LAIKAS NAUJAI IDĖJAI.

BMW i8 dizainas.

LAIKAS NAUJAI IDĖJAI.

BMW i8 dizainas.

Šis BMW – tikras sportinis automobilis. Pasižiūrėję iš priekio pamatysite, kad automobilis atrodo itin žemas ir platus, jo siluetas plokščias, paviršiai galingų formų, o kontūrai tikslūs. Įsižiūrėjus atidžiau pastebėsite išmoningą naują automobilio koncepciją. Šio BMW dizainas atlieka svarbią funkciją. Jame puikiai dera tvarumas, sportiškumas ir dinamika. Kelyje BMW i8 demonstruoja tikrą tobulybės siekį: savo įspūdingomis formomis šis automobilis tarytum „susilieja“ su keliu – juk būtent to ir tikitės iš BMW.

LAIKAS NAUJAI IDĖJAI.BMW i8 dizainas.

Šis BMW – tikras sportinis automobilis. Pasižiūrėję iš priekio pamatysite, kad automobilis atrodo itin žemas ir platus, jo siluetas plokščias, paviršiai galingų formų, o kontūrai tikslūs. Įsižiūrėjus atidžiau pastebėsite išmoningą naują automobilio koncepciją. Šio BMW dizainas atlieka svarbią funkciją. Jame puikiai dera tvarumas, sportiškumas ir dinamika. Kelyje BMW i8 demonstruoja tikrą tobulybės siekį: savo įspūdingomis formomis šis automobilis tarytum „susilieja“ su keliu – juk būtent to ir tikitės iš BMW.

BMW i

DIZAINO FILOSOFIJA.

Visa BMW i8 forma sukurta vadovaujantis BMW i8 dizaino filosofija, sukuriančia unikalią sąsają tarp modernaus tvarumo ir įstabaus charakterio. Į šį požiūrį įeina vadinamasis „juodas diržas“. Neprilygstamos juodos dizaino detalės prasideda automobilio priekyje, nusidriekia per stogą link galo visuose BMW i modeliuose. BMW i būdingas dinamiškas aptakus dizainas, oro užuolaidos ir tokie įspūdingi akcentai, kaip įmantrūs išskirtinės U formos LED dienos žibintai ir LED galiniai žibintai. BMW i interjere dizaino filosofiją demonstruoja iš tvarių lengvasvorių medžiagų pagamintos detalės. Visur, kur tik įmanoma, komponentams gaminti sistemingai naudotos atsinaujinančios žaliavos.

EKSTERJERAS.

Ilga ratų bazė, trumpos iškyšos ir užtikrinta išvaizda: BMW i8 pasižymi visomis sportiniam automobiliui būdingomis savybėmis. Priekinė šio automobilio dalis itin žema ir plati. Viskas išdėstyta taip, kad būtų užtikrinta optimali aerodinamika. Plokščios dėmesį atkreipiančios inksto formos grotelės atskleidžia tik BMW būdingas ypatybes. V formos „juodas diržas“ prasideda ant variklio gaubto ir dinamiškai apgaubia visą kėbulą iki pat galo.

Žiūrint iš šono, didelė pleišto forma, ilgos linijos ir plokščias siluetas išryškina dinamines šio automobilio savybes. Sluoksniuotas dizainas, sukurtas tarytum perdengiant ir perpinant paviršius ir linijas, sukuria ekstremaliai sportišką išvaizdą. Paviršiai harmoningai susijungia, sukurdami kompaktiško ir manevringo automobilio įvaizdį. Viskas šiame BMW tarytum susilieja į vieningą visumą – tai suteikia BMW i8 ypač galingą išvaizdą.

 • Eksterjero spalvos

  BMW i8 galimi keturi skirtingi spalviniai variantai:

  • Sophisto Grey spalvos žvilgantis efektas su BMW i Blue ar Frozen Grey akcentais
  • Ionic Silver metalikas su BMW i Blue akcentais
  • Protonic Blue su Frozen Grey metaliko akcentais
  • Crystal White Pearl spalvos efektas su BMW i Blue ar Frozen Grey metaliko akcentais

LED APŠVIETIMAS SU LAZERIO TECHNOLOGIJA.

