BMW iX i20 2021 elektrinis SUV BMW iX xDrive50 Aventurin Red raudonos spalvos pakrantės fone
Kaina nuo81 890 €
AtstumasDaugiau nei 600 km*
Variklio tipasElektra

iX

BMW iX i20 2021 elektrinis SUV BMW iX xDrive50 Aventurin Red raudonos spalvos pakrantės fone

Naujasis BMW iX.

Kaina nuo81 890 €
AtstumasDaugiau nei 600 km*
Variklio tipasElektra

PIRMASIS TOKS BMW iX: NAUJOSIOS EROS VĖLIAVNEŠYS.

Dėl efektyvios BMW eDrive technologijos ir visiškai elektrinės visų varančiųjų ratų pavaros BMW iX automobilis išsiskiria itin dideliu nuvažiuojamu atstumu ir įspūdingomis akceleracinėmis savybėmis pajudant iš vietos. Išmanioji aštuntosios kartos BMW operacinė sistema atsinaujina automatiškai ir gali būti valdoma visiškai intuityviai. 

Skaityti daugiau

PALYGINKITE BMW xDRIVE50 IR BMW xDRIVE40.

BMW iX xDrive50

 • Daugiau nei 600 km* atstumas
 • Nuo 0 iki 100 km/val per mažiau nei 5 sekundes
 • Daugiau kaip 120 kilometrų atstumui nuvažiuoti prireiks vos 10 minučių įkrovimo laiko greitojo krovimo stotelėse
 • Kaina nuo 97 890 EUR
BMW iX i20 2021 elektrinis SUV BMW iX xDrive50, svarbiausia informacija

BMW iX xDrive40

 • Daugiau nei 400 km. nuvžiuojamas atstumas
 • Nuo 0 iki 100 km/val vos per 6 sekundes
 • Daugiau kaip 90 kilometrų atstumui nuvažiuoti prireiks vos 10 minučių įkrovimo laiko greitojo krovimo stotelėse
 • Kaina nuo 81 890 EUR
BMW iX i20 2021 elektrinis SUV BMW iX xDrive40, svarbiausia informacija
 • BMW iX xDrive50
 • BMW iX xDrive40

SUSIKURKITE SAVO BMW iX.

Susisdomėjote? Registruokitės susitikimui dar šiandien.

BŪKITE VIENI PIRMŲJŲ

Norėdami įsigyti vieną pirmųjų BMW iX modelių, pasirinkite pageidaujamą užsakymo būdą jau šiandien. BMW atstovybės darbuotojas su jumis susisieks ir aptars visus klausimus. Jūs taip pat galite užsiregistruoti ir gauti išskirtines naujienas apie BMW iX.

Skaityti daugiau

SU BMW iX VIENA ĮKROVA ĮVEIKSITE DAUGIAU KAIP 600 KILOMETRŲ*.

2021 m. elektrinis padidinto pravažumo BMW iX i20 automobilis, gatve važiuojantis Aventurin Red spalvos BMW iX xDrive50 automobilis, nuvažiuojamas atstumas

BMW iX xDrive50 automobilis, viena įkrova įveikiantis daugiau kaip 600 kilometrų* (BMW iX xDrive40 automobilis – daugiau kaip 400 kilometrų*), taps tobulu jūsų kasdieninių kelionių palydovu, puikiai pritaikytu ne tik vairavimui mieste, bet ir ilgoms kelionėms. Itin efektyvi automobilio konstrukcija užtikrina nepriekaištingas aerodinamines savybes ir prisideda prie nedidelių energijos sąnaudų, neviršijančių 21 kW/h. Dar daugiau – dėl įspūdingo, vos 0,25 šimtųjų pasipriešinimo koeficiento (CD), šis automobilis neturi lygių savo segmente.

