ĮSPŪDINGAI NOVATORIŠKAS.

BMW i3 dizainas.

ĮSPŪDINGAI NOVATORIŠKAS.

BMW i3 dizainas.

ĮSPŪDINGAI NOVATORIŠKAS.BMW i3 dizainas.

Viskas prasidėjo nuo tuščio popieriaus lapo. Kad mūsų mąstymas atrastų horizontus turėjome pergalvoti pačią automobilio koncepciją iš esmės, kaip niekad anksčiau. Tai atvėrė mums naujus kelius tyrinėjimams. Ir atsižvelgiant į tai, kad automobilyje kiekviena dėlionės dalis priklauso nuo visų kitų, elektrinis važiavimas įgavo visiškai naujas formas - formas, kurios atspindi visiškai naują požiūrį į miesto gyvenimą. Nors BMW i3 yra iškarto atpažįstamas kaip tradicinis BMW, pažvelgę iš arčiau, pavyzdžiui, į jo interjerą pamatysime, kaip jo jausmingas dizainas vis dėlto transformuoja mūsų mobilumo įsivaizdavimą.

Progresyvus ir tuo pačiu itin tvarus, BMW i3 dizainas pelnė daug apdovanojimų. Tai ir tarptautinis iF auksinis produkto dizaino apdovanojimas, World Green Car apdovanojimas ir World Car Design of the Year metų automobilio apdovanojimas.

BMW i

DIZAINO KONCEPTAS.

Kartu su savo inžinierių komanda dizaino skyriaus vadovas Benoît Jacob sukūrė automobilį, kuris visais atžvilgiais įkūnija tvarų elektromobilumą. Su LifeDrive moduliu buvo sukurta visiškai nauja automobilio struktūra, sudaryta iš dviejų nepriklausomų blokų: Life modulio, į kurį įeina iš anglies pluošto pagamintas kėbulas, ir aliumininio Drive modulio, kuriame įrengta važiuoklė, jėgos pavara bei aukštos įtampos akumuliatorius. Tuo pačiu automobilio unikalus charakteris aiškiausiai matosi interjere: novatoriškos ir tvarios tokios medžiagos kaip anglis ir vilna yra ne tik panaudotos automobilyje, bet ir kruopščiai išryškintos. Tokiu būdu BMW i3 sukuria naujas vertybes, į kurias malonu ne tik žiūrėti, bet ir liesti.

UŽ ŠIUOLAIKINIO MĄSTYMO RIBŲ: BMW i3 EKSTERJERAS.

EFEKTYVUS.

Elektromobilumas yra situacija be pralaimėjimo – kai jis kuriamas sistemingai nuo pat pagrindų. Pavyzdžiui, santykinai kompaktišką elektros variklį įrengus gale daugiau vietos lieka priekyje ir ratus galima perkleti šiek tiek toliau, todėl automobilį lengviau parkuoti ir jis tampa manevringesnis. Kita BMW i3 tvarumo ypatybė yra didelės, bet siauros padangos ir aerodinaminiai ratlankiai. Abi jos ypatybės leidžia sumažinti riedėjimo pasipriešinimą ir dėl to pagerėja bendros BMW i3 savybės kelionėje.

ANGLIES KONSTRUKCIJA.

Kitas pavyzdys yra anglies panaudojimas, kas leido išplėsti keleivių erdvę. Anglies konstrukcija leido centrinį statramstį integruoti į dureles. Tokiu būdu, atvėrus dureles į interjerą galima patekti be jokių kliūčių. Galiausiai dėl šiek tiek pakeltos sėdėjimo vietos ir aptakaus BMW dizaino, kuriame langai įsilieja vienas į kitą, taip pat galite mėgautis geresniu aplinkos matomumu.

LED PRIEKINIAI ŽIBINTAI.

Idealų matomumą naktį užtikrina U formos LED priekiniai žibintai. Jie specialiai sukurti BMW i3 ir automobilio priekiui suteikia būdingą išvaizdą.

JUODASIS DIRŽAS.

Vienas išskirtinis BMW i3 bruožas yra „juodasis diržas“ („Black Belt“), kuris tęsiasi nuo variklio gaubto per stogą iki galinės dalies. Tai pabrėžia automobilio inovatyvią LifeDrive struktūrą ir suteikia keleivių kėbului dar geresnę išvaizdą.

BMW i INKSTO FORMOS GROTELĖS.

Elektros variklius taip pat reikia aušinti, tačiau, kadangi to reikia daug mažiau nei vidaus degimo varikliui, BMW inksto formos radiatoriaus grotelės turi uždarą dizainą. Tai BMW i3 suteikia revoliucingą charakterį.

INTERJERO DIZAINAS.

Tarp vairuotojo ir priekinio keleivio nėra centrinio tunelio. Taip pat nėra jokio centrinio statramsčio tarp durelių.

