BMW X4 M Competition (F98) LCI Facelift 2021 geltonos Sao Paulo Yellow spalvos vaizdas iš šono aikštėje
Kaina nuo111 049 €
CharakteristikaIki 375 kW (510 AG)
Variklio tipasBenzinasDyzelinas

X4 M

BMW X4 M Competition (F98) LCI Facelift 2021 geltonos Sao Paulo Yellow spalvos vaizdas iš šono aikštėje

BMW X4 M.

Kaina nuo111 049 €
CharakteristikaIki 375 kW (510 AG)
Variklio tipasBenzinasDyzelinas
X4 MBMW X4 M.

BMW X4 M Competition, BMW X4 M, BMW X4 M40i ir BMW X4 M40d

Uždegančiu žavesiu trykštantys maištautojai: BMW X4 M išsiskiria žavinga puikių charakteristikų, M automobiliams būdingo išskirtinumo ir progresyvios BMW X4 koncepcijos derme. Rinkitės iš keturių išskirtinių didesnio pravažumo sportinių kupė modelių. BMW X4 M glūdi autosporto dvasia, kviečianti pasinerti į aukščiausio lygio vairavimo dinamiką, kurią į naujas aukštumas dar labiau pakylės BMW X4 M Competition modelis, viliojantis geriausiomis charakteristikomis ir išskirtine įranga tiems, kurie aistringai trokšta peržengti visas vairavimo malonumo ribas. BMW X4 M40i ir BMW X4 M40d modeliai savo geriausias savybes atskleis bet kokiame kelyje ir įtikinamai demonstruos puikią techninių charakteristikų, patogumo bei efektyvumo pusiausvyrą.BMW X4 M Competition:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,6–11,0
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 241–250


BMW X4 M:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,6–11,0
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 241–250


BMW X4 M40i:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,7–9,5
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 198–215

BMW X4 M40d:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 6,6–7,3
CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 171–190

Skaityti daugiau

BMW X4 M AUTOMOBILIŲ PALYGINIMAS

Trumpai apie technines savybes: pavaros sistema, pakaba, variklis ir galia.

BMW X4 M Competition.

Maksimali vairavimo dinamika ir išskirtinumas.
 • Itin galingas M TwinPower Turbo vienaeilis 6 cilindrų benzininis variklis.
 • M xDrive su aktyviuoju M diferencialu ir 8 greičių M Steptronic transmisija su Drivelogic
 • Išskirtiniai M Competition dizaino elementai juodos blizgios spalvos
 • 375 kW/510 AG, 650 Nm, 0–100 km/h per 3,8 sek.
BMW X4 M Competition (F98) LCI Facelift 2021 geltonos Sao Paulo Yellow spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

BMW X4 M.

Aukščiausio lygio vairavimo dinamika.
 • Itin galingas M TwinPower Turbo vienaeilis 6 cilindrų benzininis variklis
 • M xDrive su aktyviuoju M diferencialu
 • 8 pavarų M Steptronic transmisija su Drivelogic
 • 353 kW/480 AG, 620 Nm, 0–100 km/h per 4,0 sek.
BMW X4 M (F98) LCI Facelift 2021 raudonos metalizuotos Toronto Red spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

BMW X4 M40i.

Išskirtinai subalansuota galia ir kasdienis praktiškumas.
 • BMW M TwinPower Turbo vienaeilis 6 cilindrų benzininis variklis
 • Išmanioji visų varomųjų ratų sistema BMW xDrive
 • 8 pavarų Steptronic transmisija
 • 265 kW/360 AG, 500 Nm, 0–100 km/h per 4,9 sek.
BMW X4 M40i (G02) LCI 2021 Facelift trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

BMW X4 M40d.

Nebereikės aukoti nei galios nei efektyvumo.
 • BMW M TwinPower Turbo vienaeilis 6 cilindrų dyzelinis variklis
 • Išmanioji visų varomųjų ratų sistema BMW xDrive
 • 8 pavarų Steptronic transmisija
 • 250 kW/340 AG, 700 Nm, 0–100 km/h per 4,9 sek.
BMW X4 M40d (G02) LCI 2021 Facelift trijų ketvirčių vaizdas iš priekio
 • BMW X4 M Competition.
 • BMW X4 M.
 • BMW X4 M40i.
 • BMW X4 M40d.

BMW X4 M COMPETITION – PAGRINDINIAI AKCENTAI.

BMW X4 M Competition vairavimo dinamika ir dizainas.

Aukščiausio lygio vairavimo malonumą ketvirtosios BMW M serijos segmente pasiūlys BMW X4 M Competition modelis. Šis segmento lyderis priblokš savo automobilių sporto įkvėptos varančiosios ir pakabos sistemos technologijų gausa, itin galingu, net 375 kW (510 AG) galią ir 650 Nm sukimo momentą išvystančiu šešių cilindrų BMW M TwinPower Turbo benzininiu varikliu bei įspūdinga akceleracija – pajudėję iš vietos, 100 km/h greičiu skriesite vos po 3,8 sekundės. Šis sportinis didesnio pravažumo kupė automobilis apdovanos M serijai būdingomis adrenalino kupinomis akimirkomis ir tai darys demonstruodamas tikrąjį X charakterį. Nesvarbu, ar važiuosite savo kasdieniniais keliais, ar mėgausitės pojūčiais lenktynių trasose, kupė automobilių kontūrais ir nepriekaištingai derančiais itin blizgios juodos spalvos M Competition dizaino elementais besipuikuojantis BMW X4 M Competition modelis visada žavės absoliučia dinamika ir sportiškumu. Išskirtinės M serijos savybės ir prabangios interjero detalės aukščiausios klasės vairavimo patirčiai suteiks sportiškų ir ypatingų spalvų.

BMW X4 M Competition (F98) LCI Facelift 2021 geltonos Sao Paulo Yellow spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio, tarp aukštų namų važiuojantis automobilis
BMW X4 M Competition (F98) LCI Facelift 2021 BMW M TwinPower Turbo vienaeilio 6 cilindrų benzininio variklio vaizdas iš arti

Itin galingas BMW M TwinPower Turbo vienaeilis 6 cilindrų benzininis variklis

6 cilindrų vienaeilis M TwinPower Turbo benzininis variklis išsiskiria puikiomis galios perdavimo savybėmis ir M serijos varikliams būdingu riaumojimu. Du viengubi turbokompresoriai, tiesioginė itin tikslaus įpurškimo sistema High-Precision Injection, visiškai kintamas vožtuvų valdymas ir kintamas skirstomojo veleno valdymas užtikrina išskirtinį šio variklio efektyvumą su 375 kW (510 AG) ir 650 Nm sukimo momentu.

