BMW M8 Competition Gran kupė 2020 F93 BMW Individual Ametrine metaliko spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš šono

THE M8

BMW 8 SERIJOS GRAN KUPĖ M AUTOMOBILIAI: VISI AKCENTAI

THE M8BMW 8 SERIJOS GRAN KUPĖ M AUTOMOBILIAI: VISI AKCENTAI

BMW M850i xDRIVE GRAN KUPĖ, BMW M8 GRAN KUPĖ IR BMW M8 COMPETITION GRAN KUPĖ

Aštuntosios serijos BMW Gran kupė M automobiliai – tai išskirtiniai keturių durų sportiniai automobiliai. BMW M serijos automobiliams būdingo techninio meistriškumo ir BMW prabangių automobilių klasės išskirtinumo derinys suteiks nepaprastą, prabanga dvelkiančią vairavimo patirtį. Galite rinktis net iš trijų sunkiai pralenkiamų, grėsmingų automobilių. BMW M850i xDrive Gran kupė pasižymi unikalia techninių charakteristikų, efektyvumo ir patogumo derme. Abejingų nepaliks ir ypatinga atmosfera dvelkiantis dinamiško charakterio BMW M8 Gran kupė su M xDrive sistema, o BMW M8 Competition Gran kupė su M xDrive sistema, kuris neabejotinai yra pats prabangiausias šios automobilių kategorijos modelis, sužavės ne tik puikiomis techninėmis savybėmis, bet ir absoliučia prabanga.

BMW M8 Competition Gran kupė:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 11,5-11,6
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 262-264

BMW M850i xDrive Gran kupė:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,9-11,0
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 249-252

 

Skaityti daugiau

BMW M8 GRAN KUPĖ IR BMW M8 COMPETITION GRAN KUPĖ AKCENTAI

TRUMPAI APIE ĮSPŪDINGOS GALIOS SAVYBES

BMW M8 Competition Gran kupė 2020 F93 BMW Individual Ametrine metaliko spalvos, važiuojančio automobilio vaizdas iš priekio

IŠSKIRTINĖ GALIA

ITIN GALINGAS 8 CILINDRŲ BENZININIS VARIKLIS M TWINPOWER TURBO

Galingas 4,4 litrų darbinio tūrio dviejų turbokompresorių BMW M8 Competition Gran kupė variklis išvysto išskirtinę 460 kW (625 AG) galią ir gali pasiekti didžiausią 750 Nm sukimo momentą. Kryžminis išmetimo kolektorius optimizuoja M variklio atsaką, du dvigubi sportiniams automobiliams būdingos konstrukcijos išmetimo turbokompresoriai leidžia padidinti galią ir taip užtikrinti geriausias technines savybes vairuojant ir keliuose, ir lenktynių trasose.

BMW M8 Competition Gran kupė 2020 F93 BMW Individual Ametrine metaliko spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

AUKŠČIAUSIO LYGIO VAIRAVIMO MALONUMAS

BMW M8 GRAN KUPĖ IR BMW M8 COMPETITION GRAN KUPĖ PAVARA IR VAŽIUOKLĖ

BMW M8 Gran kupė ir BMW M8 Competition Gran kupė automobiliai su M xDrive visų keturių varomųjų ratų sistema suteiks visiškai naują vairavimo patirtį. Tobula automobilių sporto dvasia alsuojančių ir ištobulintų jėgą į varančiuosius ratus perduodančių ir važiuoklės detalių sąveika įkūnija techninį BMW meistriškumą. Tai absoliutus vairavimo malonumas, kuriuo mėgausitės kiekvieną sekundę.

BMW M8 Competition Gran kupė 2020 F93 BMW Individual Ametrine metaliko spalvos vaizdas iš šono

IKONIŠKA IŠVAIZDA

BMW M8 GRAN KUPĖ IR BMW M8 COMPETITION GRAN KUPĖ EKSTERJERO DIZAINAS

BMW M8 Gran kupė ir BMW M8 Competition Gran kupė automobiliai simbolizuoja visiškai naują ir ypatingą prabangių sportinių automobilių dizaino stilių. Veržlus kėbulo priekis, grakštus kupė siluetas su lengvu stogo linijos nuolydžiu ir sportiška galinė dalis sukuria neabejotinai puikią išvaizdą ir išraiškingai byloja apie dinamines automobilio savybes. Keturios automobilio durelės tobulai dera prie sportiškos ir tuo pačiu elegantiškos šio nepaprasto sportinio kupė išvaizdos. Įmantrus šoninių linijų dizainas ir elegantiškas perėjimas nuo stogo prie bagažinės durelių šiam kupė suteikia išskirtinį įvaizdį, paprastai būdingą tik rankų darbo automobiliams.

