BMW M4 kabrioletas, techniniai duomenys ir įranga

THE M4

BMW M

IŠSAMIAI APIE BMW M4 KABRIOLETĄ: DIZAINAS, VARIKLIS IR ĮRANGA.

THE M4IŠSAMIAI APIE BMW M4 KABRIOLETĄ: DIZAINAS, VARIKLIS IR ĮRANGA.

BMW M4 kabrioletas įkūnija viską, kuo išsiskiria BMW M automobiliai, t. y. daugiau kaip keturių dešimtmečių patirtį tobulinant itin efektyvių techninių savybių automobilius ir pasiektą tobulą sąveiką tarp jėgą į varančiuosius ratus perduodančių detalių, važiuoklės, transmisijos ir vairavimo mechanizmo. Ši patirtis ir jos rezultatas leidžia mums pasiūlyti nepaprastai platų pasirenkamos įrangos asortimentą, kuris dėl savo dizaino, vairavimo dinamikos savybių ir techninių naujovių užtikrins visišką vairavimo malonumą.

Skaityti daugiau

BMW M4 KABRIOLETAS – GALIOS YPATUMAI.

Įkvėpta autosporto: pavaros ir važiuoklės technologijų apžvalga

Važiuoti BMW M4 kabrioletu – reiškia patirti kvapą gniaužiantį nuotykį ir beribį vairavimo malonumą. Viskas šiame sportiškame atlete kruopščiai apgalvota, o daugiausia dėmesio skirta maksimaliai dinamikai ir manevringumui pasiekti. Pasinaudodamas įvairiomis iš sportinių automobilių pramonėje išbandytomis technologijomis, šis atletiškas modelis sugeba galią ypač efektyviai paversti trauka bet kokiomis aplinkybėmis. Šį rezultatą dar labiau pagerina papildomai pasirenkama Competition M įranga, kuri padidina variklio galią ir suteikia specialios adaptyviosios M pakabos privalumų.
BMW M4 kabrioletas, BMW M TwinPower Turbo 6 cilindrų benzininis variklis ir Competition paketas

BMW M TwinPower Turbo 6 cilindrų benzininis variklis ir Competition paketas

Vienaeilis šešių cilindrų M TwinPower Turbo benzininis variklis išsiskiria itin didele galia, ypatingai sklandžiu veikimu ir sportiniam varikliui būdingu garsu. Dėl Double-VANOS ir Valvetronic technologijų, itin tikslios įpurškimo sistemos High-Precision Injection ir TwinScroll turbokompresoriaus šis itin efektyvus vienaeilis šešių cilindrų benzininis variklis kartu su pasirenkamu M Competition paketu išvysto 331 kW (450 AG) galią. Sportinė M išmetimo sistema skleidžia būdingą variklio garsą. Specialiai sureguliuota adaptyvioji M pakaba užtikrina optimalų sukibimą su kelio danga, didesnę trauką ir manevringesnį automobilio valdymą.
BMW M4 kabrioletas, adaptyvioji M pakaba

Adaptyvioji M pakaba

Adaptyvioji M pakaba, elektroniniu būdu reguliuodama amortizatorius, automatiškai užtikrina puikų automobilio prisitaikymą prie vairavimo sąlygų. Naudojantis vairavimo patirties kontrolės funkcija Driving Experience Control ir atitinkamai aktyvinus COMFORT, SPORT ar SPORT+ režimus, pakabą galima pritaikyti pageidaujamam važiavimo stiliui – nuo itin patogaus iki sportiškai dinamiško.
BMW M4 kabrioletas, 7 greičių M dvigubos sankabos transmisija

7 greičių M dvigubos sankabos transmisija

Septynių pavarų M dvigubos sankabos transmisija su Drivelogic leidžia keisti pavaras nepertraukiant traukiamosios jėgos, nenaudojant sankabos ir nesumažinant greičio. Pavaros gali būti keičiamos automatiškai arba rankiniu būdu, naudojantis ant vairaračio esančiomis pavarų keitimo svirtelėmis arba pavarų svirtimi. Starto kontrolės sistema Launch Control užtikrina maksimalų įsibėgėjimą pajudant iš vietos.
BMW M4 kabrioletas, M 6 greičių mechaninė transmisija

M 6 greičių mechaninė transmisija

12 kilogramų lengvesnė, palyginus su tradiciniais modeliais, ir kompaktiškesnės formos BMW M4 kabrioleto šešių pavarų rankinio valdymo M transmisija yra išmaniosios lengvo svorio konstrukcijos pavyzdys. Naujasis anglies pluošto frikcinis antdėklas transmisijos sinchronizatoriaus žieduose leidžia dar patogiau keisti pavaras, o sauso karterio sutepimo sistema užtikrina dar efektyvesnį alyvos tiekimą.
BMW M4 kabrioletas, M Vairuotojo paketas

M Vairuotojo paketas

M Driver paketas leidžia padidinti didžiausią greitį iki 280 km/h. Šis paketas gali būti užsakomas įsigyjant naują automobilį arba į automobilį sumontuojamas vėliau. Sumontavus M Driver paketą, visi kiti techniniai duomenys išliks nepakitę. Be to, gausite kuponą vienos dienos „BMW M race track“ vairavimo įgūdžių tobulinimo kursui iš BMW Driving Experience įsigyti.

