NAUJOSIOS EROS IKONA.

Naujasis BMW i8 „Roadster”.

NAUJOSIOS EROS IKONA.Naujasis BMW i8 „Roadster”.

Naujasis BMW i8 „Roadster” – futurizmo atspindys. Entuziastingas, patrauklus ir pasirengęs naujam laisvės pojūčiui kelyje. Vos tik pažvelgus į ikonišką dizainą, tampa aišku, jog šis BMW – neturi sau lygių. Pažangus įkraunamo hibrido variklis sukuria 374 AG ir 570 Nm. Naujasis BMW i8 „Roadster” nuo 0 iki 100 km/h pasiekia vos per 4,6 sekundės.

Skaityti daugiau
BMW i8 roadster Ultimate Sophisto Edition, Sophisto Grey pilkos spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
Lengvojo lydinio ratlankis E-Copper, BMW i8 roadster Ultimate Sophisto Edition, eksterjeras
Accaro E-Copper interjeras, BMW i8 roadster Ultimate Sophisto Edition, interjeras
BMW i8 ROADSTER ULTIMATE SOPHISTO EDITION

BMW i8 ROADSTER ULTIMATE SOPHISTO EDITION.

Išskirtinis visais atžvilgiais: Ultimate Sophisto Edition laidos BMW i8 automobilis pažangiausias technines charakteristikas ir itin ryškų dizainą perkelia į kitą lygmenį. Ši BMW i8 roadster ir BMW i8 rodsterio laida, kurios gamyba visame pasaulyje yra ribojama dviem šimtais vienetų, iš minios įspūdingai išsiskiria savo pilka Sophisto Grey spalva, ypatingais akcentais ir išskirtiniais E-Copper lengvojo lydinio ratlankiais. Sportišką automobilio charakterį papildomai išryškina dažytos stabdžių apkabos. Šio dinamiško ir sportinio įkraunamo hibridinio išskirtinumas pabrėžiamas ir Accaro E-Copper interjere, kuriame rasite tokius ypatingus akcentus kaip keraminės valdymo rankenėlės arba pribloškiančias detales, pavyzdžiui, šios išskirtinės laidos logotipu papuoštus durelių slenksčius arba centrinio valdymo pulto emblemą su ribotą automobilių laidą žyminčiu skaičiumi nuo 1 iki 200. Be to, šios laidos automobiliuose yra įrengtas projekcinis ekranas, kuris užtikrins, kad mėgaudamiesi ypatingo apšvietimo kuriama atmosfera ir aukščiausios kokybės Harman Kardon HiFi erdvinio garso sistemos garsu, tuo pačiu nuolat gautumėte visą reikiamą informaciją.

NEĮMANOMA NEPASTEBĖTI.

BMW i8 „Roadster” – tai geriausias ateities automobilių atspindys. Kvapią gniaužiantis dizainas ir atletiškos formos užtikrina geriausią dinamiką ir manevringumą. Įspūdį kelia grakščios durelės ir aptakus automobilio priekis, demonstruojantis galią ir prabangą. Juoda V formos juosta tęsiasi per visą automobilio ilgį, pabrėždama jo plokščią siluetą. Dėka unikalios automobilio formos, sukuriama precedento neturinti aerodinamika. Taigi, BMW i8 „Roadster” yra tobula formos ir funkcionalumo simbiozė, kuri žino tik vieną kryptį: drąsiai ir užtikrintai keliauti pirmyn.

„Šis futuristinis BMW automobilis nuleidžiamu stogu – tai tikrai geriausias savo klasės modelis be konkurencijos.“
KLAUS FRÖHLICH, VALDYBOS NARYS, BMW AG

BERIBĖ LAISVĖ.

BMW i8 „Roadster” unikalus ne tik savo išvaizda, bet ir salono dizainu. Visi automobilio valdymo elementai sudėlioti taip, kad užtikrintų maksimalų patogumą. Maksimalų komfortą suteikia naujo dizaino, elektra reguliuojamos sportinės sėdynės su atminties funkcija. Už sėdynių įrengta daiktų laikymo vieta, kurioje patogiai galėsite susidėti svarbiausius savo daiktus. Įspūdingą reginį sukuria unikalus LED vidaus apšvietimas. Norint dar labiau išryškinti unikalų automobilio dizainą, kai kurias detales galima paryškinti išskirtine „EfficientDynamics Blue” mėlyna, „Amber Yellow” geltona ar balta spalvomis.

LIMITED EDITION.

BMW i8 Roadster pirmasis leidimas.

