BMW X2 M35i Sapphire Black juodo metaliko spalvos, F39 trijų ketvirčių vaizdas iš galo

THE X2

BMW X2 M35i Sapphire Black juodo metaliko spalvos, F39 trijų ketvirčių vaizdas iš galo

BMW X2 M35i: MODELIAI IR ĮRANGA

Tobulas galios išvystymas, sportiškas žavesys ir nepaprastas universalumas viename – tai jūsų odą šiurpti priversiantis BMW M550d xDrive Touring. Šis automobilis, kuriame rasite daugybę įvairios išskirtinės įrangos, pastebėsite prašmatnius dizaino akcentus, mėgausitės išmaniųjų pagalbos vairuotojui sistemų ir pažangių skaitmeninių paslaugų teikiamais privalumais, suteiks jums viską, ko gali prireikti skriejant keliais.

Skaityti daugiau
THE X2BMW X2 M35i: MODELIAI IR ĮRANGA

BMW X2 M35i DIZAINAS IR VAIRAVIMO DINAMIKA

Aukščiausia galia

BMW X2 M35i žavesys, ypatingai ryškios galios demonstravimo ambicijos ir unikalus universalumas abejingų nepaliks. Susipažinkite su patrauklia dizaino, jėgą varančiosios konstrukcijos ir važiuoklės įranga.

BMW X2 2018 F39 Sapphire Black juodo metaliko spalvos vaizdas iš šono
BMW X2 M35i 2018 F39 M TwinPower turbo 4 cilindrų benzininis variklis

BMW M TwinPower turbo 4 cilindrų benzininis variklis

Naujausios kartos BMW TwinPower Turbo 2,0 litrų 4 cilindrų benzininis variklis garantuoja maksimalų vairavimo malonumą. Jis išsiskiria savo veržlumu bei itin greitu atsaku net dirbant žemais sūkiais, be to pasižymi itin mažomis degalų sąnaudomis ir emisijomis.
BMW xDrive BMW X2 M35i Sapphire Black juodo metaliko spalvos, F39 priartintas vaizdas iš galo

BMW xDrive

Išmanioji visų varomų ratų sistema xDrive sklandžiai ir kintamai paskirsto varančiąją jėgą į priekinius ir galinius ratus ir taip užtikrina maksimalią trauką, vairavimo dinamiką ir saugumą kiekvienoje vairavimo situacijoje. Elektroniniu būdu valdomas galios paskirstymas kompensuoja per staigų arba nepakankamą vairo pasukimą posūkiuose, todėl galėsite mėgautis dar geresniu automobilio manevringumu.
BMW X2 M35i F39 interjeras, Sport transmisija

8 pavarų Steptronic Sport transmisija

Aštuonių pavarų sportinė Steptronic Sport transmisija leidžia itin greitai keisti pavaras. Nesvarbu, ar pavaros valdomos automatiškai, ar rankiniu būdu, naudojantis ant vairo esančiomis pavarų perjungimo svirtelėmis ar pavarų perjungimo svirtimi, visada mėgausitės patogiu, ramiu arba neįtikėtinai dinamišku vairavimu, o pasirinkę SPORT režimą ir pavarų svirtį nustatę į S/M padėtį, pajusite maksimalias šio automobilio galimybes.
BMW X2 F39 M Sport pakaba

M Sport pakaba

Manevringumas, nuostabios vairavimo charakteristikos ir įspūdingas patogumas – tai skiriamieji itin kokybiškai veikiančios pakabos bruožai, kuriuos užtikrina priekinė vienlankstės išilginės pakabos svirties ašis, kompaktiška daugiasvirtė galinė ašis su atskirai montuojamomis lingėmis (amortizatoriais) ir itin tvirtas kėbulas. Kinematinės pakabos ašių savybės, dujinio amortizatoriaus ir stabilizatorių konstrukcija, visų pirma, yra orientuota į geriausias dinamikos savybes.
BMW X2 M35i Sapphire Black juodo metaliko spalvos, M Sport stabdžiai, F39 ratlankio vaizdas iš arti

M Sport stabdžiai

Sportiniai M Sport serijos stabdžiai su tamsiai žaliomis M emblema puoštomis stabdžių apkabomis su stūmokliais pasižymi itin geromis stabdymo charakteristikomis. Šie prie ypač dinamiškų automobilio galimybių pritaikyti stabdžiai leis mėgautis nepaprastai sportišku vairavimo stiliumi ir puikiomis stabdymo savybėmis net važiuojant šlapia kelio danga.
BMW X2 M35i Sapphire Black juodo metaliko spalvos, F39 modelio dvigubos priekinės grotelės pilkos Cerium Grey spalvos, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

