BMW X4 M AUTOMOBILIAI.

Keturi galingi BMW X4 modeliai modeliai sportiniam skirtumui pajausti.

BMW X4 M COMPETITION.

Maksimali vairavimo dinamika ir išskirtinumas.
 • Galingas „M TwinPower Turbo“ 6 cilindrų benzininis variklis
 • M xDrive su aktyviuoju M diferencialu ir 8 greičių M „Steptronic“ transmisija su „Drivelogic“
 • Išskirtiniai dizaino elementai ir įranga
 • 375 kW/510 AG, 600 Nm, 0–100 km/h per 4,1 s
BMW X4 M Competition „Toronto Red“ raudono metaliko spalvos, eksterjeras.

BMW X4 M.

Vairavimo dinamika aukščiausiu lygmeniu.
 • Galingas „M TwinPower Turbo“ 6 cilindrų benzininis variklis
 • M xDrive su aktyviuoju M diferencialu
 • 8 greičių M „Steptronic“ transmisija su „Drivelogic“
 • 353 kW/480 AG, 600 Nm, 0–100 km/h per 4,2 s
BMW X4 M „Alpine White“, eksterjeras.

BMW X4 M40i.

Išskirtinai subalansuota galia ir tinkamumas naudoti kasdien.
 • „M TwinPower Turbo“ 6 cilindrų benzininis variklis
 • BMW xDrive
 • 8 greičių „Steptronic“ transmisija
 • 260 kW/354 AG, 500 Nm, 0–100 km/h per 4,8 s
BMW X4 M40i 4 „Black Sapphire“ juodo metaliko spalvos, eksterjeras.

BMW X4 M40d.

Bekompromisė galia ir efektyvumas.
 • „M TwinPower Turbo“ 6 cilindrų dyzelinis variklis
 • BMW xDrive
 • 8 greičių „Steptronic“ transmisija
 • 240 kW/326 AG, 680 Nm, 0–100 km/h per 4,9 s
BMW X4 M40d „Phytonic Blue“ mėlyno metaliko spalvos, eksterjeras.
 • BMW X4 M COMPETITION.
 • BMW X4 M.
 • BMW X4 M40i.
 • BMW X4 M40d.

BMW X4 M COMPETITION IR BMW X4 M.

Važiavimo parametrai

Du modeliai, unikalios specifikacijos: visi jėgos pavaros ir važiuoklės komponentai pabrėžia BMW M sportinio automobilio prigimtį. Papildyti tikruoju X charakteriu, šie elementai užtikrina M būdingą vairavimo malonumą bet kokiame kelyje.
BMW X4 M Competition „Toronto Red“ raudono metaliko spalvos, vaziuojantis keliu, eksterjeras, trijų ketvirčių vaizdas iš galo.
BMW X4 M ir BMW X4 M Competition, galingas „M TwinPower Turbo“ 6 cilindrų benzininis variklis.

Galingas „M TwinPower Turbo“ vienos eilės 6 cilindrų benzininis variklis.

„M TwinPower Turbo“ vienos eilės 6 cilindrų benzininis variklis pasižymi puikiu galios perdavimu ir sklandžiu darbu, lydimu sportiniam automobiliui būdingo garso. Su „Double-VANOS“, „Valvetronic“, „High-Precision Injection“ tiksliojo įpurškimo sistema ir dviem turbokompresoriais šis variklis generuoja 353 kW (480 AG) galią, o Competition modelyje.- net 375 kW (510 AG).
BMW X4 M ir BMW X4 M Competition, variklis, „M Carbon“ anglies pluošto tikslumą užtikrinanti atrama.

„M Carbon“ anglies pluošto tikslumą užtikrinanti atrama.

„M Carbon“ anglies pluošto tikslumą užtikrinanti atrama padidina priekinės automobilio dalies tvirtumą ir prisideda prie didesnio vairavimo tikslumo ir preciziškumo. Šis aukščiausios kokybės anglies pluoštu armuotas polimerinis komponentas yra itin lengvas ir pakėlus automobilio gaubtą sukuria tikrą sportinio automobilio atmosferą. Tad sportinis potencialas puikiai atsiskleidžia net ir čia.
BMW X4 M Competition „Toronto Red“ raudono metaliko spalvos, eksterjeras, galinės dalies šoninis vaizdas iš arti, M būdinga pakaba.