Pirmas pasirinkimas iš pirmos laidos: BMW i8 Roadster First Edition*. Išskirtinės laidos modelio gamyba yra apribota iki 200 vienetų visame pasaulyje. Jį galima užsisakyti 2018 m. sausio-kovo mėnesiais. Su aukštos kokybės, suderintais dizaino elementais interjere ir eksterjere, ir ranka pasirašyta brošiūra su niekada iki šiol nematytomis nuotraukomis ir vertinga papildoma informacija. Įsitikinkite tuo patys.
 

*First Edition modelį bus galima įsigyti tik tam tikrose pasirinktose rinkose.

Skaityti daugiau

Impozantiški ratlankiai.

Puikiai papildo nuostabią išvaizdą: matinės Jet Black juodos spalvos 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai 516. Jų charakteringas dizainas ne tik tiesiogiai atspindi autentišką BMW i, bet taip pat ir tobulai tinka prie ikoniškos BMW i8 Roadster išvaizdos.
Skaityti daugiau

Skiriamasis ženklas.

Roadster emblemos negalima nepastebėti. Ji išdidžiai išsiskiria ant ryškios formos matinės juodos spalvos sparnų ir automobilio gale. Geriausias pavyzdys, kaip sukurti savo skiriamąjį ženklą.
Skaityti daugiau

Itin ribotas kiekis.

Išskirtinumas garantuotas: dekoratyvinis ženkliukas interjere tik patvirtina tai, ką jau iš pat pradžių pažada eksterjeras. Jis puošia centrinę konsolę iš vairuotojo pusės, o šalia yra užrašas „First Edition”, ribota laida „1 iš 200”.
Skaityti daugiau

PATOBULINTAS STILIUS.

PATOBULINTAS STILIUS.

BMW i8 Roadster poilsiautojo krepšys.

Spontaniška savaitgalio kelionė ar išvyka su draugais? Norite vežtis nešiojamą kompiuterį ir kitus elektroninius prietaisus? Tobulai prie dažų apdailos priderintame E-Copper stilingame poilsiautojo krepšyje numatyta vietos visiems Jūsų planams. Jis sukurtas išskirtinai tik BMW i8 Roadster ir daro įspūdį savo neįprastu dizainu, aukštos kokybės, tvirtomis medžiagomis ir aukščiausios klasės darbo kokybe. Puikiai priderintas prie daiktų laikymo skyriaus pasirenkamame Travel pakete.

NEPRALENKIAMAS PRANAŠUMAS.

BMW i8 „Roadster” drąsiai įveikia visus kelyje pasitaikančius iššūkius. Dėka unikalios konstrukcijos ir aptakios formos, jis drąsiai skrieja kartu su vėju.

Skaityti daugiau

PIRMASIS TOKS. PAGAMINTAS IŠ ANGLIES PLUOŠTO.

PIRMASIS TOKS. PAGAMINTAS IŠ ANGLIES PLUOŠTO.

STEBINANTIS UNIKALUMAS.

Su naujuoju BMW i8 „Roadster” jausitės drąsiai ir užtikrintai. Naujasis BMW stebina unikalia savo išvaizda ir novatorišku dizainu. Šis naujojo BMW modelis – tai pažangos standartas, kurį sunkų būtų pralenkti.

GALITE PASIEKTI VISKĄ.

GALITE PASIEKTI VISKĄ.

DAR DAUGIAU PATOGUMO.

Elektra varomo automobilio įkrovimas nebekelia jokių rūpesčių. Namuose savąjį BMW i8 galite lengvai įkrauti naudodamiesi BMW „i Wallbox” įkrovimo stotele ar įkrovimo kabeliu. Taip pat nuolat daugėja viešųjų įkrovimo stotelių, kuriomis galite lengvai naudotis su „ChargeNow” kortele. Sužinokite, kur yra artimiausia įkrovimo stotelė su „ChargeNow” programėle arba tiesiog savo BMW i8 „Roadster” automobilyje: pavyzdžiui, naudodamiesi tinklinėmis BMW „ConnectedDrive” paslaugomis navigacijai.

TOBULAS RYŠYS TARP DABARTIES IR ATEITIES.

BMW „ConnectedDrive” siūlo inovatyvius sprendimus, kurie užtikrina BMW i8 „Roadster” puikias ryšio galimybes. Pavyzdžiui, BMW „ConnectedDrive” navigacija visada parodo optimaliausią maršrutą iki kelionės tikslo. Be to, BMW „Connected Remote Services” nuotolinio valdymo funkcijų programėlė iOS ir Android operacinėms sistemoms perduoda daugybę svarbios informacijos apie Jūsų BMW i8 „Roadster” – vos vienu piršto prilietimu. BMW „Teleservices” visuomet praneš kada jūsų BMW laikas apžiūrai.

