BMW M550d xDrive Touring G31 Azurite Black juodo metaliko spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš galo BMW M550d Touring

THE 5

BMW M550d xDRIVE TOURING: MODELIAI IR ĮRANGA

Tobulas galios išvystymas, sportiškas žavesys ir nepaprastas universalumas viename – tai jūsų odą šiurpti priversiantis BMW M550d xDrive Touring. Automobilis, kuriame rasite daugybę įvairios išskirtinės įrangos, pastebėsite prašmatnius dizaino akcentus, mėgausitės išmaniųjų pagalbos vairuotojui sistemų ir pažangių skaitmeninių paslaugų teikiamais privalumais, suteiks jums viską, ko gali prireikti skriejant keliais.

Skaityti daugiau
THE 5BMW M550d xDRIVE TOURING: MODELIAI IR ĮRANGA

BMW M550d xDRIVE TOURING DIZAINAS IR VAIRAVIMO DINAMIKA

Tobula galios išraiška

Sportiškas BMW M550d xDrive Touring žavesys, ypatingai ryškios galios demonstravimo ambicijos ir unikalus universalumas nepaliks abejingų.Susipažinkite su patrauklia dizaino, jėgą varančiosios konstrukcijos ir važiuoklės įranga.
M aerodinaminis komplektas BMW M550d xDrive Touring G31 Azurite Black juodo metaliko spalvos BMW grotelės iš arti

M aerodinaminis komplektas

M aerodinaminis komplektas pabrėžia automobilio atletiškumą ir sumažina jo pasipriešinimą oro srautui. Į komplektą įeina priekinio bamperio apdaila su didesnėmis oro įleidimo angomis, specialūs šoniniai išoriniai slenksčiai ir galinio bamperio apdaila su difuzoriaus intarpu. Išmetimo vamzdžiai chromuoti.
M lengvojo lydinio Double-spoke style 664 M ratlankiai BMW M550d xDrive Touring G31 Azurite Black juodo metaliko spalvos ratlankio vaizdas iš arti

M lengvojo lydinio Double-spoke style 664 M ratlankiai

Itin blizgūs19 colių M Double-spoke style 664 M lengvojo lydinio ratlankiai pilkos Cerium Grey pilkos spalvos, su skirtingo pločio padangomis: priekyje - 8J x 19 su 245/40 R19 padangomis, gale - 9J x 19 su 275/35 R19 padangomis.
M odinis vairas BMW M550d xDrive Touring G31 vairuotojo erdvė

M odinis vairas

Trijų stipinų M dizaino odinis vairas yra su daugiafunkciais mygtukais, ir integruota vairuotojo pusės oro pagalve. Juodos Walknappa odos vairą su juodomis siūlėmis ir kontūrinėmis atramomis nykščiams malonu laikyti rankose. Jis dar labiau sustiprina nepakartojamo sportiško vairavimo patirtį.
Adaptyvūs LED priekiniai žibintai BMW M550d xDrive Touring G31 Azurite Black juodo metaliko spalvos priekinis žibintas iš arti

Adaptyvūs LED priekiniai žibintai

Adaptyviųjų LED priekinių žibintų komplektą sudaro BMW Selective Beam selektyvinių šviesų žibintai, posūkius apšviečiantys žibintai ir adaptyvūs žibintai. Šviesos spalva yra panaši į dienos šviesą, kuri užtikrina idealų ir tolygų kelio apšvietimą, pagerinantį matomumą ir mažinantį važiavimo tamsoje nuovargį. Ikoniško žibintų dizaino su keturiais šviesų elementais dėka šis BMW automobilis atpažįstamas net ir naktį.
BMW M TwinPower Turbo vienos eilės 6 cilindrų dyzelinis variklis BMW M550d xDrive Touring G31 BMW M550d Touring variklis BMW 5 serijos Touring M Performance

BMW M TwinPowerTurbo vienaeilis 6 cilindrų dyzelinis variklis

BMW M50d modelio automobiliuose riaumojantis M TwinPowerTurbo vienaeilis 6 cilindrų dyzelinis variklis išskirtinis visomis prasmėmis. Moderniausios technologijos, pavyzdžiui, pakopinė keturių turbokompresorių įkrova ir aukšto slėgio tiesioginio įpurškimo sistema užtikrina įspūdingą, iki 750 Nm galią bet kokioje vairavimo situacijoje.
Adaptyvioji M pakaba Professional BMW M550d xDrive Touring G31 BMW serijos Touring M Performance

Adaptyvioji M pakaba Professional

Adaptyvioji pakaba M Professional – tai adaptyviosios M pakabos, kėbulo svyravimų stabilizavimo ir integruoto aktyvaus vairavimo technologijų derinys, užtikrinantis maksimalų vairavimo stabilumą ir dinamiką.
BMW xDrive BMW M550d xDrive Touring G31 Azurite Black juodo metaliko spalvos priartintas vaizdas iš galo