BMW iX SU DAUGIAU NEI 500 AG*

BMW iX i20 2021 elektrinis gatve važiuojantis SUV BMW iX xDrive50 Aventurin Red raudonos spalvos, galia

Du galingi elektriniai varikliai ir elektrinė visų varančiųjų ratų BMW xDrive pavara užtikrina išskirtines BMW iX charakteristikas: daugiau kaip 500 AG* galios variklis leidžia BMW iX xDrive50 automobiliui 100 km/h greitį išvystyti per mažiau kaip 5 sekundes (BMW iX xDrive40 automobilis, kuriame sumontuotas daugiau kaip 300 AG* galios variklis, 100 km/h greitį pasieks per šiek tiek daugiau kaip 6 sekundes). Dėl akimirksniu išvystomo sukimo momento ir bepakopės akceleracijos pajudant iš vietos BMW iX automobilis tiksliai ir savaime reaguoja į kiekvieną greičio pedalo judesį. Vairuodami šį didesnio pravažumo automobilį (SAV), tuo pačiu mėgausitės ir nepaprastai užtikrintu bei elektriniams automobiliams būdingu valdymu.

BMW iX i20 2021 elektrinis BMW iX xDrive40, įkrovimo laikas

VOS 10 MINUČIŲ KROVIMO JUMS LEIS NUVAŽIUOTI IKI 120 KM ATSTUMĄ.

2021 m. elektrinis SUV BMW iX i20 automobilis, BMW Wallbox įkrovimo stotelėje kraunamas Aventurin Red spalvos BMW iX xDrive50 automobilis

Naudodami iki 200 kW siekiančią įkrovimo galią (BMW iX xDrive40 automobiliams – iki 150 kW), viešosiose greitojo įkrovimo stotelėse savo BMW iX bateriją nuo 10 iki 80 procentų įkrausite per mažiau nei 40 minučių. Namuose savo BMW iX xDrive50 galite patogiai įkrauti BMW Wallbox įkrovimo stotelėje, naudojančioje ne didesnę kaip 11 kW galią. Visiškam baterijos įkrovimui prireiks iki 11 valandų (BMW iX xDrive40 automobilio baterijos įkrovimui – iki 8 valandų).

BMW iX NAUJAS POŽIŪRIS Į DIZAINĄ

BMW iX i20 2021 elektrinis gatve važiuojantis SUV BMW iX xDrive50 Aventurin Red raudonos spalvos, šoninis eksterjero vaizdas

Lygūs paviršiai ir vos kelios charakteringos linijos BMW iX automobiliui suteikia unikalią monolitinę formą. Kiekviena detalė nepastebimai įsilieja į bendrą šiuolaikinio dizaino stilių ir sukuria vientiso, tarsi nulieto kėbulo išvaizdą. Itin efektyviomis aerodinaminėmis savybėmis išsiskiriantis eksterjero dizainas ir tokios stulbinančios detalės kaip galinės automobilio dalies link grafiškai smailėjantys langai leidžia pasiekti įspūdingą, vos 0,25 šimtųjų pasipriešinimo koeficientą (CD). Novatorišką automobilio dvasią pastebėsite vos tik pažvelgę – tai pirmasis didesnio pravažumo BMW automobilis (SAV), išsiskiriantis tokiais dizaino sprendimais kaip berėmės durelės ir iš jų paviršiaus neišsikišančios išorinės rankenėlės.

BMW iX SHY TECH KONCEPCIJ

BMW iX i20 2021 elektrinis SUV BMW iX xDrive50 Aventurin Red raudonos spalvos, BMW grotelių vaizdas iš priekio, Shy Tech

Į keleivius orientuota Shy Tech koncepcija užtikrina foninį technologijų veikimą, todėl šiuolaikines BMW iX technologijas pastebėsite tik tuomet, kai pageidausite arba prireiks. Nepastebimos išmaniosios technologijos yra įmontuotos į daugybę eksterjero ir interjero detalių, pavyzdžiui, į priekines groteles, kurios veikia kaip išmanusis paviršius, turi kameros, radaro funkcijas, kaitinimo elementus ir išsiskiria modernia jutiklio technologija. Salone įmontuoti garso sistemos garsiakalbiai taip pat nepastebimi, o interjero mygtukai yra minimalistinio dizaino.