M būdinga pakaba.

M speciali pakaba išryškina didžiulį automobilio dinamikos potencialą. Papildomai prie trijų vairavimo režimų COMFORT, SPORT ir SPORT+, vairuotojas gali pasirinkti ir vieną iš trijų skirtingų „Dynamic Stability Control“ (DSC) (dinaminio stabilumo valdymo) nustatymų, pritaikydamas stabilizavimo lygį prie pageidaujamo vairavimo stiliaus.
BMW X4 M ir BMW X4 M Competition, interjeras, valdymo ekranas, M xDrive.

M xDrive.

BMW M xDrive ir aktyvusis M diferencialas užtikrina maksimalią trauką ir vairavimo dinamiką tiek pasirinkus sportinį, tiek kasdieninį važiavimo stilių. Dėl įdiegtos ypatingos M technologijos automobilį visada galima tiksliai nukreipti ir saugiai valdyti važiuojant bet kokiu keliu, net stipriai didinant greitį staigiuose posūkiuose.
BMW X4 M ir BMW X4 M Competition, interjeras, M pavarų perjungimo svirtis, 8 greičių „M Steptronic“ transmisija.

8 greičių „M Steptronic“ transmisija.

8 greičių „M Steptronic“ transmisija su „Drivelogic“ siūlo daugybę pavarų perjungimo variantų: nuo ekstremaliai dinamiškų iki ypač patogių, nuo sklandžių iki taupančių degalus. Vairuotojas gali perjungti pavaras mechaniškai, pavarų svirtimi arba pavarų perjungimo vairo rankenėlėmis, arba pasirinkti automatinį režimą ir leisti transmisijai dirbti savo darbą.
BMW X4 M ir BMW X4 M Competition, interjeras, salonas, M odinis vairas, „M Servotronic“.

„M Servotronic“.

Visomis važiavimo sąlygomis „ M Servotronic“ užtikrina tinkamą vairo sukimo jėgą, ją reguliuodamas pagal faktinį važiavimo greitį. Be to, jis užtikrina tiesioginį vairavimo tikslumo pojūtį važiuojant bet kokiu greičiu. Sistema yra specialiai sukalibruota M serijai ir turi tris skirtingus mygtuku pasirenkamus nustatymus.
BMW X4 M Competition „Toronto Red“ raudono metaliko spalvos, eksterjeras, M lengvojo lydinio ratlankiai su M sudėtiniais stabdžiais.

M sudėtiniai stabdžiai.

Specialių naudojamų medžiagų dėka M sudėtiniai stabdžiai pasižymi ne tik puikiomis stabdymo savybėmis, bet ir aukštu stabilumu ir ilga tarnavimo trukme, o taip pat ir mažesniu svoriu, kuris turi teigiamą poveikį manevringumui, dinamikai ir greitėjimui. M būdingą aukštų eksploatacinių savybių stabdžių sistemą iš kitų išskiria mėlyno metaliko stabdžių suportai, pažymėti M raide. Dėl specialios konstrukcijos, po ilgai trunkančios, mažos ar itin didelės apkrovos gali girdėtis laikinas veikimo triukšmas, kuris greitai išnyksta. Norint išvengti šio triukšmo, patartina stipriau stabdyti reguliariais intervalais. Triukšmas išnyks stabdant arba drėgmei ant stabdžių išdžiūvus. Funkciniai triukšmai neturi jokios įtakos stabdžių savybėms, saugumui ir stabilumui.
BMW X4 M Competition „Toronto Red“ raudono metaliko spalvos, eksterjeras, vaizdas iš galo su M Sport išmetimo sistema ir anglies pluošto difuzoriumi.

M Sport išmetimo sistema.

M sportinė išmetimo sistema skleidžia dinamišką garsą, kurį galima reguliuoti integruotu išmetimo vožtuvo mechanizmu. Važiavimo dinamikos mygtukais pasirinkus SPORT ir SPORT+ programas, variklio garsas tampa griausmingesnis, o į komfortą orientuota programa užtikrina tylesnę variklio akustiką. Be to, triukšmo lygį galima sumažinti nauju garso kontrolės mygtuku.

BMW X4 M COMPETITION.

