BMW i3 I01 2018 Jucaro beige smėlio spalvos su Frozen Grey pilko metaliko spalvos akcentu, važiuojančio automobilio vaizdas iš priekio miesto fone

THE i3

BMW i3 I01 2018 Jucaro beige smėlio spalvos su Frozen Grey pilko metaliko spalvos akcentu, važiuojančio automobilio vaizdas iš priekio miesto fone

BMW i3: MODELIAI IR TECHNINIAI DUOMENYS

THE i3BMW i3: MODELIAI IR TECHNINIAI DUOMENYS

BMW i3 išsiskiria pažangių technologijų gausa, todėl šis automobilis ryžtingai susitvarkys su jūsų kasdieninio gyvenimo užduotimis. Sužinokite apie šio žavingo elektromobilio nuvažiuojamą atstumą, įkrovimo galimybes ir efektyvumą. Taip pat susipažinkite su RoadStyle laidos BMW i3s modeliu, jo skaitmeninių paslaugų asortimentu ir pažangiomis pagalbos vairuotojui sistemomis.

Skaityti daugiau

BMW i3 NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS, ĮKROVIMAS IR EFEKTYVUMAS

VAŽIUOKITE TOLIAU, GREIČIAU, MALONIAU IR NETERŠDAMI GAMTOS.

BMW i3 turi viską, ko reikia šiuolaikinio mobilumo iššūkiams įveikti – ir daro tai tyliai. Savo aukštos įtampos akumuliatorius iki 80 procentų iš greito įkrovimo DC stotelės jis įkrauna per maždaug 45 minutes. Jo išmanusis energijos valdymas suteikia universalumo ir aukšto efektyvumo tiek važiuojant mieste, tiek ilgesnėse kelionėse.

* BMW i3 turi būti įkraunamas su ne ilgesniais nei 30 metrų ilgio laidais.

BMW i3s I01 2018 Fluid Black juodos spalvos su BMW i mėlynu akcentu, trijų ketvirčių vaizdas iš galo garažo fone su BMW Wallbox
BMW i3 I01 2018 Jucaro beige smėlio spalvos su Frozen Grey pilko metaliko spalvos akcentu, greitkeliu važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš galo

Nuvažiuojamas atstumas

Keliauti niekada nebuvo taip paprasta: BMW i3 su savo padidintu nuvažiuojamu atstumu per dieną gali įveikti 260 kilometrų. Naujasis aukšto efektyvumo akumuliatorius į elektros variklį tiekia dar daugiau energijos, o jūs gaunate dar daugiau elektrinio vairavimo malonumo.
BMW i3 I01 2018 Jucaro beige smėlio spalvos su Frozen Grey pilko metaliko spalvos akcentu, įkraunamas BMW Wallbox

Įkrovimas namuose

Su BMW i Wallbox, BMW i Wallbox Plus ir BMW i Wallbox Connect įkrovimo stotelėmis BMW i3 įkrausite greitai, patikimai ir patogiai. Maždaug per tris valandas akumuliatorius bus įkrautas iki 80% visos talpos. Tai įmanoma dėl didesnės naujosios BMW i Wallbox stotelės trifazio įkrovimo galios iki 11 kW* BMW i3 modeliui. Užsisakius BMW i montavimo paslaugas, BMW i Wallbox stotelę jums sumontuos kvalifikuoti specialistai. Norėdami pasiekti dar didesnį tvarumą, galite naudoti savo pagamintą žaliąją ar saulės energiją. * Wallbox įkrovimo galia siekia 22 kW.
Vyras su BMW Wallbox įkrovimo kabeliu BMW i3 I01 2018 Jucaro beige smėlio spalvos su Frozen Grey pilko metaliko spalvos akcentu

