BMW i

TVARI VISAPUSIŠKA PAGALBA.

Priedai ir paslaugos BMW i3 automobiliui.

BMW i sukūrė tvarių paslaugų koncepciją, garantuojančią patikimą visapusę pagalbą tiek prieš šio automobilio įsigijimą, tiek jį perkant, tiek jau nusipirkus. Dėl vieno galite būti visiškai tikri: BMW i dizaine tik tvariai pagaminti priedai su išmaniosiomis funkcijomis.

ORIGINALŪS BMW I PRIEDAI.

BMW i3 modelyje išmanieji priedų sprendimai sukurti vadovaujantis filosofija „mažiau yra daugiau“ ir naudojant aukštos kokybės tvarias medžiagas. Patirkite BMW i funkcionalumo keliamą jaudulį ir dizaino išraišką.

 • BMW i Wallbox ir BMW i Wallbox Pro

  Futuristinės ergonomiško dizaino BMW i Wallbox and BMW i Wallbox Pro – namams skirtos BMW i3 įkrovimo stotelės, užtikrinančios neįtikėtinai greitą ir patogų automobilio įkrovimą. Lyginant su standartiniu įkrovimu naudojant laidą, BMW i3 akumuliatorius užpildomas apytiksliai 30 proc. greičiau. Abiejų BMW i Wallbox stotelių funkcija ir veikimas visiškai suderintas su BMW i modeliais. Be standartinės BMW i Wallbox versijos siūloma ir BMW i Wallbox Pro, užtikrinanti daugybę komforto funkcijų, įskaitant akumuliatoriaus įkrovimą naudojant pačių sukurtą saulės energiją.

  BMW i Wallbox ar BMW i Wallbox Pro gali būti sumontuota Jūsų namuose po išsamios konsultacijos ir individualaus patikrinimo, po kurio gali prireikti išplėsti Jūsų namų elektros sistemą. Taigi, visas paslaugas jums teiks vienas šaltinis. Puiku ir tai, kad BMW i atsako ir už visas antrinių pardavimų paslaugas.

  Naudodamiesi išankstinės patikros internetu funkcija galite sužinoti, ar jūsų namai atitinka reikalavimus, kurių reikia norint įdiegti juose BMW i Wallbox ar BMW i Wallbox Pro.

 • AC greito įkrovimo kabelis (įkrovimui viešose vietose)

  Naudodami AC greitojo įkrovimo laidą viešosiose įkrovimo stotelėse savo automobilį įkrausite iki trijų kartų greičiau – priklausomai nuo vietinės elektros infrastruktūros. Be to, šis laidas spiralinis, taigi jį itin paprasta transportuoti.

 • Visiems metų laikams tinkantys kilimėliai

  Tikslių matmenų visiems metų laikams tinkantis 3D stiliaus kilimėlis puikiai įsilieja į novatorišką vientisą BMW i dizainą ir tiesiog tobulai papildo interjerą. BMW naudojama patikrinta medžiaga ypač atspari purvui ir drėgmei, ją sudaro naujai sukurtas ir tvarus 100 proc. perdirbamas plastikinių medžiagų derinys. Visos gamybos proceso atliekos taip pat 100 proc. perdirbamos.

 • Krepšys

  Patrauklaus BMW i dizaino krepšys tiesiog tobulai tinka laikyti įkrovimo laidą, įrankius ir automobilio priežiūros priemones. Tvirtas krepšys puikiai priglunda prie bagažinės dugno, esančio po BMW i3 priekiniu dangčiu. Taigi, šį krepšį itin paprasta ir patogu išimti bei įdėti. Be to, neišpurvinsite automobilio. Tiek įkrovimo laidas, tiek ir jungtys efektyviai apsaugoti nuo dulkių ir drėgmės. Į krepšio rinkinį taip pat įeina nuimamas skirstiklis ir BMW pirštinės.

 • Sulankstoma dėžė

  Praktiška BMW i dizaino sulankstoma dėžė pagaminta iš aukštos kokybės tekstilės audinio. Pastarasis pagamintas iš perdirbtų PET butelių. Ši dėžė su neslidžiu paviršiumi tiesiog puikiai dera prie BMW i3 bagažinės. Bagažinė taip pat puikiai apsaugota nuo purvo. Dėžėje integruotas paprastas ir išmanus mechanizmas, kurį sulenkus sutaupoma erdvės. Kai dėžė išlankstoma, ji puikiai telpa į pirkinių vežimėlį. Be to, dėl dviejų didesnių ir dviejų mažesnių skyrelių visi daiktai šioje dėžėje bus sudėlioti tvarkingai.

