NUVAŽIUOSITE KUR PANORĖJĘ. NET NEIŠNAUDOJĘ VISOS ENERGIJOS.

Idealus kasdieniniam naudojimui - BMW i3 nuvažiuojamas atstumas ir įkrovimas.

NUVAŽIUOSITE KUR PANORĖJĘ. NET NEIŠNAUDOJĘ VISOS ENERGIJOS.

Idealus kasdieniniam naudojimui - BMW i3 nuvažiuojamas atstumas ir įkrovimas.

NUVAŽIUOSITE KUR PANORĖJĘ. NET NEIŠNAUDOJĘ VISOS ENERGIJOS.Idealus kasdieniniam naudojimui - BMW i3 nuvažiuojamas atstumas ir įkrovimas.

BMW i sistemingai skatina tvaraus elektromobilumo plėtrą ir padaro jį dar praktiškesniu kasdieniniam naudojimui. Be jau žinomo BMW i3 su 60 ampervalandų, jau yra ir antrasis ilgesnių atstumų modelis su 94 ampervalandų talpos akumuliatoriumi. Jei BMW i3 (60 AG) pagal NEDC (Naujas Europos važiavimo ciklas) nuvažiuojamas atstumas yra iki 190 km), tai BMW i3 (94 AG) leidžia pasiekti kelionės tikslą, esantį už  300 km (200 km naudojant kasdien). Tai ne tik BMW i3 paverčia Jūsų patikimu kompanjonu visose šiose situacijose mieste, bet tuo pačiu tai yra ir idealus mobilumo sprendimas kasdien važinėti tarp namų ir biuro bei vykti į savaitgalio išvykas.

Savo individualų nuvažiuojamą atstumą galite apskaičiuoti su skaičiuokle.
Jei energijos rezervas senka, BMW i3 praktiškai pats viskuo pasirūpina. Išnaudokite laiką, kol automobilis priparkuotas, jam patogiai įkrauti vos per kelias valandas per naktį namuose standartiniu įkrovimo kabeliu (2 režimas) arba su BMW i Wallbox ar BMW i Wallbox Pro. Norėdami sužinoti, kiek užtrunka įkrauti BMW i3, galite pasinaudoti įkrovimo laiko skaičiuokle.

BMW i

VAIRUOTOJO PROFILIAI.

Dabar siūlomi du BMW i3 modelių pasirinkimai: jau žinomas BMW i3 (60 AG) su NEDC (Naujas Europos važiavimo ciklas) nuvažiuojamu atstumu 190 km). Taip pat yra ir BMW i3 (94 AG) su darbiniu spinduliu (NEDC) iki 300 km (200 km naudojant kasdien).

Du vairuotojo profiliai – Miesto („City“) ir Mišrus („Commuter“) parodo du įprastus BMW i3 (60 AG) ir BMW i3 (94 AG) naudojimo būdus vasarą ir žiemą. Miesto profilis skirtas kelionėms po miestą, kai yra dažnos energijos regeneracijos fazės ir sustojimai. Atsižvelgiant į dažnus sustojimus, profilyje numatyti tipiniai važiavimo greičiai nuo 0 iki 60 km/h. Mišrus profilis yra pagrįstas trečdaliu laiko intensyviame miesto eisme, trečdaliu užmiesčio keliuose ir trečdaliu autostradose. Priklausomai nuo profilio, BMW i3 nuvažiuojamas atstumas su šio atstumo prailginimo funkcija „Range Extender“ gali svyruoti iki 15 kilometrų.

NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS.

Daugelis žmonių nuvažiuoja daug mažiau nei jie mano: vidutiniškai automobiliu mes keliaujame 35-50 km per dieną. Dabar yra du BMW i3 modelių pasirinkimai: jau žinomas BMW i3 (60 AG) su NNEDC (Naujas Europos važiavimo ciklas) 190 km nuvažiuojamu atstumu) ir BMW i3 (94 AG) su darbiniu spinduliu (NEDC) iki 300 km (200 km naudojant kasdien). Abu modeliai viršija vidutinius kasdien nuvažiuojamus atstumus tris-keturis kartus. Nepaisant to, mes nieko nepaliekame atsitiktinumui. Patikima programa, skaičiuodama nuvažiuojamą atstumą, analizuoja visus jam įtaką darančius esminius veiksnius: važiavimo stilių, topografiją, temperatūrą, važiavimo režimą, maršruto planavimą bei oro kondicionavimą ir šildymą. Tai reiškia, kad visada turėsite tikslią informaciją apie savo darbinį spindulį ir pasieksite savo kelionės tikslus patogiai ir saugiai.