BMW M4 KABRIOLETAS – DIZAINO SAVYBĖS

M dizaino elementai interjerui ir eksterjerui

BMW M4 kabrioletas akimirksniu prisistato kaip dinamiškas sportinis kabrioletas su nuleidžiamu stogu. Galinga priekinė dalis ir pailgintas variklio gaubtas su būdingu iškilusiu segmentu suteikia atletiškam siluetui ekspresyvaus dinamizmo. Salone viešpatauja išskirtinė sportinė atmosfera. Vairuotojo erdvėje apvalių formų prietaisų skydeliai sukelia neabejotiną lenktyninio automobilio pojūtį. Tiesiog traukia nuleisti stogą ir šauti pirmyn.
BMW M4 kabrioletas, dizainas, įranga
BMW M4 kabrioletas, M Competition paketo eksterjero akcentai

M Competition paketo eksterjero akcentai

Dėl išskirtinių lietų ir poliruotų Star-spoke stiliaus 20 colių skersmens lengvojo lydinio 666 M ratlankių su skirtingo pločio padangomis M Competition paketas automobilio eksterjerui suteikia dar daugiau įspūdingumo. Atletišką charakterį išryškina ištęstos ir itin blizgios juodos spalvos BMW Individual Shadow Line linijos detalės – pradedant priekinėmis būdingos formos grotelėmis, žiaunomis, modelio emblema ir baigiant juodais chromuotais išmetimo vamzdžiais.
BMW M4 kabrioletas, kietas stogas

Kietas stogas

Visą kabrioleto keliamą jaudulį leidžia patirti nuleidžiamas kietas stogas, kuris, jį pakėlus, bus tinkamas važiavimui šaltuoju metų laiku. Šis stogas gali būti pakeliamas ir nuleidžiamas greitai net ir tada, kai važiuojate lėtai, iki 18 km/h greičiu. Žvelgiant iš išorės, akivaizdžiai pastebima kupė automobiliams būdinga pažeminta ir ištęsta stogo linija, o viduje šis stogas sukuria aukštos erdvės pojūtį.
BMW M4 kabrioletas, LED galiniai žibintai

LED galiniai žibintai

Moderni LED technologija garantuoja optimalų matomumą, maksimalų efektyvumą ir tarnavimo laiką. Dideli posūkio žibintai ir greitos reakcijos LED stabdžių žibintai padidina saugumą. Charakterį apibrėžianti savybė tiek naktį tiek ir dieną yra išskirtinės L formos galiniai žibintai.
BMW M4 kabrioletas, BMW Selective Beam sistema

BMW Selective Beam sistema

BMW Selective Beam automatiškai sureguliuoja tolimųjų šviesų žibintus priklausomai nuo aplinkos apšvietimo ir eismo sąlygų. Sistema fiksuoja priekyje arba priešais važiuojančius automobilius ir reguliuoja tolimųjų šviesų žibintus taip, kad nebūtų akinami kiti eismo dalyviai.
BMW M4 kabrioletas, į vairuotoją orientuota vairuotojo erdvė

Į vairuotoją orientuota vairuotojo erdvė

Lenktynių trasoms pritaikyta vairuotojo erdvė. Kiekviena detalė yra optimaliai ergonomiškai pritaikyta ir tiesiogiai orientuota į vairuotoją. Vairuotojo erdvės centre puikuojasi elegantiškas minkšta Nappa oda aptrauktas M vairaratis. Vaire esančius M Drive mygtukus galima naudoti norint aktyvinti atskiras nustatymų parinktis, tuo tarpu sportinio stiliaus pavarų perjungimo svirtelės kartu su laisvai pasirenkama M dvigubos sankabos transmisija leidžia pavaras perjungti vos per sekundės dalį. Pribloškiančio M dizaino prietaisų ekrane nepriekaištingai atvaizduojama visa aktuali vairavimo informacija.
BMW M4 kabrioletas, M sėdynės

M sėdynės

Važiavimas išnaudojant visas savo galimybių ribas, pasinėrus į išskirtinę, sportinę atmosferą, BMW M4 kabrioletui niekada nebuvo svetimas. M serijos sėdynės yra tokios pačios nepriekaištingos kokybės kaip ir visas interjeras. Puikus to pavyzdys yra parodytas čia: smulkios struktūros Silverstone spalvos Merino oda.
BMW M4 kabrioletas, interjeras, apmušalai

Itin aukštos kokybės interjeras

Tikras šio automobilio išskirtinumas atlaikys ir antrąjį tiriantį žvilgsnį – anglies pluošto interjero apdaila Carbon Fibre su juodos spalvos chromuotais akcentais yra unikali paviršių apdaila, spinduliuojanti didžiausią dinamiškumą. Aukštos kokybės Sakhir oranžinės ir juodos spalvos dvispalviai Merino odos apmušalai užtikrina sportišką ir tuo pačiu individualų interjero stilių.

