BMW i

DAUGIAU NEI VIEN TIK PARTNERIS.

Beveik visi keliai veda į BMW i.

Žmonių požiūris į asmeninį mobilumą radikaliai keičiasi. Su BMW i produktais ir paslaugomis turime galimybę moderniai pasitikti naujus iššūkius ir reikalavimus. Vienas tokių modernių problemos sprendimų – naujas ir lankstus BMW i modelių pardavimų tinklas, kuriame su jumis visuomet bus bendraujama individualiai.

Jei jums kyla klausimų prieš, per ar po BMW i įsigijimo, galite naudotis tiek visą parą veikiančiomis klientų aptarnavimo paslaugomis, tiek ir paprašyti patarimo pas specialiai apmokytą BMW i partnerį: pagrindinė šios į ateitį orientuotas koncepcijos idėja – galimybė susisiekti su BMW i bet kada ir bet kur.

BMW i PARDAVIMŲ KARŠTOJI LINIJA.

Modernaus gyvenimo daugiau neberiboja nustatytos konkrečios darbo valandos. Dabar svarbiausia – maksimalus lankstumas. BMW i skambučių centro tikslas – patenkinti novatoriškus BMW i klientų poreikius ir pageidavimus. Reikiamų žinių turintys produkto ekspertai gali teikti jums patarimus telefonu 24 valandas per parą. Be to, pirmą kartą BMW istorijoje automobilio pirkimo sutartį galima sudaryti tiesiogiai telefonu. Bet kada ir bet kur.


Susisiekti su BMW i skambučių centru galima toliau nurodytu telefonu: 852740440

PIRKIMO INTERNETU UŽKLAUSA.

Įsigyti BMW galima ne tik per visą parą veikiančias BMW i skambučių centro paslaugas, bet ir užpildžius paraišką internetu. Susikurkite savo svajones atitinkantį BMW i automobilį internete ir tuomet siųskite visus reikiamus duomenis tiesiogiai BMW i. Vienas iš mūsų produkto ekspertų, siekdamas pasitikslinti, su jumis susisieks.

PASIRINKTAS PARTNERIŲ TINKLAS.

Visus BMW i automobilius parduoda didžiuosiuose miestuose įsteigtos BMW i atstovybės. Į šiuos specialiai apmokytus partnerius galima kreiptis kilus bet kokiems su BMW i automobiliais, mobilumo paslaugomis ir BMW i ConnectedDrive paslaugomis susijusiems klausimams. BMW i partneriai suteiks jums kompetetingą ir išsamią pagalbą visais jums rūpimais klausimais.

PATRAUKLI BMW FINANSINIŲ PASLAUGŲ PROGRAMA.

[Kai kurie NSC gali turėti daugiau arba mažiau elektromobiliams pritaikytos programos ypatybių. Šios turi būti pritaikomos vietos lygmeniu] Programą sudaro patrauklūs finansavimo, lizingo, draudimo, su automobiliu susijusių paslaugų ir mobilumo paslaugų paketai.

BMW eLease (liet. e. lizingas) – tai specialiai BMW i8 pritaikyti lizingo pasiūlymai.

BMW eSelect – tai patrauklūs finansavimo pasiūlymai.

Savo finansavimo ar lizingo sutartį galite papildyti išsamiu BMW eCare automobilio priežiūros paketu, kuris užtikrins puikią ir patikimą BMW apsaugą nuo visų nenumatytų atvejų.

Taip pat galima pasirinkti BMW eCover, į kurį įeina individualūs finansavimo ir lizingo pasiūlymai su automobilio techninės priežiūros ir draudimo apsauga, optimaliai pritaikyta elektromobiliams.

BMW eComfort – tai išsamus, tiesiog tobulai e. mobilumui pritaikytas pasiūlymas. Jis papildo jūsų finansavimo ir lizingo sutartį automobilio techninės priežiūros, draudimo ir mobilumo paslaugomis.

Daugiau informacijos ir individualių pasiūlymų jums pateiks jūsų BMW i partneris.*
*Įsidėmėkite, kad BMW Financial Services ir BMW Add-on Mobility pasiūlymai kiekvienoje šalyje skiriasi. Norėdami gauti jūsų rinkai skirtą informaciją, apsilankykite vietiniame BMW tinklalapyje.