TVARUMAS YRA ATSAKYMAS, KURIS VERČIA SUABEJOTI VISKUO, KĄ ŽINOJOME.

BMW i3 – visapusiškai apgalvotas tvarumas.

TVARUMAS YRA ATSAKYMAS, KURIS VERČIA SUABEJOTI VISKUO, KĄ ŽINOJOME.

BMW i3 – visapusiškai apgalvotas tvarumas.

TVARUMAS YRA ATSAKYMAS, KURIS VERČIA SUABEJOTI VISKUO, KĄ ŽINOJOME.BMW i3 – visapusiškai apgalvotas tvarumas.

Norint įgyvendinti tvarius pokyčius pasaulyje, nepakanka vien automobilio su nuline emisija. Todėl, kai mes kūrėme BMW i3 vertės grandinę, mes tai darėme koncentruodamiesi į tvarumą nuo pradžios iki galo - nuo kūrimo etapo ir visame gamybos procese. Tai reiškia, kad galite būti tikri, jog Jūsų patiriamas vairavimo malonumas už BMW i3 vairo yra visiškai tvarus.

Nuo pat pirmųjų kūrimo proceso etapų mes įgyvendinome visą automobilio koncepciją kaip efektyvų ir tvarų elektromobilumą. Atsinaujinančios ir perdirbamos medžiagos padeda saugoti aplinką ir pakeisti tokias įprastas medžiagas, kaip plastikas.

BMW i

IŠMANUS TVARUMAS.

Tvarumas BMW i nėra tik žodis. Tai mūsų esminis kelrodis principas. Todėl mes sukūrėme visą BMW i3 gyvavimo ciklą vadovaudamiesi maksimalaus išteklių taupymo ir tvarumo principais.

TOBULINIMAS.

- Visa automobilio koncepcija sukurta orientuojantis į e-mobilumą - nuo pradžios iki galo.
- Novatoriška aerodinamika mažina oro pasipriešinimą ir taip sumažina energijos sąnaudas.
- Atsinaujinančios ir perdirbamos medžiagos padeda saugoti aplinką ir pakeisti tokias įprastas medžiagas, kaip plastikas.

GAMYBA.

- Anglies pluoštas gaminamas naudojant 100% vandens energijos.
- BMW i3 gamyba Leipcige veikia 100% iš vėjo energijos.
- Gamybai reikalinga energija buvo sumažinta per pusę lyginant su ir taip mažomis energijos sąnaudomis kitiems BMW modeliams.

NAUDOJIMAS.

- Nėra jokios emisijos važiavimo metu. Tai sumažina užterštumą miestų teritorijose.
- Važiuojant su BMW i3 praktiškai nesigirdi jokio triukšmo ir nėra jokių kvapų. Jei naudojate žaliąją energiją ar gaminate elektrą su saulės elementais patys, Jūs iš tikro važiuojate su nuline emisija.
- ECO PRO režimas pailgina automobiliu nuvažiuojamą atstumą ir sumažina elektros sąnaudas.

PERDIRBIMAS.

- Iki 95% BMW i3 tinka perdirbimui.
- Pavyzdžiui, akumuliatorius galima panaudoti saulės energijai kaupti.
- Perteklinį anglies pluoštą galima vėl grąžinti į gamybos procesą.

TVARI GAMYBA.

Savo gamykloje Leipcige mes įrengėme vėjo turbinas, kurios leidžia BMW i3 gaminti naudojant žaliąją energiją. Be viso to, net lyginant su mažai energijos naudojančia kitų BMW modelių gamyba, mes sugebėjome dar per pusę sumažinti energijos sąnaudas BMW i3 gamybai.

Anglies pluoštas, iš kurio gaminamas BMW i3 itin lengvas kėbulas yra pagamintas naudojant vien tik energiją, pagamintą iš atsinaujinančių šaltinių. Ši energija gaunama iš vienos didžiausių pasaulio hidroelektrinių prie Mozės ežero maždaug 300 kilometrų į rytus nuo Sietlo.

IKI 95% BMW i3 TINKA PERDIRBIMUI.