Standartiniai BMW i8 montuojami LED šviesos diodo priekiniai žibintai tiesiog tobulai dera su išskirtinai sportiška automobilio koncepcija. Visi apšvietimo elementai yra tik LED technologijos. BMW i U formos priekiniuose žibintuose yra dienos važiavimo šviesos ir integruotos posūkių šviesos. Pasirinkus tolimųjų šviesų priekinius žibintus su lazerio technologija*, pridedamas antras platus rėmelis, kaip išskirtinis dizaino elementas. Modelis su lazerio technologija ženkliai padidina tolimųjų šviesų aprėptį ir pagerina apšvietimą. Pasyviai šviečianti mėlyna juostelė atspindi novatorišką šviesos įrenginio technologiją. Be to, priekinių žibintų su lazerio įranga šoninė danga yra ne su tamsia, o su tviskančia metaliko apdaila. Bendra visų žibintų koncepcija sukuria tik BMW i8 būdingą išvaizdą.
* Galima įsigyti nuo 2014 m. lapkričio mėn.

PAKELIAMOS DURELĖS.

Leiskitės į įspūdžių kupiną kelionę: dėl įspūdingų į viršų atidaromų durelių sportinį BMW i8 charakterį pastebėsite iškart. Į viršų atveriamos automobilio durelės – tarytum optinis akcentas, tobulai derantis prie sklandžių aerodinamiško kėbulo linijų. Vidinė šių durelių pusė pabrėžia sportišką automobilio interjero prigimtį. Dėl šių durelių konstrukcijoje naudojamo aliuminio, anglies ir termoplastiko jos yra apytiksliai 50 proc. lengvesnės nei įprastos durelės. Taigi, iš vidaus šias dureles ypač paprasta atverti ir užverti. Rankenėlės ergonomiškai integruotos vidinėje durelių korpuso dalyje. Be to, jos taip pat atlieka ir dekoratyvinę funkciją.

INTERJERAS.

Sportiška eksterjero išvaizda betarpiškai įsilieja ir BMW i8 modelio interjerą. Visos detalės yra lengvos ir dinamiškai išdėstytos. Automobilio interjere vadovaujantis sluoksniavimo principu sukurtas modernus santykis tarp funkcionalumo ir aiškios formos. Lengvasvorė konstrukcija taip pat įgyvendinta ir vizualiai; pavyzdžiui, durelių slenksčius puošiančios anglies pluošto dalys pabrėžia nedidelį BMW i8 svorį.

Klasikinio sportinio automobilio charakteris ir BMW būdinga orientacija į vairuotoją lygiaverčiai atsispindi šio modelio dizaine. Centrinė konsolė orientuota į vairuotoją. Visus valdiklius ir skaitmeninį prietaisų skydelį su dviem dideliais ekranais ypač paprasta valdyti. Visi keleiviai sėdi žemai, o siaurose lengvasvorėse sėdynėse užtikrinama patikima atrama ir išskirtinis komfortas net ir staigiai manevruojant. iDrive valdiklis integruotas patogioje vietoje centrinėje konsolėje, taigi automobilio interjeras tarytum padalinamas pusiau.

 • Tausios medžiagos

  Spalvos ir medžiagos dizainas pabrėžia dominuojančią išmanaus ir tvaraus sportinio automobilio koncepciją. Dėl automobilio salone naudojamų medžiagų, kaip antai, itin lengvo plastiko, gauto iš perdirbtų butelių ir kitų išteklius taupyti padedančių dalių šis BMW tiesiog spinduliuoja dominuojančiu tausumu. Nepaisant to, kiekviena BMW interjero detalė byloja apie modernų sportiškumą ir puikų charakterį – būtent šie išskirtinumai aiškiai atsispindi visose trijose interjero dizaino koncepcijose.

