JOKIŲ KOMPROMISŲ. TIK VAŽIAVIMO MALONUMAS.

Naujojo BMW i3 tvarumas.

JOKIŲ KOMPROMISŲ. TIK VAŽIAVIMO MALONUMAS.

Naujojo BMW i3 tvarumas.

JOKIŲ KOMPROMISŲ. TIK VAŽIAVIMO MALONUMAS.Naujojo BMW i3 tvarumas.

BMW i3 – tai naujas požiūris į mobilumą. Jis yra pagrįstas unifikuotu suvokimu apie visas automobilio stadijas, įskaitant kūrimo, gamybos ir perdirbimo procesus. Daugelis medžiagų yra pagamintos naudojant atsinaujinančius išteklius, o BMW i3 yra pagamintas naudojant 100% energijos iš atsinaujinančių šaltinių. Važiavimo malonumas dar niekada nebuvo toks tikras.

Read more
BMW i

TVARUMAS NUO PRADŽIOS IKI PABAIGOS.

NEĮKAINOJAMA PRIDĖTINĖ VERTĖ.

Tvarumas BMW i yra ne šiaip tik žodis. Tai yra svarbiausias principas. Todėl visas BMW i3 gyvavimo ciklas yra orientuotas į maksimalų išteklių išsaugojimą ir tvarumą.
Read more

VYSTYMAS.

Visas automobilio dizainas alsuoja elektromobilumu. Kol novatoriškos aerodinaminės priemonės mažina oro pasipriešinimą ir energijos sąnaudas, tvarios ir perdirbamos medžiagos saugo aplinką ir pakeičia tokias tradicines medžiagas, kaip plastikas.
Read more

GAMYBA.

Dar tvaresnis: BMW i3 panaudotas anglies pluoštas yra pagamintas naudojant vien tik hidroelektros energiją. BMW gamykla Leipcige, Vokietijoje naudoja vien tik vėjo energiją. Ir, lyginant su kitais BMW modeliais, gamybai sunaudojama tik pusė energijos.
Read more

NAUDOJIMAS.

Su BMW i3 važiuosite be emisijos, triukšmo ir nemalonaus kvapo. Tai sumažina oro taršą miestuose. O svarbiausia – automobilį lengva įkrauti „žaliąja energija“, ar energiją pagaminti nuosavais saulės elementais. ECO PRO režimas pailgina nuvažiuojamą atstumą ir sumažina energijos sąnaudas.
Read more

PERDIRBIMAS.

BMW i3 yra 95% perdirbamas. Akumuliatorių modulį galima panaudoti pakartotinai saulės energijai saugoti. O perteklinį anglies pluoštą galima vėl grąžinti į gamybos procesą.
Read more

ATEITIES MEDŽIAGOS.

NATŪRALAUS PLUOŠTO ELEMENTAI.

Akivaizdžiai tvarus: naudojamas kenafas pakeičia iš naftos gaminamą plastiką ir sumažina BMW i3 svorį, kadangi kenafo pluoštas yra iki 30% lengvesnis nei įprastos medžiagos. Jis išgaunamas iš dedešvų, kurios CO2 paverčia į deguonį didesniu nei vidutinis intensyvumu.
Read more

SĖDYNĖS IŠ 40% GRYNOS VILNOS.

Sertifikuota natūrali vilna yra aukštą komforto lygį užtikrinantis atsinaujinantis išteklius, kuris Lodge interjero dizaine sudaro iki 40% sėdynių dangos. Kvėpuojantis vilnos mišinys reguliuoja temperatūrą tarp kūno ir sėdynės paviršiaus taip, kad sėdynė išliktų vėsi esant aukštoms temperatūroms.
Read more

INTERJERO APDAILA IŠ EUKALIPTO MEDIENOS.

Eukaliptas pasižymi natūraliu šilko pojūčiu liečiant ir natūralia porų struktūra, todėl jis reikalauja 90% mažiau paviršiaus apdirbimo nei įprastos medienos rūšys. Interjero apdailoje naudojama eukalipto mediena perkama iš FSC (Miško fondo išsaugojimo taryba – angl. „Forest Stweardship Council“), kuri užtikrina tvarią miškininkystę, sertifikuotų plantacijų.
Read more

100% ALYVMEDŽIŲ LAPAIS DAŽYTA ODA.

Visa BMW i3 viduje esanti oda yra nudažyta ekologišku būdu naudojant natūralius ekstraktus iš alyvmedžių lapų. Tai leidžia odai išlaikyti natūralų blizgesį ir subalansuotos temperatūros charakterį. Be to, nuėmus alyvuogių derlių, alyvmedžių lapai yra paliekami kaip atlieka, bet juos galima išmintingai panaudoti šiam tikslui.
Read more

ŽALIOJI ENERGIJA.

Su BMW i3 labai lengvai įgyvendinsite tvarumo principus savo kasdieniame gyvenime. Juo važiuodami nepašalinate į aplinką jokių teršalų. Tokiu būdu mažinama miestų tarša ir atsiranda daugiau gryno oro kvėpavimui. Jei automobilį „pildysite“ „žaliąja energija“, ar pasigaminsite savo nuosavos energijos saulės elementais, galėsite keliauti visai be jokių emisijų. ECO PRO režimas pailgina nuvažiuojamą atstumą ir sumažina energijos sąnaudas.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 • BMW i3 (94 Ah) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 13,6–13,1
  Elektra nuvažiuojamas atstumas km (mišriu režimu): 300–290
  Elektra nuvažiuojamas atstumas priklausomai nuo vairavimo būdo km: iki 200

  BMW i3 (94 Ah) energijos sąnaudos ir CO2 emisija su Range Extender funkcija:
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 14–13
  Power consumption in kWh/100 km (combined): 11,9–11,5
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0,6
  Elektra nuvažiuojamas atstumas km (mišriu režimu): 235–225
  Elektra nuvažiuojamas atstumas (iš viso) priklausomai nuo vairavimo būdo km: iki 330

  BMW i3s (94 Ah) energijos sąnaudos ir CO2 emisija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 14,3
  Elektra nuvažiuojamas atstumas km (mišriu režimu): 280
  Elektra nuvažiuojamas atstumas priklausomai nuo vairavimo būdo km : iki 200

  BMW i3s (94 Ah) energijos sąnaudos ir CO2 emisija su Range Extender funkcija:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0,7
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 14
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: (mišriu režimu): 12,5
  Elektra nuvažiuojamas atstumas km (mišriu režimu): 220
  Elektra nuvažiuojamas atstumas (iš viso) priklausomai nuo vairavimo būdo km: iki 330

  Šios reikšmės yra preliminarios ir dar nepatvirtintos.

  Degalų sąnaudų, CO2 emisijos, elektros energijos suvartojimo reikšmės priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą.

  Automobiliu nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo daugybės veiksnių, o ypač: važiavimo stiliaus, pasirinkto maršruto, oro sąlygų, šildymo / vėsinimo ir kondicionieriaus naudojimo.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vokietija.