Dizaino savybės.

Tvirtos proporcijos, dinamiškas kupė siluetas ir idealiai suderinti M dizaino elementai pabrėžia BMW X4 M Competition automobilio aukščiausios galios aurą. Automobilio viduje sportiškumas apjungtas su išskirtinėmis detalėmis, sukuriant unikalų bendrą įspūdį.
BMW X4 M Competition „Toronto Red“ raudono metaliko spalvos, eksterjeras, trijų ketvirčių vaizdas iš šono.
BMW X4 M Competition „Toronto Red“ raudono metaliko spalvos, eksterjeras, priekinė dalis su blizgios juodos spalvos M priekinėmis grotelėmis.

M priekinės grotelės.

Pribloškiančios itin blizgios juodos M radiatoriaus grotelės su modelio ženkleliu dominuoja dinamiškame automobilio priekio M stiliaus dizaine. Blizgios juodos spalvos dvigubos juostelės vizualiai dera su charakteringais dvigubų stipinų stiliaus M lengvojo lydinio ratlankiais. M radiatoriaus grotelės drąsiai išduoda sportines automobilio ambicijas ir leidžia suprasti, kokia didžiulė galia tiesiog laukia, kol bus išlaisvinta.
BMW X4 M Competition „Toronto Red“ raudono metaliko spalvos, eksterjeras, galinės dalies vaizdas stambiu planu su galiniu anglies pluošto aptaku ir „X4 M Competition“ užrašu.

„X4 M Competition“ užrašas.

Juodas „X4 M Competition“ užrašas gale byloja apie didžiulį automobilio vairavimo dinamikos potencialą.
BMW X4 M Competition „Toronto Red“ raudono metaliko spalvos, eksterjeras, juodos blizgios spalvos M šoninės oro angos su modelio ženkleliu.

M šoninės oro angos.

Charakteringas M šoninės oro angos elementas su modelio logotipu, suteikiantis išraiškingą trimatį atletišką akcentą, išryškina įspūdingą automobilio potencialą ir nuteikia pasiruošti išskirtiniam Jūsų laukiančiam vairavimo malonumui. Tai dinamiško techninio išbaigtumo ir kvapą gniaužiančio dizaino derinio pavyzdys, tapęs M automobilių sinonimu nuo pat pirmos dienos.
BMW X4 M Competition „Toronto Red“ raudono metaliko spalvos, eksterjeras, M šoninis veidrodėlis su anglies pluošto gaubtu.

M šoniniai veidrodėliai.

Aerodinamiškai optimizuoti M šoniniai veidrodėliai yra reikšminga sportiško ir dinamiško M dizaino dalis. Pritvirtinti prie kėbulo dviem kojelėmis, jie akcentuoja išvaizdžią automobilio estetiką ir užtikrina, kad kiekviena automobilio detalė pagaminta ypač tiksliai. Ilgame, siaurame griovelyje tobulai įmontuoti papildomi LED posūkio žibintai.
BMW X4 M Competition „Toronto Red“ raudono metaliko spalvos, eksterjeras, M „Carbon“ anglies pluošto eksterjero paketas, anglies pluošto M galinis aptakas.

M galinis aptakas.

M galinis bagažinės dangčio aptakas išryškina atletišką automobilio siluetą ir ženkliai sumažina keliamąją jėgą. Prispaudimo jėga padidina trauką automobilio galinėje ašyje važiuojant dideliu greičiu bei atitinkamai užtikrina didesnį kryptinį stabilumą.
BMW X4 M Competition, interjeras, „Adelaide Grey“ pilkos „Merino“ odos M sportinės sėdynės.

M sportinės sėdynės.

Reguliuojamos M Sport sėdynės su įdubimu ir integruotu galvos atlošu suteikia puikią šoninę atramą vairuotojui ir priekiniam keleiviui. Be to, nugaros atlošą galima individualiai reguliuoti. Jų specialus dizainas su šviečiančiu M logotipu pabrėžia atletiškas automobilio galimybes. (pavaizduotus M saugos diržus bus galima įsigyti nuo 2019 m. rugpjūčio.)
BMW X4 M Competition, interjeras, prietaisų panelė su anglies pluošto interjero apdaila „Carbon Fibre“.