BMW M8 Competition Gran kupė su M sportinėmis sėdynėmis F93 2020 interjeras

EKSTRAVAGANTIŠKASIS ATLETAS

BMW M8 GRAN KUPĖ IR BMW M8 COMPETITION GRAN KUPĖ INTERJERO DIZAINAS

Prašmatnus interjeras išryškina nepakartojamas M automobilio sportines savybes ir tuo pačiu nepalieka nei menkiausios vietos nuolaidžiavimams prabangos sąskaita. Nuo M serijos oda aptraukto vairo ir Merino apmušalais vilktų M Sport sėdynių iki skrupulingai suprojektuotų apšvietimo juostų durelėse ir centriniame valdymo pulte ir, žinoma, valdymo elementus žyminčių M būdingų kontrastingos raudonos spalvos akcentų – kiekviena detalė akivaizdžiai išduoda išskirtinį šio prabangaus kupė sportinį charakterį.

BMW M8 – tai didžiausio BMW automobilių sportiškumo ir elegancijos simbolis, o BMW M8 Gran kupė neabejotinai yra pats egzotiškiausias ir žavingiausias BMW kūrinys.
Marcus Syring, BMW M dizaino vadovas

BMW M8 COMPETITION GRAN KUPĖ DIZAINAS

ATRASKITE INTERJERO IR EKSTERJERO DIZAINO AKCENTUS

Itin dinamiškais ir tuo pačiu elegantiškais kontūrais išsiskiriantis pažangus BMW M8 Competition Gran kupė dizainas abejingų nepaliks. Tai įspūdingas keturių durų sportinis automobilis, savo prabangią išvaizdą spinduliuojantis be jokių pastangų, kad ir iš kurio kampo bežvelgtumėte. Iš aukščiausios kokybės medžiagų sukurtas interjeras akivaizdžiai išreiškia tobulą meistriškumą ir simbolizuoja neprilygstamą gryniausių sportinių ambicijų bei išskirtinės prabangos dermę.
BMW M8 Competition Gran kupė F93 2020 BMW Individual Ametrine metaliko spalvos trijų ketvirčių galinis vaizdas iš apačios
BMW M8 Competition Gran kupė su BMW Laserlight F93 2020 BMW Individual Ametrine metaliko spalvos priartintas šoninis vaizdas iš priekio
BMW M8 Competition Gran kupė 2020 F93 BMW Individual Ametrine metaliko spalvos trijų ketvirčių šoninis vaizdas iš galo
BMW M8 Competition Gran kupė 2020 F93 BMW Individual Ametrine metaliko spalvos priartintas vaizdas iš galo
BMW M8 Competition Gran kupė su M karboniniu stogu 2020 F93 BMW Individual Ametrine metaliko spalvos vaizdas iš paukščio skrydžio
BMW M8 Competition Gran kupė F93 2020 vairuotojo erdvė
M sportinės sėdynės su M8 logotipu BMW M8 Competition Gran kupė F93 2020 interjeras
BMW M8 Competition Gran kupė F93 2020 BMW Individual Ametrine metaliko spalvos trijų ketvirčių galinis vaizdas iš apačios

BMW M8 Competition Gran kupė kėbulo šonai ir galinė dalis išraiškingai byloja apie pačias geriausias technines šio automobilio savybes. Išlenktos šoninės linijos, galiniai šviesos diodų žibintai ir platėjančios ratų arkos kuria kompaktiškos visumos įspūdį. Aptaki stogo linija, ilga važiuoklės bazė ir vizualiai nepriekaištingai į kėbulą integruotos durys dar labiau išryškina sportišką ir tuo pačiu elegantišką šio keturių durų sportinio kupė charakterį. Ne vieną susižavėjimo kupiną žvilgsnį pritrauksiantis galinis M aptakas yra automobilių sporto įkvėptos aerodinaminės koncepcijos dalis.

BMW M8 Competition Gran kupė su BMW Laserlight F93 2020 BMW Individual Ametrine metaliko spalvos priartintas šoninis vaizdas iš priekio

Siauri priekiniai BMW lazeriniai žibintai ir M automobiliams būdingos formos itin blizgios juodos spalvos priekinės grotelės su dvigubomis juostelėmis. Skulptūriškas M priekinio bamperio skydas su didelėmis oro įleidimo angomis ir dekoratyviu korėtu tinkleliu. Šie unikalūs elementai kartu su pažemintu kėbulu sukuria išskirtinio veržlumo įspūdį. Tai M8, kuris yra pasirengęs išsiveržti į priekį bet kuriuo momentu.