BMW X4 M Competition (F98) LCI Facelift 2021, M būdinga pakaba, po tiltu važiuojančio ir dūmuose skendinčio automobilio vaizdas iš šono

M būdinga pakaba

M serijai būdinga adaptyvioji pakaba – įspūdingų šio automobilio dinaminių galimybių akcentas. Pasirinkę COMFORT vairavimo režimą, lengvai ir patogiai įveiksite nelygias kelio dangas. SPORT vairavimo režimas – tai tobulas pasirinkimas važiuojant užmiesčio keliais ir nelygiomis lenktynių trasomis. Į jokius kompromisus nesileidžiančio tiesioginio vairavimo režimas SPORT+ užtikrins ypatingai tikslų vairavimą lygiose lenktynių trasose.
BMW X4 M Competition (F98) LCI Facelift 2021 M xDrive trijų ketvirčių vaizdas iš galo

M xDrive

BMW M xDrive su aktyviuoju M serijos diferencialu užtikrina maksimalią trauką ir vairavimo dinamiką ne tik kasdieninėse situacijose, bet ir lenktynių trasose. Ši M serijos technologija išsiskiria galinių varančiųjų ratų pavarai būdingu manevringumu ir visų varančiųjų ratų pavarai būdingu valdymu. Galite rinktis iš 4WD ir 4WD Sport pavarų sistemų.
Atnaujintas 2021 metų BMW X4 M Competition (F98) modelis (LCI Facelift), M Carbon atrama

Tikslumą užtikrinanti M Carbon atrama

Skersinė M serijos anglies pluošto statramsčių atrama sutvirtina priekinę automobilio dalį ir užtikrina dar didesnį vairavimo tikslumą. Ši iš aukščiausios kokybės armuoto anglies pluošto plastiko pagaminta detalė yra ypatingai lengva ir sukuria tikrą automobilių sporto dvasia alsuojančią atmosferą vos tik pravėrus variklio gaubtą. Todėl automobilio interjeras taip pat džiugins ryškia sportinių galimybių išraiška.
BMW X4 M Competition (F98) LCI Facelift 2021, 8 greičių M Steptronic transmisija su Drivelogic

8 pavarų M Steptronic transmisija su Drivelogic

Aštuonių greičių M Steptronic transmisija su Drivelogic leidžia keisti pavaras įvairiais būdais: itin dinamiškai, ypač patogiai ir sklandžiai. Pavaras galite perjunginėti naudodamiesi pavarų perjungimo svirtimi arba ant vairaračio esančiomis pavarų perjungimo svirtelėmis ir reguliuoti pavarų perjungimo greitį naudodamiesi Drivelogic modelyje su automatine transmisija.
BMW X4 M Competition (F98) LCI Facelift 2021, vairuotojo M Servotronic erdvė

M Servotronic

M Servotronic sistema, reaguodama į esamą važiavimo greitį, kiekvienoje konkrečioje vairavimo situacijoje atitinkamai koreguoja vairo pasukimui reikalingą jėgą. Todėl tiesioginio ir tikslaus vairavimo pojūčiu mėgausitės važiuodami bet kokiu greičiu. Specialiai M serijai pritaikyta sistema leis rinktis tris skirtingus režimus, kuriuos aktyvinsite su M setup funkcija.
BMW X4 M Competition (F98) LCI Facelift 2021 juodos spalvos M Compound kombinuotų stabdžių vaizdas iš arti

M Compound kombinuoti stabdžiai

Įvairios gamyboje naudojamos medžiagos leidžia užtikrinti puikias kombinuotų M Compound stabdžių stabdymo savybes, be to, šie stabdžiai yra itin patvarūs ir sveria mažiau. Be to, šie stabdžiai yra mažesnio svorio, todėl užtikrina dar geresnį manevringumą, dinamiką ir akceleraciją. Juodos žvilgančios spalvos stabdžių apkabos su M užrašu – skiriamasis šių puikiomis charakteristikomis pasižyminčių M serijai būdingų stabdžių požymis.
BMW X4 M Competition (F98) LCI Facelift 2021, M Sport išmetimo sistemos vaizdas iš galo

M Sport išmetimo sistema

Integruotas išmetimo vožtuvų mechanizmas leidžia keisti M Sport išmetimo sistemos skleidžiamą dinamišką garsą. SPORT ir SPORT+ programos, kurios gali būti aktyvinamos naudojantis vairavimo dinamikos (Driving dynamics) mygtuku, išsiskiria dar intensyvesniu variklio garsu, o pasirinkus į patogumą orientuotą programą, variklio garsas bus švelnesnis.
BMW X4 M Competition (F98) LCI Facelift 2021 geltonos Sao Paulo Yellow spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

Priekinės dalies dizainas

Priekinė BMW X4 M Competition automobilio dalis išsiskiria ryškiu trimačiu dizainu ir tiksliomis linijomis. Priekinės dalies centre puikuojasi modelio logotipu dekoruotos išskirtinės BMW būdingos formos M serijos grotelės su dvigubomis itin blizgios juodos spalvos juostelėmis – tai milžiniškų šio itin efektyvaus automobilio galimybių išraiška. Šį užtikrintą įvaizdį papildo siauri šviesos vamzdeliai su papildomai pasirenkamais BMW Laserlight žibintais, o dinamišką charakterį užbaigia įspūdingo dydžio oro įleidimo angos, montuojamos priekinės dalies apačioje.
BMW X4 M Competition (F98) LCI Facelift 2021 metalizuotos geltonos Sao Paulo Yellow spalvos spalvos, 21 colio M lengvojo lydinio ratlankių V-spoke style 765 M vaizdas iš arti

21 colių dvispalviai M lengvojo lydinio ratlankiai V-spoke style 765 M juodos spalvos su skirtingo pločio padangomis

21 colio dvispalviai poliruoti M lengvojo lydinio ratlankiai V-spoke style 765 M juodos Jet Black spalvos su skirtingo pločio padangomis, priekinių ratlankių dydis 9.5J x 21 su 255/40 ZR21 padangomis, galinių ratlankių dydis 10J x 21 su 265/40 ZR21 padangomis.
BMW X4 M Competition (F98) LCI Facelift 2021 geltonos Sao Paulo Yellow spalvos M Carbon anglies pluošto veidrodėlių korpusai

M Carbon anglies pluošto veidrodėlių korpusai

M serijai būdingo dvigubo jungimo dizaino M Carbon veidrodėlių korpusai pabrėžia galia ir sportiškumu spinduliuojantį šio automobilio dizainą.
BMW X4 M Competition (F98) LCI Facelift 2021 geltonos Sao Paulo Yellow spalvos, galinės dalies dizaino vaizdas iš galo

Galinės dalies dizainas

Pasitikėjimu kupinos laikysenos išraiška: sportiškų kontūrų galinė BMW X4 Competition dalis su dinamiškos L formos šviesos diodų žibintais nedviprasmiškai byloja apie itin dideles šio automobilio ambicijas. Su niekuo nesupainiojamą automobilių sporto dvasia alsuojančią kilmę akcentuoja ir itin blizgios juodos spalvos difuzorius su dviem charakteringos išvaizdos dvigubomis išmetimo angomis. Virš difuzoriaus esantis blizgiai juodas intarpas ir vertikalūs atšvaitai – baigiamieji šio manevringo sportinio automobilio ekstravertiško dizaino akcentai.
BMW X4 M Competition (F98) LCI Facelift 2021, priartintas M Carbon galinio aptaku vaizdas vaizdas iš galo

M Carbon galinio bamperio apdaila

Galinis M Carbon aptakas ne tik išryškina automobilio išskirtinumą, galią bei sportišką dizainą, bet ir sumažina nepageidaujamą keliamąją aerodinaminę jėgą galinėje ašyje.
BMW X4 M Competition (F98) LCI Facelift 2021 M sportinės sėdynės, interjeras

M sportinės sėdynės

Įvairiai reguliuojamos išlenktos M Sport serijos vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio sėdynės ir iš dalies integruoti jų atlošai galvai užtikrina itin geras atramines savybes šonuose. Be to, nugaros atlošo plotis gali būti reguliuojamas atskirai. Ypatingas jų dizainas su apšviestu M logotipu – dar vienas ryškus sportinių šio automobilio galimybių akcentas.
BMW X4 M Competition (F98) LCI Facelift 2021 anglies pluošto Carbon Fibre interjero apdaila

Anglies pluošto Carbon Fibre interjero apdaila

M interjerą puošia anglies pluošto Carbon Fibre prietaisų skydelio apdailos detalės ir durelių apdaila iš chromuotų Pearl Chrome detalių.
BMW X4 M Competition (F98) LCI Facelift 2021 M pavarų perjungimo svirtelė, interjeras

M pavarų perjungimo svirtelė

Apšviestas M pavarų selektorius su M serijai būdingu mygtukų išdėstymu užtikrina nepriekaištingą valdymą. Rankinis S režimas leidžia vairuotojui keisti pavaras rankiniu būdu, naudojantis pavarų selektoriumi, o važiuojant D režimu pavaros bus keičiamos automatiškai. Drivelogic jungiklis leidžia pasirinkti vieną iš trijų M serijai būdingų pavarų perjungimo programų.