Anglies pluošto interjero apdaila „Carbon Fibre“.

„Carbon Fibre“ anglies pluošto interjero apdaila ant prietaisų skydelio, durelių ir centrinės konsolės su „Pearl Chrome“ chromuoto perlo spalvos akcentais.
BMW X4 M Competition, interjeras, salonas, M odinis vairas su daugiafunkciais mygtukais.

M odinis vairas.

M dvigubų stipinų dizaino odinis vairas yra su daugiafunkciais mygtukais, M ženkleliu, chromo detalėmis ir integruota vairuotojo pusės oro pagalve. Juodos odos vairą su kontrastuojančiomis siūlėmis ir kontūrinėmis atramomis nykščiams malonu laikyti rankose. Vairuotojas taip pat gali naudoti M Drive mygtukus norimiems nustatymams pasirinkti važiavimo metu.
BMW X4 M Competition, interjeras, M pavarų svirtis.

M pavarų svirtis.

Jungiklis, skirtas trims „Drivelogic“ nustatymams pasirinkti, įrengtas šalia M logotipo viršutinėje M pavarų svirties dalyje. Tiesiai po jais yra mygtukas „P“ parkavimo užraktui valdyti. Nustatęs rankinį režimą „S”, vairuotojas gali perjunginėti pavaras rankiniu būdu, naudodamas tipinio M dizaino pasirinkimo svirtelę; nustačius „D” režimą, pavaros perjungiamos automatiškai.
BMW X4 M Competition, interjeras, salonas, M būdingas prietaisų skydelis.

M būdingas prietaisų skydelis.

Išskirtinio M dizaino prietaisų skydelyje pateikiami keturi rodmenys: spidometras, apsukų matuoklis su pavarų perjungimo šviesomis, degalų lygio, alyvos temperatūros; čia taip pat yra būsenos indikatorius „M Driving“ dinamikos sistemoms: vairo, pakabos, variklio, Drivelogic ir M xDrive. Informaciniame ekrane rodomos lauko temperatūros reikšmės, borto kompiuterio funkcijos ir kt.
BMW X4 M Competition, interjeras, salonas, raudonas Start/Stop mygtukas.

Start/Stop mygtukas.

Raudonas užvedimo/išjungimo mygtukas yra centrinėje konsolėje; jis naudojamas atrakinto automobilio varikliui užvesti be raktelio. Be to, juo galima išjungti variklį. Automobilio raktelis atpažįstamas automatiškai, jo nereikia įkišti.
BMW X4 M Competition, interjeras, durelių slenksčiai su „Competition“ užrašu.

Durelių slenksčiai su „Competition“ užrašu.

Į automobilį įlipantį vairuotoją pasitinka slenksčių apdailos su „X4 M Competition“ logotipais. Logotipai su juodos spalvos intarpais kairiųjų ir dešiniųjų priekinių durelių slenksčių apdailoje pabrėžia kokybę ir išskirtinumą.
BMW X4 M Competition, interjeras, M saugos diržai.

M saugos diržai.

M saugos diržai* su įtempimo mechanizmu bei diržo jėgos ribotuvu pagaminti su dailiai įaustu tipinių M spalvų akcentu; jie pabrėžia ypač aukštą kokybę ir sportinę aplinką automobilio viduje. (*bus galima įsigyti nuo 2019 m. rugpjūčio)
BMW X4 M „Alpine White“ baltos spalvos, eksterjeras, trijų ketvirčių vaizdas iš šono.
BMW X4 M „Alpine White“ baltos spalvos, eksterjeras, priekis, M priekinės grotelės su chromo akcentais ir modelio ženkleliu.
BMW X4 M „Alpine White“ baltos spalvos, eksterjeras, 21 colio M lengvojo lydinio ratlankiai „Orbit Grey“ pilkos spalvos.
BMW X4 M „Alpine White“ baltos spalvos, eksterjeras, M šoninės oro angos su chromo akcentais ir modelio ženkleliu.
BMW X4 M „Alpine White“ baltos spalvos, eksterjeras, automobilio spalvos veidrodėlių gaubtai.
BMW X4 M „Alpine White“ baltos spalvos, eksterjeras, galinė dalis su modelio ženkleliu stambiu planu.
BMW X4 M „Alpine White“ baltos spalvos, eksterjeras, galinė dalis su chromuotais išmetimo vamzdžiais.
BMW X4 M, interjeras, „Sakhir Orange“ oranžinės spalvos „Merino“ odos sportinės sėdynės.
BMW X4 M, interjeras, salonas, M odinis vairas su M būdingomis kontrastingomis siūlėmis.