Jei reikia, su nuvažiuojamo atstumo didinimo funkcija „Range Extender“ galite pailginti savo vairavimo malonumą: mažas ir tylus dviejų cilindrų benzininis variklis maitina generatorių, kuris, prireikus, automatiškai įsijungia ir palaiko pastovų akumuliatoriaus įkrovimo lygį .

Styvas apie nuvažiuojamą atstumą.

Klientų atsiliepimai apie BMW i3 nuvažiuojamą atstumą.

 • Šilumos siurblio sistema: orą konvertuoja į nuvažiuojamą atstumą.

  Elektromobiliai turi būti šildomi elektra, kadangi jie negali panaudoti vidaus degimo variklio sukurtos perteklinės šiluminės energijos. Tai gali sutrumpinti nuvažiuojamą atstumą. Dėl to mes sukūrėme novatorišką šilumos siurblio sistemą, kuri yra ypač efektyvi šilumai išgauti iš aplinkinio oro. Papildomai pasirenkamas šilumos siurblys, kuris įsijungia automatiškai, gali padidinti energijos efektyvumą iki 50% lyginant su tradicinėmis šildymo sistemomis. Net tik palaikoma komfortiška temperatūra priklausomai nuo lauko temperatūros, bet ir nuvažiuojamas atstumas gali būti pailginamas iki 30%.

 • Važiavimo režimai: efektyvumas, kuris padės nukeliauti toliau

  Su BMW i3 Jūsų rankose taip pat yra galimybė pailginti nuvažiuojamą atstumą. Su standartiniu COMFORT nustatymu nuvažiuojamas atstumas yra iki 200 km. Tiesiog perjunkite režimo jungiklį į vieną iš dviejų ypač efektyvių važiavimo režimų ECO PRO ar ECO PRO+ nuvažiuojamam atstumui pailginti.

 • BMW i Remote programėlė: visada sujungti su savo BMW i3

  Modernus elektromobilumo amžius atveria duris į naujas galimybes, įskaitant gausybę tų, kurios anksčiau buvo laikomos neįmanomomis. BMW i Remote programėlė leidžia kontroliuoti BMW i3 iš bet kurios vietos išmaniuoju telefonu ar išmaniuoju laikrodžiu. Bet kuriuo metu galite patikrinti akumuliatoriaus įkrovimo lygį ir elektra nuvažiuojamą atstumą. Jei Jūsų BMW i3 yra prijungtas prie įkrovimo stotelės galite stebėti įkrovimo procesą per atstumą. Galite nusistatyti išvykimo laiką, kuomet Jūsų BMW i3 turi būti visiškai įkrautas ir su tinkama temperatūra. Jei norite, taip pat galite paprašyti programėlės įvertinti Jūsų važiavimo efektyvumą.

 • Dinaminiai nuvažiuojamo atstumo rodmenys: atvirumas jums atvers visas duris

  Itin kruopščiai sukurti BMW i3 nuvažiuojamo atstumo rodmenys parodo, kiek dar galite nuvažiuoti bet kuriuo metu – visiškai patikimai. Tai gali atrodyti paprasta, tačiau čia veikia sudėtinga programinė įranga, vertinanti daugybę veiksnių realiu laiku. Tai ir duomenys apie asmeninį vairavimo pobūdį, aplinkos topografiją, temperatūras, pasirinktą važiavimo režimą, suplanuotą maršrutą ir oro kondicionavimo ir šildymo sistemų naudojimą - viskas per sekundės dalį. To rezultatas yra dinaminis nuvažiuojamo atstumo indikatorius, kuris ne tik yra ypač tikslus, bet ir padeda suprasti važiavimo ypatybių ir aplinkos veiksnių įtaką.

ĮKROVIMAS NAMUOSE.

