NAUJA VAŽIAVIMO MALONUMO FORMA.

Visiškai elektrinis BMW i3.

NAUJA VAŽIAVIMO MALONUMO FORMA.

Visiškai elektrinis BMW i3.

NAUJA VAŽIAVIMO MALONUMO FORMA.Visiškai elektrinis BMW i3.

Pasaulis nuolat juda, mes taip pat. Judėjimas reiškia pokyčius, o pokyčiai yra jaudinantys. Vis daugiau žmonių visame pasaulyje pradeda įsigilinti į savo vertybes ir susimąsto, kaip jie galėtų gyventi sąmoningiau nei iki šiol.

BMW i šis mąstymo pokytis pradėjo naują erą, kurioje patį pirmą kartą automobiliai kuriami iš pagrindų orientuojantis į tvarų mobilumą. Šiame kontekste BMW i3 yra daugiau nei automobilis. Tai yra įrodymas, kad atsakomybė ir vairavimo malonumas tobulai papildo vienas kitą. Laikas rodyti pavyzdį. Ir patirti naują vairavimo malonumo formą.

BMW i

KOKS JAUSMAS VAIRUOTI BMW i3?

Ar kada nors norėjote sužinoti, koks jausmas vairuoti BMW i3? Pajuskite tai su BMW i3 Experience. Žvilgtelėkite į vaizdo įrašus iš Milano, Londono, Berlyno ir Oslo.

NORĖDAMI NUTIESTI NAUJUS KELIUS, TURITE MĄSTYTI KITAIP.

Išlaikydamas BMW Group novatorišką dvasią, BMW ženklas nepaliauja tiesti naujų kelių. O su BMW i ženklu BMW Group žengė ypač ryžtingą žingsnį į ateitį. BMW i šaknis išleido 2007 m. su „projektu i” – tai projektas, kuris privertė suabejoti dešimtmečius trukusios automobilių gamybos pagrindais ir paties automobilio bazine koncepcija, ir kuris nušvietė naujos krypties progreso kelią ir apibrėžė novatorišką mobilumo koncepciją.

BMW i3 tobulinimas.

Praktinis bandymas.

GIMĘS ELEKTRINIU.

GIMĘS ELEKTRINIU.

Nuo BMW i atsiradimo 2013 m. elektromobilių fanai visame pasaulyje ėmė naudotis, gyventi, ir dalintis mūsų ateities mobilumo vizija. Socialinės medijos platformose jie susikuria savo asmenines erdves, pasakoja mums savo elektrines istorijas ir dalijasi kasdienio gyvenimo su BMW i3 akimirkomis.

INOVACIJOS IR MIESTAS.

INOVACIJOS IR MIESTAS.

Visiškai elektrinis BMW i3 yra pirmasis pasaulyje serijinės gamybos modelis sukurtas tvarumui kiekviename etape – nuo automobilio projektavimo iki jo gamybos ir kasdieninio naudojimo. Visiškai elektrinis automobilis generuoja nulinę emisiją bei neskleidžia kvapų ten, kur jis naudojamas – ir tai jį paverčia puikiu kompanjonu mieste.

Tačiau BMW i3 yra ne tik ekologiškas automobilis. Jis žavi savo judrumu ir įsibėgėjimu – reikia tik 7,3 sekundės spurtui nuo 0 iki 100 km/h . O svarbiausia –  jis užtikrina išskirtinį vairavimo malonumą. Norėdami pajudėti iš vietos, tiesiog švelniai spustelėkite akceleratorių ir BMW i3 įsibėgės galingai ir praktiškai be garso.

GIMĘS ELEKTRINIU.

Sužinokite daugiau apie BMW i mobilumo koncepcijos viziją.

BMW eDrive.

Patirkite gryną elektrinio vairavimo malonumą: Novatoriškas BMW eDrive pristatys Jus į norimą vietą dinamiškai ir be emisijos.

Nuvažiuojamas atstumas.

BMW i3 (94 AG) praktinis elektra nuvažiuojamas atstumas yra iki 200 km.

Tausumas.

Visiškai įtikinantis: visas BMW i3 gamybos ir gyvavimo ciklas yra preciziškai apgalvotas ir koncentruotas į tvarumą.

Įkrovimas.

Namuose ar kelyje: Novatoriškos įkrovimo koncepcijos dėka savo BMW i3 galite „pripildyti degalų“ vos per kelias valandas.

TRUMPAS VADOVAS DARBO PRADŽIAI.

Atraskite naują vairavimo malonumo formą: Trumpas įvadinis vadovas suteikia gausybę informacijos apie visiškai elektrinį BMW i3.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisijos.

 • BMW i3 (60 Ah) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 12,9

  BMW i3 (94 Ah) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 12,6* / 13,1**

  BMW i3 (60 Ah) su papildomu varikliu (su „Range Extender“ funkcija) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 13
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: (mišriu režimu): 13,5
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0,6

  BMW i3 (94 Ah) su papildomu varikliu (su „Range Extender“ funkcija) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 12* / 13**
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: (mišriu režimu): 11,3* / 11,9**
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0,6

  * Ratų grupė 1: 19‘‘ ratai
  ** Ratų grupė 2: 20“ ratai; žiemos padangos

  Degalų sąnaudų, CO2 emisijos ir energijos suvartojimo reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio.

  Automobiliu nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo daugybės veiksnių, o ypač: važiavimo stiliaus, pasirinkto maršruto, oro sąlygų, šildymo / vėsinimo ir kondicionieriaus naudojimo.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vokietija.