BMW X4 M.

BMW X4 M užtikrintai demonstruoja savo potencialą. Galingas proporcijas ir aiškiai apibrėžtą siluetą papildo radiatoriaus grotelių ir šoninių oro angų chromo apdaila bei chromuoti išmetimo vamzdžiai. Blizgūs tekinti „Orbit Grey“ pilkos spalvos 21 colio M lengvojo lydinio ratlankiai užtikrina valdingą pozą žvelgiant bet kuriuo kampu. Atletiška ekspresija ryškiai juntama ir automobilio viduje. „Sakhir Orange“ spalvos merino odos sportinės sėdynės ypač patogios vairuotojui ir priekiniam keleiviui – tiek kasdien, tiek dinamiškai sukant ratus lenktynių trasoje. Ekskliuzyvinio interjero išbaigtumą užtikrina tokios aukščiausios kokybės detalės, kaip BMW Individual antracito spalvos stogo apmušalas ar M odos vairas su kontrastingomis M siūlėmis. (pavaizduotus M saugos diržus bus galima įsigyti nuo 2019 m. rugpjūčio.)

BMW X4 M Competition „Toronto Red“ raudono metaliko spalvos, eksterjeras, M „Carbon“ anglies pluošto paketas, oro įleidimo angų fiksatoriai šoniniame aptake ir anglies pluošto aerodinaminės mentės.
BMW X4 M Competition „Toronto Red“ raudono metaliko spalvos, eksterjeras, M „Carbon“ anglies pluošto eksterjero paketas, anglies pluošto veidrodėlių gaubtai.
BMW X4 M Competition „Toronto Red“ raudono metaliko spalvos, eksterjeras, M „Carbon“ anglies pluošto eksterjero paketas, anglies pluošto M galinis aptakas.
BMW X4 M Competition „Toronto Red“ raudono metaliko spalvos, eksterjeras, M „Carbon“ anglies pluošto eksterjero paketas, anglies pluošto galinis difuzorius.

M „CARBON“ ANGLIES PLUOŠTO EKSTERJERO PAKETAS.

„M Carbon“ anglies pluošto automobilio eksterjero paketas* akcentuoja automobilio atletiškus poreikius ir išskirtinumą. Priekinio bamperio šoninių spoilerio elementų fiksatoriai, aerodinaminės mentės, išorinių veidrodėlių gaubtai ir galinis difuzorius pagaminti iš anglies pluoštu sutvirtinto plastiko (CFRP). Vientisas difuzorius tęsiasi per visą plotį ir įrėmina dvi išmetamųjų vamzdžių poras.

(*bus galima įsigyti nuo 2019 m. rugpjūčio)

BMW X4 M40i IR BMW X4 M40d.

Dizainas ir vairavimo dinamika.

Galingas dizainas, sportiška vairavimo dinamika. Su išskirtinėmis funkcijomis automobilio salone ir į efektyvumą orientuotu technologijų paketu, BMW X4 M40i ir BMW X4 M40d atskleidžia savo sportišką DNR.
BMW X4 M40i ir BMW X4 M40d „Black Sapphire“ juodo metaliko spalvos, eksterjeras, apšviestas trijų ketvirčių vaizdas iš priekio kairės pusės.
BMW X4 M40i ir BMW X4 M40d „Black Sapphire“ juodo metaliko spalvos, eksterjeras, trijų ketvirčių vaizdas iš priekio, dešinė pusė.

Išskirtinis dizainas.

Išskirtiniai dizaino elementai pabrėžia dinamišką BMW X4 M40i ir BMW X4 M40d potencialą tiek viduje, tiek išorėje. Tai tokie elementai, kaip antai didesnės oro angos, grotelių rėmas, radiatoriaus juostelės ir veidrodėlių gaubtai pilkos „Cerium Grey“ spalvos, taip pat sportinės sėdynės, M odinis vairas su pavarų perjungimo rankenėlėmis ir išskirtiniu M40i logotipu ant prietaisų, durelių slenksčių apdailų bei automobilio gale.
BMW X4 M40i ir BMW X4 M40d, interjeras, salonas su M odiniu vairu.