BMW dvigubos priekinės grotelės pilkos Cerium Grey spalvos

BMW X2 M35i priekis su pažangaus dizaino pilkos Cerium Grey spalvos dvigubomis BMW būdingos formos priekinėmis grotelėmis tikrai neliks nepastebėtas.
BMW X2 M35i Sapphire Black juodo metaliko spalvos galinis M serijos aptakas, F39 modelio priartintas vaizdas iš galo

Galinis M serijos aptakas

Galinis M serijos aptakas išryškina sportišką automobilio siluetą ir sumažina nepageidaujamą keliamąją jėgą. Šis aptakas, žemyn spausdamas galinę automobilio ašį, užtikrina geresnį vairavimo stabilumą.
BMW X2 M35i Sapphire Black juodo metaliko spalvos, M lengvojo lydinio ratlankiai, F39 modelio priartintas ratlankio vaizdas

M lengvojo lydinio ratlankiai Double-spoke 716 M

20 colių M lengvojo lydinio Double-spoke style 716 M stipinų dizaino, juodos Jet Black spalvos iki blizgesio nutekinti ratlankiai su runflat padangomis, ratlankių dydis 8J x 20 su 225/45 R20 padangomis.
BMW X2 M35i Sapphire Black juodo metaliko spalvos, F39 eksterjeras, pilkos Cerium Grey spalvos veidrodėlių gaubtai

Pilkos Cerium Grey spalvos veidrodėlių gaubtai

Unikalų BMW X2 M35i automobilio eksterjero dinamiškumą išryškina ypatingos Cerium Grey spalvos detalės, pavyzdžiui, veidrodėlių gaubtų kraštai.
BMW X2 M35i F39 interjeras, M sportinės sėdynės

M sportinės sėdynės

Paaukštintos vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio sportinių sėdynių sėdimųjų vietų ir nugaros atlošų šoninės atramos leidžia užtikrinti optimalias atramines savybes net ir sportinio vairavimo posūkiuose metu. Priešingai standartinėms sėdynėms, šių sėdynių palinkimo kampas, sėdimosios dalies gylis, atramos šlaunims ir vairuotojo sėdynės rankų atramų plotis gali būti reguliuojami ir pritaikomi individualiai. Ypatingas šių sėdynių dizainas pabrėžia sportines automobilio galimybes.

BMW M35i X2 PAGALBOS VAIRUOTOJUI SISTEMOS

Skaitmeninės BMW X2 M35i paslaugos ir išmaniosios pagalbos vairuotojui sistemos

BMW Connected+ programėlės novatoriškų BMW Connected+ paslaugų dėka BMW X2 M35i modelyje visada turėsite optimalų ryšį tarp išmaniojo telefono ir automobilio. Planuojate susitikimus, ar maršrutus ir siunčiate juos į navigacijos sistemą, apie savo buvimo vietą realiu laiku informuojate kitus, ar norite, kad Jūsų išmanusis telefonas rodytų, kiek liko keliauti pėsčiomis iki kelionės tikslo – pasinaudokite BMW Connected programėle, kuri palengvins jums gyvenimą.

BMW X2 M35i 2018 F39 Sapphire Black juodo metaliko spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
Vairuotojo erdvė, aktyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema Active Cruise Control su Stop&Go funkcija, BMW X2 M35i 2018 F39 interjeras

Aktyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema Active Cruise Control su Stop&Go funkcija

Aktyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema su Stop&Go funkcija, apimanti ir įspėjimo apie artėjančią kliūtį sistemą su stabdymo funkcija, automatiškai palaiko iš anksto pasirinktą greitį bei atstumą iki priešakyje esančio vairuotojo. Ši sistema perima automobilio greitėjimo ir stabdymo funkcijų valdymą bei palaiko iš anksto pasirinktą atstumą iki priekyje esančio automobilio net ir važiuojant lėtai judančiame transporto priemonių sraute, kol sustojama eismo spūstyje.
BMW X2 M35i 2018 F39 odinis vairas, interjeras

Eismo spūsčių asistentas

Pagalbos vairuojant eismo spūstyse asistentas padės sumažinti įtampą monotoniškose vairavimo situacijose: ši pagalbos sistema, važiuojant ne didesniu kaip 60 km/h greičiu, užtikrins tolygų automobilio judėjimą sausakimšuose keliuose ir taip sumažins dėl eismo grūsčių patiriamą stresą. Sistema ne tik automatiškai išlaikys atstumą iki priekyje esančio automobilio ir reguliuos automobilio greitį iki visiško sustojimo, tačiau ir padės valdyti automobilį.
Driving Assistant Plus BMW X2 M35i 2018 F39 interjeras, prietaisų skydelis

