BMW i

INDIVIDUALIOS FINANSAVIMO PASLAUGOS.

Individualiam elektromobilumui.

BMW finansavimo paslaugos siūlo visapuses konkrečiai jūsų poreikiams pritaikytas finansines paslaugas, kuriomis galima optimaliai papildyti BMW i mobilumo koncepciją. Į BMW finansavimo paslaugų Electrify programą įeina patrauklūs finansavimo, lizingo, draudimo, su automobiliu susijusių paslaugų ir mobilumo paslaugos. BMW papildomas mobilumas – optimalus sprendimas, skirtas jūsų mobilumo poreikiams padidinti. Su šia paslauga jums suteikiama galimybė naudotis BMW automobilių parku, kai reikia važiuoti ilgesnius atstumus.

PATRAUKLI BMW FINANSINIŲ PASLAUGŲ PROGRAMA.

Patraukli BMW finansavimo paslaugų Electrify programa specialiai pritaikyta BMW i klientams, siekiant užtikrinti optimalų jų mobilumą. Į pasiūlymą įeina patrauklūs finansavimo, lizingo, draudimo, su automobiliu susijusių paslaugų ir mobilumo paslaugos. Atkreipkite dėmesį, kad BMW finansavimo paslaugos ir BMW papildomas mobilumas skirtingose valstybėse gali skirtis. Išsamesnės informacijos rasite apsilankę savo šalies BMW interneto svetainėje.

BMW i Agent prekybos padalinyje*.

The BMW i Agent yra BMW i stuburas: pardavimo tinklai yra suformuoti iš atrinktų platintojų su visapusiškomis žiniomis apie elektromobilumą ir BMW i. Ar norite sužinoti apie mūsų produktus? O gal jau nusprendėte pirkti? Mūsų ekspertai pasirengę Jums padėti ir patarti.

Papildomos BMW i tinklo sudedamosios dalys yra BMW i prekės ženklo parduotuvės didžiausiuose pasaulio miestuose - Tokijuje, Paryžiuje ir Briuselyje, kur galite rasti mūsų naujausius modelius.

Das BMW i Customer Interaction Centre (CIC)*.

Modernus kasdienis gyvenimas nebėra ribojamas fiksuotomis vietomis. Maksimalaus lankstumo poreikis yra kaip niekada didelis. Bendravimo su klientais centras yra vienas iš šiandieninių pardavimo kanalų, kuris jau atitinka šiandienos lūkesčius. Jis pasiruošęs patenkinti šiuolaikinio BMW i kliento lūkesčius. Apmokyti ekspertai yra visada pasirengę patarti telefonu, el. paštu ar gyvo pokalbio metu. Pirmą kartą taip pat galite pirkimą atlikti tiesiogiai per Bendravimo su klientais centrą.

The BMW i Mobile Sales Advisor (MSA)*.

Mobiliųjų pardavimų konsultantai vykdo BMW i mobiliojo pardavimo paslaugas. Jei negalite aplankyti mūsų –šie lankstūs BMW i ekspertai aplankys Jus, kada tik panorėsite. Savo apsilankymo metu jie pademonstruos BMW i automobilio privalumus vietoje, patars konfigūracijos ir finansavimo klausimais, taip pat suteiks galimybę atlikti bandomuosius važiavimus, jei reikia. Tokiu būdu BMW duoda startą ateities automobilių pardavimui. Savo klientams visada teikiame aukščiausią prioritetą, nepriklausomai kur jie bebūtų.

BMW i INTERNETINĖ PARDUOTUVĖ*.

BMW i taip pat siūlo pasinaudoti internetine parduotuve („Online Store“), kur savo BMW i galite nusipirkti keliais spustelėjimais. Sukonfigūruokite savo svajonių automobilį kada ir kur tik norite ir atsiųskite mums savo duomenis tiesiai į BMW i. Mūsų internetinė parduotuvė yra atidaryta Jums visą parą. Gavęs Jūsų asmeninę konfigūraciją vienas iš mūsų produkto ekspertų susisieks su Jumis ir pakonsultuos.
 • * Yra ne visose šalyse. Jei reikia daugiau informacijos, apsilankykite mūsų BMW interneto svetainėje arba pasiteiraukite pas artimiausią BMW platintoją.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisijos.

 • BMW i3 (60 Ah) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 12,9

  BMW i3 (94 Ah) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 12,6* / 13,1**

  BMW i3 (60 Ah) su papildomu varikliu (su „Range Extender“ funkcija) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 13
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: (mišriu režimu): 13,5
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0,6

  BMW i3 (94 Ah) su papildomu varikliu (su „Range Extender“ funkcija) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 12* / 13**
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: (mišriu režimu): 11,3* / 11,9**
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0,6

  * Ratų grupė 1: 19‘‘ ratai
  ** Ratų grupė 2: 20“ ratai; žiemos padangos

  Degalų sąnaudų, CO2 emisijos ir energijos suvartojimo reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio.

  Automobiliu nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo daugybės veiksnių, o ypač: važiavimo stiliaus, pasirinkto maršruto, oro sąlygų, šildymo / vėsinimo ir kondicionieriaus naudojimo.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vokietija.