BMW M8 Competition Gran kupė 2020 F93 BMW Individual Ametrine metaliko spalvos trijų ketvirčių šoninis vaizdas iš galo

Aptakus šio prabangaus keturių durų sportinio kupė siluetas, išsiskiriantis ištęsta priekine dalimi, ilga važiuoklės baze, švelniu stogo linijos nuolydžiu ir atletiška galine dalimi su trumpomis iškyšomis, elegantiškai puikuojasi tikromis sportinio automobilio proporcijomis. Įspūdingi 20 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankiai ir itin blizgios juodos spalvos oro alsuoklių apdailos elementai dar labiau išryškina dinamišką ir elegantišką šio automobilio išvaizdą.

BMW M8 Competition Gran kupė 2020 F93 BMW Individual Ametrine metaliko spalvos priartintas vaizdas iš galo

Energija alsuojanti BMW M8 Competition Gran kupė galinė dalis spinduliuoja nevaržomą galią dar net nepajudėjus iš vietos. Šį stiprų įspūdį akcentuoja ryški pakeliamas galines duris puošianti Competition emblema ir galingas ambicijas išreiškiantis galinio bamperio skydas su įspūdingu itin blizgios juodos spalvos difuzoriumi ir dviem dvigubais 100 milimetrų išmetimo vamzdžiais.

BMW M8 Competition Gran kupė su M karboniniu stogu 2020 F93 BMW Individual Ametrine metaliko spalvos vaizdas iš paukščio skrydžio

M Carbon stogas ne tik atrodo įspūdingai, tačiau ir ženkliai sumažina BMW M8 Competition Gran kupė svorį ir pažemina svorio centrą taip dar labiau padidindamas ir taip išskirtinę vairavimo dinamiką.

BMW M8 Competition Gran kupė F93 2020 vairuotojo erdvė

Sportiška ir prabangi BMW M8 Competition Gran kupė vairuotojo erdvė su M būdingu prietaisų skydeliu aiškiai byloja, kad viskas be jokių kompromisų yra orientuota į vairuotoją.

M sportinės sėdynės su M8 logotipu BMW M8 Competition Gran kupė F93 2020 interjeras

BMW M8 Competition Gran kupė interjeras alsuoja ne tik prabanga, bet ir nenugalimu sportiškumu. Ypatingai elegantiški Merino odos apmušalai, rankomis dygsniuotos sportinės M Sport sėdynės su apšviestu M8 logotipu atlošuose pasižymi ne tik itin patogiomis šoninėmis atramomis bet ir užtikrina didžiausią komfortą ilgų kelionių metu.

IŠSAMIAI APIE BMW M8 GRAN KUPĖ IR BMW M8 COMPETITION GRAN KUPĖ: INFORMACIJA IR TECHNINIAI DUOMENYS

BMW M850i xDRIVE GRAN KUPĖ AKCENTAI

PRABANGUS ATLETAS: VARIKLIS, VAIRAVIMO DINAMIKA IR DIZAINAS

BMW M850i xDrive Gran kupė G16 2019 BMW Individual Frozen Bluestone metaliko spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

SPORTIŠKOS FORMOS

M850i xDRIVE GRAN KUPĖ BŪDINGAS M DIZAINAS

Kvapą gniaužiančio BMW M850i xDrive Gran kupė dizaino paliekamą įspūdį papildomai sustiprina išskirtiniai M serijos stiliaus akcentai. Automobilio charakterį išryškinantis pilkos Cerium Grey spalvos priekinių grotelių rėmas ir didelės oro įleidimo angos priekiniame bamperio skyde išreiškia įspūdingas šio prabangaus sportinio kupė technines savybes. Vos pažvelgę į gale esantį blizgios Dark Shadow spalvos difuzorių ir pilkos Cerium Grey spalvos išmetimo vamzdžių apdailą suprasite, kad šis automobilis yra tikras BMW M serijos automobilių šeimos narys.

BMW M850i xDrive Gran kupė G16 2019 BMW Individual Frozen Bluestone metaliko spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš galo

CHARAKTERINGAS VARIKLIO GAUSMAS

GALINGAS 8 CILINDRŲ VARIKIO GARSAS IR SPORTINĖ IŠMETIMO SISTEMA

BMW M850i xDrive Gran kupė variklio skleidžiamas garsas skamba visose oktavose – nuo piano iki fortissimo. Į sportinę išmetimo sistemą integruota išmetimo sklendžių technologija leidžia reguliuoti variklio skleidžiamą garsą. Važiuodami COMFORT režimu, girdėsite švelnų sportišką garsą, o pasirinkę SPORT ir SPORT+ važiavimo režimus, mėgausitės klasikiniu BMW M serijos automobiliams būdingu energingu variklio gaudesiu.