BMW iX serijos eksterjero dizainas

BMW iX elektrinis SUV Aventurin Red raudonos spalvos, i20 vaizdas iš priekio

Priekinės dalies dizainas

Priekinė automobilio dalis spinduliuoja nauju, futuristiniu stiliumi, suteikiančiu automobiliui išraiškingumo. Pažangią šio didesnio pravažumo automobilio (SAV) išvaizdą ypatingai akcentuoja vertikalios BMW būdingos formos priekinės grotelės ir siauriausi serijinės BMW gamybos priekiniai dvigubi žibintai.
BMW iX elektrinis SUV Aventurin Red raudonos spalvos i20 vaizdas iš šono

Vaizdas iš šono

Pribloškiantys stačiakampiai ratus gaubiantys kontūrai ryžtingai prikausto dėmesį ir primena pirmuosius BMW X serijos modelius. Iš paviršiaus neišsikišančios durelių rankenėlės, berėmės durelės, galinės automobilio dalies link grafiškai smailėjantys langai ir aptakios aerodinaminės detalės harmoningai įsilieja į bendrą automobilio išvaizdą ir sukuria ryškų modernumo įspūdį.
BMW iX elektrinis SUV Aventurin Red raudonos spalvos, i20 vaizdas iš galo

Galinės dalies dizainas

Platūs paviršiai, siauriausi BMW Group galiniai žibintai ir vientisa bagažinės durelių konstrukcija sukuria šiuolaikinę išvaizdą. Stambios difuzoriaus detalės ir plokščia kėbulo apačia užtikrina optimalias aerodinamines savybes ir didesnį nuvažiuojamą atstumą.

AUTOMOBILIS – TAI ANTRIEJI NAMAI

2021 m. elektrinio padidinto pravažumo (SUV) BMW iX i20 automobilio interjeras, Suite Castanea odos apdailos komplektas

BMW iX interjeras – tai unikali vieta, kurioje atsiskleidžia šiuolaikinio interjero dizaino įkvėptas stilius. Tokie interjero elementai kaip plokščias prietaisų skydelis su dideliu išlenktu BMW monitoriumi ir grakščios sėdynės primena atskirus baldus, o jų spalvas ir medžiagas galima rinktis iš itin plataus asortimento. Laisvai pastatoma slankioji centrinė valdymo konsolė, neišgaubtos grindys salono gale ir didesnis nei bet kada anksčiau BMW panoraminis stiklinis stogas sukuria įspūdingą erdvės pojūtį, tarsi kviečiantį automobilyje užtrukti ilgiau.

BMW iDRIVE

BMW iX i20 2021 elektrinis SUV BMW iDrive valdiklis, interjeras, Suite vairuotojo erdvė

Naujasis BMW iDrive leis pasinerti į visiškai naujus ir visa apimančius pojūčius automobilio salone. Dar daugiau – su savo BMW pirmą kartą bendrausite natūraliai ir intuityviai. Susipažinkite su į jūsų balsą ir gestus reaguojančiu išmaniuoju skaitmeniniu asistentu, kuris keliones su BMW iX pavers kaip galima labiau malonesnėmis. Įspūdį paliks ir haptinė BMW iDrive vartotojo sąsaja bei natūraliau nei bet kada anksčiau valdoma visa BMW iX informacijos ir pramogų sistema.

BMW iX serijos interjero dizainas

2021 m. elektrinio padidinto pravažumo (SUV) BMW iX i20 automobilio interjeras, Suite Castanea odos apdailos dizainas

Minimalistinis interjero dizainas

Modernumu spindintis interjero dizainas yra itin minimalistinis, orientuotas tik į svarbiausius elementus. Tai nesunku pastebėti pažvelgus į ekranus ir valdiklius automobilio salone. Centrinėje valdymo konsolėje įmontuotas skaidrus iDrive valdiklis – tai pagrindinis valdymo elementas, įtaisytas iš FSC sertifikuotos medienos pagamintoje elegantiškoje valdymo plokštėje. Aktyviosios haptinio ir jutiklinio valdymo galimybės pakeičia įprastinius mygtukus naršant iDrive meniu.
BMW iX i20 elektrinis SUV vaizdas iš galo, Suite Castanea interjero dizainas

Gilios sėdynės gale.

