SUTEIKIA JUMS MOBILUMO. NAUJAIS BŪDAIS IR VISAIS KANALAIS.

Naujojo BMW i3 ryšys ir pagalbos vairuotojui sistemos.

SUTEIKIA JUMS MOBILUMO. NAUJAIS BŪDAIS IR VISAIS KANALAIS.

Naujojo BMW i3 ryšys ir pagalbos vairuotojui sistemos.

SUTEIKIA JUMS MOBILUMO. NAUJAIS BŪDAIS IR VISAIS KANALAIS.Naujojo BMW i3 ryšys ir pagalbos vairuotojui sistemos.

Nieko nepraleiskite būdami kelyje. Visada gaukite naujausią informaciją. Būtent tai BMW i3 siūlo su savo daugybe skaitmeninių paslaugų ir pagalbos vairuotojui sistemų. Nėra nieko stebėtino, kad tai yra geriausias ryšio funkcijas turintis automobilis šiame rinkos segmente - dėl to jis, kaip joks kitas automobilis, yra siejamas su mobilumu be rūpesčių, komfortu ir saugumu.

Read more
BMW i

BMW CONNECTED PALAIKO RYŠĮ TARP JŪSŲ KASDIENIO GYVENIMO IR ĮELEKTRINANČIO VAŽIAVIMO MALONUMO.

BMW Connected yra asmeninis mobilumo asistentas, kuris palengvina kasdienį mobilumą ir padeda vairuotojams pasiekti savo kelionės tikslą atsipalaidavusiems ir laiku. Tokia mobilumui svarbi informacija, kaip optimalaus išvykimo laiko rekomendacijos, yra pateikiama nuotoliniu būdu per išmanųjį telefoną ar suderinamą išmanųjį laikrodį, arba gali būti belaidžiu būdu perduodama į automobilį.. BMW nuotolinio valdymo funkcijos naudojamos kaip BMW Connected dalis.

 • BMW Connected+

  BMW Connected+ yra gerai žinomo BMW Connected mobilumo asistento papildinys, kuris dar labiau palengvina Jūsų mobilumą, padeda sutaupyti laiko ir kelionės tikslą pasiekti be jokios įtampos.
  BMW Connected+ yra skaitmeninis tiltas tarp Jūsų išmaniojo telefono ir BMW i3. „+” reiškia naują paslaugų pritaikymo asmeniniams poreikiams lygį ir betarpišką skaitmeninio mobilumo asistento integravimą į BMW i3.
  Tokiu būdu, planuoti savo išmanųjį maršrutą galite pradėti atsipalaidavę iš namų, gauti greitą prieigą prie pėsčiųjų navigacijos ir dalintis savo važiavimo būsena realiu laiku su draugais bei matyti visą su mobilumu susijusią informaciją BMW Connected Onboard ekrane. Be to, savo Išmaniuosius namus (Smarthome*) bet kuriuo metu galite valdyti tiesiai iš BMW i3.

  * Kai kurios išmaniųjų namų funkcijos pasirodys 2018 m.

 • Patogus Open Mobility Cloud galinis įrenginys

  BMW Connected asmeniniams poreikiams pritaikytų paslaugų pagrindą sudaro Open Mobility Cloud funkcija. Jos lankstus pagrindas yra sukurtas naudojant Microsoft Cloud ir Azure duomenų platformos integruotus įrankius ir technologijas. Šios galingos sistemos apdoroja duomenis ir informaciją iš įvairiausių šaltinių ir ją pateikia. Platformos lankstumas leidžia ją integruoti ir pridėti papildomus skaitmeninius sąveikos taškus, pvz., naujus galinius įrenginius (papildomus išmaniuosius telefonus, išmaniuosius laikrodžius ir pan.) arba naujas partnerių paslaugas net ir ateityje. BMW Connected+ naujovė yra tai, kad automobilis su Open Mobility Cloud funkcija sujungia mus su skaitmeniniu sąveikos tašku. Tai leidžia greičiau ir paslankiau į automobilį integruoti skaitmenines paslaugas.

PASIDALINKITE ĮKROVIMO DŽIAUGSMU.

