JOKIŲ KOMPROMISŲ. TIK VAŽIAVIMO MALONUMAS VISIŠKAI NETERŠIANT GAMTOS.

Naujojo BMW i3 ir naujojo BMW i3s tvarumas.

JOKIŲ KOMPROMISŲ. TIK VAŽIAVIMO MALONUMAS VISIŠKAI NETERŠIANT GAMTOS.

Naujojo BMW i3 ir naujojo BMW i3s tvarumas.

JOKIŲ KOMPROMISŲ. TIK VAŽIAVIMO MALONUMAS VISIŠKAI NETERŠIANT GAMTOS.Naujojo BMW i3 ir naujojo BMW i3s tvarumas.

BMW i3 – tai naujas požiūris į mobilumą. Jis yra pagrįstas unifikuotu suvokimu apie visas automobilio stadijas, įskaitant kūrimo, gamybos ir perdirbimo procesus. Daugelis medžiagų yra pagamintos naudojant atsinaujinančius išteklius, o BMW i3 yra pagamintas naudojant 100% energijos iš atsinaujinančių šaltinių. Vairavimo malonumas dar niekada nebuvo toks tikras.

Read more
BMW i

TVARUMAS NUO PRADŽIOS IKI PABAIGOS.

NEĮKAINOJAMA PRIDĖTINĖ VERTĖ.

Tvarumas BMW i yra ne šiaip tik žodis. Tai yra svarbiausias principas. Todėl visas BMW i3 gyvavimo ciklas yra orientuotas į maksimalų išteklių išsaugojimą ir tvarumą.
Read more

VYSTYMAS.

Visas automobilio dizainas alsuoja elektromobilumu. Kol novatoriškos aerodinaminės priemonės mažina oro pasipriešinimą ir energijos sąnaudas, tvarios ir perdirbamos medžiagos saugo aplinką ir pakeičia tokias tradicines medžiagas, kaip plastikas.
Read more

GAMYBA.

Dar tvaresnis: BMW i3 panaudotas anglies pluoštas yra pagamintas naudojant vien tik hidroelektros energiją. BMW gamykla Leipcige, Vokietijoje naudoja vien tik vėjo energiją. Ir, lyginant su kitais BMW modeliais, gamybai sunaudojama tik pusė energijos.
Read more

NAUDOJIMAS.

Su BMW i3 važiuosite be emisijos, triukšmo ir nemalonaus kvapo. Tai sumažina oro taršą miestuose. O svarbiausia – automobilį lengva įkrauti „žaliąja energija“, ar energiją pagaminti nuosavais saulės elementais. ECO PRO režimas pailgina nuvažiuojamą atstumą ir sumažina energijos sąnaudas.

Read more

PERDIRBIMAS.

BMW i3 yra 95% perdirbamas. Akumuliatorių modulį galima panaudoti pakartotinai saulės energijai saugoti. O perteklinį anglies pluoštą galima vėl grąžinti į gamybos procesą.
Read more

ATEITIES MEDŽIAGOS.

NATŪRALAUS PLUOŠTO ELEMENTAI.

Akivaizdžiai tvarus: naudojamas kenafas pakeičia iš naftos gaminamą plastiką ir sumažina BMW i3 svorį, kadangi kenafo pluoštas yra iki 30% lengvesnis nei įprastos medžiagos. Jis išgaunamas iš dedešvų, kurios CO2 paverčia į deguonį didesniu nei vidutinis intensyvumu.
Read more

SĖDYNĖS IŠ 40% GRYNOS VILNOS.

Sertifikuota natūrali vilna yra aukštą komforto lygį užtikrinantis atsinaujinantis išteklius, kuris Lodge interjero dizaine sudaro iki 40% sėdynių dangos. Kvėpuojantis vilnos mišinys reguliuoja temperatūrą tarp kūno ir sėdynės paviršiaus taip, kad sėdynė išliktų vėsi esant aukštoms temperatūroms.
Read more

INTERJERO APDAILA IŠ EUKALIPTO MEDIENOS.

Eukaliptas pasižymi natūraliu šilko pojūčiu liečiant ir natūralia porų struktūra, todėl jis reikalauja 90% mažiau paviršiaus apdirbimo nei įprastos medienos rūšys. Interjero apdailoje naudojama eukalipto mediena perkama iš FSC (Miško fondo išsaugojimo taryba – angl. „Forest Stweardship Council“), kuri užtikrina tvarią miškininkystę, sertifikuotų plantacijų.
Read more

100% ALYVMEDŽIŲ LAPAIS DAŽYTA ODA.

Visa BMW i3 viduje esanti oda yra subalansuotos temperatūros ir nudažyta ekologišku būdu naudojant natūralius ekstraktus iš alyvmedžių lapų. Tai leidžia odai išlaikyti natūralų blizgesį ir subalansuotos temperatūros charakterį. Be to, nuėmus alyvuogių derlių, alyvmedžių lapai yra paliekami kaip atlieka, bet juos galima išmintingai panaudoti šiam tikslui.

Read more

ŽALIOJI ENERGIJA.

Su BMW i3 labai lengvai įgyvendinsite tvarumo principus savo kasdieniame gyvenime. Juo važiuodami nepašalinate į aplinką jokių teršalų. Tokiu būdu mažinama miestų tarša ir atsiranda daugiau gryno oro kvėpavimui. Jei automobilį „pildysite“ „žaliąja energija“, ar pasigaminsite savo nuosavos energijos saulės elementais, galėsite keliauti visai be jokių emisijų. ECO PRO režimas pailgina nuvažiuojamą atstumą ir sumažina energijos sąnaudas.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 • BMW i3 energijos sąnaudos ir CO2 emisija :
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: (mišriu režimu): 16,3–15,2
  Elektra nuvažiuojamas atstumas km (mišriu režimu): 310–285
  Elektra nuvažiuojamas atstumas (iš viso) priklausomai nuo vairavimo būdo km: iki 260

  BMW i3s energijos sąnaudos ir CO2 emisija :
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: (mišriu režimu): 17,2–16,1
  Elektra nuvažiuojamas atstumas km (mišriu režimu): 285–270
  Elektra nuvažiuojamas atstumas (iš viso) priklausomai nuo vairavimo būdo km: iki 260

  Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o intervalas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html