BMW xDrive

Išmanioji BMW xDrive visų varomų ratų sistema sklandžiai ir kintamai paskirsto varomąją jėgą į priekinius ir galinius ratus ir taip kiekvienoje vairavimo situacijoje užtikrina didžiausią sukibimo jėgą, vairavimo dinamiką ir saugumą. Siekiant dar geresnio automobilio manevringumo, elektra valdomas varomosios jėgos paskirstymas kompensuoja per staigų arba nepakankamą vairo pasukimą įvažiuojant į posūkius arba kelio vingiuose.
M Sport stabdžiai BMW M550d xDrive Touring G31 Azurite Black juodo metaliko spalvos ratlankio vaizdas iš arti

M Sport stabdžiai

Sportiniai M Sport serijos stabdžiai su tamsiai mėlynos spalvos M emblema puoštomis stabdžių apkabomis su stūmokliais pasižymi išskirtinėmis stabdymo charakteristikomis. Šie, prie itin dinamiškų automobilio galimybių pritaikyti stabdžiai leis mėgautis akivaizdžiai geresniu sportiniu vairavimu ir puikiomis stabdymo savybėmis net važiuojant šlapia kelio danga.

BMW M550d xDRIVE TOURING PAGALBOS VAIRUOTOJUI IR SĄSAJOS SU AUTOMOBILIU SISTEMOS

Išmanus ir saugus net važiuojant dideliu greičiu. Išmaniosios BMW pagalbos vairuotojui sistemos, pavyzdžiui, saugaus vairavimo asistentas Driving Assistant Plus su įspėjimo apie susidūrimą ir apsaugos nuo susidūrimo funkcijomis arba automobilio parkavimo asistentas Parking Assistant Plus su automatinio automobilio parkavimo ir pagalbos važiuojant atbuline eiga funkcijomis, pasirūpins nepakartojamu vairavimo patogumu, todėl vairuoti bus dar maloniau. Be to, pažangūs ir universalūs BMW ryšio sprendimai užtikrins, kad ryšį turėtumėte visur, pavyzdžiui, dėl vietinio belaidžio tinklo viešosios interneto prieigos taško internetą pasieksite LTE greičiu, o asmeninio asistento paslauga Concierge Service teiks atsakymus į jūsų klausimus visas 365 dienas per metus ir automatiškai parodys kelią į geriausius vietos restoranus.

Vairavimo asistentas Driving Assistant Plus BMW M550d xDrive Touring G31 vairuotojo erdvė

Vairavimo asistentas Driving Assistant Plus

Vairavimo asistento Driving Assistant Plus įranga pasirūpins didesniu patogumu ir saugumu monotoniškuose arba pavojinguose kelių ruožuose, pavyzdžiui, eismo spūstyse, vairuojant intensyvaus eismo sąlygomis arba ilgų kelionių metu. Būkite tikri – net keisdami eismo juostas, būsite patikimose rankose.
Įrangos paketas Parking Assistant Plus BMW M550d xDrive Touring vairuotojo erdvė

Įrangos paketas Parking Assistant Plus su 3D vaizdu

Įrangos paketas Parking Assistant Plus palengvina automobilio parkavimą ir manevravimą. Šį paketą sudaro erdvinio vaizdo sistema Surround View su vaizdo rodymo iš viršaus, nuotolinio trimačio vaizdo, automobilio statymo atstumo kontrolės funkcijomis ir automobilio statymo asistentas Parking Assistant, rodantis nukreipiamąsias linijas statant automobilį ir leidžiantis visiškai automatiškai pastatyti transporto priemonę tiek lygiagrečiai, tiek statmenai. Ši sistema veikia įvertindama galimas automobilio pastatymo vietas, kai pro jas važiuojama nedideliu greičiu.
Nuotolinio valdymo parkavimo funkcija BMW M550d xDrive Touring G31 BMW raktelis su ekranėliu

Nuotolinio valdymo parkavimo funkcija

Nuotolinio valdymo parkavimo funkcija Remote Control Parking leidžia vairuotojui patogiai išlipti iš automobilio prieš jį pastatant siauroje stovėjimo vietoje argaraže. Tiesiog išlipkite iš savo BMW, aktyvinkite nuotolinio valdymo parkavimo funkciją BMW raktelio ekrane ir nuotoliniu būdu patogiai valdykite įvažiavimą arba išvažiavimą iš siauros automobilio parkavimo vietos.
BMW projekcinis ekranas BMW M550d xDrive Touring G31

BMW projekcinis ekranas

Spalvotas BMW projekcinis ekranas visą su kelione susijusią informaciją leidžia matyti tiesiog vairuotojo regėjimo lauke, todėl galėsite visiškai susitelkti į vairavimą. Šiame ekrane pateikiama informacija apie esamą važiavimo greitį, navigacinės sistemos nuorodos, greičio ribojimo informacija, įskaitant įspėjimą dėl draudimo lenkti, taip pat rodomi telefono ir pramogų sąrašai.
Telefonijos su belaidžiu įkrovimu paketas BMW M550d xDrive Touring G31 vairuotojo erdvė

