BMW i

ŠIANDIENINĖS INOVACIJOS RYTOJAUS KELIAMS.

Ryšys BMW i8 automobilyje.

Su novatoriškais BMW i ConnectedDrive sprendimais BMW i8 ryšys išties įspūdingas – tai tik tam, kad mobilumas šiame automobilyje būtų itin išmanus ir tvarus. Navigacijai skirtos BMW i ConnectedDrive paslaugos visuomet parenka patį tausiausią maršrutą iki jūsų kelionės tikslo. Jungiamoji BMW i8 ir išmaniųjų telefonų grandis – BMW i nuotolinio valdymo programėlė iOS ir Android. BMW telepaslaugų dėka jūsų BMW i8 partneris visuomet žinos, kada automobiliui reikia atlikti techninę apžiūrą.

VISAPUSIS RYŠYS

    

 

Ryšys.

Peržiūrėkite filmą apie BMW i8 ryšio galimybes.

BMW i NUOTOLINIO VALDYMO PROGRAMĖLĖ.

BMW i nuotolinio valdymo programėlė rodo naujausią informaciją apie jūsų BMW i8 būklę, didelės įtampos akumuliatoriaus įkrovimo lygį, važiavimo tausumą ir mobilumo duomenis tiesiog jūsų išmaniajame telefone.

 • Automobilio būklė

  Naudodami BMW i nuotolinio valdymo programėlę galite atlikti daugybę skirtingų funkcijų, kaip antai, užrakinti ar atrakinti savo BMW nuotoliniu būdu. Su šia programėle netgi galima aktyvuoti oro kondicionavimo sistemą dar prieš pradedant savo kelionę automobiliu. Po to, kai automobilis prijungiamas prie energijos šaltinio, programuojamas oro kondicionavimo ir įkrovimo laikmatis užtikrina, kad jūsų BMW i8 būtų pasiekiama nustatytoji temperatūra, o automobilis – visiškai parengtas pradėti kelionę nustatytuoju laiku nuo pirmadienio iki penktadienio. Per savo išmanųjį telefoną galite patogiai realiu laiku stebėti BMW įkrovimą.

  Be to, savo BMW elektra nuvažiuojamą atstumą ir akumuliatoriaus įkrovimo būseną taip pat galite bet kuriuo metu matyti per BMW i nuotolinio valdymo programėlę.

 • Mobilumas

  Visus savo mobiliajame telefone išsaugotus adresus galima tiesiogiai persiųsti į BMW i8 navigacijos sistemą.

  Miestuose dažnai nėra vietos automobiliui pasistatyti jums reikiamoje vietoje. Būtent dėl šios priežasties, pastačius savo BMW i8, BMW i nuotolinio valdymo programėlėje matysite greičiausio maršruto nuorodas iki savo kelionės tikslo. Pasirinkta vieta automatiškai įtraukiama į programėlės navigaciją. Be to, joje atsižvelgiama ir į viešąjį transportą. Bet kuriuo metu galite patikrinti, kur jūsų automobilis yra, taigi kelią link jo visuomet rasite itin greitai ir paprastai.

BMW i CONNECTED DRIVE PASLAUGOS NAVIGACIJAI.

BMW i8 navigacijos sistema su BMW i ConnectedDrive paslaugomis navigacijai sukurtos siekiant užtikrinti paprastesnį ir komfortiškesnį važiavimą. Į BMW i ConnectedDrive paslaugas navigacijai taip pat įeina nuorodos, susijusios su viešuoju transportu, kaip antai, metro ar tramvajai. Visa tai skirta geresniam maršruto planavimo procesui užtikrinti. Be to, navigacijos sistema teikia jums dinamiškos informacijos apie laisvas vietos įkrovimo stoteles ir parodo, ar jos priklauso ChargeNow tinklui.

BMW CONNECTED DRIVE.

Be visų specialiai BMW i sukurtų paslaugų BMW i8 modelyje taip pat galima naudotis ir kitomis BMW ConnectedDrive funkcijomis – BMW programėlėmis ir realiu laiku gaunama eismo informacija, o pasitelkus asmeninį telefoną – asistento paslaugomis ir internetinėmis BMW Online paslaugomis.

BMW TELEPASLAUGOS.

Dėl šio išsamaus klientams skirtų paslaugų paketo BMW i8 bendrauja su vairuotoju arba BMW i partneriu tiesiogiai. Automobilis nustato visus būtinus jam atlikti remonto ar techninės priežiūros darbus bei perduoda reikiamus duomenis tiesiogiai į techninės priežiūros centrą, kad būtų susitarta dėl apsilankymo. Vairuotojai automatiškai informuojami, kai reikia apsilankyti techninės priežiūros centre. Be to, jie gali bet kuriuo metu susisiekti su savo BMW i partneriu tiesiogiai ir patys perduoti jiems visą reikiamą su automobiliu susijusią informaciją. Atsakymus į bet kokius kilusius klausimus galima daug greičiau gauti tiesiog telefonu arba nuvykus pas BMW i partnerį.

 • Akumuliatoriaus būklės stebėsena

  Tapus BMW i8 savininku jums suteikiama pagalba, susijusi su didelės įtampos akumuliatoriaus būklės stebėsena. Jums bus nedelsiant pranešta apie atsiradusius nuokrypius nuo nustatytojo įkrovimo veiksmo arba jei automobilio žibintai buvo palikti įjungti per ilgą laiko tarpą. Tokiu būdu neabejotinai išvengsite bereikalingo akumuliatoriaus išsikrovimo. Vis dėlto, jei taip įvyktų, akumuliatoriaus apsaugos funkcija automatiškai informuos apie tai BMW i partnerį.