BMW i3 viduje iš karto pajusite tvarumą, kadangi didelė čia naudojamų medžiagų dalis yra gauta iš atsinaujinančių ir perdirbamų žaliavų. Tuo pačiu jos pabrėžia interjero modernumą ir erdvumą, suteikia elegantišką lofto tipo atmosferą ir visą tvarumą pakelia į kitą lygmenį.

Tvaru. Funkcionalu. Unikalu.

Išbandykite BMW i3 interjero dizainą.

VIDINIAI PASAULIAI.

 • ATELIER.

  Standartinės įrangos versija ATELIER tapatinama su autentišku, aukštos kokybės medžiagų pripildytu automobiliu. Originalūs ir aiškūs medžiagų kontrastai puikiai papildo gyvybingą interjero pasaulio sukuriamą įspūdį. Modernias interjero savybes dar labiau išryškina Neutronic Aragaz pilkos spalvos medžiagos kombinacija.

 • LOFT.

  LOFT įrangos versija sukuria stilingos pusiausvyros ir balanso įspūdį. Natūraliai futuristinės KENAF šviesios medžiagos kuria malonią ir ramią interjero atmosferą. Specialiai išdėstyti BMW i mėlyni akcentai pabrėžia puristinę išvaizdą. Ryškus prietaisų skydelis su BMW i grūdėta tekstūra, susiliejusia su šviesiu odiniu vairu, sukuria modernaus dizaino įspūdį.

 • LODGE.

  LODGE naujai apjungia aukštą kokybę su natūralia estetika. Kartu su vilnos ir natūralios odos deriniu Solaric Cassia, ryškiais paviršiais sukuriama draugiška ir atvira atmosfera. Odinis vairas puoštas sidabro spalvos akcentais. Iš sertifikuotos tvarios miškininkystės ūkių gaunama juoda kalkinta eukalipto mediena atviromis poromis automobilio interjerui suteikia išskirtinumo.

 • SUITE.

  Natūralios odos derinys Stellaric Dalbergia Brown iš natūraliais dažais dažytos odos, kuri naudojama ant prietaisų skydelio ir sėdynių padeda SUITE pabrėžti savo aukščiausios klasės skiriamuosius ženklus. Pasirenkama juoda, kalkinta eukalipto mediena su atviromis poromis daro įspūdį kaip ekskliuzyvinė detalė. Matiniai cinkuoti akcentai visame interjere užbaigia šios įrangos versijos rafinuotą dizainą.

MR PORTER ĮKVĖPTAS RIBOTO LEIDIMO BMW I3.

Kas nutinka, kai BMW i sukuria partnerystę su mrporter.com – prizais apdovanota internetine platforma, skirta dėl stiliaus pamišusiems vyrams? Riboto leidimo vienintelis savo srities BMW i3 su unikaliu MR PORTER dizainu. Šis, atsigręžti verčiantis BMW i3 yra tobulas kompanjonas stilingiems vyrams, kurie dievina ekstravaganciją.

Kuriant šios aukščiausios klasės automobilius kartu su Mr Porter dizaino komanda būdingos BMW i savybės buvo patobulintos išskirtiniais akcentais. Automobilio išskirtinis „mėlyno smokingo“ stiliaus eksterjeras kontrastuojamas su baltais akcentais ant šoninių veidrodėlių, durelių slenksčių ir radiatoriaus grotelių. Dar viena ypatybė yra tarsi ranka nupieštos baltos akcentinės linijos su Mr Porter užrašu. Ypatingu stiliumi pasižymi ir interjeras: baltas vidinis žiedas ant vairo, baltos siūlės grindų kilimėliuose ir tamsaus ąžuolo apdaila su individualiu Mr Porter išgraviruotu užrašu, užbaigiančiu aukštos kokybės dizaino koncepciją.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisijos.

 • BMW i3 (60 Ah) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 12,9

  BMW i3 (94 Ah) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 12,6* / 13,1**

  BMW i3 (60 Ah) su papildomu varikliu (su „Range Extender“ funkcija) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 13
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: (mišriu režimu): 13,5
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0,6

  BMW i3 (94 Ah) su papildomu varikliu (su „Range Extender“ funkcija) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 12* / 13**
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: (mišriu režimu): 11,3* / 11,9**
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0,6

  * Ratų grupė 1: 19‘‘ ratai
  ** Ratų grupė 2: 20“ ratai; žiemos padangos

  Degalų sąnaudų, CO2 emisijos ir energijos suvartojimo reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio.

  Automobiliu nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo daugybės veiksnių, o ypač: važiavimo stiliaus, pasirinkto maršruto, oro sąlygų, šildymo / vėsinimo ir kondicionieriaus naudojimo.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vokietija.