BMW M4 KABRIOLETAS

Sąsaja su automobiliu

Vairuodami BMW M4 kabrioletą, pagalbos sulauksite ir įprastuose keliuose, ir lenktynių trasose – daugybė naujus standartus diktuojančių pažangiausių technologijų užtikrins dar didesnį jūsų patogumą ir saugumą. Visą su vairavimu susijusią informaciją galėsite įrašyti nuvažiuotų sekundės dalių tikslumu, vairuodami galėsite mėgautis aukščiausio lygio tinklo komunikacijomis, informacija ir pramogomis. Vairavimo malonumas dar niekada nebuvo toks pažangus.
BMW M4 kabrioletas, BMW projekcinis ekranas su M funkcijomis

BMW projekcinis ekranas su M funkcijomis

Spalvotas BMW projekcinis ekranas su M specifinėmis funkcijomis projektuoja visą kelionei aktualią informaciją tiesiai vairuotojo matymo lauke. Mygtuko paspaudimu vairuotojas gali perjungti į M pritaikytą ekraną, kuriame rodomas pavarų indikatorius, apsukos dinaminės kreivės pavidalu bei signalai, rodantys optimalų momentą pavarai perjungti.
BMW M4 kabrioletas, BMW M Laptimer programėlė

BMW M Laptimer programėlė

Jauskite vairavimo malonumą dešimtosiomis sekundės dalimis, kiekvieną per sekundę nuvažiuotą metrą. BMW M Laptimer programėlė yra nepamainoma lenktynių trasos duomenų analizės priemonė, automatiškai skaičiuojanti laiką, per kurį įveikiate lenktynių trasos ratą. Ši programėlė jutiklio duomenis įrašo tiesiogiai iš jūsų BMW automobilio ir šią informaciją naudoja analizuodama jūsų vairavimo stilių. Tai leis jums tobulinti savo vairavimo tikslumą ir įgūdžius bei pagerinti įveikto lenktynių trasos rato rezultatus. Dar daugiau – šiuos duomenis galite registruoti ir važiuodami ne lenktynių trasose, pavyzdžiui, įprastose kelionėse su savo lenktynių bendruomene.
BMW M4 kabrioletas, Apple CarPlay®

Apple CarPlay®

Kam atsisakyti iPhone telefono funkcijų jūsų BMW automobilyje, jeigu galite ir toliau jomis naudotis taip, kaip esate įpratę? Su ruošiniu Apple CarPlay® telefono funkcijas galėsite pasiekti nuotoliniu būdu, taip pat turėsite prieigą prie tokių programėlių kaip iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify ir Apple Music. Dar daugiau – naudodamiesi vairaratyje įmontuotu balso mygtuku, galėsite aktyvinti balsu valdomą Apple asistentą Siri.
BMW M4 kabrioletas, Telefonijos su belaidžiu įkrovimu paketas

Telefonijos su belaidžiu įkrovimu paketas

Telefonijos su belaidžiu įkrovimu komplektą sudaro belaidė įkrovimo stotelė ir papildomos USB jungtys. Stogo antena pagerina mobilaus ryšio signalo priėmimą. Naudojantis Bluetooth jungtimi, vienu metu galima prijungti du mobiliuosius telefonus ir garso grotuvą. Papildomos galimybės: Bluetooth Office, techninė vietinio belaidžio tinklo viešosios interneto prieigos taško galimybė.
BMW M4 kabrioletas, techniniai duomenys

BMW M4 KABRIOLETO TECHNINIAI DUOMENYS

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija

 • BMW M4 kabrioletas:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,2–9,5
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 232–217

  Informacija apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir energijos sąnaudas nustatyta pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą VO (EU) 715/2007. Skaičiai pateikti bazinės konfigūracijos automobiliui, skirtam Vokietijos rinkai, o nuvažiuojamas atstumas pateikiamas su papildomai pasirenkama įranga ir įvairaus dydžio ratlankiais bei padangomis, kurias galima rinktis atitinkamam modeliui.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines'“, kurį galite nemokamai gauti visose DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH pardavimo vietose adresu Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vokietija ir https://www.dat.de/co2

  Šios reikšmės jau yra grindžiamos naująja Pasauline lengvųjų automobilių bandymo procedūra (WLTP), tačiau tam, kad būtų galima lengvai palyginti skirtingus automobilius, šios reikšmės yra perskaičiuotos ir konvertuotos į Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) standarto reikšmes. Apskaičiuojant šiems automobiliams taikytinus mokesčius arba kitas su CO2 emisija susijusias rinkliavas (tačiau jomis neapsiribojant), taikomos CO2 reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.