VAŽIUOKITE TOLIAU, GREIČIAU, MALONIAU IR NETERŠDAMI GAMTOS

Naujojo BMW i3 ir naujojo BMW i3s nuvažiuojamas atstumas, įkrovimas ir efektyvumas

VAŽIUOKITE TOLIAU, GREIČIAU, MALONIAU IR NETERŠDAMI GAMTOS

Naujojo BMW i3 ir naujojo BMW i3s nuvažiuojamas atstumas, įkrovimas ir efektyvumas

VAŽIUOKITE TOLIAU, GREIČIAU, MALONIAU IR NETERŠDAMI GAMTOSNaujojo BMW i3 ir naujojo BMW i3s nuvažiuojamas atstumas, įkrovimas ir efektyvumas

BMW i3 turi viską, ko reikia šiuolaikinio mobilumo iššūkiams įveikti – ir daro tai tyliai. Savo aukštos įtampos akumuliatorius iki 80 procentų iš greito įkrovimo DC stotelės jis įkrauna per maždaug 45 minutes.Jo išmanusis energijos valdymas suteikia universalumo ir aukšto efektyvumo tiek važiuojant mieste, tiek ilgesnėse kelionėse.

Read more
BMW i

GALINGIAU. ILGIAU. TOLIAU.

Keliauti niekada nebuvo taip paprasta: BMW i3 su savo padidintu nuvažiuojamu atstumu per dieną gali įveikti 260 kilometrų. Naujasis aukšto efektyvumo akumuliatorius į elektros variklį tiekia dar daugiau energijos, o jūs gaunate dar daugiau elektrinio vairavimo malonumo.

ĮKRAUKITE GREITAI IR PAPRASTAI, KAD IR KUR BEBŪTUMĖT.

Įkrovimas dar niekada nebuvo toks paprastas: BMW i3 išmaniosios įkrovimo galimybės užtikrina aukščiausio lygio universalumą ir patogumą. Su skaitmeninėmis paslaugomis įkrovimo procesą galite suplanuoti taip tiksliai, kaip niekada anksčiau – nepriklausomai nuo to, ar esate namuose, ar svetur.

 • Įkrovimas namuose

  Su BMW i Wallbox, BMW i Wallbox Plus ir BMW i Wallbox Connect įkrovimo stotelėmis BMW i3 įkrausite greitai, patikimai ir patogiai. Maždaug per tris valandas akumuliatorius bus įkrautas iki 80% visos talpos. Tai įmanoma dėl didesnės naujosios BMW i Wallbox stotelės trifazio įkrovimo galios iki 11 kW* BMW i3 modeliui. Užsisakius BMW i montavimo paslaugas, BMW i Wallbox stotelę jums sumontuos kvalifikuoti specialistai.

  Norėdami pasiekti dar didesnį tvarumą, galite naudoti savo pagamintą žaliąją ar saulės energiją.

  * Wallbox įkrovimo galia siekia 22 kW.

 • BMW skaitmeninio įkrovimo paslauga: išmanusis įkrovimas

  Įkrovimas gali būti toks patogus ir pritaikytas Jūsų poreikiams: Su BMW Digital Charging Service (DCS) skaitmenine įkrovimo paslauga įkrovimą galite vykdyti automatiškai ekonomiškiausiu laiku, priklausomai nuo savo turimų elektros tarifų. Ši funkcija suteikia galimybę sumažinti įkrovimo kaštus ir palaikyti atsinaujinančios energijos naudojimą. DCS nepriklausomai kontroliuoja įkrovimo procesą ir užtikrina visišką automobilio įkrovimą nustatytu išvykimo laiku. Dar didesniam tvarumui pasiekti, su BMW i Wallbox Connect įkrovimą galite vykdyti naudodami savo pagamintą saulės energiją. DCS palengvina tvarų atsinaujinančios energijos naudojimą. Su BMW Connected, DCS labai lengva valdyti naudojant mobilųjį įrenginį. BMW Charging Portal įkrovimo portale gausite informaciją apie savo turimą įkrovimo planą, savo sunaudotą energiją, galėsite patogiai atsisiųsti savo įkrovimų istoriją.

 • Įkrovimas viešose vietose

  Yra daugybė priežasčių leistis į kelionę būtent BMW i3 automobiliu – jį įkrauti kelionės metu tikrai nebus sudėtinga. Pirmiausia, praktiški dalykai: savojo BMW i3 įkrovimui galite pasinaudoti tiek kintamos srovės (AC), tiek nuolatinės srovės (DC) viešosiomis įkrovimo stotelėmis. Tai leis automobilį įkrauti taip greitai, kaip įmanoma. Taip yra dėl to, kad viešojoje DC įkrovimo stotelėje energija yra perduodama tiesiai į automobilio aukštos įtampos akumuliatorių pastoviu greičiu. Tai leidžia BMW i3 iki 80% įkrauti per maždaug 45 minutes. Be to, savo BMW i3 galite įkrauti iki 80% maždaug per tris valandas AC įkrovimo stotelėse. Viešosios AC įkrovimo stotelės yra ypač gerai pritaikytos efektyviam įkrovimui per naktį ar ilgesniam laikui pastačius automobilį, pavyzdžiui, Jums apsiperkant.

RYŠYS IR PAGALBA VAIRUOTOJUI.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 • BMW i3 (2) energijos sąnaudos ir CO2 emisija :
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: (mišriu režimu): 16,3–15,2
  Elektra nuvažiuojamas atstumas km (mišriu režimu): 310–285
  Elektra nuvažiuojamas atstumas (iš viso) priklausomai nuo vairavimo būdo km: iki 260

  BMW i3s (2) energijos sąnaudos ir CO2 emisija :
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: (mišriu režimu): 17,2–16,1
  Elektra nuvažiuojamas atstumas km (mišriu režimu): 285–270
  Elektra nuvažiuojamas atstumas (iš viso) priklausomai nuo vairavimo būdo km: iki 260

  Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o intervalas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

  Reikšmės (2) pažymėtiems automobiliams yra preliminarios.

  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html