Driving Assistant Plus

Pagalbos vairuojant sistemos Driving Assistant Plus suteikiamos galimybės gerokai padidina saugumą ir patogumą keliuose. Ši sistema apima įspėjimo apie priartėjimą prie kelyje esančių kliūčių ir asmenų sistemą su stabdymo funkcija, įspėjimo apie nukrypimą nuo eismo juostos ir automatinę tolimųjų šviesų įjungimo arba išjungimo sistemas, informacijos apie greičio ribojimus rodymą, vaizdo kamerų pagrindu veikiančią pastovaus greičio palaikymo sistemą su Stop&Go funkcija ir pagalbos vairuojant eismo spūstyse sistemą.
BMW projekcinis ekranas BMW X2 M35i 2018 F39 prietaisų skydelis, interjeras

BMW projekcinis ekranas

Su kelione susijusią informaciją spalvotas BMW projekcinis ekranas pateikia vairuotojo matymo lauke, todėl visą dėmesį galima sutelkti į vairavimą. Šiame ekrane rodoma informacija apima esamą greitį, navigacinės sistemos nuorodas, greičio ribojimo informaciją, įskaitant draudimą lenkti, taip pat telefono ir pramogų sąrašus.
BMW X2 M35i 2018 F39 interjeras, Online Entertainment sistema

Online Entertainment sistema

Klausykitės mėgstamos muzikos, kur bebūtumėte. Klasikinės – greitkelyje, džiazo – piko valandomis ar pop muzikos kasdienių kelionių metu. Online Entertainment sistema leidžia nevaržomai klausytis net 30 milijonų dainų – šią paslaugą dovanoja BMW muzikinis partneris Spotify - tam į automobilį tereikės įsidėti SIM kortelę.
BMW X2 M35i 2018 F39 Navigation Plus, interjeras

Navigation Plus

Navigacijos sistemą Navigation Plus sudaro BMW projekcinis ekranas, iDrive jutiklinis valdiklis, įmontuojamas 8,8 colio įstrižainės lietimui jautrus ekranas ir prietaisų skydelis su aukštos raiškos 5,7 colio įstrižainės plonasluoksnių tranzistorių (TFT) ekranu. Ši sistema yra valdoma intuityviai, naudojantis iDrive jutikliniu valdikliu, tiesioginiais meniu valdymo mygtukais ir aštuoniais funkciniais mygtukais, valdymo balsu sistema arba interaktyviosiomis piktogramomis jutikliniame ekrane.
BMW X2 M35i 2018 F39 realiu laiku gaunama eismo informacija, interjeras

Realiu laiku gaunama eismo informacija

Kam gaišti laiką eismo spūstyse? Realiuoju laiku pateikiama eismo informacija padės pasiekti kelionės tikslą greičiau ir efektyviau. Realiuoju laiku stebima esamo eismo informacija leis suplanuoti alternatyvius maršrutus, o papildoma įspėjimo apie vietos pavojus kelyje sistema iš anksto praneš apie nepalankias sąlygas arba avarijas keliuose.
BMW X2 M35i F39 asmeninio asistento paslauga, interjeras

Asmeninio asistento paslauga

Ar Romoje rytoj bus saulėta? Kada kyla mano lėktuvas? Asmeninio asistento paslaugos Concierge Services yra skirtos tam, kad padėtų jums kelionių metu ir išpildytų bet kokius jūsų pageidavimus vos vienu mygtuko paspaudimu, nesvarbu, ar ketinate rezervuoti staliuką restorane, užsisakyti kambarį viešbutyje, ar apsilankyti kino teatre. Naudodamiesi asmeninio asistento paslaugomis, galite atlikti net atsiskaitymus. Kad ir kur bebūtumėte, kad ir ko beprireiktų – asmeninio asistento paslaugos Concierge Service bus visada šalia.
BMW X2 M35i 2018 F39 Apple CarPlay® įranga, interjeras

Apple CarPlay® įranga

Kam atsisakyti iPhone telefono funkcijų jūsų BMW automobilyje, jeigu galite ir toliau jomis naudotis taip, kaip esate įpratę? Su ruošiniu Apple CarPlay® telefono funkcijas galėsite pasiekti nuotoliniu būdu, taip pat turėsite prieigą prie tokių programėlių kaip iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify ir Apple Music. Dar daugiau – naudodamiesi vairaratyje įmontuotu balso mygtuku, galėsite aktyvinti balsu valdomą Apple asistentą Siri.

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija

 • BMW X2 M35i:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 7,6-8,1
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 174-185

 • Nurodytos CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.
  Skirtingų transporto priemonių CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

  Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.
  Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.