SUTEIKIA JUMS MOBILUMO. NAUJAIS BŪDAIS IR VISAIS KANALAIS.

Naujojo BMW i3 ryšys ir pagalbos vairuotojui sistemos.

SUTEIKIA JUMS MOBILUMO. NAUJAIS BŪDAIS IR VISAIS KANALAIS.

Naujojo BMW i3 ryšys ir pagalbos vairuotojui sistemos.

SUTEIKIA JUMS MOBILUMO. NAUJAIS BŪDAIS IR VISAIS KANALAIS.Naujojo BMW i3 ryšys ir pagalbos vairuotojui sistemos.

Nieko nepraleiskite būdami kelyje. Visada gaukite naujausią informaciją. Būtent tai BMW i3 siūlo su savo daugybe skaitmeninių paslaugų ir pagalbos vairuotojui sistemų. Nėra nieko stebėtino, kad tai yra geriausias ryšio funkcijas turintis automobilis šiame rinkos segmente - dėl to jis, kaip joks kitas automobilis, yra siejamas su mobilumu be rūpesčių, komfortu ir saugumu.

Read more
BMW i

BMW CONNECTED PALAIKO RYŠĮ TARP JŪSŲ KASDIENIO GYVENIMO IR ĮELEKTRINANČIO VAIRAVIMO MALONUMO.

Susijunkite su savo BMW. BMW Connected programėlė yra Jūsų skaitmeninio mobilumo asistentas, kuris pasirūpins Jūsų poreikiais prieš kelionę ir jos metu. Susijunkite su savo automobiliu naudodami savo išmanųjį telefoną, išmanųjį laikrodį ar „Amazon Echo“, nusiųskite kelionės tikslus į navigacijos sistemą ar gaukite priminimus apie susitikimus, kad atvyktumėte į juos laiku.

 • BMW Connected+

  Jūsų BMW ir išmanusis telefonas susilieja ir sudaro vieną visumą su BMW Connected+. BMW Connected programėlės suasmenintas funkcijas galite naudoti tiek automobilio viduje, tiek lauke. Dalinkitės kelionės informacija su draugais, gaukite maršrutus iki pat savo kelionės tikslo, valdykite savo išmaniuosius namus. Terminas yra vieneri metai.

 • Patogus „Open Mobility Cloud“ galinis įrenginys

  BMW Connected asmeniniams poreikiams pritaikytų paslaugų pagrindą sudaro „Open Mobility Cloud“ funkcija. Jos lankstus pagrindas yra sukurtas naudojant „Microsoft Cloud“ ir „Azure“ duomenų platformos integruotus įrankius ir technologijas. Šios galingos sistemos apdoroja duomenis ir informaciją iš įvairiausių šaltinių ir ją pateikia. Platformos lankstumas leidžia ją integruoti ir pridėti papildomus skaitmeninius sąveikos taškus, pvz., naujus galinius įrenginius (papildomus išmaniuosius telefonus, išmaniuosius laikrodžius ir pan.) arba naujas partnerių paslaugas net ir ateityje. BMW Connected+ naujovė yra tai, kad automobilis su „Open Mobility Cloud“ funkcija sujungia mus su skaitmeniniu sąveikos tašku. Tai leidžia greičiau ir lengviau į automobilį integruoti skaitmenines paslaugas.

 • Telefonija su belaidžiu įkrovimu

  Į telefonijos su belaidžiu įkrovimu paketą įeina belaidė įkrovimo stotelė ir papildomos USB jungtys. Stogo antena pagerina mobilaus ryšio priėmimą. Per Bluetooth galėsite vienu metu prijungti prie savo BMW net du mobiliuosius telefonus ir audio grotuvą. Į papildomas funkcijas taip pat įeina: Bluetooth Office ir saitvietės įranga.

AMAZON ALEXA CAR INTEGRATION.

AMAZON ALEXA CAR INTEGRATION.

„Alexa, add tea to the shopping list.” („Aleksa, pridėkite arbatą į pirkinių sąrašą.“), arba „Alexa, play a song by Pink.” („Alexa, pagrokite Pink dainą.“). Su „Amazon Alexa Car Integration“ galite naudotis balso asistento paslaugomis savo automobilyje taip pat, kaip esate įpratę namuose. Aleksos atsakymai taip pat vizualiai parodomi automobilio valdymo ekrane.
 

Balso asistentą galima įsigyti tam tikrose rinkose.

„CONTROL MY HOME“ FUNKCIJA.

„CONTROL MY HOME“ FUNKCIJA.

„Ar išjungiau šviesas ir oro kondicionierių?“ Su „Control My Home“ funkcija neteks nerimauti dėl šių dalykų, kadangi savo išmaniųjų namų svarbiausias funkcijas galite valdyti tiesiai iš savo automobilio ekrano. Be to, vienu žvilgsniu galite peržiūrėti svarbiausią savo namų informaciją. Terminas yra trys metai.

ATPALAIDUOJANTIS MOBILUMAS.

PLANAVIMO ASAS.