BMW X4 M - PAGRINDINIAI PRODUKTŲ AKCENTAI

BMW X4 M vairavimo dinamika ir dizainas.

Ekstravertišku dizainu besipuikuojantis veržlusis atletas – tai BMW X4 M automobilis, mėgstantis būti pastebėtu. Žinoma, pirmiausiai iš sportiškosios pusės, kuri, dėl daugybės automobilių sporto įkvėptų varančiosios sistemos ir pakabos technologijų, išsiskiria įspūdingomis charakteristikomis. Atletiškas šio X modelio dizainas pabrėžia dinamiškas automobilio galimybes, kurias dar labiau išryškina ypatingi papildomai pasirenkamo M Carbon eksterjero įrangos komplekto dizaino elementai, pavyzdžiui, anglies pluošto veidrodėlių korpusai, galinis aptakas ir galinis difuzorius. Sportiškos ambicijos akivaizdžiai pastebimos ir interjere – prabangios medžiagos ir M serijai būdingi akcentai sukuria išskirtinę lenktynių dvasia spinduliuojančią atmosferą.
BMW X4 M (F98) LCI Facelift 2021 raudonos metalizuotos Toronto Red kėbulo spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio gamyklos viduje
BMW M TwinPower Turbo vienaeilis 6 cilindrų benzininis variklis BMW X4 (F98) LCI Facelift 2021 vaizdas iš arti

Itin galingas M TwinPower Turbo vienaeilis 6-cilindrų benzininis variklis

6 cilindrų vienaeilis M TwinPower Turbo benzininis variklis išsiskiria puikiomis galios perdavimo savybėmis ir M serijos varikliams būdingu riaumojimu. Du viengubi turbokompresoriai, tiesioginė itin tikslaus įpurškimo sistema High-Precision Injection, visiškai kintamas vožtuvų valdymas ir kintamas skirstomojo veleno valdymas užtikrina išskirtinį šio variklio efektyvumą su 353 kW (480 AG) ir 620 Nm sukimo momentu.

BMW X4 M (F98) LCI Facelift 2021 raudonos Toronto Red metalizuotos kėbulo spalvos, M būdingos pakabos vaizdas iš priekio įveikiant posūkį

M būdinga pakaba

M serijai būdinga adaptyvioji pakaba – įspūdingų šio automobilio dinaminių galimybių akcentas. Pasirinkę COMFORT vairavimo režimą, lengvai ir patogiai įveiksite nelygias kelio dangas. SPORT vairavimo režimas – tai tobulas pasirinkimas važiuojant užmiesčio keliais ir nelygiomis lenktynių trasomis. Į jokius kompromisus nesileidžiančio tiesioginio vairavimo režimas SPORT+ užtikrins ypatingai tikslų vairavimą lygiose lenktynių trasose.
BMW X4 M (F98) LCI Facelift 2021 keliu važiuojančio automobilio trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

M xDrive

BMW M xDrive su aktyviuoju M serijos diferencialu užtikrina maksimalią trauką ir vairavimo dinamiką ne tik kasdieninėse situacijose, bet ir lenktynių trasose. Ši M serijos technologija išsiskiria galinių varančiųjų ratų pavarai būdingu manevringumu ir visų varančiųjų ratų pavarai būdingu valdymu. Galite rinktis iš 4WD ir 4WD Sport pavarų sistemų.
BMW X4 M (F98) LCI Facelift 2021, 8 greičių M Steptronic transmisija su Drivelogic

8 pavarų M Steptronic transmisija su Drivelogic

Aštuonių greičių M Steptronic transmisija su Drivelogic leidžia keisti pavaras įvairiais būdais: itin dinamiškai, ypač patogiai ir sklandžiai. Pavaras galite perjunginėti naudodamiesi pavarų perjungimo svirtimi arba ant vairaračio esančiomis pavarų perjungimo svirtelėmis ir reguliuoti pavarų perjungimo greitį naudodamiesi Drivelogic modelyje su automatine transmisija.
BMW X4 M (F98) LCI Facelift 2021 M Servotronic vairuotojo erdvė

M Servotronic

M Servotronic sistema, reaguodama į esamą važiavimo greitį, kiekvienoje konkrečioje vairavimo situacijoje atitinkamai koreguoja vairo pasukimui reikalingą jėgą. Todėl tiesioginio ir tikslaus vairavimo pojūčiu mėgausitės važiuodami bet kokiu greičiu. Specialiai M serijai pritaikyta sistema leis rinktis tris skirtingus režimus, kuriuos aktyvinsite su M setup funkcija.
BMW X4 M Competition (F98) LCI Facelift 2021 juodos spalvos M Compound kombinuotų stabdžių vaizdas iš arti

M Compound kombinuoti stabdžiai

Įvairios gamyboje naudojamos medžiagos leidžia užtikrinti puikias kombinuotų M Compound stabdžių stabdymo savybes, be to, šie stabdžiai yra itin patvarūs ir sveria mažiau, taigi užtikrina dar geresnį manevringumą, dinamiką ir akceleraciją. Juodos spalvos žvilgančios stabdžių apkabos su M užrašu – skiriamasis šių puikiomis charakteristikomis pasižyminčių M serijai būdingų stabdžių požymis.
BMW X4 M (F98) LCI Facelift 2021 raudonos metalizuotos Toronto Red kėbulo spalvos trijų ketvirčių vaizdas iš priekio

Priekinės dalies dizainas

BMW X4 M Competition priekinės dalies dizainas - tai bekompromisis sportiškumas ir dinamika. Vienas iš dėmesį neabejotinai prikaustančių elementų – pribloškiančios BMW būdingos formos M serijos priekinės grotelės su itin blizgios juodos spalvos dvigubomis juostelėmis. Dinamiškos priekinių grotelių ir siaurų žibintų dermės rezultatas – išskirtinis trimatis dizainas. Atletišką šio ekstravertiško charakterio didesnio pravažumo sportinio kupė automobilio išvaizdą vainikuoja didelės akytos struktūros šešiakampės oro įleidimo angos ir integruoti oro srauto nukreipimo elementai.
BMW X4 M F98 21 colio dvispalviai M lengvojo lydinio ratlankiai V-spoke style 765 M juodos Jet Black spalvos su skirtingo pločio padangomis

21 colio dvispalviai M lengvojo lydinio ratlankiai V-spoke style 765 M juodos Jet Black spalvos su skirtingo pločio padangomis

21 colio dvispalviai M lengvojo lydinio ratlankiai V-spoke style 765 M juodos Jet Black spalvos su skirtingo pločio padangomis, poliruoti, priekinių ratlankių dydis 9.5J x 21 su 255/40 ZR21 padangomis, galinių ratlankių dydis  10J x 21 su 265/40 ZR21 padangomis.