PASLAUGOS BMW I WALLBOX IR BMW I WALLBOX PRO STOTELĖMS.

Wallbox montavimo paslaugų specialistai pasirūpins BMW i Wallbox ar BMW i Wallbox Pro stotelės įrengimu Jūsų namuose – jums tereikės atlikti nemokamą internetinį savo elektros sistemos patikrinimą. Išankstinės patikrinimo internetinu funkcijos dėka galite greitai išsiaiškinti, ar jūsų namų elektros sistema pritaikyta BMW i Wallbox ar BMW i Wallbox Pro montavimui.

 • BMW i Wallbox montavimo paslauga

  BMW i siūlo patrauklias visapusiškas paslaugas BMW i Wallbox ar BMW i Wallbox Pro montavimui: su išankstine internetine patikra galima sužinoti, ar jūsų namuose montavimas yra įmanomas. Jums pageidaujant, jūsų BMW i partneris gali greitai atlikti šią patikrą. BMW i Wallbox patikrą galite užsisakyti tiesiogiai pas savo BMW i partnerį. Tokiu būdu sužinosite ar Jūsų namų elektros sistema yra tinkama montavimui. Paskutinis etapas – BMW i Wallbox ar BMW i Wallbox Pro stotelės montavimas, kurį atlieka Wallbox montavimo paslaugų specialistai. Šias paslaugas galite užsisakyti pas savo BMW i partnerį. Garantuojame, kad stotelę montuos patys geriausi BMW partneriai. Jei pageidaujate, taip pat galite sudaryti elektros tiekimo sutartį su tvarios energijos tiekėju. Taigi, savo BMW i3 akumuliatorių įkrausite visiškai ekologiškai pagaminta energija.

BMW I SERVISAS ĮSKAIČIUOTAS.

BMW i servisas įskaičiuotas gali būti papildytas BMW i pagalbos paslaugomis, todėl jums bus suteiktas išsamus techninės priežiūros ir remonto paketas. Atlikus vienkartinį mokėjimą galima mėgautis daugybe BMW i paslaugų. Jums taip pat bus teikiamos tik originalios BMW i dalys, nesvarbu, pas kurį BMW i partnerį beapsilankytumėte. Taigi, visi mokėjimai bus visiškai skaidrūs, o kainos stabilios. Be to, išvengsite neplanuotų išlaidų visą sutarties galiojimo terminą. Visi paketai BMW i servisas įskaičiuotas galioja nuo pirminės automobilio registracijos dienos ir nustoja galioti sutarčiai pasibaigus arba pasiekus nustatytąją ridą.

Be jokios abejonės, ridos, sutarties trukmės ir produkto portfelio turinį galima bet kurio metu atnaujinti. Jei nusprendžiate savo BMW parduoti, paketas BMW i servisas įskaičiuotas perleidžiamas naujam automobilio savininkui. BMW i partneris visuomet suteiks jums visos reikiamos informacijos apie teikiamų paslaugų apimtį.

 • Paketas BMW i servisas įskaičiuotas

  Įsigijus paketą BMW i servisas įskaičiuotas padengiamos visos būtinosios techninės priežiūros ir remonto išlaidos, įskaitant automobilio patikrą, mikrodalelių filtro ir stabdžių skysčio keitimą. Jei jūsų BMW modelyje yra integruota nuvažiuojamo atstumo didinimo funkcija, paketas taip pat padengia išlaidas, susijusias su alyvos (įskaitant jos pildymą), degalų filtro, oro filtro ir žvakių priežiūra. Šis paketas – pirmas žingsnis neriboto važiavimo malonumo link.

 • Paketas BMW i servisas įskaičiuotas Plius

  Su paketu BMW i servisas įskaičiuotas Plius visuomet garantuojamas neribotas važiavimo malonumas. Į jį įeina paketas BMW i servisas įskaičiuotas, su stabdžių kaladėlių ir stabdžių diskų nusidėvėjimu susiję darbai, kasmetinis valytuvų keitimas.