M odinis vairas.

M odinis vairas su daugiafunkciais mygtukais ir integruota vairuotojo pusės oro pagalvė yra trijų stipinų dizaino. „Walknappa“ juoda oda aptrauktas vairas su juodomis siūlėmis ir kontūrinėmis atramomis nykščiams užtikrina tikslų ir atletišką vairavimą.
BMW X4 M40i ir BMW X4 M40d, interjeras, sportinės sėdynės vairuotojui ir priekyje sėdinčiam keleiviui.

Sportinės sėdynės vairuotojui ir priekyje sėdinčiam keleiviui.

Individualiai reguliuojamos sportinės vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės turi daugybę rankinio reguliavimo funkcijų, įskaitant atlošo plotį, išilginę padėtį, atlošo ir sėdimosios dalies kampą. Aukštesnių sėdimosios vietos ir atlošo pagalvėlių bei iškilių šoninių pagalvėlių dėka sėdynės pasižymi puikia ergonomika ir gera šonine atrama.
BMW X4 M40i ir BMW X4 M40d „Black Sapphire“ juodo metaliko spalvos, eksterjeras, vaizdas iš priekio su M aerodinaminiu paketu.

M aerodinaminis paketas.

M aerodinaminis paketas pabrėžia automobilio atletiškumą ir sumažina jo pasipriešinimą oro srautui. Į paketą įeina priekinio bamperio apdaila su didesnėmis oro įleidimo angomis, specialūs šoniniai išoriniai slenksčiai ir galinio bamperio apdaila su difuzoriaus intarpu. Išmetimo vamzdžiai chromuoti.
BMW X4 M40i ir BMW X4 M40d „Black Sapphire“ juodo metaliko spalvos, juodo chromo „Black Chrome“ spalvos išmetimo vamzdžiai.

Juodo chromo išmetimo vamzdžiai.

Išmetimo vamzdžiai dešinėje ir kairėje su laisvos formos „Black Chrome“ juodo chromo spalvos apdaila tiek vizualiai, tiek akustiškai pabrėžia sportines automobilio savybes.
BMW X4 M40i ir BMW X4 M40d „Black Sapphire“ juodo metaliko spalvos, važiuojantys keliu, eksterjeras, apšviestas trijų ketvirčių vaizdas iš galo.

Vairavimo dinamika ir manevringumas.

BMW X4 M40i ir BMW X43 M40d pasižymi išskirtiniu tikslumu ir manevringumu. Šoninės ir išilginės dinamikos savybes pagerina bei intensyvaus vairavimo malonumą užtikrina naujai kalibruota pakaba ir kintančio sportinio vairavimo sistema, standartiniai M Sport stabdžiai ir BMW xDrive visų varomųjų ratų sistema, koncentruota į galinius ratus.
BMW X4 M40i ir BMW X4 M40d „Black Sapphire“ juodo metaliko spalvos, važiuojantys keliu, eksterjeras, trijų ketvirčių vaizdas iš šono su besisukančiais lengvojo lydinio ratlankiais.

Adaptyvioji M pakaba.

Adaptyviąją M pakabą galima bet kada elektroniniu būdu reguliuoti ir pritaikyti prie kelio ir važiavimo sąlygų. Vairuotojas pakabos charakteristikas taip pat gali reguliuoti su važiavimo patirties kontrolės („Driving Experience Control“) funkcija ir bet kuriuo metu aktyvuoti savo pageidaujamą važiavimo stilių – nuo komfortiško iki ekstremaliai atletiško su žymiai geresniu manevringumu.
BMW X4 M40i ir BMW X4 M40d „Black Sapphire“ juodo metaliko spalvos, eksterjeras, lengvojo lydinio ratlankiai su M sportiniais stabdžiais.

M sportiniai stabdžiai.

M sportiniai stabdžiai turi mėlynos spalvos su M užrašu keturių stūmoklių fiksuotus suportus priekyje ir dviejų stūmoklių „plaukiojančius“ suportus gale bei išsiskiria dideliais stabdžių diskais, kurie užtikrina puikias stabdymo savybes.
BMW X4 M40i ir BMW X4 M40d „Black Sapphire“ juodo metaliko spalvos, eksterjeras, vaizdas iš galo su M sportine išmetimo sistema.