Įkrovimas gali būti toks patogus ir pritaikytas Jūsų poreikiams: Su BMW Digital Charging Service (DCS) skaitmenine įkrovimo paslauga įkrovimą galite vykdyti automatiškai ekonomiškiausiu laiku, priklausomai nuo jums taikomų elektros tarifų. Tokiu būdu sutaupysite elektros ir galėsite panaudoti atsinaujinančius energijos šaltinius.

IŠSKIRTINIO KOMFORTO PAGALBA VAIRUOTOJUI.

BMW i3 pagalbos vairuotojui sistemomis galite pasikliauti visada. Jos padeda automatiškai ir patikimai susidoroti su tokiomis situacijomis, kaip eismo spūstys, intensyvus eismas ar parkavimas. Saugumas ir patogumas su moderniomis technologijomis – kad visą savo dėmesį sutelktumėte į vairavimą.

 • Važiavimo asistentas Plus

  Driving Assistant Plus (Važiavimo asistento Plus) įranga pastebimai pagerina saugumą ir komfortą. Į ją įeina perspėjimo apie objektų ir asmenų priartėjimą su lengvo stabdymo mieste funkcija, greičio ribojimo informacija, vaizdo kamera valdoma kruizo kontrolė su Stop&Go funkcija bei eismo spūsčių asistentas.

 • Parkavimo asistento paketas

  Su parkavimo asistentu automobilį pastatysite be jokių rūpesčių. Sistema sujungia parkavimo asistentą, parkavimo atstumo kontrolę (PDC) ir galinio vaizdo kamerą taip ženkliai palengvindama Jūsų gyvenimą. Jei norite, šis asistentas automobilį į vietą gali įmanevruoti visiškai automatiškai.

PADIDINTAS MOBILUMAS.

CHARGENOW.

ChargeNow suteikia paprastą prieigą prie didžiausio pasaulinio viešųjų įkrovimo stotelių tinklo.
Read more

PARKNOW.

ParkNow leidžia skaitmeniniu būdu apmokėti parkavimo vietas kelkraščiuose ir dengtose automobilių parkavimo aikštelėse.
Read more

REACHNOW.

ReachNow siūlo OnDemand mobilumo sprendimus BMW Grupei JAV ir Kinijoje.
Read more

DRIVENOW.

DriveNow yra BMW Group ir Sixt valdoma dalijimosi automobiliais paslauga. Klientai gali patogiai rezervuoti ir nuomoti automobilius kada ir kur to beprireiktų.
Read more

Degalų sąnaudos ir emisija.

 • BMW i3 (94 Ah) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 13,6–13,1
  Elektra nuvažiuojamas atstumas km (mišriu režimu): 300–290
  Elektra nuvažiuojamas atstumas priklausomai nuo vairavimo būdo km: iki 200

  BMW i3 (94 Ah) energijos sąnaudos ir CO2 emisija su Range Extender funkcija:
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu):14–13
  Power consumption in kWh/100 km (combined): 11,9–11,5
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0,6
  Elektra nuvažiuojamas atstumas km (mišriu režimu): 235–225
  Elektra nuvažiuojamas atstumas (iš viso) priklausomai nuo vairavimo būdo km: iki 330

  BMW i3s (94 Ah) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 14,3
  Elektra nuvažiuojamas atstumas km (mišriu režimu): 280
  Elektra nuvažiuojamas atstumas priklausomai nuo vairavimo būdo km : iki 200

  BMW i3s (94 Ah) energijos sąnaudos ir CO2 emisija su Range Extender funkcija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0,7
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 14
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: (mišriu režimu): 12,5
  Elektra nuvažiuojamas atstumas km (mišriu režimu): 220
  Elektra nuvažiuojamas atstumas (iš viso) priklausomai nuo vairavimo būdo km: iki 330

  Šios reikšmės yra preliminarios ir dar nepatvirtintos.

  Degalų sąnaudų, CO2 emisijos, elektros energijos suvartojimo reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą.

  Automobiliu nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo daugybės veiksnių, o ypač: važiavimo stiliaus, pasirinkto maršruto, oro sąlygų, šildymo / vėsinimo ir kondicionieriaus naudojimo.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vokietija.