Telefonijos su belaidžiu įkrovimu paketas

Telefonijos su belaidžiu įkrovimu komplektą sudaro belaidė įkrovimo stotelė ir papildomos USB jungtys. Stogo antena pagerina mobilaus ryšio signalo priėmimą. Naudojantis Bluetooth jungtimi, vienu metu galima prijungti du mobiliuosius telefonus ir garso grotuvą. Papildomos galimybės: Bluetooth Office, techninė vietinio belaidžio tinklo viešosios interneto prieigos taško galimybė.
Apple CarPlay® sistema BMW M550d xDrive Touring G31 vairuotojo erdvė

Apple CarPlay® sistema

Kam atsisakyti iPhone telefono funkcijų jūsų BMW automobilyje, jeigu galite ir toliau jomis naudotis taip, kaip esate įpratę? Su Apple CarPlay® telefono funkcijas galėsite pasiekti nuotoliniu būdu, taip pat turėsite prieigą prie tokių programėlių kaip iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify ir Apple Music. Dar daugiau – naudodamiesi vairaratyje įmontuotu balso mygtuku, galėsite aktyvinti balsu valdomą Apple asistentą Siri.
Asistento paslauga BMW M550d xDrive Touring G31 vairuotojo erdvė

Asistento paslauga

Ar rytoj Romoje bus saulėta? Kada kyla jūsų lėktuvas? Asmeninio asistento paslauga Concierge Service pravers kelionių metu ir padės išpildyti jūsų pageidavimus vos vienu mygtuko paspaudimu. Galite rezervuoti staliuką restorane, kambarį viešbutyje, užsisakyti kino bilietus ar net atlikti mokėjimus – šis asmeninis asistentas bus visada pasirengęs jums padėti, kad ir kur bebūtumėte ar ko beprireiktų.
Wi-Fi saitvietė BMW M550d xDrive Touring G31 vairuotojo erdvė

Wi-Fi saitvietė

Dalyvaukite konferenciniuose vaizdo pokalbiuose naudodamiesi savo planšetiniu kompiuteriu arba, pasinaudoję srautiniu duomenų siuntimu, žiūrėkite paskutinę savo mėgstamo serialo seriją išmaniajame telefone. Naudodamiesi į jūsų automobilį integruota SIM kortele ir vietinio belaidžio tinklo viešosios interneto prieigos tašku (angl. Wi-Fi Hotspot), internetu naudotis galėsite net LTE greičiu (esant galimybei). Jūs ir jūsų bendrakeleiviai vienu metu naršyti internete galės naudodamiesi net dešimčia įrenginių.
On-Street Parking Information funkcija BMW M550d xDrive Touring G31 vairuotojo erdvė

On-Street Parking Information funkcija

Informavimo apie laisvas automobilio parkavimo vietas funkcija On-Street Parking Information, rodydama galimas laisvas parkavimo vietas BMW navigacinės sistemos ekrane, palengvins pastatymo vietos paieškas didžiuosiuose miestuose. Mėlyna spalva navigaciniame žemėlapyje žymimos gatvės nurodo gatves, kuriose yra didelė tikimybė rasti laisvą automobilio stovėjimo vietą, todėl tokios vietos beieškantis vairuotojas visada žinos, kuriose gatvėse reikėtų apsidairyti pirmiausiai.
Microsoft Office 365 BMW M550d xDrive Touring G31 vairuotojo erdvė

Microsoft Office 365

Naudodamiesi Microsoft Office 365, savo automobilyje dirbkite tarsi savo darbo kabinete – diktuokite elektroninių laiškų tekstą, dalyvaukite Skype for Business konferenciniuose pokalbiuose, valdykite kontaktus ir susirinkimus, kurkite užduotis ir priminimus. Naudodamiesi savo Microsoft Office 365 Business paskyra,galėti pradėti nedelsiant.
BMW M550d xDrive Touring G31 Azurite Black juodo metaliko trijų ketvirčių vaizdas iš šono

BMW M550d xDRIVE TOURING: VARIKLIAI IR TECHNINIAI DUOMENYS

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija

 • BMW M550d xDrive Touring:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 6,6–6,5
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 174–172

  Informacija apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir energijos sąnaudas nustatyta pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą VO (EU) 715/2007. Skaičiai pateikti bazinės konfigūracijos automobiliui, o nuvažiuojamas atstumas pateikiamas su papildomai pasirenkama įranga ir įvairaus dydžio ratlankiais ir padangomis, kurias galima rinktis atitinkamam modeliui.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str.1, 73760 Ostfildern, Vokietija ir https://www.dat.de/co2.

  Šios reikšmės jau yra grindžiamos naująja Pasauline lengvųjų automobilių bandymo procedūra (WLTP), tačiau tam, kad būtų galima lengvai palyginti skirtingus automobilius, šios reikšmės yra perskaičiuotos ir konvertuotos į Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) standarto reikšmes. Apskaičiuojant šiems automobiliams taikytinus mokesčius arba kitas su CO2 emisija susijusias rinkliavas (tačiau jomis neapsiribojant), taikomos CO2 reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.