Adaptyvioji M pakaba Professional BMW M850i xDrive Gran kupė G16 2019

PUIKUS SUKIBIMAS POSŪKIUOSE

ADAPTYVIOJI M PAKABA PROFESSIONAL

Adaptyvioji M Professional pakaba leidžia valdyti automobilį itin tiksliai, ypač važiuojant posūkiuose. Laisvai pasirenkami pakabos komponentai užtikrina dar geresnę automobilio dinamiką ir kėbulo bei vairavimo stabilumą, todėl posūkius įveiksite dar greičiau. Elektromechaninė svyravimų stabilizavimo sistema gerokai sumažina šoninį kėbulo pasvyrimą kelio vingiuose, todėl vairuodami mėgausitės visiška situacijos kontrole net ir greitai keisdami važiavimo kryptį.

BMW M850i xDrive Gran kupė G16 2019 itin galingas 8 cilindrų benzininis variklis M TwinPower Turbo

ĮSPŪDINGA GALIA IR EFEKTYVUMAS

BENZININIS 8 CILINDRŲ M TWINPOWER TURBO VARIKLIS

4,4 litrų darbinio tūrio ir aštuonių cilindrų M TwinPower Turbo benzininis variklis, išvystantis net 390 kW (530 AG) galią, į aukštumas pakels ne tik variklio apsukų skaitiklio rodmenis, bet ir vairuotojo pulsą. Galingas dviejų turbokompresorių variklis, išvystantis net 750 Nm sukimo momentą, leidžia BMW M850i xDrive Gran kupė 100 km/h greitį pasiekti vos per 3,9 sekundės, o ryžtingas aštuonių cilindrų variklio gaudesys privers jūsų odą šiurpti.

ĮKVEPIANTI ESTETIKA

BMW M850i xDRIVE GRAN KUPĖ EKSTERJERO IR INTERJERO DIZAINAS

Jaudinantis sportinis automobilis keturiems: BMW M850i xDrive Gran kupė dizainas sportiškumu ir dinamiškumu spinduliuoja be jokių kompromisų. Net ir stovėdamas, šis išskirtinis automobilis savo galimybėmis abejoti neleis. Šis prabangus keturių durų sportinis automobilis su ilga važiuoklės baze ryžtingai puikuojasi tikromis sportinio automobilio proporcijomis, o jo prabangiame salone erdvės pakaks visiems.
Kupė siluetas BMW M850i xDrive Gran kupė G16 2019 BMW Individual Frozen Bluestone metaliko spalvos vaizdas iš šono
Priekinės grotelės BMW M850i xDrive Gran kupė G16 2019 BMW Individual Frozen Bluestone metaliko spalvos priartintas vaizdas iš priekio
BMW M850i xDrive Gran kupė priartintas vaizdas iš galo
Vairuotojo erdvė BMW M850i xDrive Gran kupė interjeras G16 2019
Prabangios odinės BMW M850i xDrive Gran kupė sėdynės G16 2019 interjeras
Panoraminis stiklinis stogas BMW M850i xDrive Gran kupė G16 2019 BMW Individual Frozen Bluestone metaliko spalvos vaizdas iš paukščio skrydžio
Kupė siluetas BMW M850i xDrive Gran kupė G16 2019 BMW Individual Frozen Bluestone metaliko spalvos vaizdas iš šono

SPORTIŠKAS KUPĖ SILUETAS

Išlenkti BMW M850i xDrive Gran kupė kontūrai tiesiog pakeri savo tobulai nulietais paviršiais. Aptakus šio kupė siluetas su lengvu stogo linijos nuolydžiu įspūdingai nusitęsia į sportišką galinę dalį, išsiskiriančią platėjančiomis ratų arkomis. Prestižinį nepriekaištingos išvaizdos įspūdį dar labiau sustiprina išraiškingi 20 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankiai.

Priekinės grotelės BMW M850i xDrive Gran kupė G16 2019 BMW Individual Frozen Bluestone metaliko spalvos priartintas vaizdas iš priekio

M BŪDINGI DIZAINO AKCENTAI

Papildomų akcentų BMW M850i xDrive Gran kupė išvaizdai suteikia ypatingi M serijos dizaino elementai. Pribloškiančios itin aukštos kokybės galvanizuotos eksterjero detalės, tokios kaip BMW būdingos formos priekinių grotelių rėmas ir juostelės, veidrodėlių gaubtai, oro alsuokliai ir trapecijos formos išmetimo vamzdžių apdaila, yra pilkos Cerium Grey spalvos.

