavimas BMW bus garantuotas. Į paketą įeina pneumatinė galinės ašies pakaba, taigi visuomet garantuojamas ypač komfortiškas važiavimas – nesvarbu, ką transportuotumėte.

 • Prisitaikanti M pakaba

  Didesnė važiavimo dinamika: su adaptyviąja M pakaba pasieksite dar didesnį BMW X6 dinamikos potencialą. Adaptyvioji pakaba ir galinės ašies oro užuolaida suderintos taip, kad užtikrintų išskirtinai sportiškas važiavimo charakteristikas.
  Važiavimo patirties kontrolėje galėsite pasirinkti Sport ir Sport+ režimus. Automobilio valdymas bus dinamiškesnis, o amortizatorių nustatymai tvirtesni. Be to, BMW tiksliau reaguos į vairo pasukimus ir akceleratoriaus pedalo nustatymus. Kai pasirenkamas Sport+ režimas, aktyvuojama ir dinaminė traukos kontrolė, taigi automobilio valdymas tampa tikslesnis, dinamiškesnis ir geriau kontroliuojamas driftingas. BMW X6 M50d modelyje visuose režimuose sportiškesnės yra pagrindinės konfigūracijos.
  Jei pageidaujate atpalaiduojančio važiavimo ilgose kelio tiesiosiose, galite pasirinkti Comfort režimą.