Digital Charging Service paslauga

Kaip galiu įkrauti savo automobilį paros eigoje ir, ar mano BMW bus įkrautas, kai turėsiu išvykti? Įkrovimo valdymo paslauga Digital Charging Service tokius klausimus leis pamiršti. Išmanusis įkrovimo asistentas dieną ir naktį rūpinsis baterijos įkrovimu jūsų namuose esančioje įkrovimo stotelėje ar kraunant bateriją naudojantis kištukiniu lizdu. Dar daugiau – jūsų automobilis bus įkrautas visiškai automatiškai, efektyviai ir aplinką tausojančiu būdu. Naudodamiesi BMW Connected programėle, tiesiog nurodykite jums taikomus elektros energijos kainų tarifus, planuojamą išvykimo laiką ir pageidaujamą įkrovimo režimą. Digital Charging Service užtikrins, kad jūsų BMW būtų įkrautas iki planuojamo išvykimo, palankiausio elektros energijos kainų tarifo taikymo metu. * Paslauga galima naudotis tik kartu su BMW Wallbox.
BMW i3 elektromobilį viešoje įkrovimo stotelėje kraunanti porelė, I01 2018 Jucaro beige smėlio spalva su blizgiais pilkos Frozen Grey spalvos akcentais.

Įkrovimas viešose vietose

Yra daugybė priežasčių leistis į kelionę būtent BMW i3 automobiliu – jį įkrauti kelionės metu tikrai nebus sudėtinga. Pirmiausia, praktiški dalykai: savojo BMW i3 įkrovimui galite pasinaudoti tiek kintamos srovės (AC), tiek nuolatinės srovės (DC) viešosiomis įkrovimo stotelėmis. Tai leis automobilį įkrauti taip greitai, kaip įmanoma. Taip yra dėl to, kad viešojoje DC įkrovimo stotelėje energija yra perduodama tiesiai į automobilio aukštos įtampos akumuliatorių pastoviu greičiu. Tai leidžia BMW i3 iki 80% įkrauti per maždaug 40 minutes. Be to, savo BMW i3 galite įkrauti iki 80% maždaug per tris valandas AC įkrovimo stotelėse. Viešosios AC įkrovimo stotelės yra ypač gerai pritaikytos efektyviam įkrovimui per naktį ar ilgesniam laikui pastačius automobilį, pavyzdžiui, Jums apsiperkant.
BMW Wallbox

BMW Wallbox

Naudodamiesi naująja BMW Wallbox Essential, taip pat BMW Wallbox Plus ar BMW Wallbox Connect įkrovimo stotele, automobilį įkrausite greitai, patikimai ir patogiai. Be to, kraudami automobilį BMW Wallbox Connect įkrovimo stotelėje, turėsite galimybę naudoti žaliąją elektros energiją, generuojamą jūsų pačių saulės baterijų sistemoje. Jeigu pageidausite, BMW įrengimo paslaugas teikiantis mūsų personalas mielai įrengs tokią įkrovimo stotelę jūsų namuose.

BMW i3 TVARUMAS

Jokių kompromisų. Tik vairavimo malonumas visiškai neteršiant gamtos.

BMW i3 – tai naujas požiūris į mobilumą. Jis yra pagrįstas unifikuotu suvokimu apie visas automobilio stadijas, įskaitant kūrimo, gamybos ir perdirbimo procesus. Daugelis medžiagų yra pagamintos naudojant atsinaujinančius išteklius, o BMW i3 yra pagamintas naudojant 100% energijos iš atsinaujinančių šaltinių. Vairavimo malonumas dar niekada nebuvo toks tikras.

Skaityti daugiau
Tvarus BMW i3 ciklas

TVARUMAS

Tvarumas BMW i yra ne šiaip tik žodis. Tai yra svarbiausias principas. Todėl visas BMW i3 gyvavimo ciklas yra orientuotas į maksimalų išteklių išsaugojimą ir tvarumą.

Skaityti daugiau
Novatoriškas lengvasvorės anglies pluošto konstrukcijos BMW i3 kėbulas

TOBULINIMAS

Visas automobilio dizainas alsuoja elektromobilumu. Kol novatoriškos aerodinaminės priemonės mažina oro pasipriešinimą ir energijos sąnaudas, tvarios ir perdirbamos medžiagos saugo aplinką ir pakeičia tokias tradicines medžiagas, kaip plastikas.

Skaityti daugiau
Vėjo jėgainės

GAMYBA

Dar tvaresnis: BMW i3 panaudotas anglies pluoštas yra pagamintas naudojant vien tik hidroelektros energiją. BMW gamykla Leipcige, Vokietijoje naudoja vien tik vėjo energiją. Ir, lyginant su kitais BMW modeliais, gamybai sunaudojama tik pusė energijos.

