VAŽIUOKITE TOLIAU, GREIČIAU, GALINGIAU IR SU DRAIVU.

Naujojo BMW i3 nuvažiuojamas atstumas, įkrovimas ir efektyvumas.

VAŽIUOKITE TOLIAU, GREIČIAU, GALINGIAU IR SU DRAIVU.

Naujojo BMW i3 nuvažiuojamas atstumas, įkrovimas ir efektyvumas.

VAŽIUOKITE TOLIAU, GREIČIAU, GALINGIAU IR SU DRAIVU.Naujojo BMW i3 nuvažiuojamas atstumas, įkrovimas ir efektyvumas.

BMW i3 turi viską, ko reikia šiuolaikinio mobilumo iššūkiams įveikti – ir daro tai tyliai. Savo aukštos įtampos akumuliatorius iš greito įkrovimo DC stotelės jis įkrauna vos per 39 minutes ir to užtenka kasdieniam atstumui iki 200 km įveikti. Jo išmanusis energijos valdymas suteikia universalumo ir aukšto efektyvumo tiek važiuojant mieste, tiek ilgesnėse kelionėse.

Read more
BMW i

ĮKRAUKITE GREITAI IR PAPRASTAI, KAD IR KUR BEBŪTUMĖT.

Įkrovimas dar niekada nebuvo toks paprastas: BMW i3 išmaniosios įkrovimo galimybės užtikrina aukščiausio lygio universalumą ir patogumą. Su skaitmeninėmis paslaugomis įkrovimo procesą galite suplanuoti taip tiksliai, kaip niekada anksčiau – nepriklausomai nuo to, ar esate namuose, ar svetur.

 • Įkrovimas namuose

  Su BMW i Wallbox, BMW i Wallbox Plus ir BMW i Wallbox Connect įkrovimo stotelėmis BMW i3 įkrausite greitai, patikimai ir patogiai. Trumpiau nei per tris valandas akumuliatorius bus įkrautas iki 80% visos talpos. Tai įmanoma dėl didesnės naujosios BMW i Wallbox stotelės trifazio įkrovimo galios iki 11 kW* BMW i3 modeliui. Užsisakius BMW i montavimo paslaugas, BMW i Wallbox stotelę jums sumontuos kvalifikuoti specialistai.

  Norėdami pasiekti dar didesnį tvarumą, galite naudoti savo pagamintą žaliąją ar saulės energiją.

  * Wallbox įkrovimo galia siekia 22 kW.

 • BMW skaitmeninio įkrovimo paslauga: išmanusis įkrovimas

  Įkrovimas gali būti toks patogus ir pritaikytas Jūsų poreikiams: Su BMW Digital Charging Service (DCS) skaitmenine įkrovimo paslauga įkrovimą galite vykdyti automatiškai ekonomiškiausiu laiku, priklausomai nuo savo turimų elektros tarifų. Ši funkcija suteikia galimybę sumažinti įkrovimo kaštus ir palaikyti atsinaujinančios energijos naudojimą. DCS nepriklausomai kontroliuoja įkrovimo procesą ir užtikrina visišką automobilio įkrovimą nustatytu išvykimo laiku. Dar didesniam tvarumui pasiekti, su BMW i Wallbox Connect įkrovimą galite vykdyti naudodami savo pagamintą saulės energiją. DCS palengvina tvarų atsinaujinančios energijos naudojimą. Su BMW Connected, DCS labai lengva valdyti naudojant mobilųjį įrenginį. BMW Charging Portal įkrovimo portale gausite informaciją apie savo turimą įkrovimo planą, savo sunaudotą energiją, galėsite patogiai atsisiųsti savo įkrovimų istoriją.

 • Įkrovimas viešose vietose

  Yra daugybė priežasčių leistis į kelionę būtent BMW i3 automobiliu – jį įkrauti kelionės metu tikrai nebus sudėtinga. Pirmiausia, praktiški dalykai: savojo BMW i3 įkrovimui galite pasinaudoti tiek kintamos srovės (AC), tiek nuolatinės srovės (DC) viešosiomis įkrovimo stotelėmis. Tai leis automobilį įkrauti taip greitai, kaip įmanoma. Taip yra dėl to, kad viešojoje DC įkrovimo stotelėje energija yra perduodama tiesiai į automobilio aukštos įtampos akumuliatorių pastoviu greičiu. Tai leidžia BMW i3 iki 80% įkrauti per 39 minutes. Be to, savo BMW i3 galite įkrauti iki 80% trumpiau nei per tris valandas AC įkrovimo stotelėse. Viešosios AC įkrovimo stotelės yra ypač gerai pritaikytos efektyviam įkrovimui per naktį ar ilgesniam laikui pastačius automobilį, pavyzdžiui, Jums apsiperkant.

RYŠYS IR PAGALBA VAIRUOTOJUI.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 • BMW i3 (94 Ah) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 13,6–13,1
  Elektra nuvažiuojamas atstumas km (mišriu režimu): 300–290
  Elektra nuvažiuojamas atstumas priklausomai nuo vairavimo būdo km: iki 200

  BMW i3 (94 Ah) energijos sąnaudos ir CO2 emisija su Range Extender funkcija:
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 14–13
  Power consumption in kWh/100 km (combined): 11,9–11,5
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0,6
  Elektra nuvažiuojamas atstumas km (mišriu režimu): 235–225
  Elektra nuvažiuojamas atstumas (iš viso) priklausomai nuo vairavimo būdo km: iki 330

  BMW i3s (94 Ah) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 14,3
  Elektra nuvažiuojamas atstumas km (mišriu režimu): 280
  Elektra nuvažiuojamas atstumas priklausomai nuo vairavimo būdo km : iki 200

  BMW i3s (94 Ah) energijos sąnaudos ir CO2 emisija su Range Extender funkcija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0,7
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 14
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: (mišriu režimu): 12,5
  Elektra nuvažiuojamas atstumas km (mišriu režimu): 220
  Elektra nuvažiuojamas atstumas (iš viso) priklausomai nuo vairavimo būdo km: iki 330

  Šios reikšmės yra preliminarios ir dar nepatvirtintos.

  Degalų sąnaudų, CO2 emisijos, elektros energijos suvartojimo reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą.

  Automobiliu nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo daugybės veiksnių, o ypač: važiavimo stiliaus, pasirinkto maršruto, oro sąlygų, šildymo / vėsinimo ir kondicionieriaus naudojimo.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vokietija.