Įelektrinantis važiavimo malonumas faktiškai prasideda įkrovimo proceso metu. Jūsų BMW i3 akumuliatoriaus rezervams išsekus, automobilį galite patogiai įkrauti namuose. Tiesiog prijunkite BMW i3 standartiniu įkrovimo kabeliu prie įprasto buitinio 230 voltų elektros lizdo ir aukštos įtampos akumuliatorius savo 80% visos talpos atgaus per trumpiau nei dešimt valandų.

Įkrovimas yra netgi greitesnis ir patogesnis naudojant BMW i Wallbox ar BMW I Wallbox Pro, kurį mūsų montavimo tarnyba su malonumu Jums įrengs. Priklausomai nuo konstrukcijos, BMW i3 iki 80% talpos galima bus įkrauti trumpiau nei per tris valandas. Tai tapo įmanoma dėl ypač aukštos naujosios BMW i Wallbox įkrovimo galios 11 kW BMW i3 (94 AG) modeliui.

Ši „energijos pildymo“ namuose stotelė taip pat suteikia galimybę naudoti savo pagamintą žaliąją elektrą ar saulės energiją – greitam įkrovimui ir netgi dar didesniam tvarumui.

Katrina apie įkrovimą namuose.

Klientų atsiliepimai apie BMW i3 įkrovimą namuose.

BMW i WALLBOX.

Greita.Saugu.Efektyvu.

DIZAINAS.

Naujoji BMW i Wallbox stotelė žavi savo nauju dizainu ir aukštos kokybės medžiagomis.

Kasdienio naudojimo buitinė įkrovimo stotelė pasižymi išskirtiniu funkcionalumu. Jos kompaktiškumas, funkcionalus dizainas ir ilgas kabelis palengvina naudojimą ir įkrovimo procesą.

ĮKROVIMO PROCESAS.

Reikia tik įkrovimo kabelį įkišti į lizdą– ir įkrovimo operacija prasideda automatiškai.

Įkrovimo galia yra iki 7,4 kW vienfaziame režime ir 11 kW trifazio tinklo atveju. Tai reiškia, kad savo BMW i3 iki 80% visos talpos galite įkrauti mažiau nei per tris valandas. Taigi, įkrovimo procesas yra greitesnis ir patogesnis nei su standartiškai pateikiamu standartiniu įkrovimo kabeliu.

Įkrovimo proceso metu automobilis gali būti pašildomas ar vėsinamas. Tam nenaudojama automobilio akumuliatoriaus energija, todėl pailgėja nuvažiuojamas atstumas.

MONTAVIMAS.

Pasinaudokite BMW i montavimo paslaugomis.

Šis saugus ir asmeniniams poreikiams pritaikytas sprendimas apima įkrovimo stotelę, montuotojų atliekamą patikrinimą ir kvalifikuotus montavimo darbus Jūsų namuose ar garaže.

Kvalifikuoti specialistai patikrins BMW i Wallbox prijungimo galimybę. Po sumontavimo gausite BMW i Wallbox naudojimo instrukcijas. Suteikiama 24 mėnesių garantija.

Su išankstine internetine patikra patys galite pasitikrinti, ar Jūsų individualios sąlygos yra tinkamos BMW i Wallbox montavimui.

BMW i WALLBOX PRO.

Išmanus. Tausus. Daugiafunkcis.

DIZAINAS.

Greitesnis įkrovimas ir galimybė prijungti prie „išmaniojo namo“ ir energijos valdymo sistemų – BMW i Wallbox Pro pasižymi aukščiausios kokybės dizainu ir maksimaliu funkcionalumu.

BMW i Wallbox Pro stotelė yra valdoma per 7 colių liečiamąjį ekraną, kurio dėka galite kontroliuoti įkrovimo procesą ir susipažinti su savo sąnaudų duomenimis. PIN kodas saugo stotelę nuo neautorizuoto naudojimo. Aukšto kabelio tvirtinimo dėka įkrovimas yra toks pat lengvas kaip degalų pildymas degalinėje. BMW i Wallbox Pro idealus įkrovimo kabelio ilgis padeda išvengti nepageidaujamo sąlyčio su grindimis ir sumažina pavojų, kad už jo užkliūsite. Patrauklios LED optinio pluošto juostelės rodo esamą įkrovimo statusą.