Skaityti daugiau
BMW i3 I01 2018 Jucaro beige smėlio spalvos su Frozen Grey pilko metaliko spalvos akcentu, vaizdas iš šono su atviromis durelėmis parke

NAUDOJIMAS

Su BMW i3 važiuosite be emisijos, triukšmo ir nemalonaus kvapo. Tai sumažina oro taršą miestuose. O svarbiausia – automobilį lengva įkrauti „žaliąja energija“, ar energiją pagaminti nuosavais saulės elementais. ECO PRO režimas pailgina nuvažiuojamą atstumą ir sumažina energijos sąnaudas.

Skaityti daugiau
Perdirbamos BMW i3 medžiagos

PERDIRBAMAS

BMW i3 yra 95% perdirbamas. Akumuliatorių modulį galima panaudoti pakartotinai saulės energijai saugoti. O perteklinį anglies pluoštą galima vėl grąžinti į gamybos procesą.

Skaityti daugiau
BMW i3s laida RoadStyle 2019 I01 Fluid Black juodos spalvos su E-Copper akcentais, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
BMW i3s laida RoadStyle 2019 I01 Fluid Black juodos spalvos su E-Copper akcentais, šoninis vaizdas iš priekio, lengvojo lydinio ratlankis
BMW i3s laida RoadStyle 2019 I01 Fluid Black juodos spalvos su E-Copper akcentais, trijų ketvirčių vaizdas iš galo
BMW i3s laida Roadstyle 2019 interjeras, sėdynė su Edition RoadStyle siuvinėjimu

BMW i3s laida ROADSTYLE

Absoliutus elektrinio vairavimo malonumas: RoadStyle laidos BMW i3s automobilio individualumą papildo speciali dekoratyvaus būdingos formos priekinių grotelių intarpo, priekiniame bamperio skyde esančių oro įleidimo angų ir šoninių gaubtų dažų apdaila. Išskirtinę automobilio išvaizdą dar labiau išryškina įspūdingi dvigubų stipinų stiliaus juodos Jet Black spalvos 20 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankiai ir nuo saulės spindulių saugantys tamsinti stiklai. Dar nespėję įlipti į šį elektrinį automobilį, kurio leidimas yra ribotas devyniais šimtais vienetų, pastebėsite aukštos kokybės, tvarias medžiagas – rudos Dalbergia Brown spalvos natūralios Stellaric odos derinį interjere ir medinius tamsaus matinio ąžuolo spalvos paviršius. Ypatinga ir su niekuo nesupainiojama šio riboto leidimo automobilių detalė – priekinių sėdynių galvos atlošuose išsiuvinėtas užrašas Edition RoadStyle, reiškiantis šio automobilių leidimo pavadinimą.

BMW i3 VAIRAVIMO PAGALBA IR SKAITMENINĖS PASLAUGOS

Palaiko mobilumą. Naujais keliais ir visais kanalais.

Nieko nepraleiskite būdami kelyje. Visada gaukite naujausią informaciją. Būtent tai BMW i3 siūlo su savo daugybe skaitmeninių paslaugų ir pagalbos vairuotojui sistemų. Nėra nieko stebėtino, kad tai yra geriausias ryšio funkcijas turintis automobilis šiame rinkos segmente - dėl to jis, kaip joks kitas automobilis, yra siejamas su mobilumu be rūpesčių, komfortu ir saugumu.

Moteris su akiniais nuo saulės vairuoja BMW i3

Amazon Alexa Car integration sistema

„Alexa*, įtrauk arbatą į mano pirkinių sąrašą.“ „Alexa, pagrok kurią nors Pink dainą.“ Su Amazon Alexa Car Integration sistema balso paslaugomis naudositės itin paprastai, visai taip, kaip savo namuose. Be to, Alexa atsakymai bus rodomi ir jūsų automobilio valdymo ekrane. (*Amazon, Alexa ir visi kiti susiję logotipai ir prekių ženklai yra Amazon.com, Inc., jos filialų arba jos valdomų bendrovių nuosavybė.)
Išmaniajame telefone įdiegtos BMW Connected programėlės Send to Car paslauga