IKI 95% BMW i3 TINKA PERDIRBIMUI.

TVARIOS MEDŽIAGOS.

KOMPONENTAI PAGAMINTI IŠ 30% KENAFO.

Kenafo naudojimas didesniems interjero paviršiams leido pakeisti iš naftos gaminamą plastiką ir sumažinti bendrą BMW i3 svorį, kadangi kenafo pluoštas yra iki 30% lengvesnis nei įprastos medžiagos. Jis prideda autentiškumo bendrai BMW i3 koncepcijai. Ši ypač lengva medžiaga yra išgaunama iš dedešvos augalo, kuris augdamas konvertuoja didesnį nei vidutiniškai CO2 kiekį į deguonį.

SĖDYNĖS SU 40% GRYNOS NAUJOS VILNOS.

Viena iš atsinaujinančių medžiagų, kuri užtikrina aukščiausią komforto lygį yra sertifikuota gryna vilna. Lodge interjero dizaino pakete šios medžiagos sėdynių apmušaluose yra 40%. Vilna yra kvėpuojanti medžiaga, padeda reguliuoti temperatūrą tarp sėdynės apmušalo ir sėdinčiojo. Dėl to sėdynės išlieka maloniai vėsios net ir karštomis dienomis.

INTERJERO APDAILA IŠ EUKALIPTO.

Eukaliptas yra natūraliai atsparus drėgmei. Tai reiškia, kad reikia maždaug 90% mažiau paviršiaus apdailos nei tradicinių medžio rūšių. Kadangi ši mediena gaminama be chemikalų, minkšta medienos tekstūra ir natūraliai atviros poros lieka nepažeistos. Eukaliptas yra viena iš sparčiausiai augančių medžių rūšių, todėl jis ypač tinka serijinei gamybai. Visa BMW i3 naudojama mediena yra iš 100% FSC sertifikuotos miškininkystės ir tai prisideda prie miškų apsaugos.

100% ALYVUOGIŲ LAPAIS DAŽYTA ODA.

BMW i3 oda yra 100% dažoma naudojant natūralius ekstraktus iš alyvuogių lapų. Tai suteikia keletą privalumų: alyvuogių lapai kitu atveju taptų tik šalutiniu alyvuogių auginimo produktu, o mes juos naudingai panaudojame. Pats dažymo procesas nekenkia aplinkai ir, kas ne mažiau svarbu, jis išsaugo būdingą odos blizgesį ir jos natūralias temperatūros reguliavimo savybes.

ŽALIOJI ENERGIJA.

Su BMW i3 paprasta tvarumą įdiegti kasdieniniame gyvenime. Nulis emisijos – reiškia mažesnę oro taršą miestų teritorijose ir grynesnį orą kvėpavimui. Jei automobilį pildote žaliąja energija ar nuosava elektra iš saulės elementų, galite mėgautis kelionėmis visiškai be emisijos. O jei važiuosite ECO PRO režimu, sutaupysite savo energijos sąnaudas ir pailginsite savo nuvažiuojamą atstumą.

Be to, su savuoju BMW i3 neskleisite praktiškai jokio triukšmo ir kvapų, o tai privalumas Jums ir Jūsų aplinkai.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisijos.

 • BMW i3 (60 Ah) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 12,9

  BMW i3 (94 Ah) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 12,6* / 13,1**

  BMW i3 (60 Ah) su papildomu varikliu (su „Range Extender“ funkcija) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 13
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: (mišriu režimu): 13,5
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0,6

  BMW i3 (94 Ah) su papildomu varikliu (su „Range Extender“ funkcija) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 12* / 13**
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: (mišriu režimu): 11,3* / 11,9**
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0,6

  * Ratų grupė 1: 19‘‘ ratai
  ** Ratų grupė 2: 20“ ratai; žiemos padangos

  Degalų sąnaudų, CO2 emisijos ir energijos suvartojimo reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio.

  Automobiliu nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo daugybės veiksnių, o ypač: važiavimo stiliaus, pasirinkto maršruto, oro sąlygų, šildymo / vėsinimo ir kondicionieriaus naudojimo.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vokietija.