 • Siųsti mano maršrutus į automobilį

  Dar prieš įlipdami į automobilį planuokite ir siųskite išmanųjį maršrutą į savo BMW naudodamiesi funkcija „Send my routes to car” (Siųsti mano maršrutus į automobilį). BMW Connected+ nustato žemą degalų lygį ir prideda tarpinį sustojimą kolonėlėje į Jūsų maršrutą. Dėl šios paslaugos veikimo Jūsų šalyje tiesiogiai kreipkitės į vietinę BMW atstovybę.

 • Dalinkitės savo kelionės informacija realiu laiku

  Saugiai dalinkitės savo atvykimo laiku ir apytikre savo buvimo vieta žemėlapyje su savo šeima, draugais ar verslo partneriais, naudodami „Share live trip status” (Dalintis kelionės būsena realiuoju laiku) funkciją. Gavėjas gauna nuorodą į interneto svetainę, kurioje žemėlapyje rodomas Jūsų kelionės tikslas ir dabartinė automobilio vieta. Dėl šios paslaugos veikimo Jūsų šalyje tiesiogiai kreipkitės į vietinę BMW atstovybę.

BMW i PURE IMPULSE EXPERIENCE PROGRAMA.

BMW i PURE IMPULSE EXPERIENCE PROGRAMA.

BMW „i Pure Impulse Experience” programa savo nariams siūlo ypatingus renginius ir specialius pasiūlymus visame pasaulyje. Be to, čia rasite įdomių ir įkvepiančių įžvalgų apie technologijas, keliones, kultūrą, gastronomiją ir dizainą.

VISAPUSIŠKAS SAUGUMAS.

VISAPUSIŠKAS SAUGUMAS.

Kur bevyktumėte, jūsų BMW i8 „Roadster” yra pasirengęs viskam. Pavyzdžiui, važiuojant šlapiu keliu, stabdžių funkcija ženkliai sumažina stabdžiuose esančią drėgmę taip užtikrindama dar didesnį jų efektyvumą. Blogomis oro sąlygomis dinaminė traukos valdymo (DTC) funkcija palengvina automobilio įsibėgėjimą, mažindama ratų prasisukimą ir užtikrindama maksimalią trauką. Važiavimo metu BMW „xDrive” visų varomų ratų sistema perima kontrolę, užtikrindama maksimalų sukibimą bet kokioje situacijoje. Sistema yra aktyvuojama esant hibridiniam režimui ir priklausomai nuo situacijos į visus keturis ratus kintamai paskirsto abiejų pavarų tipų varančiąsias jėgas.

SUSIJUSIOS TEMOS.

DEGALŲ SĄNAUDOS IR CO2 EMISIJA.

BMW i8 Roadster:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,1
Elektros energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): 14,5
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 46

 

Sąnaudos nustatytos pagal ECE važiavimo ciklą ir priklauso nuo pasirinktų ratlankių ir padangų dydžio. Pateikti modeliai yra su pasirenkamąja įranga.

Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią automobilio tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o nuvažiuojamas atstumas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius. Šios reikšmės jau atitinka WLTP normas ir yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes tam, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. Priklausomai nuo valstybinių teisės aktų, CO2 emisijos reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių skaičiuojant automobilių mokesčius ar kitas rinkliavas.
CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal direktyvą 1999/94/EB bei tipo patvirtinimo metu galiojančią Pkw-EnVKV versiją ir yra pagrįstos degalų sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

 


Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galima sužinoti iš naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudų, CO2 emisijos ir energijos sąnaudų žinyno, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir iš https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

Skaityti daugiau
Išbandykite BMW

IŠBANDYKITE BMW.

Gaukite katalogą.

GAUKITE KATALOGĄ.

BMW klientų aptarnavimas

SUSISIEKITE SU MUMIS.

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 • BMW i8 Roadster (3):
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 2,0
  Energijos sąnaudos kWh/100 km (mišriu režimu): 14,5
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 46

  Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o intervalas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius.

  Šios reikšmės (3) pažymėtiems automobiliams jau atitinka WLTP taisykles yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. [Šių automobilių CO2 emisijai ir CO2 reikšmėms taikomi automobilių mokesčiai ar kitos rinkliavos gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.]

  CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal šiuo metu taikomą Europos direktyvą 1999/94/EB ir yra pagrįstos degalų, energijos sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „Handbook of fuel consumption, the CO2 emission and power consumption of new passenger cars“, kurį galite gauti visose pardavimo vietose ir https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html