BMW M850i xDrive Gran kupė priartintas vaizdas iš galo

IŠSKIRTINIO DIZAINO GALAS

Charakteringa galinė šio automobilio dalis spinduliuoja galia ir pribloškia savo išvaizda. Galinį langą rėmina užpakalinėse duryse susijungiančios briaunos. Dar geresnes aerodinamines savybes užtikrina galinis aptakas, kuris, kartu su difuzoriuje esančiais išmetimo vamzdžiais, pabrėžia galingas BMW M850i xDrive Gran kupė ambicijas.

Vairuotojo erdvė BMW M850i xDrive Gran kupė interjeras G16 2019

SPORTIŠKA IR ELEGANTIŠKA VAIRUOTOJO ERDVĖ

Visa BMW M850i xDrive Gran kupė vairuotojo erdvė yra itin apgalvotai orientuota į vairuotoją. Ypatingai moderni valdymo koncepcija ir odinis M serijos vairas su pavarų perjungimo svirtelėmis leis visiškai perimti situaciją į savo rankas. Aukščiausios kokybės oda aptrauktos ir išskirtiniu patogumu pasižyminčios daugiafunkcės sėdynės, elegantiškos interjero apdailos juostelės ir itin kokybiškos detalės, pavyzdžiui, pavarų selektoriaus apdaila iš CraftedClarity stiklo, interjerui suteikia prabangaus žavesio.

Prabangios odinės BMW M850i xDrive Gran kupė sėdynės G16 2019 interjeras

ERDVUS SALONAS

Ilga BMW M850i xDrive Gran kupė važiuoklės bazė, erdvios vietos kojoms ir patogios galvos atramos salono gale tikrai paliks įspūdį. Net ir ilgų kelionių metu du suaugusieji galės mėgautis didžiausiu patogumu. Įspūdžiai tuo nesibaigia – individualiu charakteriu alsuojančios sportiško stiliaus prabangios odinės sėdynės gali būti aptrauktos, pavyzdžiui, Merino Silverstone oda.

Panoraminis stiklinis stogas BMW M850i xDrive Gran kupė G16 2019 BMW Individual Frozen Bluestone metaliko spalvos vaizdas iš paukščio skrydžio

ŠVIESOS PRIPILDYTAS SALONAS

Papildomai pasirenkamas panoraminis BMW M850i xDrive Gran kupė stogas paliks neišdildomą įspūdį, aplinką užpildys išskirtine šviesa ir leis keleiviams mėgautis šviesia bei malonia atmosfera. Dar prabangesnės erdvės pojūtį sukurs papildoma interjero vėdinimo sistema. Esant intensyviai saulės šviesai, galinio lango užuolaidos padėtis gali būti reguliuojama elektriniu būdu.

BMW M850i xDRIVE GRAN KUPĖ: VARIKLIS, ĮRANGA IR TECHNINIAI DUOMENYS

Jauna moteris turkio spalvos fone

PAJAUSKITE MODERNIĄ PRABANGĄ

BMW LUXURY KLASĖ

PAJAUSKITE MODERNIĄ PRABANGĄ

BMW LUXURY KLASĖ

Degalų sąnaudos ir CO₂ emisija

 • BMW M8 Competition Gran kupė:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 11,5-11,6
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 262-264

  BMW M850i xDrive Gran kupė:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,9-11,0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 249-252

   

 • Nurodytos CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo reikšmės yra nustatytos taikant WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure) testavimo metodą. Šios reikšmės gali nesutapti su realiomis eksploatavimo sąlygomis gautais rezultatais, kadangi juos įtakoja daugybė veiksnių tokių kaip papildomai sumontuota įranga, padangos, vežamas krovinys, vairavimo įpročiai, oro sąlygos ir aplinkos temperatūra, kelio danga ir infrastruktūra, vietovės reljefas, baterijos įkrovimo lygis ir kiti.
  Skirtingų transporto priemonių CO2 emisijos, degalų/elektros sąnaudų ir elektra nuvažiuojamo atstumo palyginimui naudokite tik pagal tą patį testavimo metodą nustatytas vertes.

  Daugiau informacijos apie WLTP, degalų sąnaudas ir emisiją rasite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.
  Apie degalų taupymą ir efektyvų vairavimą skaitykite čia: https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/energijos-valdymas.html.