Send to Car paslauga

Įsivaizduokite, kad nenorite sugaišti nei minutės ir išvykti tuojau pat. Su Send to Car paslauga tai yra labai paprasta. BMW Connected programėlės kelionės tikslų skiltyje Destinations galite surasti jus dominančias vietas, pavyzdžiui, mėgstamą restoraną arba pamatyti artimiausios dienos išvykos maršrutą. Programėlėje taip pat bus rodomos pakeliui esančios artimiausios įkrovimo stotelės. Spustelėkite mygtuką Go ir duomenis nusiųskite tiesiai į savo BMW navigacijos sistemą. Vos tik jums įsėdus į automobilį ir jūsų išmaniajam telefonui prisijungus prie BMW navigacijos sistemos Bluetooth ryšiu, sistema pasirinktą maršrutą ims rodyti automatiškai. Nusiuntę pageidaujamą maršrutą į navigacijos sistemą, išsaugotą adresą rasite žinučių skiltyje, kur galėsite navigaciją į pasirinktą vietą aktyvinti nedelsiant arba vėliau.
Išmaniajame telefone įdiegtos BMW Connected programėlės nuotolinės eDrive paslaugos

Nuotolinio valdymo paslaugos, skirtos eDrive

Ar jūsų automobilio įkrovos pakaks nuvykti iki miesto ir, ar jame rasite įkrovimo stoteles? Naudodamiesi savo išmaniajame telefone esančios BMW Connected programėlės nuotolinėmis paslaugomis eDrive Remote Services, patogiai rasite atsakymus į šiuos klausimus. Be to, šios nuotolinės paslaugos leis per atstumą valdyti jūsų automobilyje esančią temperatūrą, užrakinti automobilį nuotoliniu būdu ar sumirksėti priekiniais žibintais ir taip, pavyzdžiui, surasti savo BMW automobilių statymo aikštelėje.
Driving Assistant Plus

Driving Assistant Plus

Driving Assistant Plus (Vairavimo asistento Plus) įranga pastebimai pagerina saugumą ir komfortą. Į ją įeina perspėjimo apie objektų ir asmenų priartėjimą su lengvo stabdymo mieste funkcija, greičio ribojimo informacija, vaizdo kamera valdoma kruizo kontrolė su Stop&Go funkcija bei eismo spūsčių asistentas.
Parkavimo asistentas, valdymo ekranas, BMW i3 interjeras

Parkavimo asistentas

Su parkavimo asistentu automobilį pastatysite be jokių rūpesčių. Sistema sujungia parkavimo asistentą, parkavimo atstumo kontrolę (PDC) ir galinio vaizdo kamerą taip ženkliai palengvindama Jūsų gyvenimą. Jei norite, šis asistentas automobilį į vietą gali įmanevruoti visiškai automatiškai.

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija

 • BMW i3 (120 Ah):
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 13,1
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0

  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  Elektra nuvažiuojamas atstumas km (mišriu režimu): 359
  Elektra nuvažiuojamas atstumas kasdien km: iki 260

  BMW i3s (120 Ah):
  Energijos sąnaudos kWh/100 km: 14,6-14,0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 0

  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 0
  Elektra nuvažiuojamas atstumas km (mišriu režimu): 330-345
  Elektra nuvažiuojamas atstumas kasdien km: iki 260

  Informacija apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir energijos sąnaudas nustatyta pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą VO (EU) 715/2007. Skaičiai pateikti bazinės konfigūracijos automobiliui, skirtam Vokietijos rinkai, o nuvažiuojamas atstumas pateikiamas su papildomai pasirenkama įranga ir įvairaus dydžio ratlankiais bei padangomis, kurias galima rinktis atitinkamam modeliui.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines'“, kurį galite nemokamai gauti visose DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH pardavimo vietose adresu Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vokietija ir https://www.dat.de/co2

  Šios reikšmės jau yra grindžiamos naująja Pasauline lengvųjų automobilių bandymo procedūra (WLTP), tačiau tam, kad būtų galima lengvai palyginti skirtingus automobilius, šios reikšmės yra perskaičiuotos ir konvertuotos į Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) standarto reikšmes. Apskaičiuojant šiems automobiliams taikytinus mokesčius arba kitas su CO2 emisija susijusias rinkliavas (tačiau jomis neapsiribojant), taikomos CO2 reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.