BMW ADD-ON MOBILITY.

BMW Add-on Mobility suteiks jums visą reikiamą judėjimo laisvę. Kasdienėje veikloje galima mėgautis pačia inovatyviausia miesto mobilumo išraiška – sėdint prie BMW i3 vairo. Jei norite važiuoti ilgesnius atstumus ar reikia erdvesnio automobilio, tiesiog pasikeiskite savo elektromobilį į įprastą BMW modelį.

BMW I PAGALBOS PASLAUGOS.

BMW i pagalbos paslaugos užtikrina daugybę specialiai BMW i sukurtų paslaugų, taigi galite tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis savo kelione BMW i3 automobiliu. BMW i ConnectedDrive paslaugos ypač naudingos – jos ne tik stebi jūsų automobilio akumuliatoriaus įkrovimo lygį bei įkrovimo procesą, bet ir pasitelkia BMW i navigaciją fiksuoti ir atsižvelgti į išorinius faktorius, kaip antai, eismo situaciją pasirinktame maršrute. Be to, jei išsikrovus akumuliatoriui jums prireiktų pagalbos kelyje, mobiliosios paslaugos pristatys jums mobilią įkrovimo stotelę.

 • BMW telepaslaugos

  BMW telepaslaugos – tai išsamus klientams skirtų paslaugų paketas, su kuriuo BMW i3 gali tiesiogiai keistis informacija su vairuotoju arba BMW i partneriu, informuoti apie artėjančius techninės priežiūros ar remonto darbus ir perduoti visus reikiamus su tuo susijusius duomenis. Vairuotojas automatiškai informuojamas, kai reikia apsilankyti techninės priežiūros centre. Be to, jis gali bet kuriuo metu susisiekti su savo BMW i partneriu tiesiogiai ir pats perduoti visą reikiamą su automobiliu susijusią informaciją. Taigi, bet kokias kilusias problemas galima išspręsti žymiai greičiau susisiekus su BMW i partneriu telefonu arba tiesiogiai pas jį apsilankius.

 • Mobilumo asistentas

  Su BMW i visuomet išliksite mobilus. Net ir tuomet, kai jūsų automobilis remontuojamas, jums suteikiamos pakaitinės, mobilumą užtikrinančios paslaugos, pvz., viešojo transporto bilietėliai, taksi kuponai, maršrutiniai autobusai ar pakaitiniai automobiliai. Kadangi BMW i partneris teikia ir transportavimo bei pristatymo paslaugas, jis visuomet bus tiesiog ranka pasiekiamas.

  Įsigijus BMW i3 automobilį automatiškai galima naudotis BMW i mobiliosios priežiūros paketu. Taigi, įvykus nenumatytam atvejui ar kilus problemoms su įkrovimo įranga, jums suteikiama kompetetinga pagalba telefonu arba, jei reikia, netgi išsiunčiama tiesioginė pagalba. Avarinės situacijos atveju automobilis įkraunamas tiesiogiai jūsų buvimo vietoje ir tuomet transportuojamas į įkrovimo stotelę arba, jei būtina ar pageidaujama, pas BMW i partnerį. Dėl pakaitinės, mobilumą užtikrinančios paslaugos, visuomet išliksite mobilus.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisijos.

 • BMW i3 (60 Ah) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 12,9

  BMW i3 (94 Ah) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 12,6* / 13,1**

  BMW i3 (60 Ah) su papildomu varikliu (su „Range Extender“ funkcija) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 13
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: (mišriu režimu): 13,5
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0,6

  BMW i3 (94 Ah) su papildomu varikliu (su „Range Extender“ funkcija) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 12* / 13**
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: (mišriu režimu): 11,3* / 11,9**
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0,6

  * Ratų grupė 1: 19‘‘ ratai
  ** Ratų grupė 2: 20“ ratai; žiemos padangos

  Degalų sąnaudų, CO2 emisijos ir energijos suvartojimo reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio.

  Automobiliu nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo daugybės veiksnių, o ypač: važiavimo stiliaus, pasirinkto maršruto, oro sąlygų, šildymo / vėsinimo ir kondicionieriaus naudojimo.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vokietija.