Kur toliau? Naujų maršrutų galite ieškoti naudodami BMW Connected programėlę ir nusiųsti juos į savo BMW’s navigacijos sistemą. Atsisėdę į automobilį ir jam „Bluetooth“ jungtimi susijungus su Jūsų išmaniuoju telefonu, maršruto vedlį galite įjungti vienu lietimu.

Read more

PASIRUOŠĘS. PIRMYN!

Ar užrakinau savo automobilio duris? Kur tiksliai jis yra pastatytas? Remote Services nuotolinės paslaugos leidžia pasiekti automobilį per atstumą naudojant BMW Connected programėlę. Mirktelėkite priekinėmis šviesomis, aktyvuokite klimato kontrolės funkciją automobilio viduje arba užrakinkite BMW iš bet kurios vietos naudodami savo išmanųjį telefoną. Terminas yra trys metai.

Read more

NEPRARASKITE RYŠIO.

Kur toliau? Naujų maršrutų galite ieškoti naudodami BMW Connected programėlę ir nusiųsti juos į savo BMW’s navigacijos sistemą. Atsisėdę į automobilį ir jam „Bluetooth“ jungtimi susijungus su Jūsų išmaniuoju telefonu, maršruto vedlį galite įjungti vienu lietimu.

Read more

TIKRAS ĮKROVIMO DŽIAUGSMAS.

Įkrovimas gali būti toks patogus ir pritaikytas Jūsų poreikiams: Su BMW Digital Charging Service (DCS) skaitmenine įkrovimo paslauga įkrovimą galite vykdyti automatiškai ekonomiškiausiu laiku, priklausomai nuo jums taikomų elektros tarifų. Tokiu būdu sutaupysite elektros ir galėsite panaudoti atsinaujinančius energijos šaltinius.

IŠSKIRTINIO KOMFORTO PAGALBA VAIRUOTOJUI.

BMW i3 pagalbos vairuotojui sistemomis galite pasikliauti visada. Jos padeda automatiškai ir patikimai susidoroti su tokiomis situacijomis, kaip eismo spūstys, intensyvus eismas ar parkavimas. Saugumas ir patogumas su moderniomis technologijomis – kad visą savo dėmesį sutelktumėte į vairavimą.

 • Vairavimo asistentas Plus

  Driving Assistant Plus (Vairavimo asistento Plus) įranga pastebimai pagerina saugumą ir komfortą. Į ją įeina perspėjimo apie objektų ir asmenų priartėjimą su lengvo stabdymo mieste funkcija, greičio ribojimo informacija, vaizdo kamera valdoma kruizo kontrolė su Stop&Go funkcija bei eismo spūsčių asistentas.

 • Parkavimo asistento paketas

  Su parkavimo asistentu automobilį pastatysite be jokių rūpesčių. Sistema sujungia parkavimo asistentą, parkavimo atstumo kontrolę (PDC) ir galinio vaizdo kamerą taip ženkliai palengvindama Jūsų gyvenimą. Jei norite, šis asistentas automobilį į vietą gali įmanevruoti visiškai automatiškai.

PADIDINTAS MOBILUMAS.

CHARGENOW.

„ChargeNow“ paslauga, valdoma BMW priklausančio filialo „Digital Charging Solutions GmbH" yra automobilių įkrovimo paslauga, teikiama nuolat augančiame ir šiuo metu pasaulyje didžiausiame viešųjų įkrovimo stotelių tinkle. ChargeNow tinklo įkrovimo stotelės yra rodomas navigacijos sistemoje, per programėlę ir internete.

Read more

PARKNOW.

„ParkNow“ yra BMW grupės novatoriška skaitmeninė parkavimo kelkraščiuose ir aikštelėse paslauga, nereikalaujanti bilietų ir grynųjų. Patogi „start“ ir „stop“ funkcija su minutės tikslumu apskaita reiškia, kad daugiau nebegausite jokių baudų ir nemokėsite už parkavimą per daug.

Read more

REACHNOW.

„ReachNow“ siūlo „OnDemand“ mobilumo sprendimus BMW Grupei JAV ir Kinijoje.

Read more

DRIVENOW.

„DriveNow“ yra lanksti BMW grupės dalijimosi automobiliais paslauga. Klientai gali rezervuoti ir nuomuoti automobilius kada ir kur to beprireiktų. Laisvus automobilius galima rasti per „DriveNow“ programėlę, interneto svetainę ar tiesiog gatvėje. Sąskaitos už keliones visada išrašomos minučių tikslumu.

Read more

Degalų sąnaudos ir emisija.

 • BMW i3 (2) energijos sąnaudos ir CO2 emisija :
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: (mišriu režimu): 16,3–15,2
  Elektra nuvažiuojamas atstumas km (mišriu režimu): 310–285
  Elektra nuvažiuojamas atstumas (iš viso) priklausomai nuo vairavimo būdo km: iki 260

  BMW i3s (2) energijos sąnaudos ir CO2 emisija :
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: (mišriu režimu): 17,2–16,1
  Elektra nuvažiuojamas atstumas km (mišriu režimu): 285–270
  Elektra nuvažiuojamas atstumas (iš viso) priklausomai nuo vairavimo būdo km: iki 260

  Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o intervalas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

  Reikšmės (2) pažymėtiems automobiliams yra preliminarios.

  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html