 • Aplinkos apšvietimas

  Su specialia aplinkos apšvietimo įranga galima susikurti BMW i8 interjere savo individualią nuotaiką atspindintį apšvietimą. LED technologijos apšvietimas pabrėžia prabangią automobilio atmosferą, veikia kaip funkcinis šviesos šaltinis ir, prireikus, gali būti perjungiamas tarp EfficientDynamics mėlynos, gintarinės ir baltos spalvų. Rezultatas – spindinčio efekto pripildytas interjeras, nusitęsiantis nuo durelių kontūro linijų, prietaisų skydelio, vairo link kojų zonos.

INTERJERO DIZAINAS.

Neprilygstamas, sportiškas, modernus ir tausus. Pagrindinę ateities sportinio automobilio idėją taip pat atspindi interjere dominuojantis spalvų dizainas ir medžiagos. HALO, CARPO IR NESO – rinkitės vieną iš jūsų skonį atitiksiančių aukštos kokybės įrangos linijų. Visos šios trys linijos demonstruoja, kad tvarumas ir aukščiausia kokybė ne tik kad nėra nesuderinami, bet priešingai – harmoningai sujungiami ateities automobiliuose. Geriausi to pavyzdžiai – lengvasvorės perdirbtos interjere naudojamos medžiagos ir oda, švelniai tonuota alyvuogių lapelių ekstraktu.

 • NESO

  Joks interjero dizainas neatspindi į ateitį orientuoto sportinio mobilumo tiksliau nei NESO. Perdirbtos medžiagos, aiškūs kontūrai ir akcentai durelėse ir šoninėse dalyse sukuria gyvybingą atmosferą ir spinduliuoja gerovės pojūtį. Tokiu būdu aiškiai pabrėžiamas tvarus BMW i8 konceptas. Itin lengva Carum pilkos spalvos Spheric oda puikiai papildo juodus Exclusive odos ir Nappa odos paviršius – automobilio interjerui suteikiamas aiškumo, lengvumo ir modernumo įspūdis.

 • CARPO

  CARPO odinė įranga apima kruopščiai apdirbtą lengvą sėdynes dengiančią Spheric odą su perforuotais akcentais, juodą Exclusive odą ant prietaisų skydelio ir vidinio durelių paviršiaus bei juodą Nappa odą. Rezultatas – elegantiškas ir sportiškas įspūdis, puikiai derantis su bendra BMW i8 koncepcija. Koncepciją užbaigia odinis vairas su Pearl-Gloss Chrome ir Satin Silver akcentais bei aukštos kokybės pilkos Amido Metallic spalvos lakuoti paviršiai.

  Yra trys CARPO versijos. Versija su Ivory White spalva sukuria klasikinį spalvinį kontrastą su juodais Exclusive odos paviršiais. Dinamiškų formų lengvos odos paviršiai durelėse, ant prietaisų panelio ir sėdynių pabrėžia interjero lengvumą ir skaidrumą. Versijoje su Amido antracito spalvos ir Exclusive odos deriniu sukuriamas sportiškas ir modernus automobilio charakteris. Carum Grey versijoje su lengvų, perforuotų paviršių deriniu ir antracito natūralia oda sukuriamas modernus kontrastas, kuris pabrėžia šviežumo prigimtį ir interjero sportiškumą. Išskirtiniai dizaino bruožai apima keraminę pavarų perjungimo svirtį, aukščiausios kokybės grindų kilimėlius ir lazeriu ant durelių slenksčių išgraviruotą užrašą „i8”. Akį patraukia ir papildomai pasirenkamos BMW i Blue spalvos saugos diržų juostelės.

 • HALO

  HALO įrangos linija įkūnija prabangą nauju tvariu būdu. Odinė įranga sujungia aukščiausio lygio siekius ir natūralią estetiką. Išskirtinai augalų ekstraktais dažyta Dalbergia Brown spalvos oda su Carum Grey spalvos akcentais. BMW i Blue akcentų siūlėse, saugos diržuose ir odiniame vaire bendrai sukuriamas efektas išryškina aukštą interjero kokybę ir subtilų dizainą. Durelėse, šoninėse ir priekinėje salono dalyse aiškiai matomi šviesios ir tamsios spalvos kontrastai išryškina sportiškumo aspektą. Dar daugiau akcentų sukuria Amido metaliko spalva, kuri taip pat atspindi novatorišką techninį BMW i aspektą.