JŪSŲ POREIKIAMS PRITAIKYTOS FINANSAVIMO PASLAUGOS.

Individualiam elektromobilumui.

JŪSŲ POREIKIAMS PRITAIKYTOS FINANSAVIMO PASLAUGOS.

Individualiam elektromobilumui.

JŪSŲ POREIKIAMS PRITAIKYTOS FINANSAVIMO PASLAUGOS.Individualiam elektromobilumui.

BMW finansavimo paslaugos siūlo visapuses konkrečiai jūsų poreikiams pritaikytas finansavimo paslaugas, kuriomis galima optimaliai papildyti BMW i mobilumo koncepciją. Į BMW finansavimo paslaugų Electrify programą įeina patrauklūs finansavimo, lizingo, draudimo, su automobiliu susijusių paslaugų ir mobilumo paslaugų pasiūlymai. BMW papildomas mobilumas – optimalus sprendimas, skirtas jūsų mobilumo poreikiams padidinti. Su šia paslauga jums suteikiama galimybė naudotis BMW automobilių parku, kai reikia važiuoti ilgesnius atstumus.

Read more
BMW i

BMW FINANSAVIMO PASLAUGŲ ELECTRIFY PROGRAMA.

BMW finansavimo paslaugų „Electrify“ programa specialiai pritaikyta BMW i klientams, siekiant užtikrinti optimalų jų mobilumą. Į paslaugų programą įeina patrauklūs finansavimo, lizingo, draudimo, su automobiliu susijusių paslaugų ir mobilumo paslaugų pasiūlymai. Atkreipkite dėmesį, kad BMW finansavimo paslaugos ir BMW papildomas mobilumas skirtingose valstybėse gali skirtis.

BMW i DEALER PREKYBOS PADALINYJE.

„BMW i Dealer” yra BMW i pardavimų pagrindas: pardavimo tinklai yra suformuoti iš atrinktų platintojų su išsamiausiomis žiniomis apie elektromobilumą ir BMW i. Ar norite sužinoti apie mūsų produktus? O gal jau nusprendėte pirkti? Mūsų ekspertai pasirengę Jums padėti ir patarti.
 

Papildomos BMW i tinklo sudedamosios dalys yra BMW i prekės ženklo parduotuvės didžiausiuose pasaulio miestuose - Tokijuje, Paryžiuje ir Briuselyje, kur galite rasti mūsų naujausius modelius.

BMW i BENDRAVIMO SU KLIENTAIS CENTRAS („CUSTOMER INTERACTION CENTRE“)*.

Modernus kasdienis gyvenimas nebėra ribojamas fiksuotomis vietomis. Maksimalaus lankstumo poreikis yra kaip niekada didelis. Bendravimo su klientais centras yra vienas iš šiandieninių pardavimo kanalų, kuris jau atitinka šiandienos lūkesčius. Jis pasiruošęs patenkinti šiuolaikinio BMW i kliento lūkesčius. Apmokyti ekspertai yra visada pasirengę patarti telefonu, el. paštu ar gyvo pokalbio metu.
 

* Yra ne visose šalyse. Jei reikia daugiau informacijos, apsilankykite mūsų BMW interneto svetainėje arba pasiteiraukite pas artimiausią BMW atstovą.

BMW i INTERNETINĖ PARDUOTUVĖ*.

BMW i taip pat siūlo pasinaudoti internetine parduotuve („Online Store“), kur savo BMW i galite nusipirkti keliais spustelėjimais. Sukonfigūruokite savo svajonių automobilį kada ir kur tik norite ir atsiųskite mums savo duomenis tiesiai į artimiausią BMW i atstovybę. Mūsų internetinė parduotuvė yra atidaryta Jums visą parą. Gavęs Jūsų asmeninę konfigūraciją vienas iš mūsų produkto ekspertų susisieks su Jumis ir pakonsultuos.
 

* Yra ne visose šalyse. Jei reikia daugiau informacijos, apsilankykite mūsų BMW interneto svetainėje arba pasiteiraukite pas artimiausią BMW platintoją.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 • BMW i3 (2) energijos sąnaudos ir CO2 emisija :
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: (mišriu režimu): 16,3–15,2
  Elektra nuvažiuojamas atstumas km (mišriu režimu): 310–285
  Elektra nuvažiuojamas atstumas (iš viso) priklausomai nuo vairavimo būdo km: iki 260

  BMW i3s (2) energijos sąnaudos ir CO2 emisija :
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: (mišriu režimu): 17,2–16,1
  Elektra nuvažiuojamas atstumas km (mišriu režimu): 285–270
  Elektra nuvažiuojamas atstumas (iš viso) priklausomai nuo vairavimo būdo km: iki 260

  Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o intervalas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

  Reikšmės (2) pažymėtiems automobiliams yra preliminarios.

  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html