M sportinė išmetimo sistema.

M sportinė išmetimo sistema skleidžia dinamišką garsą, kurio intensyvumas priklauso nuo pasirinkto vairavimo režimo, reguliuojamą integruotu išmetimo vožtuvo mechanizmu. Vairavimo patirties kontrolės funkcijos mygtukais pasirinkus SPORT ir SPORT+ programas, variklio garsas tampa griausmingesnis, o į komfortą orientuota programa užtikrina tylesnę variklio akustiką.
BMW X4 M40i ir BMW X4 M40d, interjeras, pavarų perjungimo svirtis, 8 greičių „Steptronic“ sportinė transmisija.

„Steptronic“ sportinė transmisija.

8 greičių „Steptronic Sport“ transmisija užtikrina neįtikėtinai sportišką pavarų perjungimą. Automatinė ar mechaninė, valdoma pavarų perjungimo rankenėlėmis ar pavarų svirtimi – patogiam riedėjimui nuokalne ar neįtikėtinai dinamiškam vairavimui. SPORT režime su pavarų svirtimi ir kairiosios rankos S/M padėtyje, pavaros perjungiamos užtikrinant maksimalų efektyvumą.
BMW X4 M40i ir BMW X4 M40d, interjeras, salonas, M odinis vairas, Kintantis sportinis vairavimas.

Kintantis sportinis vairavimas.

Kintančio sportinio vairavimo mechanizmas su „Servotronic“ pasižymi tiesioginiu ir greitu atsaku, o tokiam vairui pasukti reikia mažiau fizinių pastangų. Jis reaguoja į vairo kampą kintamais vairo mechanizmo perdavimo laipsniais. Tai pagerina valdymo savybes važiuojant dinamiškiau ir sumažina vairavimui reikalingas fizines pastangas parkuojantis ir atliekant posūkius.

„M TWINPOWER TURBO“ 6 CILINDRŲ BENZININIS VARIKLIS.

BMW X4 M40i, „M TwinPower Turbo“ vienos eilės 6 cilindrų benzininis variklis.

„M TWINPOWER TURBO“ 6 CILINDRŲ BENZININIS VARIKLIS.

Kartu su 8 greičių „Steptronic Sport“ transmisija, BMW X4 M40i „M TwinPower Turbo“ vienos eilės 6 cilindrų benzininis variklis užtikrina įspūdingą dinamiką dėl savo išskirtinių savybių. Su „TwinScroll“ turbokompresoriumi, „Valvetronic“ pilnai kintamu vožtuvų reguliavimu ir „High-Precision Injection“ tiksliojo įpurškimo sistema šis variklis generuoja 260 kW (354 AG) galią ir maksimalų 500 Nm sukimo momentą.

„M TWINPOWER TURBO“ DYZELINIS VARIKLIS.

BMW X4 M40d, „M TwinPower Turbo“ 6 cilindrų dyzelinis variklis.

„M TWINPOWER TURBO“ DYZELINIS VARIKLIS.

„M TwinPower Turbo“ 6 cilindrų dyzelinis BMW X4 M40d variklis pribloškia savo dinamika ir efektyvumu. Su dviem „TwinScroll“ turbokompresoriais su kintamos geometrijos turbina ir „CommonRail“ tiesioginiu įpurškimu, optimalios masės variklis generuoja 240 kW (326 AG) ir įspūdingą 680 Nm sukimo momentą. Tai užtikrina nepriekaištingą varomąją jėgą ir veržlią vairavimo dinamiką.

BMW X4 M AUTOMOBILIAI.

Pagalba vairuotojui ir ryšio funkcijos.

Dėmesys tam, kas svarbiausia. Su inovatyviomis vairuotojo asistento sistemomis ir patogiomis salono ryšio funkcijomis, BMW X4 M automobiliai yra itin modernūs ir pasižymi aukščiausiomis manevringumo savybėmis.
BMW X4 M automobiliai, valdymo ekranas, „Driving Assistant Plus“ vairavimo asistentas.

„Driving Assistant Plus“ vairavimo asistentas.

