2021 m. visiškai elektrinis BMW i4 (G26) Gran kupė automobilis, 1 paveikslėlis

BMW i4

2021 m. visiškai elektrinis BMW i4 (G26) Gran kupė automobilis, 1 paveikslėlis

BMW i4: PIRMASIS VISIŠKAI ELEKTRINIS GRAN KUPĖ

Pirmasis visiškai elektrinis Gran kupė, viena įkrova įveiksiantis iki 590 kilometrų*, suteiks daugybę vairavimo malonumo akimirkų. Šis keturių durų automobilis, išsiskiriantis nepaprastomis techninėmis charakteristikomis ir net iki 390 kW (530 AG) siekiančia galia, dėl savo nuvažiuojamo atstumo taps tobulu jūsų palydovu ilgų kelionių metu.

Skaityti daugiau
BMW i4BMW i4: PIRMASIS VISIŠKAI ELEKTRINIS GRAN KUPĖ

GALINGA BMW i4 AKCELERACIJA

2021 m. visiškai elektrinis BMW i4 (G26) Gran kupė automobilis, 2 paveikslėlis

Net iki 390 kW (530 AG) galią išvystantis BMW i4 automobilis žada užburiančią dinamiką. Šis Gran kupė, 100 km/h greitį pasieks vos per 4 sekundes ir pakerės įspūdingai sklandaus vairavimo charakteristikomis. Modeliui būdinga išmetimo angos technologija leidžia automobiliui itin staigiai įsibėgėti, tačiau tuo pačiu užtikrina ir puikiai valdomo vairavimo patirtį be jokio slydimo ar nukrypimo nuo važiavimo trajektorijos.

BMW i4: DIDELIS NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS IR PATOGIOS ILGOS KELIONĖS

2021 m. visiškai elektrinis BMW i4 (G26) Gran kupė automobilis, 3 paveikslėlis

Nesvarbu, ar ketinate staigiai įsibėgėti, įveikti ilgą atstumą, važinėti miesto gatvėmis, ar mėgautis vingiuotais užmiesčio keliais, nes šis net iki 590 kilometrų* atstumą viena įkrova įveiksiantis visiškai elektrinis Gran kupė automobilis yra itin universalus ir tobulai pritaikytas kasdienėms kelionėms. Dėl beveik begarsės pavaros ir optimaliai subalansuotos pakabos technologijos pasijusite tarsi sklęstumėte link kelionės tikslo be jokių pastangų, net ir esant didesniam greičiui arba sudėtingesnėms vairavimo sąlygoms.

DIDELIS TIKSLUMAS IR DINAMIKA POSŪKIUOSE

2021 m. visiškai elektrinis BMW i4 (G26) Gran kupė automobilis, 4 paveikslėlis

Nauja automobilio koncepcija, optimali aerodinamika ir subalansuotas svorio paskirstymas užtikrina itin didelį manevringumą ir tikslumą, o nepriekaištinga pavaros ir pakabos detalių tarpusavio sąveika leidžia pasiekti dar geresnes charakteristikas. Spyruoklių ir amortizatorių sistemos užtikrina optimalų sukibimą su kelio danga ir stabilumą posūkiuose.

PAŽANGUS DIZAINAS IR MAKSIMALUS KOMFORTAS

2021 m. visiškai elektrinis BMW i4 (G26) Gran kupė automobilis, 5 paveikslėlis

Penkių sėdimųjų vietų BMW i4 automobilyje patogiai jausis visi keleiviai, nes pakankamai vietos kojoms automobilio gale ir daug erdvės salono viršuje užtikrina optimalų komfortą. Ilga važiuoklės bazė su trumpais kėbulo išsikišimais už jos ir glotni stogo linija sukuria sportiškai elegantiškus BMW Gran kupė kontūrus.

* Preliminarūs duomenys: reikšmės nustatytos pagal  WLTP bandymo ciklą

Skaityti daugiau