BMW X4 M (F98) LCI Facelift 2021 raudonos Toronto Red metalizuotos kėbulo spalvos, M šoninis veidrodėlis

M šoniniai veidrodėliai

Optimalių aerodinaminių savybių išoriniai M serijos veidrodėliai – reikšmingos sportiško ir dinamiško M dizaino detalės. Šie dvigubo jungimo dizaino pagrindu prie kėbulo tvirtinami veidrodėliai išryškina nuostabią automobilio estetiką ir leidžia gėrėtis inžinerinės meistrystės preciziškumu žvelgiant net į smulkiausias detales. Papildomi šviesos diodų posūkio žibintai nepriekaištingai įmontuoti į ilgus ir siaurus griovelius.
BMW X4 M (F98) LCI Facelift 2021 raudonos metalizuotos Toronto Red kėbulo spalvos, galinės dalies vaizdas iš galo

Galinės dalies dizainas

Energingu sportiškumu spindinčios galinės BMW X4 M automobilio dalies formos – tai matomoji itin puikių techninių charakteristikų pusė: galingos ratų arkų ir galinės bamperio apdailos proporcijos ryškiai spindi dinamiškomis ambicijomis. Papildomo sportiškumo automobilio galui suteikia puošnūs L formos šviesos diodų žibintai ir vertikalūs atšvaitai. Bendrą įspūdį užbaigia didelis itin blizgios juodos spalvos galinis difuzorius su įspūdingomis chromuotomis dvigubomis išmetimo angomis.
2021 metų BMW X4 M (F98) modelio atnaujinimas LCI Facelift, M serijos odinis vairas vairuotojo erdvėje

M odinis vairas

Odinis M serijos vairas su pavarų svirtelėmis ir išlenktomis atramomis nykščiams suteiks tiesioginio, sportiško vairavimo pojūtį ir užtikrins maksimalų automobilio valdymą. Naudodamiesi integruotais daugiafunkciais mygtukais, galėsite valdyti įvairias multimedijos ir pagalbos vairuotojui sistemas. Raudonos spalvos M1/M2 mygtukai gali būti naudojami dviejų tipų M Drive nustatymams pasirinkti.
BMW X4 M (F98) LCI Facelift 2021 M sportinės sėdynės, interjeras

Išlenktos M sportinės sėdynės

Įvairiai reguliuojamos išlenktos M Sport serijos vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio sėdynės ir iš dalies integruoti jų atlošai galvai užtikrina itin geras atramines savybes šonuose. Be to, nugaros atlošo plotis gali būti reguliuojamas atskirai. Ypatingas šių sėdynių dizainas su juodu M logotipu išryškina sportines šio automobilio galimybes.
BMW X4 M (F98) LCI Facelift 2021 M pavarų perjungimo svirtelė

M pavarų perjungimo svirtelė

Apšviestas M pavarų selektorius su M serijai būdingu mygtukų išdėstymu užtikrina nepriekaištingą valdymą. Rankinis S režimas leidžia vairuotojui keisti pavaras rankiniu būdu, naudojantis pavarų selektoriumi, o važiuojant D režimu pavaros bus keičiamos automatiškai. Drivelogic jungiklis leidžia pasirinkti vieną iš trijų M serijai būdingų pavarų perjungimo programų.

BMW X4 M40i IR M40d – PAGRINDINIAI PRODUKTŲ AKCENTAI.

BMW X4 M40i ir BMW X4 M40d vairavimo dinamika ir dizainas.

BMW X4 M40i ir BMW X4 M40d modeliai, didžiuodamiesi dinamiškomis charakteristikomis ir išskirtinėmis savybėmis, neabejotinai pademonstruos savo sportines galimybes, kurias, be kitų savybių, užtikrina aerodinaminis M serijos įrangos komplektas ir tokios tobulai tarpusavyje sąveikaujančios pavaros bei pakabos technologijos kaip BMW xDrive sistema, aštuonių greičių Steptronic transmisija, kintančio sportinio vairavimo mechanizmas ir sportinis M diferencialas. Abu modeliai įkvėps savo atletišku ir liepsnojančiu dizainu.
BMW X4 M40i (G02) LCI 2021 Facelift trijų ketvirčių vaizdas iš priekio stiklinio fasado fone
2021 metų BMW X4 M40i (G02) modelio atnaujinimas LCI Facelift, vienaeilis šešių cilindrų BMW M TwinPower Turbo variklis

BMW M TwinPower Turbo vienaeilis 6 cilindrų benzininis variklis

BMW X4 M40i yra varomas  vienaeilio  trijų litrų darbinio tūrio ir šešių cilindrų benzininio variklio su BMW M TwinPower Turbo technologija. 260 kW (354 AG) galią ir didžiausią 500 Nm sukimo momentą išvystantis variklis išsiskiria ypatingai sportiškam vairavimui būdingomis charakteristikomis. Pajudėjęs iš vietos, 100 km/h greitį šis automobilis išvysto vos per 4,8 sekundės. BMW X4 M40d sumontuotas šešių cilindrų dyzelinis variklis, išvystantis įspūdingą 240 kW (326 AG) galią ir didžiausią 700 Nm sukimo momentą. Pajudėjęs iš vietos, 100 km/h greitį šis automobilis išvysto vos per 4,9 sekundės.

BMW X4 M40i M40d (G02) LCI 2021 pilkos Frozen Deep Grey spalvos, M sportinė pakaba, važiuojančio kalvų fone automobilio vaizdas iš priekio

M sportinė pakaba

Sportinė M pakaba yra dar dinamiškesnė ir išsiskiria standesnėmis amortizacinėmis savybėmis. Be to, ši pakaba turi šiek tiek standesnes spyruokles ir kietesnius stabilizatorius. Viso to rezultatas – itin sportišką vairavimo stilių užtikrinanti pakabos konstrukcija.
BMW X4 M40i M40d (G02) LCI 2021 Facelift 8 greičių Steptronic sportinė transmisija

8 greičių Steptronic Sport transmisija

Aštuonių greičių Steptronic Sport transmisija užtikrina nepaprastai sportišką pavarų perjungimą. Nesvarbu, ar pasirinksite automatinio pavarų perjungimo režimą, ar, naudodamiesi pavarų perjungimo svirtelėmis arba pavarų perjungimo svirtimi, pavaras perjunginėsite rankiniu būdu, galėsite mėgautis ne tik patogiomis ir ramiomis kelionėmis, bet ir neįtikėtinai dinamišku vairavimu. Aktyvinus SPORT režimą ir pavarų perjungimo svirtį palenkus į kairę ties S/M pozicija, pavaros bus perjungiamos taip, kad galėtumėte maksimaliai išnaudoti automobilio savybes.
BMW X4 M40i M40d (G02) LCI Facelift 2021, kintantis sportinis vairavimas

Kintantis sportinis vairavimas

Kintančio sportinio vairavimo sistema su Servotronic stiprintuvu užtikrina tiesioginį ir greitą vairo mechanizmo atsaką ir leidžia pasukti vairą be didesnių pastangų. Ši sistema, reaguodama į vairo pasukimo kampą, atitinkamai keičia vairo mechanizmo perdavimo skaičių. Tai leidžia pagerinti automobilio valdymą vairuojant dinamiškiau ir lengviau sukti vairą statant automobilį arba atliekant posūkius.
BMW X4 M40i M40d (G02) LCI 2021 Facelift M sportinis diferencialas trijų ketvirčių vaizdas iš priekio stiklinio fasado fone

M sportinis diferencialas

Sportinis M serijos diferencialas užtikrina optimalias sukibimo savybes ir vairavimo stabilumą persirikiuojant iš vienos eismo juostos į kitą, įsibėgėjant už posūkių, įveikiant posūkius dideliu greičiu arba važiuojant skirtingomis kelio dangomis. Sukibimą su kelio danga optimizuoja elektra valdomas prietaisas, mažinantis skirtumą tarp galinių ratų sukimosi greičio.
BMW X4 M40i M40d (G02) LCI 2021 Facelift M sportiniai stabdžiai, vaizdas iš arti

M sportiniai stabdžiai

M Sport serijos stabdžiai yra mėlynos metalizuotos (arba pasirinktinai blizgios raudonos) spalvos su M emblema dekoruotomis keturių stūmoklių nejudamomis priekinėmis apkabomis ir vieno stūmoklio slankiomis galinėmis apkabomis. Be to, šie stabdžiai, siekiant užtikrinti geriausias stabdymo savybes, turi didelius stabdžių diskus. Šie prie itin dinamiškų automobilio galimybių pritaikyti stabdžiai leis mėgautis išskirtiniu sportinio vairavimo stiliumi ir puikiomis stabdymo savybėmis važiuojant šlapia kelio danga.
BMW X4 M40i M40d (G02) LCI 2021 Facelift 2021 M40i ir M40d metalizuotos pilkos Frozen Deep Grey spalvos, būdingi dizaino elementai, vaizdas iš priekio

BMW X4 M40i ir X4 M40d būdingi dizaino elementai

Unikalūs BMW X4 M40i ir BMW X4 M40d modelių išorės bei vidaus dizaino akcentai byloja apie įspūdingas technines šio galiūno charakteristikas. Eksterjere jos atsiskleidžia žvelgiant į M logotipu papuoštas M serijos priekines groteles su itin blizgios juodos spalvos dvigubomis juostelėmis, chromuotą šių grotelių rėmą, juodus M serijos šoninius veidrodėlius, 21 colio skersmens blizgiai poliruotus M lengvojo lydinio ratlankius ir juodo chromo Two Teeth stiliaus apdaila dekoruotas išmetimo angas. Sportišką interjero dvasią atskleidžia charakteringais kontrastingų spalvų dygsniais dekoruotas odinis M serijos vairas ir sportinės vairuotojo bei priekyje sėdinčio keleivio sėdynės.
BMW X4 M40i M40d (G02) LCI 2021 BMW Individual priekiniai žibintai Shadow Line vaizdas iš arti

Itin blizgios BMW Individual linijos Shadow Line priekiniai žibintai

Priekiniams žibintams sportišką charakterį suteikia M Shadow Line kolekcijos dizainas su chromuotais juodos spalvos apdailos elementais. Tamsios detalės tobulai derės su papildomai pasirenkama žvilgia M Shadow Line kolekcija su išplėstiniais elementais.
2021 metų BMW X4 M40i ir M40d (G02) modelių atnaujinimas LCI Facelift, BMW Individual Frozen kėbulo dažų spalvos

BMW Individual Frozen kėbulo dažų spalvos

BMW Individual Frozen kėbulo dažų spalvos BMW X4 M40i ir BMW X4 M40d automobiliams suteiks tikrai ypatingą charakterį. Pilka Frozen Deep Grey, mėlyna Frozen Marina Blue ir balta Frozen White¬– tai itin savitą išvaizdą šiems sportiniams didesnio pravažumo kupė automobiliams suteiksiančios trys įspūdingos kėbulo spalvos, išsiskiriančios fantastišku matiniu efektu.
BMW X4 M40i M40d (G02) LCI 2021 Facelift 21 colio M lengvojo lydinio ratlankiai Double-spoke style 718 M

21 colio dvispalviai M lengvojo lydinio ratlankiai Double-spoke style 718 M su skirtingo pločio padangomis

21 colio dvispalviai M lengvojo lydinio ratlankiai Double-spoke style 718 M juodos Jet Black spalvos su skirtingo pločio ir run-flat padangomis, poliruoti, priekinių ratlankių dydis 8.5J x 21 su 245/40 R21 padangomis, galinių ratlankių dydis 9.5J x 21 su 275/35 R21 padangomis.
BMW X4 M40i M40d (G02) LCI 2021 Facelift M aerodinaminis paketas, priekinio bamperio apdaila

M aerodinaminis paketas

Aerodinaminis M serijos komplektas su šiai serijai būdingais kėbulo spalvos priekine ir galine bamperio apdaila, išoriniais šoniniais slenksčiais ir blizgios juodos spalvos difuzoriaus įdėklu išreiškia išgrynintą dinamiką ir sportiškumą.
BMW X4 M Competition F98 LCI Facelift 2021 anglies pluošto Carbon Fibre interjero apdaila interjeras

M anglies pluošto Carbon Fibre interjero apdaila.

M interjerą puošia anglies pluošto Carbon Fibre prietaisų skydelio apdaila ir durelių apdaila iš chromuotų Pearl Chrome detalių.

BMW X4 M40i M40d (G02) LCI 2021 Facelift, sportinės vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės

Sportinės vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės

Reguliuojamos sportinės vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės turi daugybę rankinio reguliavimo funkcijų, įskaitant vairuotojo sėdynės išilginės padėties atlošo dalies kampo reguliavimą. Platesnių sėdynių, atlošo pagalvėlių ir iškilių šoninių pagalvėlių dėka sėdynės pasižymi puikia ergonomika ir gera šonine atrama.

BMW X4 M40i M40d (G02) LCI 2021 Facelift, M odinis vairas

M odinis vairas

M emblema dekoruotas odinis M serijos vairas su daugiafunkciais mygtukais ir integruota oro pagalve vairuotojui yra trijų stipinų dizaino ir turi išpjovą ties šešta laikrodžio rodyklės padala esančiame stipine. Šis išlenktas atramas nykščiams turintis vairas, kurio kraštai dekoruoti juoda Walknappa oda ir juodomis siūlėmis, leis patirti tikslaus, sportiško vairavimo malonumą.

BMW X4 M AUTOMOBILIAI: VAIRUOTOJO ERDVĖ IR KITOS TECHNOLOGIJOS

BMW X4 M automobilių M būdingo dizaino rodmenys ir valdymo koncepcija, skaitmeninės paslaugos ir pagalbos vairuotojui sistemos.

Pažangiomis ir į patogumą orientuotomis savybėmis išsiskirianti BMW X4 automobilių vairuotojo erdvė leis mėgautis aukščiausios kokybės ryšiu pasižyminčiu mobilumu. Mėgaukitės išskirtinėmis automobilių sporto galimybėmis, kurias siūlo daugybė M serijai būdingų savybių, naudokitės išmaniosiomis pagalbos vairuotojui sistemomis ir, pasitelkę BMW išmanųjį asmeninį asistentą, bendraukite su savo BMW automobiliu. Dar daugiau – daugybė ryšio priemonių ir skaitmeninių paslaugų leis mėgautis nepriekaištingu ryšiu su jūsų BMW ir visu pasauliu, todėl jūsų mobilus gyvenimas taps dar patogesnis.

 

BMW X4 M Competition (F98) LCI Facelift 2021, vairuotojo erdvė, Interjeras
BMW X4 M automobiliai (F98) LCI Facelift 2021, M būdingas prietaisų skydelis

M būdingas prietaisų skydelis

Aktyvinus SPORT arba TRACK režimą, M serijos prietaisų skydelyje* rodoma itin aiški ir tikslinga vairavimo informacija. Todėl visada, net ir lenktynių trasoje, galėsite stebėti tokius duomenis kaip įpurškimo slėgis, padangų slėgis ir temperatūros. Valdymas ir konfigūracijos pakeitimai atliekami naudojantis centrinės konsolės valdymo bloke esančiu M MODE mygtuku. *Šias funkcijas turi BMW X4 M Competition ir BMW X4 M
BMW X4 M automobiliai (F98, G02) LCI Facelift 2021, BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional.

Į BMW Live Cockpit Professional vairuotojo erdvės valdymo sistemą su navigacijos funkcija įeina du aukštos kokybės ekranai: didelės raiškos 12,3 colių įstrižainės jutiklinis valdymo ekranas ir visiškai skaitmeninis 12,3 colių įstrižainės prietaisų skydelio ekranas. Septintosios kartos BMW operacinę sistemą (BMW Operating System 7) galima valdyti jutikliniuiDrive Touch valdikliu*.

*Šiam modeliui jutiklinio iDrive valdiklio funkcija šiuo metu neprieinama.

BMW X4 M Competition (F98) LCI Facelift 2021, M Setup funkcija

M Setup funkcija

M Setup* parinkčių nustatymo funkcija leidžia konfigūruoti įvairius vairavimo dinamikos parametrus ir juos pritaikyti individualiems poreikiams, pavyzdžiui, keisti variklio, pakabos ir vairo mechanizmo charakteristikas, reguliuoti dinaminio stabilumo kontrolės (DSC) intensyvumą arba M xDrive galios paskirstymo parametrus. *M Setup funkcija yra įdiegta BMW X4 M Competition ir BMW X4 M modeliuose
BMW X4 M automobiliai (F98) LCI 2021 Facelift, BMW projekcinis ekranas

BMW projekcinis ekranas su M būdingomis funkcijomis

Spalvotame BMW projekciniame ekrane su M serijai būdingomis funkcijomis* su kelione susijusi informacija rodoma tiesiog jūsų regėjimo lauke. M serijai būdingą ekraną vairuotojas gali aktyvinti vos vienu mygtuko paspaudimu. Šiame ekrane bus rodomas pavarų indikatorius, kintančia kreive atvaizduotas variklio apsukų skaitiklis su apie tinkamiausią momentą perjungti pavarą informuojančiais šviesos indikatoriais, taip pat navigacijos patarimai. *M serijai būdingos funkcijos yra įdiegtos BMW X4 M Competition ir BMW X4 M. modeliuose
BMW X4 M automobiliai (F98) LCI 2021 Facelift, centrinė konsolė, valdymo skydas

Centrinė konsolė, valdymo skydas.

Naudodamiesi lengvai pasiekiamu M MODE* mygtuku, esančiu centrinio valdymo pulto valdymo skydelyje, po mygtuku Start/Stop, galite keisti ekrane rodomos informacijos turinį. SETUP* mygtukas leis pakeisti dar daugiau su automobilio charakteristikomis susijusių nustatymų. Šiuo mygtuku atidarysite meniu, kuriame vairavimo dinamikos charakteristikas galėsite pritaikyti savo individualiems poreikiams. Papildomi mygtukai leidžia išjungti arba įjungti atskiras pagalbos vairuotojui sistemas. *M MODE IR SETUP būdingos funkcijos yra įdiegtos BMW X4 M Competition ir BMW X4 M modeliuose
BMW X4 M automobiliai (F98) LCI 2021 Facelift, raudonas Start/Stop mygtukas

Raudonas Start/Stop mygtukas

Atrakinus automobilį, raudonos spalvos Start/Stop mygtukas* leis užvesti variklį nenaudojant raktelio. Be to, naudodamiesi šiuo mygtuku,taip pat galite išjungti automobilio variklį. Automobilio raktelio nebūtina įstatyti į jam skirtą vietą – automobilis jį atpažins automatiškai. *Raudonas Start/Stop mygtukas yra BMW X4 M Competition ir BMW X4 M modeliuose
BMW X4 M F98 G02 LCI 2021 Facelift skaitmeninis raktas

BMW skaitmeninis raktas.

BMW skaitmeninis raktas jūsų išmanųjį telefoną* pavers automobilio rakteliu.Norėdami atrakinti automobilį tiesiog palaikykite savo išmanųjį telefoną prie durelių rankenėlės, o prieš užvesdami variklį – įstatykite telefoną į jam skirtą laikiklį. Be to, skaitmeninį raktą galima siųsti net penkiems draugams.

*BMW skaitmeninio rakto funkcija yra suderinama tik su konkrečiais išmaniųjų telefonų modeliais. Suderinamų išmaniųjų telefonų modelių sąrašą rasite čia: bmw.com/digitalkey. BMW skaitmeninio rakto naudojimui būtina BMW telepaslaugų įranga.

BMW X4 M automobiliai (F98, G02) LCI 2021 Facelift, nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija, valdymo ekranas

Nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas

Visada naujausia programinė įranga jūsų BMW automobilyje. Tai užtikrins Remote Software Upgrade – nuotolinio programinės įrangos atnaujinimo funkcija. Naudodamiesi My BMW programėle arba automobilyje sumontuota SIM kortele, programinės įrangos atnaujinimus atsisiųsite ir įdiegsite be jokio vargo. Tokiu būdu gali būti aktyvuotos ir kitos jūsų automobilio funkcijos.

BMW X4 M automobiliai (F98, G02) LCI 2021 Facelift, išmaniojo telefono integravimo funkcija, valdymo ekranas

Išmaniojo telefono integravimo funkcija

Kam atsisakyti išmaniojo telefono funkcijų jūsų BMW automobilyje, jeigu galite ir toliau jomis naudotis taip, kaip esate įpratę? Naudodamiesi Apple CarPlay arba Android Auto ir išmaniojo telefono integravimo funkcija, galėsite belaidžiu būdu sujungti savo išmanųjį telefoną su savo automobiliu. Tai leis patogiai naudotis įvairiomis išmaniojo telefono funkcijomis ir programėlėmis tiesiog automobilio valdymo ekrane.

BMW X4 M automobiliai (F98, G02) LCI 2021 Facelift, Wi-Fi saitvietė, valdymo ekranas,

Wi-Fi saitvietė

Dalyvaukite konferenciniuose vaizdo pokalbiuose naudodamiesi savo planšetiniu kompiuteriu arba, pasinaudoję srautiniu duomenų siuntimu, žiūrėkite paskutinę savo mėgstamo serialo seriją išmaniajame telefone. Naudodamiesi į jūsų automobilį integruota SIM kortele ir vietinio belaidžio tinklo viešosios interneto prieigos tašku (angl. Wi-Fi Hotspot), internetu naudotis galėsite net LTE greičiu (esant galimybei). Jūs ir jūsų bendrakeleiviai vienu metu naršyti internete galės naudodamiesi net dešimčia įrenginių.
BMW X4 M automobiliai (F98, G02) LCI 2021 Facelift, Connected Package Professional paketas

Connected Package Professional paketas

Būkite pasirengę viskam ir visada: Connected Package Professional paslaugų paketas leis naudotis svarbiausiomis BMW ConnectedDrive paslaugomis.

BMW X4 M automobiliai (F98, G02) LCI 2021 Facelift, Telefonija su belaidžiu įkrovimu

Telefonija su belaidžiu įkrovimu

Telefonijos su belaidžiu įkrovimu komplektą sudaro belaidė įkrovimo stotelė. Stogo antena pagerina mobiliojo ryšio signalo priėmimą. Naudojantis Bluetooth jungtimi, vienu metu galima prijungti du mobiliuosius telefonus ir garso grotuvą. Papildomos galimybės: techninė vietinio belaidžio tinklo viešosios interneto prieigos taško galimybė.
BMW X4 M automobiliai (F98, G02) LCI 2021 Facelift, Driving Assistant Professional funkcija

Driving Assistant Professional funkcija

Profesionalaus vairavimo asistento programa Driving Assistant Professional leidžia užtikrinti didžiausią patogumą ir saugumą tiek įvairiose kritinėse situacijose, tiek ir monotoniško vairavimo metu. Ši programa turi vairavimo ir eismo juostų kontrolės sistemas su papildomomis funkcijomis, įskaitant įspėjimo apie juostos keitimą ir avarinio automobilio sustabdymo funkcijas bei važiavimo vienoje eismo juostoje išlaikymo funkciją su aktyviąja šoninio susidūrimo apsauga.
BMW X4 M automobiliai (F98, G02) LCI 2021 Facelift, Išmanusis asmeninis asistentas

BMW išmanusis asmeninis asistentas

Argi nebūtų nuostabu, jeigu jūsų BMW automobilis būtų ir jūsų asmeninis automobilių ekspertas? Naudodamiesi išmaniuoju asmeniniu asistentu BMW Intelligent Personal Assistant, galėsite bendrauti su savo automobiliu. Sakykite įprastas komandas ir naudokitės daugybe automobilio funkcijų. Šis asistentas ne tik suteiks visą informaciją apie jūsų BMW automobilį, bet ir leis jums dar geriau jį pažinti.
BMW X4 M automobiliai (F98, G02) CI Facelift 2021, Parking Assistant Plus funkcija, valdymo ekranas

Parking Assistant Plus funkcija

Automobilio statymo asistentas Parking Assistant Plus palengvins manevravimą ir leis lengviau pastatyti automobilį. Be kitų funkcijų, šioje sistemoje yra įdiegta aplinkos vaizdo stebėjimo funkcija, leidžianti stebėti vaizdą ir iš viršaus, matyti panoraminį vaizdą ir nuotolinį trimatį vaizdą, be to, sistema padeda statant automobilį lygiagrečiai, turi automatiškai automobilį sustabdančią susidūrimų statant automobilį išvengimo funkciją, padeda pastatyti automobilį rodydama nukreipiančiąsias važiavimo trajektorijos linijas, taip pat palengvina automobilio pastatymą važiuojant atbuline eiga.

TECHNINIAI BMW X4 M AUTOMOBILIŲ DUOMENYS

BMW X4 M Competition ir kiti modeliai

Variklio galia kW (AG):

375 (510)

Didžiausias sukimo momentas Nm:

650

Akceleracija nuo 0-100 km/h per s:

3,8

Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu):

10,6–11,0

BMW X4 Competition (F98) LCI Facelift 2021, stovinčio automobilio vaizdas iš šono
BMW ratlankiai ir padangos – ES padangų ženklinimo vaizdas iš arti

BMW RATLANKIAI IR PADANGOS

Patvirtiname, kad mūsų automobilių padangos atitinka net 50 griežčiausių kokybės testų reikalavimų – žymiai daugiau, nei yra nurodyta visoje Europoje galiojančiame Padangų ženklinimo reglamente. Čia rasite visą su BMW naudojamų padangų savybėmis susijusią informaciją.

BMW X4 M AUTOMOBILIAI: BMW M PERFORMANCE PARTS DALYS

Itin sportiška BMW X4 M Competition ir BMW X4 M įranga

BMW X4 M Competition ir BMW X4 M modeliai išsiskiria ypatingai sportišku ir dinamišku dizainu. Aukštos kokybės BMW M Performance dalys – tai galimybė papildomai išryškinti automobilių sporto dvasia alsuojantį charakterį ir M serijai būdingais akcentais pabrėžti itin dideles šio automobilio ambicijas.
M Performance priekinių grotelių rėmas iš anglies pluošto BMW X4 Competition (F98) LCI Facelift 2021

BMW M Performance priekinių grotelių rėmas iš anglies pluošto

Išreikškite savo stilių: priekinių M Performance serijos grotelių rėmas yra pagamintas iš aukščiausios kokybės anglies pluošto. Itin elegantiška, sportiška ir savita išvaizda garantuota.
Išsamiau
M Performance degalų bako dangtelis, iš anglies pluošto BMW X4 M Competition (F98) LCI Facelift 2021

M Performance anglies pluošto degalų bako dangtelis

Skirtumas slypi detalėse: iš anglies pluošto pagamintas M Performance degalų bako dangtelis pabrėžia sportišką automobilio išvaizdą.
Išsamiau
M Performance šoninio veidrodėlio korpusas, iš anglies pluošto BMW X4 M Competition (F98) LCI Facelift 2021

M Performance anglies pluošto šoninio veidrodėlio korpusas

M Performance serijos šoninio veidrodėlio korpusas yra kruopščiai pagamintas rankomis, iš aukščiausios kokybės anglies pluošto.
Išsamiau
M galinis difuzorius iš anglies pluošto, BMW X4 M Competition (F98) LCI Facelift 2021

M galinis difuzorius iš anglies pluošto

M carbon anglies pluošto galinis difuzorius sukuria dar dinamiškesnę išvaizdą ir galingai automobilio išorei suteikia dar daugiau įspūdingumo.
Išsamiau
M Performance vairas Pro BMW X4 M Competition (F98) LCI Facelift 2021

M Performance vairas Pro

Stulbinančios formos Alcantara medžiaga aptrauktas vairas sukuria su niekuo nesupainiojamą automobilių sporto dvasia dvelkiančią atmosferą vairuotojo erdvėje.
Išsamiau
M Performance antenos dangtelis iš aramido pluošto, BMW X4 M Competition (F98) LCI Facelift 2021

M Performance antenos dangtelis iš aramido pluošto

M Performance aramidinis radijo ryšio antenos dangtelis – ne tik vizualus, bet ir funkcionalus automobilio stogo akcentas.
Išsamiau
BMW X4 2021 G02 LCI Facelift Brooklyn Grey metallic

BMW X4

BMW X4 – išskirtinio charakterio BMW X serijos sportinis didesnio pravažumo kupė (SAC). Tai pasitikintis savimi, itin dinamiškas ir besipuikuojantis ekspresyviu charakteriu automobilis su daugybe pažangių technologijų, kurios užtikrins tikrą ir neprilygstamą vairavimo malonumą.

BMW X4 M AUTOMOBILIŲ KAINOS, FINANSAVIMAS IR IŠPERKAMOJI NUOMA

BMW X4 M AUTOMOBILIŲ FINANSAVIMAS IR IŠPERKAMOJI NUOMA

BMW X4 M Competition (F98) LCI Facelift 2021 BMW Individual geltonos Sao Paulo Yellow spalvos, vaizdas iš šono su modeliu

Individualiems jūsų poreikiams pritaikytos BMW finansinės paslaugos – tai greito ir lankstaus jūsų tikslų įgyvendinimo priemonė. Kiekvienas mūsų pasiūlymas, nesvarbu, ar tai finansavimo, ar išperkamosios nuomos priemonės, yra individualiai pritaikomas jūsų poreikiams ir pageidavimams. Išsamiau susipažinkite su patraukliais BMW X4 M Competition, BMW X4 M, BMW X4 M40i ar BMW X4 M40d finansavimo arba išperkamosios nuomos sprendimais.

PASLAUGOS IR PAGALBA BMW X4 M AUTOMOBILIAMS

BMW customer support

AR NORĖTUMĖT ASMENINĖS KONSULTACIJOS?

Jei turite klausimų ar norite gauti papildomos informacijos konkrečiai dėl BMW X4 M Competition, BMW X4 M, BMW X4 M40i arba BMW X4 M40d pasiūlymų, susisiekite su savo BMW atstovybe. Mūsų kvalifikuotas BMW aptarnavimo personalas mielai suteiks jums individualių patarimų telefonu arba tiesiogiai vietoje.

PASLAUGOS BMW X4 M AUTOMOBILIAMS

Paslaugų pasiūlymai ir paketai BMW X4 M Competition, BMW X4 M, BMW X4 M40i ar BMW X4 M40d automobiliams

BMW diktuoja aptarnavimo standartus, yra visada pasirengęs jums padėti bei suteikti jūsų BMW X4 M automobiliui techninės priežiūros paslaugas. Naudodamiesi pagalbos gedimų ir avarijų atvejais teikiamomis mūsų paslaugomis (BMW Breakdown ir Accident Assistance), būsite tikri, kad mūsų ekspertai bus pasiekiami visą parą, 365 dienas per metus. Pažangios nuotolinių BMW Teleservices paslaugų galimybės leidžia jūsų BMW X4 M automobiliui automatiškai informuoti techninę automobilių priežiūrą atliekančius BMW partnerius apie būtinybę atlikti jūsų automobilio techninę priežiūrą arba remontą, todėl techninės priežiūros specialistai su jumis susisieks savarankiškai. Įsigijus visa apimantį BMW paslaugų paketą Service Inclusive, bus padengtos šių ir visų kitų suteiktų paslaugų išlaidos per jūsų pasirinktą laikotarpį. Pasilikite daugiau laiko svarbiems savo gyvenimo įvykiams ir leiskite BMW pasirūpinti kasdieniniais rūpesčiais ir jūsų saugumu.
BMW servisas įskaičiuotas, moteris stovi prie BMW atstovybės

BMW servisas įskaičiuotas

Išmeskite rūpesčius iš galvos ir susitelkite ties tuo, kas iš tiesų svarbu – mėgaukitės vairuodami savo BMW X4 M Competition, BMW X4 M, BMW X4 M40i ar BMW X4 M40d Kaip tik tai jums užtikrina paslaugų paketas BMW Service Inclusive. Tik vienas vienkartinis mokestis ir jūsų pasirinktu laikotarpiu visos mūsų paslaugos ir techninės priežiūros darbai jums bus pasiekiami tiesiog ranka.
Sužinokite daugiau
BMW telepaslaugos, moteris su išmaniuoju telefonu rankose stovi prie savojo BMW durelių

BMW telepaslaugos

Užsisakius BMW ConnectedDrive įrangą jūsų BMW X4 M automobiliui teikiamos telepaslaugos, kurios padeda išvengti rūpesčių: kai reikalinga techninė priežiūra arba atsiranda gedimas, BMW automatiškai nusiunčia pasirinktajam BMW techninės priežiūros partneriui visus reikalingus automobilio duomenis. Po to jūsų pasirinktas BMW techninės priežiūros partneris su jumis susisiekia, kad susitartų dėl susitikimo. Jums nereikia pačiam viskuo rūpintis, galite pasikliauti greitai ir paprastai teikiamomis paslaugomis. Vienintelis reikalavimas: užregistruokite savo BMW X4 M Competition, BMW X4 M, BMW X4 M40i ar BMW X4 M40d BMW ConnectedDrive portale ir pasirinkite techninės priežiūros partnerį. Sužinokite, kaip BMW telepaslaugos gali padaryti jūsų gyvenimą patogesnį.
Sužinokite daugiau
BMW pagalba kelyje, moteris stovinti priešais BMW

BMW pagalba kelyje

Nemokama BMW pagalbos kelyje paslauga Roadside Assistance yra teikiama visiems BMW vairuotojams – visą parą ir visus metus. Vos vienas skambutis ir mūsų specialistai bus pasirengę jums padėti telefonu, o prireikus ir įvykio vietoje.
Sužinokite daugiau

BMW X4 M degalų sąnaudos ir CO₂ emisija.

 • BMW X4 M Competition:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,5–10,8
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 238–247

  BMW X4 M:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,5–10,8
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 238–247

  BMW X4 M40i:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,7–9,5
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 198–216

  BMW X4 M40d:
  Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 6,5–7,3
  CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 171–191

  Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas ir CO2 emisiją nustatyti pagal tipo patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą  (EB) 715/2007. Skaičiuojant nuvažiuojamą atstumą, WLTP atsižvelgiama į bet kokią pasirenkamą įrangą. Nuo 2021-01-01, naujai patikrintoms transporto priemonėms oficialūs duomenys nustatomi ne pagal NEDC, bet pagal WLTP. Daugiau informacijos apie WLTP ir NEDC skaičiavimo procedūras rasite www.bmw.de/wltp

BMW X4 M degalų sąnaudos ir CO₂ emisija.

BMW X4 M Competition:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,5–10,8
CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 238–247

BMW X4 M:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 10,5–10,8
CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 238–247

BMW X4 M40i:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,7–9,5
CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 198–215

BMW X4 M40d:
Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 6,6–7,3
CO₂ emisija g/km (mišriu režimu): 171–191

Oficialūs duomenys apie degalų sąnaudas, CO2 emisiją ir elektros energijos sąnaudas bei elektra nuvažiuojamą atstumą nustatyti pagal patvirtinimo metu galiojusią matavimų procedūrą ir atitinka Europos Reglamentą (EB) Nr. 715/2007. Atliekant nuvažiuojamo atstumo skaičiavimus pagal WLTP, yra atsižvelgiama į bet kokią papildomą įrangą (šiuo atveju taikoma tik Vokietijos rinkai). Oficialios nuo 2021 metų sausio 1 dienos naujo tipo tvirtinamų automobilių specifikacijos nustatomos tik pagal WLTP reikalavimus. Be to, pagal 2022/195 EB reglamento nuostatas, nuo 2023-01-01 EC atitikties sertifikatuose nebus nurodomos Naujojo Europos važiavimo ciklo (NEDC) vertės.

Daugiau informacijos apie NEDC ir WLTP skaičiavimo procedūras rasite https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html

Daugiau informacijos apie naujų automobilių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją galėsite rasti naujose keleivinių automobilių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rekomendacijose „Guideline for fuel consumption, CO2 emissions and electric power consumption for new passenger cars" – nemokamai visose prekybos vietose ir DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Vokietija, arba apsilankę https://www.bmw.lt/lt/topics/fascination-bmw/apzvalga/sanaudos-emisija.html.

Skaityti daugiau

BMW X4 serijų M automobiliai

BMW X4 M yra automobilis, kuris turi visus reikalingus įrankius savo arsenale, kad jo ir vairuotojo nesutrikdytų jokia situacija ar kliūtis.

BMW X4 M suderina įprasto 4 modelio savybes kartu su galingiausiais M padalinio varikliais ir sportine M filosofija. Rezultate gaunamas automobilis, kurį nepaprastai malonu vairuoti kasdien, Naujas BMW X4 M tikrai nėra tas automobilis, kuriam stringa aštrumo ar drąsaus charakterio.

 

Skaityti daugiau

Naujasis BMW X4 M - automobilis

Tiek automobilių variklio tipas, tiek kėbulo estetika, transporto priemonės siluetas, net ir tokios detalės, kaip sėdynių forma arba žibintų dizainas dera tarpusavyje. Registruokitės bandomajam važiavimui ir sužinokite, kodėl BMW X4 M automobiliai ir jų atsiliepimai vertinami taip puikiai.

Skaityti daugiau

BMW X4 M - variklis ir kuro sąnaudos

Kai kuriuose modeliuose gali būti ir benzinas, ir dyzelis, ženklinami „i“ bei „d“ raidėmis atitinkamai. Jūsų BMW X4 M automobilio kuro sąnaudos yra nurodomos techninio aprašymo skiltyje. Kuro sąnaudos realiomis sąlygomis gali skirtis, priklausomai jūsų vairavimo įpročių.

Skaityti daugiau

BMW X4 M kainos ir galimi priedai

Priklausomai nuo to, kokį BMW X4 M automobilį nuspręsite pirkti, kokią komplektaciją pasirinksite ir nuo to ar taikomas ypatingas pasiūlymas, automobilis gali kainuoti skirtingai. 

BMW Online Store rodomi sandėlyje esantys automobiliai ir nurodomos jų kainos. 

 

Skaityti daugiau

BMW X4 M – savybės

Jeigu jus domina bet kuris naujas arba naudotas benzininis ar dyzelinis BMW X serijos M gamos padidinto pravažumo automobilis, nedvejokite apžiūrėti juos virtualiai.

Skaityti daugiau

BMW X4 M - BANDOMASIS VAŽIAVIMAS

Internetu pasirinkite, kuri BMW atstovybė (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje) jums patogiausia ir mes jus pakviesime bandomajam važiavimui. Jo metu galėsite patirti BMW X4 M vairavimo malonumą, sužinosite, koks saugumas ir vairuotojo pagalbos yra naudojamos.

Skaityti daugiau