Dėl lygių, neišgaubtų grindų automobilio salono gale ir harmoningai į durelių apdailą įsiliejančių šoninių sėdynių gale sėdintys keleiviai mėgausis dar erdvesne bei atpalaiduojančia interjero aplinka. Be to, papildomai galima pasirinkti galinių sėdynių šildymo funkciją bei į atramas galvai montuojamus trimačio garso garsiakalbius. Galinės sėdynės atlošas gali būti nulenkiamas santykiu 40 : 20 : 40 ir tokiu būdu praplečiama bagažinės erdvė.
BMW iX i20 elektrinis SUV, panoraminis stiklinis stogas, interjeras

Panoraminis stiklinis stogas.

Per visą automobilio ilgį besitęsiantis Sky Lounge panoraminis stiklinis stogas salone sukuria erdvią ir atpalaiduojančią aplinką. Šį stogą užtemdžius elektrochrominiu būdu, jis suteiks daugiau privatumo, be to, atsisakius salono lubų dangos, keleiviai galės mėgautis dar erdvesniu interjeru, paliksiančiu neišdildomą šiuolaikiškumo įspūdį.
BMW iX i20 elektrinis SUV išlenktas BMW monitorius

Išlenktas BMW monitorius

Pagrindinio BMW iX ekrano ir valdymo elemento funkciją atlieka pirmą kartą serijinės gamybos automobilyje montuojamas išlenktas BMW monitorius, atskleidžiantis visiškai skaitmeninį BMW iX automobilio charakterį. 12,3 colių įstrižainės informacinį ekraną sujungus su 14,9 colių įstrižainės valdymo ekranu, sukurtas vientisas monitorius, atrodantis kaip prie nieko nepritvirtintas paveikslo rėmas prietaisų plokštėje.

ŠIAME VAIZDO ĮRAŠE SUSIPAŽINSITE SU BMW iX.

BMW iX i20 2021 elektrinis SUV videoklipas

HOLISTINĖ SHY TECH KONCEPCIJA BMW iX MODELYJE

BMW iX i20 2021 elektrinis SUV Suite Interjeras, tvarumas

Lyginant su panašų dyzelinį variklį turinčiu didesnio pravažumo automobiliu, dėl plačios apimties tvarumo koncepcijos BMW iX automobilis viso eksploatavimo ciklo metu generuoja 45 procentais mažesnę šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisiją. To pasiekti leidžia tokios įvairios priemonės kaip atsinaujinančių energijos šaltinių naudojimas gamyboje ir natūralių bei perdirbtų medžiagų panaudojimas interjere. Pavyzdžiui, interjere naudojama natūraliame alyvmedžių lapų ekstrakte rauginta Castanea oda, o grindų kilimėliai yra pagaminti tik iš Econyl medžiagos.

Susisdomėjote? Registruokitės susitikimui dar šiandien.

BMW ratlankiai ir padangos – ES padangų ženklinimo vaizdas iš arti

BMW RATLANKIAI IR PADANGOS

Patvirtiname, kad mūsų automobilių padangos atitinka net 50 griežčiausių kokybės testų reikalavimų – žymiai daugiau, nei yra nurodyta visoje Europoje galiojančiame Padangų ženklinimo reglamente. Čia rasite visą su BMW naudojamų padangų savybėmis susijusią informaciją.

ELEKTROS SĄNAUDOS IR CO₂ EMISIJA

 • * reikšmės nustatytos pagal WLTP bandymo ciklą

  BMW iX xDrive40(1):
  Energijos sąnaudos kW/100 km: 20
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0

  BMW iX xDrive50(1):
  Energijos sąnaudos kW/100 km (mišriu režimu): iki 21
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0

  Automobilių, pažymėtų (1), reikšmės yra preliminarios.

  Nurodytos CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.

  Skirtingų transporto priemonių CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

  Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.

  Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.