ORIENTUOTAS Į ATEITĮ.

Naujojo BMW i3 dizainas.

ORIENTUOTAS Į ATEITĮ.

Naujojo BMW i3 dizainas.

ORIENTUOTAS Į ATEITĮ.Naujojo BMW i3 dizainas.

BMW i3 nesivaiko jokios mados – jis yra sąmoningo gyvenimo stiliaus išraiška. Sukurtas naudojant pažangios formos kalbą, kuri perteikia aiškumą ir atpalaiduojančio interjero charakterį. Kupinas lengvumo, sužavėsiančio Jus savo ekologiškomis medžiagomis ir funkcinėmis detalėmis. Automobilis, kuris savo individualumu formuoja naujus standartus.

Read more
BMW i

ŠIUOLAIKIŠKAI INTERPRETUOJAMA LAIKO DVASIA.

DINAMIŠKAS IKI MENKIAUSIOS DETALĖS.

BMW i3 eksterjeras spinduliuoja sportiškumu nuo pat pirmo žvilgsnio.
 

Dvispalviai paviršiai ir vos išsikišančios briaunos yra modernaus dizaino pavyzdys. Pasirenkamas sportinis paketas eksterjerą papildo daugeliu pastebimų detalių. Pavyzdžiui, 20 colių Jet Black juodos ar dvispalviai lengvojo lydinio ratlankiai ir didesnis tarpvėžės plotis automobiliui suteikia įspūdingo ir užtikrinto sportiškumo. Dinamišką išvaizdą užbaigia dešimt milimetrų žemesnė sportinė pakaba ir aerodinaminiai slenksčiai šonuose.

Read more

ITIN ERDVUS INTERJERAS.

BMW i3 unikalų ir erdvų interjerą galima pajusti iš pirmo žvilgsnio per atidarytas „coach“ tipo dureles. Atviro, patrauklaus dizaino dėka, įlipimas ir daiktų sukrovimas yra paprastas ir patogus. Ir tuo pačiu nesumažėja saugumas, kadangi uždarytos durys atlieka centrinio statramsčio apsauginę funkciją.

Read more

ĮSPŪDINGAS IŠ PAT PIRMO ŽVILGSNIO.

BMW i3 visa savo esybe skleidžia dinamiškumą. Jo standartiniai U formos LED žibintai tarsi įrėmina šios markės simbolį - uždaras inksto formos groteles. Po jomis per visą automobilio priekį driekiasi buferis su dideliais posūkio žibintais taip suformuodamas ekstremaliai galingą išvaizdą.

Read more

SPORTIŠKA PRIGIMTIS.

Galinis buferis su difuzoriais yra 40 milimetrų platesnis nei ankstesniame modelyje ir dominuoja per visą automobilio galinės dalies plotį. Užrašai „eDrive“ ir „i3“ ant bagažinės dangčio yra paslinkti išorėn ir dar labiau pabrėžia sportišką bei solidžią išvaizdą. Logotipas su BMW i mėlynais akcentais pabrėžia tipinę juodą juostą ir išryškina ir taip akivaizdų sportiškumą.

Read more

EFEKTINGAS IKI MENKIAUSIOS DETALĖS.

Įvairūs akcentai puikiai papildo bet kokį dizainą. BMW i3 tai užtikrintai įrodo. Blizgios juodos spalvos priekinis statramstis ir stogo statramsčiai su matinio chromo juostele yra puikūs šių rafinuotų detalių pavyzdžiai. Jos pabrėžia automobilio novatorišką dizainą ir suteikia jam savitos elegancijos.

Read more

TOBULAS APŠVIETIMAS.

Dinamišką išvaizdą užbaigia dešimt milimetrų žemesnė sportinė pakaba ir aerodinaminiai slenksčiai šonuose.

Read more

PAVERČIA NAKTĮ DIENA.

BMW i būdingos U formos galiniuose žibintuose įrengtos galinės šviesos, stabdžių šviesos ir posūkio signalai. Šie žibintai tęsiasi nuo kėbulo šonų iki įstiklinto bagažinės dangčio ir užtikrina gerą matomumą net ir prasto matomumo sąlygomis. Atbulinės eigos šviesos, galiniai rūko žibintai ir reflektoriai yra integruoti bamperyje.

Read more

DAR DAUGIAU LENGVUMO IR MANEVRINGUMO.

Anglies pluoštu armuoto plastiko (CFRP) stogas, kuris yra BMW išmaniosios lengvasvorės konstrukcijos dalis, sumažina automobilio svorį ir paslenka automobilio svorio centrą. Dėl to pagerėja manevringumas ir dinamika tiek posūkiuose, tiek greitėjant, tiek stabdant.

Read more

SPORTIŠKAI DINAMIŠKAS

Sportinis paketas pabrėžia BMW i3 dinamiką. Į jį įeina 20 colių dvispalviai ar, pasirinktinai, Jet Black juodos spalvos lengvojo lydinio dvigubų stipinų ratlankiai su mišriomis padangomis, automobilį 10 mm pažeminanti sportinė pakaba, plačios ratų arkų apdailos juostelės ir blizgūs juodos spalvos aerodinaminiai slenksčiai šonuose.

Read more

UNIKALUS – VISOMIS PRASMĖMIS.

Yra daug būdų individualumui išreikšti. Kad ir BMW i3 modernūs spalvų deriniai, kuriuos sudaro šešios puikios spalvos. Pavyzdžiui, elegantiškoji mėlyna Imperial Blue ir galingoji raudona Melbourne Red, abi šios spalvos yra su Frozen Grey metaliko akcentais. Jos žavi savo grynumu ir spindesiu. Pirmoji pasirodžiusi yra klasikinė „Jucaro beige“ smėlio spalva. Įvairaus dizaino 19 ir 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai dar labiau pagražina progresyvią išvaizdą.

ŽAIBO GREIČIU. ĮKRAUTAS EMOCIJOMIS.

   

NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS, ĮKROVIMAS IR EFEKTYVUMAS.

Degalų sanaudos ir CO2 emisija.

 • BMW i3 (2) energijos sąnaudos ir CO2 emisija :
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: (mišriu režimu): 16,3–15,2
  Elektra nuvažiuojamas atstumas km (mišriu režimu): 310–285
  Elektra nuvažiuojamas atstumas (iš viso) priklausomai nuo vairavimo būdo km: iki 260

  BMW i3s (2) energijos sąnaudos ir CO2 emisija :
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: (mišriu režimu): 17,2–16,1
  Elektra nuvažiuojamas atstumas km (mišriu režimu): 285–270
  Elektra nuvažiuojamas atstumas (iš viso) priklausomai nuo vairavimo būdo km: iki 260

  Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o intervalas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

  Reikšmės (2) pažymėtiems automobiliams yra preliminarios.

  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html