VALDYMO KONCEPCIJA.

Centrinis BMW i Wallbox Pro valdymo elementas yra integruotas 7 colių liečiamasis ekranas, kuris leidžia pasirinkti individualius nustatymus. Galima naudoti lauke bet kokiose oro sąlygose net ir naudojant pirštines. Kai tik prisiartinsite prie stotelės, atstumo daviklis automatiškai suveiks ir aktyvuos ekraną.

Ekrane rodomi einamieji sąnaudų duomenys ir informacija apie ankstesnius įkrovimo ciklus.

Jei norite integruoti BMW i Wallbox Pro į savo namų tinklą, BMW i Wallbox Remote App nuotolinio valdymo programėlė leidžia nuotoliniu būdu valdyti visas funkcijas iš išmaniojo telefono ar planšetės.

ĮKROVIMO PROCESAS.

Tiesiog įkiškite įkrovimo kabelį į lizdą – ir visas įkrovimo procesas prasideda automatiškai pagal Jūsų asmeninį pasirinkimą.

BMW i Wallbox Pro su įkrovimo greičiu iki 7,4 kW užtikrina labai greitą elektrinių ir įkraunamų hibridinių automobilių įkrovimą. BMW i3 aukštos įtampos akumuliatorių iki 80% visos talpos galima įkrauti mažiau nei per keturias valandas.

Nuspręskite patys, kokios rūšies elektros energiją norite naudoti savo automobiliui. BMW i Wallbox Pro išmaniosios įkrovimo funkcijos su energijos skaitikliu įkrovimo procesui leidžia naudoti namuose pagamintą elektrą – pavyzdžiui, galite naudoti namų saulės energijos sistemą, kaip asmeninį energijos šaltinį savo ekologiškam mobilumui. Jei namuose pagamintos energijos neturite, BMW i Wallbox Pro naudoja energiją iš tinklo.

NAMUOSE PAGAMINTA ELEKTRA.

Papildomai pasirenkamas BMW i Wallbox Pro energijos skaitiklis leidžia integruoti Jūsų individualų saulės energijos bloką į Jūsų automobilio įkrovimo procesą. BMW i Wallbox Pro optimizuoja įkrovimo procesą pagal turimą saulės energiją ir tokiu būdu užtikrina maksimaliai ekologišką elektromobilumą.

BMW i leidžia Jums naudoti savo nuosavą namuose pagamintą elektrą kartu su aukščiausios klasės saulės energijos tiekėjais. Mūsų partneriai gali Jums pateikti individualiai pritaikytus saulės energijos paketus Jūsų namo stogui ar garažui, arba išbaigtas saulės elementų pastoges. Informaciją apie mūsų partnerio Solarwatt GmbH individualius saulės energijos sprendimus galite rasti čia.

VARTOTOJO ADMINISTRAVIMAS.

BMW i Wallbox Pro naudotojo administravimo funkcija leidžia nuolat stebėti elektros sąnaudas.

Jei savo automobilį naudojate verslui, integruota funkcija leidžia jo elektros sąnaudas registruoti atskirai, o tai yra idealu išlaidų apskaitai vykdyti.

Konkrečios naudotojo paskyros elektros sąnaudų duomenys taip pat gali būti persiunčiami el. paštu tiesiai iš BMW i Wallbox Pro.

ĮKROVIMO VALDYMAS.

Integruoto įkrovimo valdymo dėka BMW i Wallbox Pro atpažįsta, kiek elektros yra naudojama šiuo metu Jūsų buityje ir automatiškai pritaiko įkrovimo charakteristikas.

Tai užtikrina maksimalų įkrovimo efektyvumą, atsižvelgiant į visus Jūsų buitinius elektros prietaisus.

Aiškūs rodmenys ekrane rodo, kiek imama energijos iš Jūsų namo elektros sistemos.

IŠMANIŲJŲ NAMŲ SISTEMA.

Per optinį ryšį su išmaniąja namo sistema, pvz., myGEKKO ar Loxone, BMW i Wallbox Pro galima idealiai integruoti į Jūsų buitį.

Tada atrinktas išmaniojo namo funkcijas galėsite valdyti tiesiai iš BMW i Wallbox Pro. O prieš Jums išvykstant, BMW i Wallbox Pro gali netgi parodyti dabartinę orų prognozę.