„Driving Assistant Plus“ (Vairavimo asistentas Plius) pagerina komfortą ir saugumą tiek įprastose, tiek sudėtingose važiavimo situacijose, pvz., eismo spūstyse, eisme su dažnais sustojimais ar ilgų kelionių mieste, užmiestyje ar autostradose metu, kai reikia važiuoti sudėtingomis kelio atkarpomis ar persirikiuoti.
BMW X4 M automobiliai, valdymo ekranas, „Parking Assistant Plus“ parkavimo asistentas.

„Parking Assistant Plus“.

Įrangos paketas „Parking Assistant Plus“ palengvina automobilio parkavimą ir manevravimą. Sistemą sudaro „Surround View“ erdvinio vaizdo funkcija su „Top View“ vaizdo iš viršaus, „Remote 3D View“ nuotolinio 3D vaizdo, PDC parkavimo atstumo kontrolės ir lygiagrečiojo statymo pagalbos funkcijos, „Active PDC“ avarinio stabdymo funkcija ir „Parking Assistant“ parkavimo asistentas su linijų nuorodomis, užtikrinančiomis visiškai automatinį automobilio statymą tiek lygiagrečiai, tiek statmenai gatvės atžvilgiu.
BMW X4 M automobiliai, BMW Connected, moteris su apšviestu gaubliu rankose.

BMW Connected.

Užmegzkite ryšį su savo BMW. BMW Connected programėlė yra Jūsų skaitmeninio mobilumo asistentas, kuris pasirūpins Jūsų poreikiais prieš kelionę ir jos metu. Naudokitės savo automobilio funkcijomis naudodami savo išmanųjį telefoną, išmanųjį laikrodį, „Amazon Echo“ ar „Google Assistant“, nusiųskite kelionės tikslus į navigacijos sistemą ar gaukite priminimus apie susitikimus, kad atvyktumėte į juos laiku.
BMW X4 M ir BMW X4 M Competition, BMW projekcinis ekranas su M būdinga išvaizda.

BMW projekcinis ekranas.

Spalviniame projekciniame ekrane rodoma visa svarbi informacija iki pat kelionės tikslo – tiesiai vairuotojo matymo lauke, taigi galėsite sutelkti visą savo dėmesį į vairavimą. Rodomas dabartinis greitis, priklausomai nuo įrangos, navigacijos instrukcijos, greičio ribojimo informacija, taip pat ir draudimo lenkti indikatorius, telefono ir pramogų sąrašai. BMW X4 M ir BMW X4 M Competition projekciniame ekrane taip pat integruotas M būdingas ekranas (žr. paveikslėlį).
BMW X4 M automobiliai, valdymo ekranas, Navigacijos sistema „Professional“.

Navigacijos sistema „Professional“.

Navigacijos sistema „Professional“, 10,25" LCD spalvotą ekraną ir „BMW Professional“ radiją su DVD grotuvu turi trimačio žemėlapio ekraną ir 20 GB atminties. Sistema yra valdoma intuityviai per iDrive jutiklinį valdiklį ar liečiamąjį ekraną. Žemėlapių naujinimu galima naudotis tris metus be licencijos mokesčių.
BMW X4 M, techniniai duomenys

BMW X4 M TECHNINIAI DUOMENYS

Degalų sąnaudos ir CO2 emisija.

 • BMW X4 M:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,5
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 239

  BMW X4 M Competition:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,5
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 239

  BMW X4 M40i:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 9,1–9,0
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 206–205

  BMW X4 M40d:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 6,6–6,4
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 173–170

  Informacija apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir energijos sąnaudas nustatyta pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą VO (EU) 715/2007. Skaičiai pateikti bazinės konfigūracijos automobiliui, o nuvažiuojamas atstumas pateikiamas su papildomai pasirenkama įranga ir įvairaus dydžio ratlankiais ir padangomis, kurias galima rinktis atitinkamam modeliui.

  Daugiau informacijos apie oficialias naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str.1, 73760 Ostfildern, Vokietija ir https://www.dat.de/co2.

  Reikšmės jau atitinka WLTP taisykles yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. Šių automobilių CO2 emisijai ir CO2 reikšmėms taikomi automobilių mokesčiai ar kitos rinkliavos gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių.