BMW M760Li xDrive sedanas, BMW M7, BMW 760Li Individual, Informacija

7 SERIJA

BMW M760Li xDRIVE SEDANAS

Išskirtine prabanga dvelkiantis BMW M760Li xDrive sedanas nepakartojamai braižo naujas galimybių ribas. Tai akivaizdu iš plataus spektro individualių parinkčių, kurias galima atskirai pritaikyti pasirinktoms vairavimo dinamikos įrangos savybėms, automobilio eksterjero ir interjero dizainui, taip pat technologinėms naujovėms ir ryšio priemonėms.

Skaityti daugiau
7 SERIJABMW M760Li xDRIVE SEDANAS

PRABANGA IR ADRENALINAS

BMW M760Li xDRIVE SEDANO DIZAINAS IR VAIRAVIMO DINAMIKA

Jeigu absoliučią galią ir didžiausią eleganciją reikėtų pavaizduoti tik viena linija, tai neabejotinai būtų BMW M760Li xDrive sedano siluetas. Tokie prašmatnūs pilkos Cerium Grey spalvos dizaino elementai kaip 20 colių skersmens lengvojo lydinio M ratlankiai arba įspūdingi dvigubi išmetimo vamzdžiai pabrėžia išskirtinį eksterjero stilių, o interjere slypi su niekuo nesulyginamos veržlumo ambicijos. Apsiginklavęs dvylikos cilindrų M TwinPower Turbo benzininiu varikliu ir atitinkamomis tobulai suderintomis pakabos detalėmis, BMW M760Li xDrive sedanas pradeda naują automobilių vairavimo dinamikos erą. Ypatinga šio automobilio savybė – neprilygstamas važiavimo patogumas, jaučiamas kiekvienoje interjero detalėje. Pradedant patogiomis, elektra reguliuojamomis vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio sėdynėmis su aktyviaisiais atlošais ir baigiant elegantišku, didesnės erdvės pojūtį sukuriančiu stikliniu Sky Lounge panoraminiu stogu, BMW M760Li xDrive automobilyje pajusite didžiausią patogumą ir prabangos jausmą.
BMW M760Li xDrive sedanas, dizainas, dinamika
BMW M760Li xDrive sedanas, stiklinis Sky Lounge panoraminis stogas

Stiklinis Sky Lounge panoraminis stogas

Panoraminis stiklinis stogas Sky Lounge dienos metu sukuria didelės erdvės pojūtį, o tamsiuoju paros metu, kartu su 15 000 apšvietimo elementų, tarsi perkelia kosminę nuotaiką į automobilio saloną. Aplinkos apšvietimas gali būti šešių spalvų.
BMW M760Li xDrive sedanas, 20 colių M lengvojo lydinio ratlankiai Double-spoke style 760 M su skirtingo pločio padangomis

20 colių M lengvojo lydinio ratlankiai Double-spoke style 760 M su skirtingo pločio padangomis

Dvispalviai, Cerium Grey pilkos spalvos 20 colių M lengvojo lydinio ratlankiai Double-spoke style 760 M su skirtingo pločio padangomis, šlifuoti, priekyje 8.5J x 20 su 245/40 R20 padangomis, gale 10J x 20 su 275/35 R20 padangomis.
BMW M760Li xDrive sedanas, patogios priekinės sėdynės, valdomos elektroniškai

Patogios priekinės sėdynės, valdomos elektroniškai

Patogios vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio sėdynės su aktyviaisiais atlošais gali būti įvairiai reguliuojamos elektriniu būdu, atskirai pritaikant viršutinę nugaros atlošo dalį, nugaros atlošo plotį, atramą šlaunims ir galvos atlošo aukštį. Į šį atminties funkciją turintį vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio sėdynių įrangos komplektą įeina ir juosmens atrama.
BMW M760Li xDrive sedanas, BMW 7 serijos M Performance, M odinis vairas

M odinis vairas

M Leather odinis vairas su daugybe funkcijų ir M emblema pasižymi sportišku, trijų skersinių dizainu. Walknappa juodos spalvos odos vairo apdaila su įspaudomis nykščiams užtikrina tiesioginio, atletiško vairavimo patirtį.
BMW M760Li xDrive sedanas, Išmetimo vamzdžių apdaila

Išmetimo vamzdžių apdaila, kairėje ir dešinėje

Galinio bamperio skydo dešinėje ir kairėje pusėse yra įmontuoti du dvigubi išmetimo vamzdžiai, kuriuos gaubia tvirta trapecijos formos danga.
BMW M760Li xDrive sedanas, Galinis M serijos aptakas

Galinis M serijos aptakas

Galinis M serijos aptakas išryškina sportišką automobilio siluetą ir sumažina nepageidaujamą keliamąją jėgą. Šis aptakas, žemyn spausdamas galinę automobilio ašį, užtikrina geresnį vairavimo stabilumą.
BMW M760Li xDrive sedanas, BMW M760Li variklis, M TwinPower Turbo 12 cilindrų benzininis variklis

M TwinPower Turbo 12 cilindrų benzininis variklis

BMW M TwinPower Turbo 12 cilindrų benzininis variklis užtikrina tobulus vairavimo pojūčius. Aukščiausios serijos variklį charakterizuoja puikus galios perdavimas ir unikalus važiavimo sklandumas, kokį įmanoma pasiekti tik V12 varikliu. Ši ypatybė užtikrina neprilygstamą važiavimo ir kelionės patirtį.
BMW M760Li xDrive sedanas, BMW M760Li excellence, Executive Drive Pro

Executive Drive Pro

Executive Drive Pro Suspension pakabos valdymo sistema leidžia mėgautis nepaprastu vairavimo patogumu ir tuo pačiu užtikrina išskirtines vairavimo dinamikos savybes. Šioje sistemoje yra naudojami nuolat elektromechaniniu būdu prisitaikantys aktyvieji stabilizatoriai, kurie itin sumažina kūno poslinkius vairavimo metu.
BMW M760Li xDrive sedanas, 8 greičių Steptronic Sport  transmisija

8 greičių Steptronic Sport transmisija

8 pavarų Steptronic Sport transmisija pasižymi neįtikėtinai sportiškais pavarų perjungimais. Automatinis ar rankinis pavarų perjungimas naudojant pavarų menteles ar pavarų svirtį – patogiam ramiam važiavimui ar neįtikėtinai dinamiškam vairavimui. SPORT režime ir pavarų svirčiai esant kairėje S/M padėtyje pavarų perjungimas yra dinamiškiausios konfigūracijos.
BMW M760Li xDrive sedanas, Integruotojo aktyvaus vairavimo sistema

Integruotojo aktyvaus vairavimo sistema

Integruotoji aktyvaus vairavimo sistema Integral Active Steering palengvina vairavimą priklausomai nuo priekinės ašies ir galinių ratų, kurie taip pat prisideda prie automobilio valdymo,pasukimo kampo. Važiuojant mažesniu greičiu, ši sistema, pasukdama galinius ratus priešinga kryptimi negu priekiniai ratai, užtikrina didesnį automobilio manevringumą ir paslankumą, o pasiekus 60-80 km/h ir didesnį greitį, galiniai ratai yra pasukami lygiagrečiai priekiniams ir taip padidinamas važiavimo stabilumas bei patogumas.
BMW M760Li xDrive sedanas, BMW M7 Performance, Aerodinaminis M paketas

Aerodinaminis M paketas

Aerodinaminis M paketas, atitinkamai nukreipdamas oro srautus, pabrėžia atletišką automobilio stilių. Komplektą sudaro tamsios Dark Shadow metallic spalvos priekinis bamperio skydas su didelėmis oro įleidimo angomis, unikalūs šoniniai gaubtai ir galinis skydas su difuzoriumi.

LYDERIAUJANTI TECHNOLOGIJA

KVAPĄ GNIAUŽIANČIOS BMW M760Li xDRIVE SEDANO INOVACIJOS

Nuojautos vedamas žingsnis į ateitį. Jau greitai galėsite spręsti, ar vairuosite patys, ar vairavimą patikėsite pačiam automobiliui. BMW Personal CoPilot pagalbos vairuotojui sistemos jau šiandien leidžia iš anksto pajausti netolimoje ateityje laukiančio vairavimo malonumą. Šios sistemos padeda vairuotojui ir tam tikras užduotis atlieka visiškai savarankiškai. BMW M760Li xDrive sedane viskas yra specialiai pritaikyta vairuotojui. Pavyzdžiui, BMW Live Cockpit Professional ekranus asmeniniams poreikiams galite pritaikyti itin paprastai, o išmanusis asmeninis asistentas BMW Intelligent Personal Assistant atskiras funkcijas leis valdyti greitai ir patogiai. Tai nauja technologijų era.
BMW M760Li xDrive sedanas, BMW operacinė sistema 7

BMW operacinė sistema 7

Pažangi septintosios kartos BMW operacinė sistema leidžia dar paprasčiau ir itin intuityviai valdyti automobilio funkcijas, pavyzdžiui, balsu, naudojantis lietimui jautriu ekranu arba iDrive valdikliu. Šiuo tikslu patobulinome valdiklio funkcionalumą, todėl programėlių meniu nuo šiol bus prieinamas tiesiogiai.
BMW M760Li xDrive sedanas, Driving Assistant Professional profesionalus vairuotojo asistentas

Driving Assistant Professional profesionalus vairuotojo asistentas

Profesionalaus vairavimo asistento programa Driving Assistant Professional leidžia užtikrinti didžiausią patogumą ir saugumą tiek įvairiose kritinėse situacijose, tiek ir monotoniško eismo metu. Ši programa turi vairavimo ir eismo juostų kontrolės sistemas su papildomomis funkcijomis, įskaitant įspėjimo apie juostos keitimą ir avarinio automobilio sustabdymo funkcijas bei važiavimo vienoje eismo juostoje išlaikymo funkciją su aktyviąja šoninio susidūrimo apsauga.
BMW M760Li xDrive sedanas, Parking Assistant Plus parkavimo asistentas

Parking Assistant Plus parkavimo asistentas

Automobilio statymo asistentas Parking Assistant Plus palengvins manevravimą ir leis lengviau pastatyti automobilį. Be kitų funkcijų, programoje įdiegta aplinkos vaizdo stebėjimo sistema, įskaitant vaizdo stebėjimą iš viršaus, galimybę matyti panoraminį bei nuotolinį trimatį vaizdą, be to, sistema padės pastatyti automobilį lygiagrečiai, rodys nukreipiančiąsias važiavimo trajektorijos linijas statant automobilį, padės važiuojant atbuline eiga, joje taip pat įdiegta susidūrimų išvengimo funkcija bei aktyvioji atstumų valdymo funkcija.
BMW M760Li xDrive sedanas, BMW išmanusis asmeninis asistentas.

BMW išmanusis asmeninis asistentas.

Labas, BMW. Kuo tu vardu? Argi nebūtų nuostabu, jeigu jūsų BMW taptų ir jūsų asmeniniu asistentu? Naudodamiesi BMW išmaniojo asmeninio asistento programa, galite bendrauti su savo automobiliu. Jis jus pažįsta, kasdien tobulėja ir padeda bet kokioje situacijoje. Jūs netgi galite priskirti savo asmeninį aktyvinimo žodį. Šis asistentas gali viską paaiškinti apie jūsų automobilį ir padėti dar geriau jį pažinti.
BMW M760Li xDrive sedanas, BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional

Į BMW Live Cockpit Professional vairuotojo erdvės valdymo sistemą su navigacijos funkcija įeina du aukštos kokybės ekranai: didelės raiškos 10,25 colių įstrižainės lietimui jautrus valdymo ekranas ir visiškai skaitmeninis 12,3 colių įstrižainės prietaisų skydelio ekranas. Septintosios kartos BMW operacinė sistema gali būti valdoma ir naudojantis iDrive Touch Controller valdikliu.
BMW M760Li xDrive sedanas, BMW M760Li xDrive, techniniai duomenys

BMW M760Li xDrive SEDANAS: TECHNINIAI DUOMENYS

DEGALŲ SĄNAUDOS IR CO₂ EMISIJA

BMW M760Li xDrive sedanas:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 12,5-12,4
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 285-282

Informacija apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir energijos sąnaudas nustatyta pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą VO (EU) 715/2007. Skaičiai pateikti bazinės konfigūracijos automobiliui, skirtam Vokietijos rinkai, o nuvažiuojamas atstumas pateikiamas su papildomai pasirenkama įranga ir įvairaus dydžio ratlankiais bei padangomis, kurias galima rinktis atitinkamam modeliui.

Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galite rasti žinyne „New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines'“, kurį galite nemokamai gauti visose DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH pardavimo vietose adresu Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vokietija ir https://www.dat.de/co2

Šios reikšmės jau yra grindžiamos naująja Pasauline lengvųjų automobilių bandymo procedūra (WLTP), tačiau tam, kad būtų galima lengvai palyginti skirtingus automobilius, šios reikšmės yra perskaičiuotos ir konvertuotos į Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) standarto reikšmes. Apskaičiuojant šiems automobiliams taikytinus mokesčius arba kitas su CO2 emisija susijusias rinkliavas (tačiau jomis neapsiribojant), taikomos CO2 reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.

Skaityti daugiau