MONTAVIMAS.

Pasinaudokite BMW i montavimo paslaugomis.

Šis saugus ir asmeniniams poreikiams pritaikytas sprendimas apima montuotojų atliekamą patikrinimą ir kvalifikuotus montavimo darbus Jūsų namuose ar garaže.

Kvalifikuoti specialistai patikrins BMW i Wallbox Pro prijungimo galimybę. Po sumontavimo gausite BMW i Wallbox Pro naudojimo instrukcijas ir kartu su savo montavimo partneriu galite susikurti savo pirminę naudotojo paskyrą. Suteikiama 24 mėnesių garantija.

Su išankstine internetine patikra patys galite pasitikrinti, ar Jūsų individualios sąlygos yra tinkamos BMW i Wallbox Pro montavimui.

ŽALIOJI ENERGIJA.

Važiavimas su nuline emisija tampa dar tvaresniu, kai akumuliatoriams naudojama elektra yra gaunama iš atsinaujinančių energijos šaltinių. Pavyzdžiui, žaliosios energijos sutartis su „Naturstrom“ užtikrins, kad Jūsų automobilis naudos energiją, kuri yra 100% gauta iš vėjo jėgainių parkų ir hidroelektrinių. Tokiu būdu, visiškai elektriniu važiavimo režimu keliausite visiškai be emisijos. Kitą novatorišką saulės energijos variantą siūlo „SOLARWATT“, kuris leidžia BMW i3 įkrauti savo pagaminta saulės energija. Mes galime Jums padėti ir patarti, kurį energijos variantą pasirinkti. Ir, žinoma, mūsų montavimo tarnyba atvyks ir sumontuos Jūsų Wallbox bei parengs šią stotelę naudojimui.

SU BMW I3 KIEKVIENAS ELEKTROS LIZDAS TAMPA ĮKROVIMO STOTELE.

SU BMW I3 KIEKVIENAS ELEKTROS LIZDAS TAMPA ĮKROVIMO STOTELE.

ĮKROVIMAS VIEŠOSE VIETOSE.

Yra daug priežasčių išvykti papramogauti su savo BMW i3 – ir dar daugiau galimybių įkrauti akumuliatorių ne namuose. Praktinis aspektas: Su BMW i3 galite pasinaudoti tiek kintamos srovės (AC), tiek nuolatinės srovės (DC) viešosiomis įkrovimo stotelėmis. Tai ne tik padidina Jūsų lankstumą, bet ir leidžia automobilį įkrauti taip greitai, kaip įmanoma. Kadangi DC viešoji įkrovimo stotelė energiją pastoviai didele srove tiekia tiesiai į aukštos įtampos akumuliatorių, BMW i3 iki 80% visos talpos galima įkrauti trumpiau nei per 40 minučių. Jei nėra DC įkrovimo stotelės, savo BMW i3 galite įkrauti AC stotelėje 80% visos talpos trumpiau nei per tris valandas. Tokiu būdu viešosios AC įrovimo stotelės ypač tinka efektyviam įkrovimui per naktį, ar kai automobilis paliekamas ilgesniam laiko tarpui.

Lu apie įkrovimą viešose vietose.

Klientų atsiliepimai apie BMW i3 įkrovimą viešose vietose.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisijos.

 • BMW i3 (60 Ah) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 12,9

  BMW i3 (94 Ah) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 12,6* / 13,1**

  BMW i3 (60 Ah) su papildomu varikliu (su „Range Extender“ funkcija) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 13
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: (mišriu režimu): 13,5
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0,6

  BMW i3 (94 Ah) su papildomu varikliu (su „Range Extender“ funkcija) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 12* / 13**
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: (mišriu režimu): 11,3* / 11,9**
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0,6

  * Ratų grupė 1: 19‘‘ ratai
  ** Ratų grupė 2: 20“ ratai; žiemos padangos

  Degalų sąnaudų, CO2 emisijos ir energijos suvartojimo reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio.

  Automobiliu nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo daugybės veiksnių, o ypač: važiavimo stiliaus, pasirinkto maršruto, oro sąlygų, šildymo / vėsinimo ir kondicionieriaus naudojimo.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vokietija.